Autor Wątek: Ulubiona Gildia!  (Przeczytany 39872 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« dnia: 22 Maj 2007, 14:52:07 »
W tym poście każdy z was niech opowie jaką najbardziej lubi gildie z całej serii Gothic
I parę zdanek o tej gildii.
 
Dobra więc ja zacznę. Moją najbardziej ulubioną gildią są Nordmarczycy, wielcy, silni jak woły ludzie. Wytrzymali na chłód i zmęczenie, zamieszkują północną część kontynentu.
Mieszkają w małych, lecz ściśniętych na górach wioskach, w których produkują nie zbędne produkty. Często można ich spotkać w kanionach lub polanach Nordmaru polujących na zwierzęta. Moja sygnaturka przedstawia jednego z nich.

Acha, możecię także opisywać gildie zrobione w modach, typu Mroczne Tajemnice


 Czytając wasze post zrozumiałem że każdy z was(z niektórymi wyjątkami) najbardziej lubi gildie z G2 Noc Kruka, więc chyba tam były najciekawsze gildie z całej serii. Mówiąc szczerze ja uważam Noc Kruka za wspaniały dodatek, lecz zepsuli tam obozy. Moim zdaniem powinny być większe i mięć więcej ludzi. Bo trochę dziwne że z całej koloni przyszło tam tylko trochę bandytów.


KING <..::BezimiennY::..>
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 21:52:15 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2007, 17:15:05 »
Moja ulubiona gildią we wszystkich częściach Gothica są magowie ognia. Posługują się potężną magią i pojedynek z nemi nie jest taki prosty. A jeśli zostaniemy jednym z nich to nasi przeciwnicy mają ten problem:) Magowie maja również bardzo fajne i dobre szaty. ÂŁadnie wyglądają i dobrze chronią. Magowie the best:)

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2007, 17:15:05 »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2007, 17:53:17 »
Moją ulubioną gildią są Paladyni czy jak kto woli rycerze. Lubie ich za ich poświęcenie mimo, że czasem bezsenswone, zbroje mają fajne, są dobrymi i  
silnymi wojownikami.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 17:53:25 wysłana przez Dark »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2007, 18:08:10 »
Czytając ten temat stanąłem przed dylematem ponieważ jest parę gildii które mi się spodobały, są to:

- Piraci – (tworzą tak jakby gildię) są fajni, mają poczucie humoru, żyją sobie na zapomnianej plaży, śmieją się tańczą, piją... co trza od życia więcej? A wiem, kobiet. ;)

- Bractwo z bagna – żyją sobie, nikomu nie przeszkadzają, palą sobie ziółko, ich czas sobie leci... i niczym się nie przejmują. Strażnicy maja fajne zbroje ;D

- Assasyni – wolny lud zamieszkujący mordercze, nieprzyjazne, gorące pustynie. Są świetnymi wojownikami, magami, kupcami, potrawią żyć w tak niegościnnych warunkach i jeszcze rozrastając się potężnie, czują do nich respekt ;)

canis

  • Gość
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2007, 18:35:11 »
Moją ulubioną gildią z całej serii Gothic (wliczając w to modyfikacje) są pradawni z modyfikacji "Mroczne Tajemnice do Gothica I. Są oni potężni, mają fascynujące zbroje i szaty (szata pradawnego i te zbroje paladynów czy coś.) Dzieje się u nich bardzo ciekawa akcja, interesujące że tacy wiekowi i doświadczeni.

Jeżeli z samych gier Gothic bez modów to oczywiście sądzę ze Magowie ... Ognia taak. Inteligentni ludzie (z wyjątkiem Pyrokara i Serpetesa w G2). Mają ciekawe szaty i mocną a co za tym idzie skuteczną magię. no i tyle.

Pozdrawiam Canis

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maj 2007, 20:54:16 »
Ja najbardziej lubię najemników. Porządne chłopy do bitki, nieźle wytrenowani, silni i wytrzymali, co poniektórzy z poczuciem humoru (dość czarnym :P), ogólnie mówiąc swoje chłopy. Bezimienny idealni pasuje do tej frakcji. Z nimi właśnie w całej mojej przygodzie z Gothiciem najlepiej się mi współpracowało.

Acha, a od paladynów różnią się tylko tym, że nie kreują się na świętobliwych, nie wywyższają się tak - za to jeszcze jeden, duży plus dla najemników.

BeluNiO
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 20:55:29 wysłana przez BeluNi0 »

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2007, 21:30:31 »
Noi mam dylemat co do gildii jest ich kilka podaje moje ulubie:
- Asasyni mają od groma kasy i zamieszkuja niegościnny Varant a to jest coś silni wojownicy magowie i handlarze
-Piraci czyli Greg i spółka flaszka trunku i niczego więcej teksty postaci są udane dla mnie to oni wygrywają ze względu na zadania i obozik
-ÂŁowcy Smoków i Najemnicy starzy znajomi którzy zawsze mi sie podobali to jakieś zadanko to kogoś obić wsumie całkiem fajna grupa
-Nordmarczycy najlepsi kowale jedna z moich bardziej ulubionych gildii którą lubie ich bo to prości i waleczni ludzie którzy zamieszkują srogie i lodowate klimaty
I to są moje ulubione gildie
PoZdRo

Offline Mikesz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maj 2007, 10:17:17 »
Piraci - Ich obóz jest położony w bardzo pięknej części Jarkendaru, uwielbiam chodzić tam. Mają tez niezłe teksty i zadania :P

ÂŁowcy smoków - Bardzo silni ludzie, którzy mają potężne zbroje oraz orężę.

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Maj 2007, 20:07:02 »
Tera moja wypowiedz
G1-Magem Wody\Najemnikem lubię nosić zbroję najemników i topory do nich świetnie pasują a magów lubie dlatego za fajne zbroją i że można sie u Saturasa nauczyć 5 kręgów magi
G2-łowcą smoków fajna jest ciężką zbroja łowcy smoków i ciężkie ostrze na smoki i lubię chodzić i robić masakrę
G3- Nie grałem więc nie poddam

Proszę rozbudować swoją wypowiedź. Masz dobę. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 20:36:54 wysłana przez G0rn »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:16:41 »
Czytając wasze post zrozumiałem że każdy z was(z niektórymi wyjątkami) najbardziej lubi gildie z G2 Noc Kruka, więc chyba tam były najciekawsze gildie z całej serii. Mówiąc szczerze ja uważam Noc Kruka za wspaniały dodatek, lecz zepsuli tam obozy. Moim zdaniem powinny być większe i mięć więcej ludzi. Bo trochę dziwne że z całej koloni przyszło tam tylko trochę bandytów.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Czerwiec 2007, 17:36:55 »
Cytat: ..::Bezimienny::..
Czytając wasze post zrozumiałem że każdy z was(z niektórymi wyjątkami) najbardziej lubi gildie z G2 Noc Kruka, więc chyba tam były najciekawsze gildie z całej serii. Mówiąc szczerze ja uważam Noc Kruka za wspaniały dodatek, lecz zepsuli tam obozy. Moim zdaniem powinny być większe i mięć więcej ludzi. Bo trochę dziwne że z całej koloni przyszło tam tylko trochę bandytów.

Chciałem jeszcze napomnieć, jak dostałem się do obozu bandytów to miałem nadzieje, że tam będzie tyle ludzi i taki duży obóz jak w Starym Obozie. Troche się zawiodłem, ale mniejsza nie będe pisał nie na temat.  

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Czerwiec 2007, 15:19:17 »
Ja mam swoje dwie ulubione gildie, a są nimi Magowie Ognia i Wody.  Magowie Ognia mają świetne szaty, potężną magię, a Magowie Wody Również silna magię lodu i pioruna, a poza tym oddają cześć Adanosowi, najpotężniejszemu z Bogów  

Offline Haren

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:49:56 »
Moją ulubioną gildią są Magowie Ognia. Są to potężni wojownicy w G2 gdzie z pomocą run są jak dla mnie najsilniejszą gildią, a zostanie Magiem w G2 jest bardzo fajne. Najbardziej podoba mi się w Magach to ,że mogą używać run: Tchnienie ÂŚmierci i Deszcz Ognia. Tchnienie ÂŚmierci bierze na hita prawie każdego zwykłego potwora w G2, a Deszcz Ognia jest niezwykle silną bronią masowego rażenia, za jej pomocą zabiłem bagiennego smoka za hitem.  No i świetnie wyglądająca i dobra Ciężka Szata Ognia.         Magowie rządzą !!!
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 21:51:14 wysłana przez Haren »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Czerwiec 2007, 22:10:38 »
Cytat: Haren
Moją ulubioną gildią są Magowie Ognia. Są to potężni wojownicy w G2 gdzie z pomocą run są jak dla mnie najsilniejszą gildią, a zostanie Magiem w G2 jest bardzo fajne.

Nie żeby to był straszny błąd, ale napisałeś że w G2. Magowie Ognia są w każdej części gry Gothic.  

P.S. Bym zapomniał Magowie nie tylko Ognia, ale wszyscy. Magowie nie mogą być potężnymi wojownikami, gdyż są to magowie, a nie np. paladyni. Mylisz proste pojęcie.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 22:11:12 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lipiec 2007, 23:59:10 »
Hmmm,trudny wybór,bardzo trudny.Jest do wyboru wiele gildii ale wybiorę dwie:

Najemnicy
-starzy dobrzy najemnicy.To chronią magów wody,to farmerów.Wojownikami są niezłymi,mają dobrego dowódcę.Zbroje są znośne ale grając najemnikiem czujesz ten klimat.Przynajmniej ja go czuję;]

Paladyni-ci to dopiero mogą dać w kość.Może niektórzy cwaniaczki i zbyt pewni siebie ale pokazać to oni potrafią.Nie dość że mają błogosławione miecze to jeszcze się runami posługują(im to dobrze).Wierzą głęboko że Innos ich nie opuści w chwilach zwątpienia.Przyznam że wysłani zostali na misję kamikadze ale dzielnie się trzymają.Są pokorni magom ognia.

Powyższe gildie należą do elity moich gildii.

Pozdrawiam
lees

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Wrzesień 2007, 13:54:39 »
Najlepsi sa najemnicy , bo  są tam  fajni kolesie i jest Lee  nasz stary ziomal . Mają  fajną zbroję i  są tacy normalni a nie jak  paladyni  którzy ciągle  gadają : Bla, Bla  , Bla, Bla  w imię Innosa !   Lubię tez Buntowników  bo nie  podlizują się orkom  jak  orkowi najemnicy .  Buntownicy  też  są ruchem oporu ,  większośc jest zanim aniżeli za  orkami . A najbardziej lubię Nordmarczyków . maja  fajne zbroję  , fajna krainę  no i tylko  oni mogą  nas nauczyć kuć  z  rudy .

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:05:48 »
W G1 najbardziej lubiłem Najemników.
 Najemnicy to mężni , odważni i nie żałujący piwa ludzie , którzy po prostu umieją stłuc orka.

W G2 i NK byli to : Najemnicy i Piraci.
 Piratów lubiłem za to , że są luzakami , umieją stłuc przeciwnika , umieją się dobrze upić i zranić będąc nadal wesołym.

W G3 uwielbiam 2 gildie : Druidów i Nordmarczyków.

Druidzi są fajni , poniewuż mają kamienie pozwalające na zmianę w zwierze ( każdy druid ma tylko jeden kamień )

Nordmarczyków lubię za to , że umieją stawić czoła niebezpieczeństwu . Ci ludzie są nawet odważniejsi od palladynów . Klany są świetnym miejscem na odpoczynek . Większość nordmarczyków to wojownicy , ale zdarzają się myśliwi.

Obie gildie mają wypas stroje.

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:28:54 »
Moimi ulubionymi Gildiami z Gothic'a są Piraci  a także Magowie ognia!!
Piratów lubię dlatego, że mają fajne zbroje, rabują i ogulnie są niegrzeczni <bardzo>. Lubię ich także dlatego że mają fajne życie- rabują i hleją bimber w hektolitrach - ALE JA IM ZAZDROSZCZÊ

Magów Ognia lubię dlatego, że są bardzo trudnym wrogiem do pokonania - walą z daleka z czarów, a w gothic 3 także kosturem   . A poza tym są posiadają ogromną wiedzę i są zawsze i wszędzie szanowani. Ich życie to nauka i trening.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Czerwiec 2008, 21:28:38 »
W Gothic 1 lubiłem magów ognia, bo mogli uzywać magii run i studiować wiedzę tajemną ;D Szkoda, że wymordowało ich (prawie wszystkich) to ścierwo imieniem Gomez. >:(

W Gothic 2 NK lubię paladynów, bo to nieźli wojownicy, mają fajne zbroje i czary. Lubię ich pomimo, iż to wrogowie mojego ulubionego boga: Beliara  :-[

W Gothic 3 nie grałem.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec 2008, 21:43:07 »
Gratuluje 300 posta Airyx :)

Ja w G1 lubiałem Cieni, ponieważ są takimi słabeuszami jednak posiadają fajowe zbroje/stroje i Diego jest bardzo miły :)
W G2 chyba ÂŁowcy Smoków, bo są odważni i są dumni jak pawie :) Mają wyrabiste w kosmos pancerze i używają super mieczy :)
W Nocy Kruka (Najt of de Rejwen xD) lubię Wodny Krąg bo jest tajemniczy i pomaga obywatelom, w przeciwieństwie do paladynów.

Ogółem we wszystkich częściach uwielbiam Magów Wody, bo mają fajne szaty, silne czary i są mili, najbardziej przypadli mi do gustu Cronos i Myxir :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec 2008, 21:43:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything