Autor Wątek: Canthar czy Sara?  (Przeczytany 103386 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline ryz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Luty 2007, 08:02:37 »
Ja zazwyczaj wsadzam Canthara   . On jest oszustem. A ona kobiętą(niemacie chonoru czy co)(ci co wsadzają Sare)??!! Sara też ma dobre bronie!! A Canthar na nas wysyła jakiegoś gostka którwgo można sobie fajnie obić    . Zresztą Canthar to taki głupek prosi byle kogo kto idzie z gór żeby podłorzył ten list!! Może przecierz natrafić na  strarznika miejskiego w cywilu  .I wtedy co? Wtedy to by poszedł siedzieć na strasznie długo(żeby nieprzeklinać).

Ps.
Tak więc podsumowują wsadzajcie Canthara!! A nie Sare.

Offline Zielony_Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Luty 2007, 18:27:52 »
Nom,w tym momencie gry miałem moralny dylemat  Z jednej strony złożonej obietnicy się dotrzymuje,z drugiej taka świńska zagrywka wobec bogu ducha winnej kobiety?  Oczywiście bardziej opłacało się pomóc Cantharowi,ale...wysłałem go do paki.Niech ktoś inny tej gnidzie załatwia tego typu brudy

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Luty 2007, 18:27:52 »

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Luty 2007, 21:43:01 »
Ja tez wpakowalem Sare do wiezienia bo pozniej Canthar sie z niego wydostal-chyba w 3 rozdziale i powiedzial kupcom cos zlego i nie moglem z nimi handlowac   I trzeba bylo mu zaplacic 500 sztuk zlota zeby moc znowu handlowac    Pozdro all !

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Marzec 2007, 14:58:13 »
Ja zawsze wpakowuje do więzienia Sare ponieważ gdy bym wpakował Canthara to po pewnym czasie tak się wydostanie z wiezienia i będzie się mścić powodem czego nikt nie będzie ci chciał sprzedać trzeba mu zapłaci wielką sumę żeby pozyskać starom reputacje.
Canthar ma i tak leprze twory do zaoferowani niż Sara.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Kwiecień 2007, 20:03:16 »
Ja najbardiej lubie wrabiać sare bo trochę mnie wkurza a Canthar ma lepszy sprzę.Fakt faktem że Canthar to ham ale mimo wzsystko wolę jego

Offline Lanca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Kwiecień 2007, 20:31:23 »
Ja na początku zawsze wrabiałem Sarę ale była niewinna i po kilku razach w końcu zacząłem unikać Canthara(to znaczy rozmowy z nim bo ani razu z nim nie gadałem)

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Kwiecień 2007, 13:01:52 »
Ja załatwiam Canthara. Gdy Canthar będzie w pace dostaniesz 100 sztuk zł, a Sara da ci w prezencie kordelas (obrażenia 30, wymagana siła to 20), który  na początku zawsze mi się przydaje.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Kwiecień 2007, 10:32:52 »
Jak dobrze pamietam to wpakowałem Canthara. Dlaczego? Na tym etapie gry potrzebna nam jest dobra broń, a mianowicie po wpakowaniu Canthara idziemy do Sary i mówimy jej o wszystkim, a ona wzamian daję nam... piracki kordelas.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Maj 2007, 22:59:03 »
Ja tak samo jak większość moich poprzedników, do więzienia idzie Sara. Jak już pisaliście, w późniejszym okresie gry ma ona gorsze rzeczy na sprzedaż niż Canthar. Ja tak samo jak Dark, nie lubię potem wysłuchiwać narzekań handlarzy.  

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Maj 2007, 11:51:52 »
Ja wpakowałem Canthara, myślałem że dobrze zrobiłem ale potem jak wróciłem z górniczej doliny to kazał mi dużo zapłacić. No cóż honor jest najważniejszy...


Kolejne twoje spamerskie posty będą od razu karane warnem. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2007, 12:31:32 wysłana przez Arthas »

canis

  • Gość
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Maj 2007, 12:07:48 »
Ja zawsze do więzienia wsadzam Sarę, wole mieć wszystkie zadania zaliczone, a dodatkowo jak wpakowałem Canthara to potem musiałem mu kasę zabulić, a mi to zawsze było żal się pozbyć jednej sztuki złota   oczywiście żarcik  

pozdrawiam Canis  

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Maj 2007, 13:03:27 »
Canthar czy Sara? Ja zawsze wpakuje za kratki Sarę a dlaczego no bo:
1.Canthar i tak wyjdzie z więzienia i nieźle nam namieszać i każe nam płacić co nigdy nie jest miłe a co do piero jak jesteś drugim Skerusem.
2.Canthar daje nam przepustkę, ale nawet jeśli jej nie weźmiemy to za wkopanie Sary dostajemy topór marynarski (o ile dobrze pamiętam) nie jest to super hiper broń ale zawsze coś, można ją używać i można ją sprzedać bo na samym początku kasa jest bardzo ważna.

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Maj 2007, 16:36:36 »
Ja zawsze wsadzam Sarę za kratki bo Canthar i tak później sam ją wykopie ze stoiska a zresztą on ma dużo lepszy sprzęt na stanie niż Sara,konieczność płacenia mu nie gra według mnie żadnej roli.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Maj 2007, 18:11:44 »
Ja prawie zawsze wkładam do paki Sare  , ale zdarza mi się ze włożę do paki tego gbura i idiotę Canthara  , lecz to potem sporo kosztuje  . Dokładnie 500 szt. złota, a jak pamiętacie to w Gothicu II tyle kasy to istny majątek, a w G3 to jak 50 szt. złota w G2

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Maj 2007, 21:22:48 »
Ja zawsze pakuję za kraty Sarę. Canthar ma póżniej lepsze bronie, poza tym
daję mi za wpakowanie Sary Topór Marynarski. Wpakowanie Canthara nie ma sensu
ponieważ trzeba się wykosztować 500 szt. złota żeby kupcy chcieli ci coś sprzedać.

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Czerwiec 2007, 09:39:02 »
Ja zawsze wsadzałem sare po pudła ponieważ jak raz posadziłem Canthara to cudem wyszedł i musiałem mu bulić żeby powiedział coś miłego o mnie. Tak czy inaczej Canthar ma w pózniejszym rozdziale lepsze bronie.

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Czerwiec 2007, 10:46:59 »
Ja wsadziłem do pierdla Centhara poniewarz mnie wkurzał swoimi tekstami.A sara sprawia wrażenie bardzo miłej osoby jast chętna do rozmowy i wogule.Tylko puźniej szkoda troszke tej forsy.Bo ja jak gram to nigdy nie mam jej za wiele    

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Czerwiec 2007, 13:50:12 »
Ja wpakowałem Canthara bo nawet jak nie chciałem tego glejtu od niego to i tak potem chciał,żebym to zrobił
bo wie że jestem zbiegłym więźniem i z tego powodu go nie lube  (wykorzystuje szantaż).A po drugie chciał odzyskać stragan po przez oszustwo.Po trzecie wole jak Sara jest na targowisku.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Lipiec 2007, 00:14:34 »
Ja tam wole dla świętego spokoju do paki wsadzić Sarę z dwóch powodów:
1. Gdy do kicia wpakujemy Canthara to później mamy z nim problemy, bo przez niego mamy problemy z handlarzami na targowisku. Załagodzenie tej sprawy szarpnie nas troche po kieszeni    
2. Jako nagrodę dostajemy całkiem ciekawą broń (jak na początek gry).
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 00:15:32 wysłana przez Diego Ostatni Asasyn »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:08:36 »
Wsadzam do paki oczywiście Sarę........... bo tak.     A tak na serio to nie lubię mieć w rubryce "popsute zadania" ...... popsutych zadań.     Jak wydamy Canthara, to właśnie psujemy zadanie.

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:08:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything