Autor Wątek: Post dnia  (Przeczytany 105153 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Post dnia
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Czerwiec 2007, 15:31:54 »
Temat: Gothic 3: Bractwo Bimbra
Treść:

Cytuj
czy chcielibyście dodatek do Gothica 3 pt.Bractwo Bimbra. A moze gildie np. Magowie Bimbra, Wojownicy Wiśniówki.  hehe.....Prosze wyrażcie swoje opinie na ten temat.ja osobiscie mówiac to wolałbym dodatek.Akcja toczyła by się w miejscu podobnym do Jarkendar, tylko z zabudowaniami ze starożytnego Rzymu lub Grecjii. Byłby tam święty dla mieszkańców tejh krainy artefakt: Pradawny Bimber.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Post dnia
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Lipiec 2007, 18:00:23 »
Gothic 1 - Kobieta

Autor:

Witam, pamietacie moze filmik rozpoczynajacy gothica 1. Tam byla jakas dziewczyna ktora nasz bezimmienny ciagle szukal i wypytywal. Czy myslicie ze pomiedzy nimi moglo cos zajsc ? A moze wiecej niz tylko przyjazn czy chcec przetrwania .
Zapraszam do dyskusji...

Jedna z odp:

Ja myślę,że razem w więzieniu mogli siedzieć,albo zamienili kilka zdań przed skazaniem za barierę.Albo po prostu spodobała mu się i sobie postawił nadzieję na np.gromadkę dzieciaków :P
Po prostu...
wahhahahahahahaha!!!!!        
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 18:03:07 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Lipiec 2007, 18:00:23 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Post dnia
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Lipiec 2007, 23:13:31 »
Post pana Pytokara w temacie "Najtrudniejsza misja w G3"

Cytuj
ja sie menczyłem z poczontkiem gry bo nie wiedziałem o co biega i doszlem max do cape dun i zaczolem wybijac wszystkich bo nie wiedzielm co cza robic    f*** nadal nie mogem przesc gothica 3 morze ktos zrobi poradnik i wysle na ponczek122@o2.pl plsss morzecie co kilka misji wysylac a dobrze by bylo z screnami:)

Hmmm... kilka uwag :D
- doszedł max do Cape dun hmm.. jak można dojsc maksymalnie dokądś? xD
- ÂŚwietna taktyka na ukończenie gry to wybicie wszystkich, kiedy nie wie sie co trzeba robić ;]
- "gothica 3 morze ktos" - nie wiem po co tu taka wstawka... Morze to głębokie i szerokie :D
- ponczek122@o2.pl - <lol2>
- "morzecie" - Morzemy xD
- A tak w ogóle to jaka jest według ciebie najtrudniejsza misja, bo chyba jest głęboko ukryta lub nawet zaszyfrowana w tym poście ;]

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Post dnia
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Lipiec 2007, 10:42:37 »
Temat "Kody wcale nie są złe":

Cytuj
Kody to zło gorsze od samego Beliara! Przez nie psujesz sobie całą rozgrywkę, i to przenosi się na inne gry! Dlaczego odłożyłem gothica na pare miesięcy? Bo użyłem kodu na nieśmierelnośc, puźniej jeszcze a tak sobie na siłe- jak się okazało wkońcu było cheat good, kasa, itemy. Kody to jeden z największych koszmarów XXI wieku. Plusem kodów, jest to, że czasami nas ratują np. kiedy nie pomyślicie, żeby zacząć wyzwalać trelis zabijając pierw samego przywódce.

Dziecko, otóż Beliar tak naprawdę nie istnieje. Jest to bóg wymyślony przez twórców sagi Gothic. A jeśli nie chcesz używać kodów, to po prostu nie używaj. Może i psujemy, ale na własne życzenie. W sumie to dużo tutaj nie napiszę bo niebardzo wiem jak komentować ten post...

Offline Sir Kry

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Lipiec 2007, 21:34:00 »
Cytuj
Paladynów lubię za:
- Hmm... Właściwie to nie lubię paladynów twisted.gif
Paladynów nie lubię za:
- Zarozumiałość
- Są cholernymi flegmatykami (Z tym ich dawaniem dowodu na wszystko [ Ciekawe czy jakby wsadzili cię do lochu a ty powiedział byś że musisz się wysikać to oni powiedzieli by: "A masz na to dowód?"])
- Przypisywanie sobie czyiś czynów ( twisted.gif )
- Zbroje (szczerze nie podobają mi się - a właściwie na Bezimiennym żle leżą sad.gif )
- Są przykupersami magów i króla
- Niby tak gadają o braterskości (a co było w GD?:
1) Ten paladyn (chyba Marcos) siedzi w jaskini a Garond był tak chojny że przysłał mu aż dwuch ludzi)
2) Strasznie szybko Hagen zaczoł fatygować się żeby odbić zamek w GD (Najemnicy zebrali by się i poszli kupą jak brat z bratem i powtżynali by i orków i paladynów!)
- Służą królowi (nie chodzi o to że są przykupersami [to napisałem wyrzej] tylko oto że król wsadził mnie i Lee do koloni [i w sumie że wogólne za to że król wydał rozkaz zrobienia magicznej bariery]

Nool, ale sie rozpisałem...

A jeśli chodzi o najemników:

Lubię ich za:
- Styl życia
- Zbroje
- Starzy kumple z koloni
- Ludzie typu Bulko i Raul (Zawsze jest komu przylać w morde jak jestem zły twisted.gif - praktycznie za każdym razem jak tylko jestem na farmie to daje wszystkim po pysku)
- Można bić paladynów!!!
- Możliwość nauki kucia broni z magicznej rudy
- i wiele innych

Nie lubię za:
- Onar nie chce płacić dniówki blink.gif
- Czasami denerwóją swoim zuchwalstwem...
Może nie śmieszne ale lubie to
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2007, 01:57:32 wysłana przez DODO »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Lipiec 2007, 19:10:47 »
Cytat: Maciekar
Gratuluję. 500 użytkowników dla strony, która ma 2 lata to już naprawde dużo. Niech Tawerna rośnie. Na tawernie jestem od 15.04.07r. więc nie tak dawno i jedyne zauważalne, co się zmieniło to skórka.

Ekhem...trochę późno się obudziłeś, bo zarejestrowanych użytkowników mamy już ponad 6tys.   - Triv

Spostrzegawczość dzisiejszej młodzieży nie stoi na wysokim poziomie.  I kolejny przykład tego, że mało kto czyta poprzednie posty...

P.S.
Nr użytkownika: 3,482
- ÂŚmiać się czy płakać
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2007, 22:38:39 wysłana przez DODO »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Post dnia
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:34:56 »
Cytuj
O, to nasz raper jest specem też w 2D... nie no, jesteś bardzo wszelako utalentowany.

Co do tekstur, to nie znam się na rzeczy, ale nie jestem przekonany co do twojego wytworu. Pierwsza rzecz, to strasznie oszczędzałeś miejsca, dlatego tekstury wchodzą sobie na głowę. Same tekstury w sumie... Niebardzo wiem jak je ocenić, ale bardzo dziwnie to wygląda. Dałeś rozwarty ryj tego zwierza no i tułów. Chyba to nie jest kompletny model? W każdym razie nie jest źle, jeśli sam to wykonywałeś :p.

Post jest autorstwa Altair'a. Rozbawił mnie swoją ironią na końcu swojego pierwszego zdania. Reszta jest równie zabawna. Mam nadzieję, że autor nie obrazi się na mnie z powodu wykorzystania tutaj jego dzieła, jednak jest to mój typ na "Post Dnia".

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:52:49 »
Cytat: Lesterkoles
Więc tak gdzy magowie tworzyli barierę jej magiczną strukturę zakłucił ÂŚniący gdyż jest potężną iostotąm niemógł jej zniszczyć więcją powiększył bądź sama jego obecność ją powiększyła. Gdyż śniący miał wpływ na stworznie bariery i był istotą MAGICZNÂĄ TYLKO jego zniszczenie mogło zniszczyć barierę.

Nie ma to jak wysławiać się w sposób, aby wszyscy zrozumieli. Dobija mnie poziom "intelidżencji" dzisiejszej młodzieży. O ortografii nawet nie wspomnę ( jak Polak może nie potrafić poprawnie złożyć zdania w ojczystym języku???!!!  ). A tak poza tym, to miłego wieczoru życzę   .

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Sierpień 2007, 07:48:05 »
Mi przypadły do gustu 2 posty

Gothic 3-Postacie w g3, Jaka wedlug kazdego jest najlepsza postac

Cytuj
Najbardziej postać w GIII są: Stary Diego, Silny Gorn, Bagienny Lester, Magiczny Milten XD, Mściwy Lee i Najemny Lares shifty.gif

Najbardziej postać w GIII- Kali też być głodny

Gothic 3-Interaktywna mapa
A to post który mnie rozbawił swoją ortografią
Cytuj
mi ta mapa nie chodzi wogule bo wyswietla sie rze jest jakis błod

Och co za piękna ortografia ciekawe gdzie takiej uczą. Niestety jak powiedział DODO zaczynam się zgadzać z niektórymi pomysłami Romka Edukatora.

Thoro

  • Gość
Post dnia
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Sierpień 2007, 20:55:08 »
Post Rajczu

Cytuj
Zastanawiam się mój drogi Darowany (i) Porwany nad tym twoim Baphometem. Wiesz coś na temat symboliki okultystycznej? Czy może jesteś nowomodnym szatanistą i wyobcowanym odludkiem, dlatego popierasz tych, którzy są u władzy(acz przy okazji mają niedowład mózgu...).
W sumie jesteś tak mhroczny, że ciężko mi z pomroki twych postów coś doczytać, coś co niosłoby treść, bo pustosłowie to uprawia i mój niespełna roczny bratanek, inna artykulacja i zasób słów- treść(albo jej brak) ta sama.
Oczywiście nie da się nie zwrócić uwagi na twój poziom ironii, wysoce rozwinięta. Doprawiona szczyptą sarkazmu z nutką cynicznego zacięcia(na tętnicy mózgowej...sry.). Kocham te pseudo mądre i jakże bogate w wartość merytoryczną wzwody intelektualne. Prawdopodobnie osiągane w stanie erekcji...

Dalej, DODO, pokemon polonista. Nie wiem kiedy ewoluuje, ale prawdopodobnie dzieje się to wstecz, swoista de ewolucja. Odrzucony przez społeczność szkolną odbija sobie na forum i jest heppi. Koffaja go wszyscy więźniowie. Często sie myje :D
Ot, teletubisiówasz, jakie to fajne nic dosłownie, a każdy wie o co mi chodzi.
Nieraz wybatożony, pejczem słownym, dostawał opierdołki od niejednego. Zawsze swoje wie. Prawie jak Dr. Oetker, wsyp zamieszaj i wyjdzie bagno.

Jak cos sobie przypomnę to napiszę. Tak was kocham.

Zastanawiam się gdzie się podział Ash Keczap, tak długo pozwalać chodzić dzikim pokestworom na wolności? A nuż go ewolucja w Doduo dosięgnie i nie zmieści się do pokeballa?

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Post dnia
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Sierpień 2007, 23:47:07 »
Mnie natomiast zniszczył post Riddle'a. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. n/c

Cytuj
Arkhan ty wytłoczona biulwo popychana przez większość mieszkańców górnego śląska... Po co Ci się pakować w coś co jest dłuższe i większe od Twojego mózgu? Jesteś rozciapcianym dzieciakiem umiącym napisac tylko to co wychodzi z Twojej chorej psychiki. Masz kompleksy: rozumiem. Masz ujemne IQ? Również zrozumiem, ale na Boga którego nie ma Twojej zrytej psychy nigdy nie skumam. Widać za mało Cie popychali w dzieciństwie...


Cytuj
tak bo jak inaczej. Niestety jesteś tak rozgarnięty jak eł ął i w drugą stronę bo widzisz muszę niestety pare razy się żegnać tak jak ty wspomniałeś musisz wiedzieć że byłem obecny.

Owszem bo Twoje posty przedstawiają to czym na forum sie prezentujesz... W tym wypadku: nic

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2007, 23:47:26 wysłana przez Arthas »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Post dnia
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Sierpień 2007, 00:30:45 »
Post dnia... jest ich kilka TUTAJ . Jest to żenująca kłotnia na temat DODO. Niewiele osób zwróciło uwagę na nazwę tematu, bardziej przejmowali się żeby dos**ć innym. Nie jest to offtop, jest tam wiele postów dnia świadczących o głupocie niektórych userów itp.

Podlizać się, hahaha. Pokazałem poprosu temat, w którym rozwinła się dosyć wulgarna i obraźliwa dla niektórych "dyskusja".
Nigdy nikomu w d*pe nie wchodziłem i nie mam zamiaru, a sygnatura jest żartem. Chyba jesteś przewrażliwiony na punkcie lizusostwa, bo myli ci się ono z poczyciem humoru. Pewnie wkrótce zaczniesz się czepiać avatara, że podlizuje się fanom tej bajki.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 19:29:23 wysłana przez Elitarny Wojownik »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Post dnia
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Sierpień 2007, 10:17:23 »
Elitarny Wojownik - nie wiedziałem, że uczestniczyłeś w tej "kłótni". Jak widzisz, nazwa tematu brzmiała "Przemyślenia na temat DODO", a nie było tam kłótni, lecz czysta dyskusja. Niektórzy jednak userzy są tak głupi, że nigdy nie zrozumieją tego słowa, a na forum wiecznie będą "kłótnie". Nie wiem komu chciałeś się podlizać, ale na pewno ci się to nie udało. A o twoim lizusostwie najlepiej świadczy twój sig (post wyżej też).


A to post Rajcy, w dyskusji na temat DODO. Prawie udusiłem się ze śmiechu   .
Cytuj
Zastanawiam się mój drogi Darowany (i) Porwany nad tym twoim Baphometem. Wiesz coś na temat symboliki okultystycznej? Czy może jesteś nowomodnym szatanistą i wyobcowanym odludkiem, dlatego popierasz tych, którzy są u władzy(acz przy okazji mają niedowład mózgu...).
W sumie jesteś tak mhroczny, że ciężko mi z pomroki twych postów coś doczytać, coś co niosłoby treść, bo pustosłowie to uprawia i mój niespełna roczny bratanek, inna artykulacja i zasób słów- treść(albo jej brak) ta sama.
Oczywiście nie da się nie zwrócić uwagi na twój poziom ironii, wysoce rozwinięta. Doprawiona szczyptą sarkazmu z nutką cynicznego zacięcia(na tętnicy mózgowej...sry.). Kocham te pseudo mądre i jakże bogate w wartość merytoryczną wzwody intelektualne. Prawdopodobnie osiągane w stanie erekcji...

Dalej, DODO, pokemon polonista. Nie wiem kiedy ewoluuje, ale prawdopodobnie dzieje się to wstecz, swoista de ewolucja. Odrzucony przez społeczność szkolną odbija sobie na forum i jest heppi. Koffaja go wszyscy więźniowie. Często sie myje :D
Ot, teletubisiówasz, jakie to fajne nic dosłownie, a każdy wie o co mi chodzi.
Nieraz wybatożony, pejczem słownym, dostawał opierdołki od niejednego. Zawsze swoje wie. Prawie jak Dr. Oetker, wsyp zamieszaj i wyjdzie bagno.

Jak cos sobie przypomnę to napiszę. Tak was kocham.

Zastanawiam się gdzie się podział Ash Keczap, tak długo pozwalać chodzić dzikim pokestworom na wolności? A nuż go ewolucja w Doduo dosięgnie i nie zmieści się do pokeballa?


Było już wyżej. Poza tym ten post był napisany wczoraj  [Arthas]

Przegapiłem :p
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 13:21:41 wysłana przez Altair »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Sierpień 2007, 13:19:42 »
Ja podam tylko jeden post dosyć krótki ale podobny do pewnego posta, który był już wcześniej.

Cytat: Cor Kalom
Lordzie Sado zostać zostać twoim czeladnikiem?


"Kali być głodny"  

To jest nowa forma pytania o to by zostać czeladnikiem została ona ulepszona oraz skrócona.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Post dnia
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Sierpień 2007, 10:37:03 »
Jest to temat "Co myśleliście o Gothic'u 3 nim w niego zagraliście?"

Oto pierwsza odpowiedź:
Cytat: Lord Grom
Mam 2 GB ram lub więcej i kartę GForce Galaxy 7 series ii pójdzie

e jak sie daje sygnaturki do wiadomości??    ta karta z Nvidii  i jak sie pisze wiadomości do np. ciebie nie na forum

Facet ty wogóle czytasz nazwe tematu, czy piszesz gdzie chcesz i co chcesz??

Widze, że post spamera został już usunięty.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2007, 10:40:28 wysłana przez Don Corleone »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Post dnia
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Sierpień 2007, 14:25:56 »
Cytat: Lord Grom
Ja też się zgłaszam .

ZA PROSIACZKA!      




Hmm... przejaw inteligencji dziecka neostrady. Tutaj link do posta: http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...8613&st=20#
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2007, 15:44:39 wysłana przez Lord Sado »

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Sierpień 2007, 15:54:21 »
Autor: Lord Grom

Treść:
Cytuj
W których miastach są zloty fanów gothica?

Komentarz niepotrzebny, chłopak po prostu zrobi tu karierę. Temu forum potrzebny jest chyba jeszcze jeden mod, weźcie pod uwagę pana Groma. Sam nick budzi strach...

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Post dnia
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Sierpień 2007, 20:33:06 »
A oto przykład kolejnego usera, który nie czyta nazwy tematu:

Cytat: Saturasek
Ja najlepiej chyba lubie Nowy Oboz jest cool i spox  

a wogóle to  lubie wszystkie ale najlepszy jest nowy oboz  

Nazwa tematu- Chrześcijanie, dziwne powiązania


Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Post dnia
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Sierpień 2007, 17:19:09 »
A to był temat o orkach, ale został usunięty. Jadłem wtedy obiad, jak to czytałem, i o mało się nie udławiłem.

Cytuj
witam chciałem napisac o orkach.Orkowie są rozne te z khorinis najdowały pos wpłwem sniacego ktory nie dbał o ich nauke a ci orkowie z kontentu mieli stycznosc z ludzmi z normaru przed atakiem wiec nauczyli sie ich mowy i przejeli wiele umietnosci handlowali z nemi udoskonali technike ludzi i przystosowali do własnych potrzeb 10 lat temu orkowie atakuja ludzi z powodu mnozniej zimy belar zesłał z xardas potem poszedł do gorniczej doliny mysle ze xardas po przybyciu oddalił sie od magów ognia i zaczoł wykonywac tego polecenia beliara sniacy mozebył zbyt potezny lub niezalezny beiar chciał sie go pozbyc i wszytko było dobrze potem xardas odwocił sie po zebraiun mocy i stanoł po stronie orków wyporzył ich w wieksza inteligencje i dał wieksza mage i rzadzi nie buduja własnych miast ani budynow tylko korzystaja z ludzkich a wy co o tym sadzicie?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Post dnia
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Sierpień 2007, 11:52:18 »
Autor - Lord Grom
Temat - Postal 2

Cytuj
Ja też grałem w Postala , bo uważam , że tam są świetne gadki biggrin.gif
Bardzo podoba mi się ta gra , chociaż ja uważam , że byłaby lepsza jakby widok był na całego bohatera.
Lubie w niej to , że da się tam załatwiać i kopać. biggrin.gif

...

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Sierpień 2007, 11:52:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything