Autor Wątek: Przemiana w innych  (Przeczytany 6020 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lordhagen

  • Gość
Przemiana w innych
« dnia: 20 Maj 2007, 18:04:03 »
Czy da sie w trzeciej części tej wspaniałej gry przemienić w inną postać?Tak jak w poprzednich częściach aktywujemy kody podchodzimy do danej postaci,naciskamy O i już kierujemy innym.Jeśli się da to jak to zrobić????

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2007, 18:40:28 »
Da się i też inne rzeczy np .zbroje lub regeneracja ale tu jest o tyle trudniejsze że marvin trzeba wpisać bardzo a to bardzo szybko, mi nawet się nie udało tylko mojemu bratu

Forum Tawerny Gothic

Przemiana w innych
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2007, 18:40:28 »

lordhagen

  • Gość
Przemiana w innych
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2007, 19:10:10 »
No to dzięki za rade.Musze poćwiczyć szybkie pisanie najlepiej jak ze dwie książki 500-stronicowe przepisze do kompa  

Offline Azan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec 2007, 20:46:55 »
Dokładnie tak, jedyny niestety. Wejdź do katalogu gry domyślnie C:, Program files,Gothic III. Tam znajdziesz folder Ini. W nim jest plik ge3. Otwórz go notatnikiem i zmień to co pisałeś.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:02:33 »
Cytat: Dark Ulthar
To jak tak trochę z innej beczki, bo ja na jednej stronce czytałem że to trzeba coś zmienić jakieś                          test mode=false   na   test mode=true i takie pytanko się rodzi w mojej główce:czy to jest jedyny sposób na aktywowanie kodów?

Tak też się da, ale ja zawsze używałem w każdym Gothicu tego kodu Marvin, gdyż bałem się że jak zmienie to, to  po jakimś czasie po prostu gra się spierdzieli i na co to mi. Wole Marvin i polecam wszystkim bo to jest moim zdaniem bezpieczniejsze.

Cytat: Azan
Dokładnie tak, jedyny niestety. Wejdź do katalogu gry domyślnie C:, Program files,Gothic III. Tam znajdziesz folder Ini. W nim jest plik ge3. Otwórz go notatnikiem i zmień to co pisałeś.

No właśnie nie jedyny, bo jest ten Marvin jak już mówiłem w pierwszym poście.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 21:01:17 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

lordhagen

  • Gość
Przemiana w innych
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:22:11 »
Mam pytanko.Przemieniłem sie już w niewolnika w Gothic 3,ale potem nie mogę się w nikogo innego odmienić.Wyciągam broń i walę to przenika przez niego i nawwet jego nazwa mi się nie wyświetla.Co robić?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Przemiana w innych
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:04:19 »
lordhagen - no to masz teraz problem, chyba jakiś bug bo skoro się przemieniłeś w niewolnika to nie powinno być przeszkód w zamianie powrotnej. Mam nadzieję, że robiłeś sejwa przed bawieniem się postaciami. Ja zawsze robie bo czasami gra lubi wałka zrobić i się wyłączyć z jakimś błędem. Co do przemiany to spróbuj wcisnąć F8 - w gothicu I i II (NK) robiło ci respawna i mogłeś się ruszać normalnie jeżeli NPC był przygwożdżony do ziemi.  


Cytuj
Tak też się da, ale ja zawsze używałem w każdym Gothicu tego kodu Marvin, gdyż bałem się że jak zmienie to, to po jakimś czasie po prostu gra się spierdzieli i na co to mi. Wole Marvin i polecam wszystkim bo to jest moim zdaniem bezpieczniejsze.

A nie pomyślałeś żeby zrobić kopię zapasową oryginalnego pliku? To nic nie kosztuje, a jeżeli się boisz, że się "spierdzieli" to możesz plik wgrać oryginalny i po problemie.

BeluNiO

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:07:39 »
No to wkoncu jakim klawiszem sie mozna przemienic w G3

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:14:35 »
Cytat: szczotex
No to wkoncu jakim klawiszem sie mozna przemienic w G3

No właśnie przyciskiem „O” to chyba nie trudno zrozumieć.

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:47:02 »
D**a nie działa i tyle, niewiem moze to BUG ale nie działa nie mam pojęcia czemu.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:50:34 »
To nie wiem czemu?? Mi zawsze działa może spytaj lordhagena bo jemu się udało.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przemiana w innych
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec 2007, 00:09:15 »
Nie da się, osobiście nie znam żadnej osoby, której udało się wejść w inna postać jakimkolwiek przyciskiem kodem etc. nie działa nawet "O". Twórcy gry nie podali również takiego kodu podczas ich publikacji na niemieckim WoGu. Tak więc chyba możemy sobie pomarzyć o przejściu do innego NPC.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Przemiana w innych
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Czerwiec 2007, 08:17:41 »
IsentoR - no to właśnie poznałeś, bo lordhagen uparcie twierdzi, że ma problem z odmienieniem się z powrotem  w swojego bohatera. A jednak czasami marzenia się spełniają :P

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:25:19 »
Dać sie da ale powrót do swojej postaci jest trudny bo nie masz pełnej kontroli nad danym npc.Wielokrotnie probowałem podrasować sobie dla zabawy pomocników  którzy ze mną chodzili i to tez jest nie możliwe ponieważ nawet jeśli dasz im wszystkie skile i perki oni i tak będą używać tego ekwipunku. który mieli na początku jedynie staty można podrasować ale ciężko jest wrócić . Ja wracałem resetem całej gry (taka komenda) Tak samo jeśli chcecie żeby  powiedzmy po powaleniu  npc on podniósł bron, którą mu rzuciliście pod nogi to nie zrobi tego... a tak sie dało w g2:/
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 02:08:11 wysłana przez DODO »

Hagen13

  • Gość
Przemiana w innych
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Czerwiec 2007, 22:45:08 »
Dla niektórych:podchodzimy do postaci,w którą się chcemy przemienić naciskamy ~ wpisujemy control i już!

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przemiana w innych
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Październik 2007, 19:46:25 »
Szczerze wątpię, by dało się przez MARVIN. Zresztą na innych forach jeszcze nie widziałem , by tak można było dostać się do innych postaci. Ja mam trudności ze sposobem którego już kiedyś używałem. Wystarczyło nacisnąć ctrl + F i byłem daną postacią. Z powrotem o tyle problemu, że gra się zawiesza i już nie mogę być spowrotem bohaterem gry. Muszę spróbować tego sposobu ze wpisaniem do konsoli tego : control, bo wydaje mi się, że może się to powieść. Sposób którym zwykle się posługiwałem niewiem dlaczego ale nie zawsze skutkuje.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Październik 2007, 20:08:29 »
To nie jest zaden bug ze nie da sie zmienic spowrotem w swoją postac - miałem to samo dlatego odradzam tych kodów.

A ten MARVIN to bzdura, działał on na G1 i G2 bo były one na praktycznie tych samych silnikach - G3 jest juz zupelnie inny, jedyny sposob na aktywowanie kodow to tak jak wczesniej napisaliscie zmiana z TestMode=False na TestMode=True w pliku ge3.ini

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Przemiana w innych
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Listopad 2007, 22:19:41 »
Mam pytanie, czy istnieje możliwość zdobycia w grze pancerza Zabójcy Orków? Bo wbiłem sie w jednego z nich ale w ekwipunku nie mial zadnej zbroji.

W gruncie rzeczy chcialem to tylko sprawdzic bo nie umiem spowrotem powrocic do beziminnego ale prosze o odpowiedz

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przemiana w innych
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Listopad 2007, 22:24:08 »
Cytat: Sanford11
W gruncie rzeczy chcialem to tylko sprawdzic bo nie umiem spowrotem powrocic do beziminnego ale prosze o odpowiedz
Zabij postać do, której wszedłeś a powinieneś wrócić do ciała bezimiennego. Ewentualnie po śmierci wciśnij ctrl + h. Raz przez przypadek testując kody powróciłem tym sposobem do ciała bezimiennego.

Forum Tawerny Gothic

Przemiana w innych
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Listopad 2007, 22:24:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top