Autor Wątek: Ulubiona misja  (Przeczytany 60438 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Maj 2007, 16:19:24 »
Moimi dwoma ulubionymi misjami w Gothic I są Kamienie ogniskujące i Chromianin. W pierwszej podoba mi się współpraca z przyjaciółmi, w drugiej to, że trzeba być nie tylko niezłym wojownikiem, ale także trzeba trochę pogłówkować   Poza tym też lubię misje polegające na dostaniu się do któregoś z obozów. Głownie tam się ukazuje ten klimat gry: zagubiony cieniasek Bez próbuje sobie pozyskać szacunek ważnych szych   I jeszcze lubie misję od Scattiego podczas robienia misji dla Starego Obozu, a mianowicie uwielbiam jako 1 - 5 lvlowiec rzucić Kharimowi prosto w twarz słowa ktorych nie będe wymieniał xD

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Ulubiona misja
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Maj 2007, 15:36:08 »
Ja najbardziej lubię misje Xardasa. Odnaleźć orkowego szamana i takie tam. Ze wszystkich misji które dostajemy od nekromanty najbardziej lubię misję gdzie mamy spenetrować jego starą wieżę. Kilka zombie nic wielkiego, najbardziej jednak cieszy mnie w tej misji magiczna zbroja i możliwość jej szybkiego wytestowania, czyt. teleportowania się do wrogiego już nam obozu. Heh sieczka na wszystkim co żyje i nie jest nieśmiertelne :P

Acha no i Chromanin oczywiście - tajemnicza misja nic ni wnosząca do rozgrywki- ale cieszy mnie :P

BeluNiO
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2007, 15:37:21 wysłana przez BeluNi0 »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona misja
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Maj 2007, 15:36:08 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ulubiona misja
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:18:06 »
moja ulubiona misją w G1 jest szukanie kamieni ogniskujących. jest długa, daje dużo przyjemności i podczas tej misji trzeba zwiedzic prawie całą kolonie , co jest przydatne, w postaci EXPa i dla znajomości otoczenia. bez wątpienia ta misja jest bardzo przydatna dla początkujących graczy.

Leviatan

  • Gość
Ulubiona misja
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Sierpień 2007, 16:20:31 »
Moja ulubiona misja to poszukiwanie kamieni ogniskujących, nabijamy w niej dużo expa, spotykamy i bardziej poznajemy najlepszych przyjaciół bezimiennego.
Następną lubianą przeze mnie misją jest wykonywanie zadań dla Xardasa, czyli:Ur-Shak, odszukanie światyni śniacego, stara wieża xardasa itp.

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Październik 2007, 19:50:32 »
dla mnie, najfajniejszą misją jest szukanie kamieni ogniskujących, nie dlatego że walczymy ramie w ramie z przyjaciółmi, nie. To moja ulubiona misja bo nabiłem na niej (aż) 5 leveli! A poza tym dostajemy za darmo mape całej kolonii i można obliczyc o ile jest za duża bariera  .

 Pozdrowienia

Offline PredaTor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Październik 2007, 23:45:13 »
Moja ulubiona misja to Kamienie Ogniskujace.Lubie ja za to ze:
-poznajemy swoich przyjaciol
-bijemy duzo doswiadczenia
-dla mnie ciekawa przygoda

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Listopad 2007, 09:05:14 »
Moją ulubionom misją jest znalezienie kamieni ogniskujących dla Saturasa.Lubię ją dlatego że zawsze jeden z przyjaciół ci pomaga i można zarobić dużo doświadczenia.

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Styczeń 2008, 09:21:08 »
Moją ulubioną misją jest szukanie kamieni ogniskujących to wtedy właśnie poznajemy prawdiwych przyjaciół

Offline Artex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Luty 2008, 19:34:11 »
Według mnie najfajniejszymi misjami są te, które musimy wykonać aby dołączyć do danego obozu. Podoba mi się również misja z kamieniami ogniskującymi oraz z królową pełzaczy i z cmentarzyskiem orków.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Luty 2008, 19:46:33 »
A mi się podoba misja z Kamieniami Ogniskujacymi bo
Po 1 wreszcie mamy pomoc przyjaciól
Po 2 można zwiedzic cala kolonnie
Po 3 Dostaje się dużo exp
No i doporowadza to do WIELKICH zmian
aa i jeszcze te mikstury w nagorde i na misje
tez są mile

Offline Rygo Volloso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Luty 2008, 14:48:32 »
Najciekawsza misja hmm a uważam że najciekawsze misje dotyczą także kamieni ogniskujących tak jak kolega wyżej to przedstawił. Całą kolonie się zwiedza, jest się już na tyle potężnym że dużo się walczy i nie jest to misja na pare minut lecz raczej taka która wymaga chociaż chwilki czasu co jest wzrowe w grach rpg i jest ich wielkim plusem.

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Luty 2008, 15:53:40 »
Moją ulubioną misją jest walka w świątyni śniącego. Dużo zagadek, przełączników,wrogów. Jest nawet nawet ciężka misja. Trzeba uważać bo jak nie to kolce nas przekłują. he he he

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Luty 2008, 16:00:06 »
Moją ulubioną misją jest Ulumulum.  Trudno jest zdobyć kieł trola i róg cieniostwora

Offline Takeo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Luty 2008, 08:54:13 »
A ja najbardziej lubię misję "Nieznajomy". Trochę trzeba pomyśleć zanim znajdziemy kolejny Chromanin no i zwiedzamy pewne ciekawe miejsca w kolonii. A poza tym jeszcze z moda "Mroczne Tajemnice" lubię misję "Diego". Ciągnie się długo i jest bardzo ciekawa :).

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Luty 2008, 18:27:42 »
Moim najlepszym zadaniem Gothic1 jest ładowanie URIZIELA za pomocą magicznej rudy nowego obozu dlaczego bo jest to fajna chwila ja bohater trzyma w tedy niewyobrażalnie potężny miecz włącza się w tedy fajny filmik jak Saturas i jego magowie wody wkurzają się na bezimiennego ja wtedy się teleportowałem ale raz z ztoczyłem z nimi walkę   jest to wtedy fajna fraja  

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Ulubiona misja
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Luty 2008, 12:28:49 »
Dlamnie , najlepsze zadanie to znaleść Xardas'a , niewiemy gdzie on jest , to znaczy wiemy że gdzies na terenach orków , ale niebardzo w kturym miejsu , ale naszczęście jego wierza jest wysoka i można się skapnać że tam mieszka, fajna jest też zagadka 3 golemów

Pozdrawiam, Russel

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Luty 2008, 11:07:13 »
Jaka jest moja ulubiona misja?
Cóż, dla mnie wszystkie misje w Gothic'u były dobre, w końcu one też miały jakiś wpływ na to, że gra ta jest moją ulubioną, jak dotąd...
Jednak takie najbardziej pasjonujące to:
- "Poszukiwanie kamieni Ogniskujących" - Teoretycznie prosta, praktycznie też... Przede wszystkim można było pozwiedzać zakamarki Kolonii, których jeszcze nie odwiedziłem. Można było nabić nieco doświadczenia, szczególnie za oddanie owych kamieni Saturasowi, za co dostawało się sporo EXP'a.
- "Chromanin" - Misja poboczna, aczkolwiek bardzo ciekawa, i jak dla mnie najtrudniejsza. Nie wystarczy mieć wspaniałego oręża, potężnej broni i być wyszkolony, jak jakiś Paladyn - trzeba jeszcze ruszyć głową. Faktycznie, zagadka sprawiła mi nie lada trudności. Grając parę razy w Gothic'a, nie tak szybko ją przeszedłem, dopiero bodajże za czwartym/piątym razem, w dodatku przypadkowo, kiedy to sobie podróżowałem i znalazłem drugą księgę. Skapowałem się i zacząłem szukać, w końcu udało mi się ją rozwiązać...
Jak jeszcze sobie jakąś przypomnę, to z edytuję - Dziś odpalam sobie Gothic'a od nowa,


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 29 Luty 2008, 11:07:37 wysłana przez Medivth »

Offline wojownik innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Luty 2008, 20:59:28 »
Moja ulubiona misja,to znalenie Xardasa,szukanie kamieni ogniskujących,odbijanie Wolnej Kopalni,i zabicie ÂŚniącego

Offline Karool

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Marzec 2008, 09:25:41 »
Moją ulubioną misją jest zdobywanie kamieni ogniskujących, przy tym można zdobyć dużo doświadczenia i spotkać się z przyjaciółmi;)) Lubie jeszcze misje w starej kopalni gdzie się zabija królową pełzaczy;))

Offline Great Paladyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Lipiec 2008, 22:52:54 »
moja ulubiona misja to zbieranie kamieni ogniskujących bo tam np. gdzie trzeba zdobyć kamień razem z Miltenem to przy wejściu do tej jaskini jakieś coś wydaje straszne odgłosy, można się spietrać :o

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Lipiec 2008, 22:52:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything