Autor Wątek: Post dnia  (Przeczytany 105346 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #180 dnia: 20 Grudzień 2008, 17:46:03 »
______________________________________________

MY 60 POST YEAH!!!

Znalazłem taki dopisek do posta... Nie ma to jak pierwsza sześćdziecha :huh:

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #181 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:58:12 »
Laptopy nie są zabardzo do gier... Spróbuj na stacjonarnym:)
Ciekawa teoria...
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2008, 21:00:22 wysłana przez amadi »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #181 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:58:12 »

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #182 dnia: 21 Grudzień 2008, 13:30:38 »
Wiem że święta idą i się na świat pobłażliwiej patrzy ale nie mogłem wytrzymać. Widząc taki post od razu chce się wytykać kolejne błędy userowi robiąc off-topa i samemu się narażając ale trzeba się powstrzymać. Dobrze że chociaż jest taki temat jak Post Dnia ;)

hubertusek11:

ta gra przygniata wymaganiami takie male ale jaka jakosc mam gre jest super mam ją juz tak od 1 i pól misionca.bitwy to po prostu wgniatają gathic'a w ziemie.nieograniczonyne poziomy i sakiewka(chyba na razie mam 248690 dunarów i 41 poziom)mozna w niej twozyc wlasnom kampanie pomagac inym odzyskac tron itp. ÂŻondzic wioskami plondrobac wrogie wioski (odradzam bo pozniej mozna dostac tą splondrowanom wioske jako leno)zachencam do kupna choc gra jest malo znana to nic na alegro jest aż za mala cena za takom gre ja kupilem za 75zł
pS.:jak chcecie miec sztandar to przy nowej grze naciskajcie wszystko górne i bendziecie mogli se wybrac


Po pierwsze rażąca ortografia, po drugie stylistyka. Kto mi powie o co mu chodzi ?  :angry:
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2008, 13:33:41 wysłana przez Kermitt »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #183 dnia: 21 Grudzień 2008, 17:20:39 »
Jezli sa wydazenia przed barira to logiczne Xardas bedzie magiem ognia i na pewno go spotkamy
Raczej 10 lat po ZB.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #184 dnia: 29 Grudzień 2008, 18:17:22 »
Jestem z małej wsi położonej na południe od Wieliczki, nazwy nie podaję, gdyż ściga mnie CBÂŚ. W mojej wsi zachowała się tradycja do hodowli krów. Sołtys już dawno zauważył korzyści z ekologicznego podejścia do życia, tak więc zamiast samochodów na drogach można spotkać bydło. Moja chata:



Moja pra-pra-pra babka w 1860 roku razem z krasulą Kunegundą zakupioną w Gdowie:



Tutaj droga krajowa do Zakopanego:




zgon

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #185 dnia: 02 Styczeń 2009, 13:15:13 »
Ja się boję dementorów...

Efekt przedawkowanie Chorego Portiera.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #186 dnia: 08 Styczeń 2009, 18:34:42 »
Cytuj
Kozłowski 18:11:18
sęk w tym, ze ja ci wejdę prędzej czy później w paradę, jeśli ty będziesz miał takie życie, jakie chcesz teraz mieć ;] Albo ułozy się tak, że przestaniesz chcieć mieć takie życie.
Ja 18:11:37
mam sie bac?
Kozłowski 18:12:17
niekoniecznie. raczej obstawiam drugą opcję.
Ja 18:12:22
niby jak mi wejdziesz pamietaj ja ide do policj do zobaczenie po 2 stronie
Ja 18:12:23
;]
Ja 18:13:40
po 2 za ten tekst.. mogl bym juz spokojnie
Ja 18:13:42
isc do sadu
Kozłowski 18:14:05
Ciekawym kogo wybierzesz - rzesze ludzi, czy oddzialik policji? ^^

To jest rozmowa w której kozłow teoretycznie grozi mi że wejdzie mi w paradę mogę dać całość jeżeli ktoś zainteresowany teraz spójrzcie kogo przed sobą macie.

Zły Kozłow. Dzieci straszy ;p

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #187 dnia: 08 Styczeń 2009, 20:35:45 »
Cytuj
Brunnen wieczorem zakradł się do domu Seraila, i otworzył po cichu wytrychem drzwi. Widząc że Serail onanizował się przed kominkiem, a przy masturbacji wymieniał imię Maurycy. Złodziej miejąc kij w ręku, natychmiast pobiegł i walnął Seraila 2 razy. Wtedy uśmiechnięty złodziej zaczął okradać cały dom. Po paru godzinach z wielkimi workami, uciekł wprost do swojego domu.

http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,15485.msg138602.html#msg138602

Zgon na miejscu...



Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #188 dnia: 08 Styczeń 2009, 21:07:51 »
Cytuj
Orki-najlepiej z GI i GII gdzie nazywane by były orki górskie i z G3 jako oeki zwykłe
Biedne orki!

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #189 dnia: 19 Styczeń 2009, 19:23:32 »
Zgłaszam się (na komputerze to ja codziennie siedze ^^)

Heh, ciekawe po co on siedzi na komputerze...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #190 dnia: 11 Luty 2009, 16:32:17 »
Cytuj
Dobra już idziemy, nie Altevan'xie. - Po czym skierowali się za bramy miasta i skierowali się do lasu do najbliższych myśliwych żeby ich zapytać czy ostatnio nie widzieli Sansona.
(P)avulon - Dzień dobry
(M)yśliwy  -  Czego
(I)nny myśliwy - Dzień dobry nie zwracajcie na niego uwagi. My po prostu nie mamy ostatnio szczęścia w polowaniu
(P) - Widzieliście tutaj kogoś kogo nigdy nie widzieliście oczywiście oprócz nas i innych z nas. Chodzi nam o wariata który chodzi z bronią. Konkretnie sztylet i klingę albo tylko sztylet albo tylko klingę.
(I) - ....

Post Pawła Najemnika bla bla... Po prostu: lol.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #191 dnia: 12 Luty 2009, 11:24:15 »
Cytuj
Evanger, widzę, że przestałeś już poniżać Paladynów. Miło mi z tego powodu. Mimo wszystko panowie, dyskusja nie jest jeszcze zakończona. Rozstrzygnijmy tematowy spór. Zmartwieniem świata Gothic jest Beliar i Orkowie, no chyba że zamykamy się na Khorinis. Kto bardziej przysłuży się w walce przeciw Złu? Paladyni czy najemnicy? Bo Paladyni już wypełniają swoje zadanie. Giną w okropnych męczarniach, by żyć mogli inni. To nadzwyczaj szlachetne, nikt nie zaprzeczy. Przecież nie robią tego dla siebie. Są Paladynami z powołania. Wiecie, póki co rozmawiałem na ten temat wyłącznie na naszym forum, jednak w mojej szkole, rozpoczęła się ta sama dyskusja. Zarzucono mi wtedy, że Paladyni to fanatycy. Stwierdzono jawnie, że są znacznie lepsi od najemników (nie łowców), ale nie są wolni. Moi rozmówcy brali pod uwagę takie rzeczy: Nie mogą pić, palić, spędzać nocy w czerwonej latarni itd. Najemnicy mają wolność wyboru, a w dodatku dorabiają sobie "pilnując" np. farm. A teraz wszyscy wczujmy się w mieszkańców świata Gothic. Wiemy, ża lada dzień Orkowie mogą zawładnąć naszym światem. Komu
zechcemy pomóc. Najemnikom, których musielibyśmy po prostu opłacić, żeby walczyli ze złem? Po pierwsze: 70 % najemników odmóiwło by ze strachu. Orkowie? Demony? OÂŻYWIEÑCY!!! Nie nie to nie dla nas. Szukajcie gdzie indziej. A w tej garstce, która chciałaby walczyć, nikt nie byłby przygotowany. Do walki z Beliarem potrzebny jest Innos. Miecz, z magicznej rudy, wyświęcony przez magów i sama jego siła [Innosa]. Więc chyba raczej poprzemy Paladynów. Wiemy, że żaden z nich nie okaże strachu. ÂŻe jeśli będzie trzeba, to każdy z nich złoży swe życie na ołtarzu odwiecznej walki dobra ze złem. A wśród wszystkich forumowiczów nie ma chojraka, który chciałby służyć Beliarowi, bo to niewola. Paladyni pozwolą żyć nam, prostym ludziom. Może nie pozwolą sprzedawać piwa i chleba, ale ocalą nasze dusze. Trzeba zrozumieć ich powołanie. PALADYNI TO NIE FANATYCY!!! Oni są ludźmi tkniętymi przez Boga. Teraz łatwo nam gdybać i oceniać, ale uwierzcie drodzy koledzy, że gdyby Paladynów zabrakło, nikt i nic nie powstrzymałoby upadku świata, w najniższy krąg mroku. Beliar i jego królestwo, pochłonęłoby wszystko. I cytat smoka ożywieńca, wybrańca Beliara i przywódcy jego poczwar: "Nie spoczniemy, póki ostatnia twierdza praworządności nie obróci się w pył"(...), póki ostatni wyznawca Innosa nie padnie martwy. Nie ma Paladynów, nie ma miłości, szczęścia i dobrobytu. Nie ma ludzi. Nie ma życia.
Dzieciaku, weź odstaw kompa na kilkanaście lat, naprawde, będzie lepiej dla ciebie i całego twego otoczenia.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #192 dnia: 23 Luty 2009, 18:12:18 »
Co prawda nie post ale zawartość postu. Takie oto upomnienie dostał pewien user:

Cytuj
Prawie w ogóle uzasadnienia w sowim poście.

Hihi haha ;/

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #193 dnia: 28 Luty 2009, 19:10:47 »
Cytuj
no wienc na kazdym serwie na mapie bloc wyskakuje mi blond i nie moge grac. po 1 min grania nie jako widz wyskakuje. na innych mapach mnie nie wywala a blond to :nie moge przeczytac linijki [t_-----]. nie pamientam  jak dalej a i po angielsku. mod sie nazywa dkoladnie bs0d_zombie i prosze o pomoc


PoZdRo
Ale piękny post.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #194 dnia: 02 Marzec 2009, 00:15:36 »
Szkoda ze komentujesz strasznie stare opowiadania, nie pisane przezemnie ROgera, tylko Pana Mroku czy jak on sie nazywal.
Roger jako Roger jest na forum krocej i jeszcze nie dal swoich opowiadan, jedynie z tego konta dano.

Chcecie moje opowiadania? Prosze, dam. Zapewniam ze sie roznia od tych, bo dluzej pisze i mam cos takiego jak Wordpad, ktora wylapuje przynajmniej czesc bledow.

To mnie po prostu rozbiło:D

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #195 dnia: 08 Marzec 2009, 12:08:42 »
Oto post Thoro na themodders.org w odpowiedzi na pytanie czy w czas zapłaty będzie multiplayer
Cytuj
Tryb multiplayer? Mało powiedziane! Udało nam się zrobić kooperację co z tym idzie będziesz mógł przechodzić grę nawet z 9 innymi osobami na raz. Ponadto zaimpletowaliśmy model wyścigów na cieniostworach, przy czym również będziesz mógł się zmierzyć z innymi graczami oraz konkurować na internetowej topliście najlepszych czasów.

Co więcej wykorzystaliśmy kontakty i już teraz mamy profesjonalne zaplecze w postaci kamerzystów, reżyserów, dźwiękowców, ludzi od obróbki, postprodukcji i montażu. Obecnie jesteśmy na etapie konsultacji z czołowymi bractwami rycerskimi w kraju. Otóż wszystkie cutscenki, intro oraz outro chcemy nakręcić na żywo właśnie z pomocą tych ludzi. Oczywiście wszystko w jakości hd i najnowocześniejszymi efektami specjalnymi. A, i żebyś sobie nie pomyślał - wszystko rzecz jasna w świecie gothic. Elementy otoczenia kreowane w 3d, ale zadbaliśmy również o oporządzenie, ekwipunek, oręż i rekwizyty - te zostały wykonane zgodnie z odpowiednikami w grze przez najlepszych kowali, płatnerzy i przedstawicieli rzemiosła pradawnego z całej europy.

Oczywiście nikt nie prowadzi działalności charytatywnej więc może zabrzmiało to wszystko dosyć naiwnie jednak uwierz że leży to w naszych możliwościach. Gdybyś był świadom kontaktów i znajomości rodziny Orca a przede wszystkim majątku to przez myśl nie przeszły by ci żadne wątpliwości. Nie wiem czy mogę na te tematy wiele mówić.
xD

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #196 dnia: 02 Kwiecień 2009, 16:34:36 »
Cytuj
Kozlov: A kogo wobec tego – nie lubisz z grona TG? - pamiętaj, żeś przysięgał na "300 panoramicznych"!
Isentor: Czarodziejki z księżyca zwanej potocznie na ulicy Moonem.
Rozbawiło mnie to. Nie wiedziałem, że jestem czerodziejką z księżyca :D.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #197 dnia: 20 Kwiecień 2009, 17:24:59 »
1. Jak się doi krowy? Nie mogłem jak żyła, zabiłem chcąć wydoić i też się nie da.
Hyhy, dobry, aczkolwiek kosztowny sposób. ;] Najpierw krowę zajebiemy, potem ją wydoimy. xD

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #198 dnia: 21 Kwiecień 2009, 11:40:09 »
Wchodzi Cronoss i mówi:
-Mnie się to podoba i przyniosłem link : http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17867.0.html

:D "przyniosłem link"

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #199 dnia: 21 Kwiecień 2009, 14:17:12 »
Hyhy, lepiej by pasowało "przyniosłem zwój teleportacji do mojego domostwa". :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #199 dnia: 21 Kwiecień 2009, 14:17:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top