Ankieta

Którzy magowie są potężniejsi?

Magowie Ognia
8 (21.6%)
Magowie Wody
27 (73%)
Ich moc jest wyrównana.
2 (5.4%)

Głosów w sumie: 35

Autor Wątek: Magowie Ognia vs Magowie Wody  (Przeczytany 36753 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fortuno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:28:36 »
Ja uważam tak samo jak większość. Obie strony mają równe szanse, ale chociaż.... woda gasi ognień no to może wygraliby magowie wody tyle że jest ich dwa razy mniej od sług Innosa. Ale jedno wszakże jest pewne: Gdyby przybył Xardas porozstawiałby natychmiast towarzystwo po kątach:D Mroczna strona górą!!!

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Lipiec 2007, 22:36:22 »
Witam.
Było może sporo tamatów tego typu tzn."najemnicy a paladyni" ale niemogłem znaleść tematu którzy magowie są lepsi.
Według mnie ze wzgledów wizualnych bardziej podobają mi się magowie ognia,zaś pod względem charakteru magowie wody którzy niesiedzieli bezczynnie czekając na zbawienie jak robili to magowie ognia
tylko za pomocą magicznej rudy chcieli skumulować energie zdolną zniszczyć bariere.

Magowie Ognia plusy:
-ładne szaty i czary
Magowie Ognia minusy:
-bezczynność


Magowie Wody plusy:
-szaty niczego sobie
-fajne czary
-ambicja

Magowie Wody minusy:
Według nie nieposiadają  

czekam na wasze sugestie :)
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2007, 22:37:35 wysłana przez assassineK »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Lipiec 2007, 22:36:22 »

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Lipiec 2007, 17:05:45 »
Hmmm.... Trudno powiedzieć.... Ale wydaje mi się że wygrali by magowie ognia... Wydają mi się potężniejsi... A codopiero gdyby Xardas im pomógł.... To by była rzeźnia....... Ale zakładając że xardas by miał wszystkich w dupie.... Kto wie ..... Może jednak wygrali by MW.... Cholera wie.

Leviatan

  • Gość
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Sierpień 2007, 16:11:11 »
Moim zdaniem wygraliby magowie wody ponieważ zamrozili by magów ognia kulą lodową (chyba tak to się nazywało), po czym nieruchomych magów ognia atakowali by np. piorunem kulistym, albo innym czarem.

Looq

  • Gość
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Sierpień 2007, 17:20:48 »
Moim zdaniem była by to bardza trudna walka w której przewagę mieli by magowie wody, bo mają czary zamrażania, na statystki szat to nie zwracam uwagi. Ważniejsze jest jednak doświadczenie i lvl postaci. A w ogóle to magowie ognia mają potężniejsze czary i jak by byli dobrze kierowani znaczy jeśli Xsardas zgodził by się nimi dowodzić (bo Corristo jest za dumny), to na pewno by wygrali.

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Sierpień 2007, 18:49:40 »
Moim zdaniem wygrali by magowie wody bo magie zamrażania a także wytrzymalsze szaty i oczywiście dowodzacy sie tez licza Saturas bylby lepszym dowodca niż coristo

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Sierpień 2007, 13:31:19 »
Mag wody, bo woda gasi ogień ;). Szata MW jest lepsza niż szata MO. MW mają lepsze czary. Nic więcej mi nie przychiodzi do głowy.

Offline gothic_women

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Wrzesień 2007, 16:02:53 »
Myślę że obydwa zakony są na równym poziomie. Magowie Ognia mają słabsze szaty dlatego bo dochodzi się do nich wcześniej a na początek kto by dał wypasioną szatę  Chcę zauważyć że później się dochodzi do Magów Wody. Tak samo strażnicy mają gorsze zbroje od najemników. Autorzy zrobili to tak, aby każda następna szata/zbroja była lepsza od wcześniejszej. Magia Ognia jest lepsza tylko że w jedynce jest jej mało bo szybko odchodzi się od magów ognia i trzeba zmienić zakon na magów wody. WOLÊ OGIEÑ. Myślę że magia ognia by wygrała.

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Listopad 2007, 19:03:11 »
Moim zdaniem Magowie Wody z pewnością by wygrali.Mają mocne zaklęcia,dobre szaty,a przede wszystkim ich Arcymagiem jest Saturas.Magowie Ognia mają słabe zaklęcia,słabe szaty,ich
Arcymag Coristo zna tylko cztery kręgi,więc z pewnością by przegrali.

Offline Czyli mistrz topora!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Listopad 2007, 20:34:03 »
Magowie Wody by wygrali.Mają znacznie mocniejsze i wytrzymalsze szaty i potężne czary,potężne czary od najpotężniejszego boga-Adanosa.
Magowie Ognia nie mogą się co z nimi mierzyć,Innos na razie nie poradził sobie z Beliarem,więc o pokonaniu ludzi Adanosa mogliby sobie pomarzyć.



Pozdrawiam.

Offline Sutir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Grudzień 2007, 22:50:39 »
Tak samo jak wiekszosc moich poprzednikow , uwazam ze magowie wody by wygrali z wielu pozorow:

-maja lepsze szaty niz magowie ognia
-Lepszy przywódca ktory ich dobrze organizuje
-Potezne czary

I magowie ognia by przegrali a jest duzo dowodow.Ale jest mala szansa ze mogliby wygrać

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Grudzień 2007, 17:47:29 »
Ja twierdze, że wygra Xardas  . Wpadnie przywoła pare szkieletów, demonów, golemów a tamci nawe nie jękną.  
A tak serio to ciężko zdecydować wszyscy mają dobre czary
Magowie Ognia:
- Burza ognia (po uderzeniu podpala pobliskie cele)
- Deszcz ognia (silne zaklęcie obszarowe)
Magowie Wody:
- Lodowa fala (zamraża cele w zasięgu rażenia)
- Grom (piorun czasami przeskakuje na następne cele)
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2007, 17:52:07 wysłana przez Zigur »

Offline Gohic fan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Styczeń 2008, 16:27:41 »
magowie wody są po prostu potężniejsi sam jestem magiem wody w Gothic 1 mają super pancerz i magię więc na nich stawiam

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Styczeń 2008, 16:33:33 »
Wygrali by raczej magowie wody, choć magów ognia jest więcej,ale magowie wody mają fajne czary i przede wszystkim pamcerze. :)

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Styczeń 2008, 21:02:10 »
Ehhh... Oczywiste jest, że wygraliby magowie ognia. Liczebność. Różnicy mocy za bardzo nie ma, a kapłanów Innosa po samej wojnie z orkami jest więcej niż dwukrotność magów wody.

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Styczeń 2008, 22:17:43 »
Magowie wody by wygrali lepsze czry wzszy krag magii tylko ze szkoda mi Miltena

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Luty 2008, 12:55:46 »
Wygraliby magowie wody. Zamroziliby magów ognia i waliliby w nich czarami dopóki by nie padli.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Luty 2008, 13:25:33 »
Zacznijmy od tego, że ani Magowie Wody, ani Magowie Ognia by do walki nie stanęli. Mieli różne poglądy, ale to spowodowało rozpad, a nie walkę. Natomiast w samej walce wydaje mi się, że nie czary by przesądziły. Magowie Wody po prostu mają w swych szeregach potężniejszych członków. Saturas jest wg mnie lepszy od Corristo, a wśród pozostałych Magów Ognia nie ma chyba takiego, który dorównałby Cronosowi, czy Myxirowi. Milten moim zdaniem wyróżnia się tylko tym, że jest przyjacielem Bezimiennego. Pamiętajmy, że w każdej części inni podkreślają, że jest młody jak na maga, a doświadczenie zdobywa dopiero pomagając nam w niektórych questach.

Offline kamil^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Luty 2008, 15:53:08 »
Inteligencja, spokuj nie pozwililby magom wody do dopuszczenia do takiej bitwy. Wogole troszke bezsensowny temat. Jak wiemy woda gasi ogien ale ogien roztopi lod wiec takie spekulacje sa do bani. Jezeli chodzi o czyste statystyki to faktycznie magowie wody dysponuja 5 kregiem magi i maja lepsze szaty.

A jeśli magowie wody by przegrali to pewnie adanos kazalby innosowi odebrac moc magom ognia i naprawic wszystkie szkody przeznich wyzadzone itd....'' a innos w swej madrosci tak uczynil''  

Offline wiktor1997

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Luty 2008, 16:30:07 »
Magowie Wody by wygrali w końcu lepsze pancerze a po za tym lepsze czary no chyba że przyszli by też Magowie Ognia z klasztoru w korinis

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Luty 2008, 16:30:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything