Autor Wątek: Mod o śniącym  (Przeczytany 1970 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lordhagen

  • Gość
Mod o śniącym
« dnia: 19 Maj 2007, 15:21:03 »
Witam!Czy jest jakiś mod (do pierwszej części gothica) powiązany ze ÂŚniącym?Np.zaczyna sie na bagnach gdzie jest wielkie przebudzenie,które sie udaje ale ÂŚniący zabija np.ludzi z nowego obozu i musimy go unicestwić czy coś w tym stylu.Prosze o podanie mi linku do takiego modu jeśli istnieje wogóle!

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Mod o śniącym
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 15:36:28 »
Chyba nie ma takiego modu, albo o tym nic nie wiem. No chyba że sobie go sam stworzysz

Forum Tawerny Gothic

Mod o śniącym
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 15:36:28 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Mod o śniącym
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2007, 15:41:58 »
Taki mod nie istnieje i wogle to jest troche bezsensu


canis

  • Gość
Mod o śniącym
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2007, 15:42:28 »
Również uważam, że mod o takiej tematyce jeszcze nie powstał. Szczerze mówiąc sądzę że było by to niewypałem, no tak przynajmniej sobie to wyobrażam. Ale ktoś kiedyś powiedział, "nawet gówno może ładnie pachnieć", przepraszam za wyrażenie ale tak jakoś ... A wracając do moda jeśli chcesz to może znajdź osoby podzielające twoje zdanie iż mogło by być to ciekawe i zróbcie takiego moda. Chętnie bym zagram w jakiegoś nowego moda.
Z Poważaniem Canis

lordhagen

  • Gość
Mod o śniącym
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2007, 17:58:46 »
Czy istnieje jakis mod do pierwszej części gothica,w którym atakujemy stary obóz np.najemnikami pod dowództwem Lee czy coś podobnego.Albo jakies inne mody (najlepiej po polsku)takie jak Mroczne Tajemnice(chodzi mi o ilość wprowadzonych zmian)

Thoro

  • Gość
Mod o śniącym
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2007, 18:44:08 »
Może już wystarczy tych idiotycznych pytań a temat urojonych modyfikacji?
Na forum jak i na stronie masz spisy najpopularniejszych modów. Większość projektów masz również na Worldofgothic.de - przy podstawowej znajomości niemieckiego, bądź angielskiego nie powinieneś mieć problemów z rozumowaniem treści.
Zamykam a za następne tematy tego pokroju będzie niestety ban.

Forum Tawerny Gothic

Mod o śniącym
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2007, 18:44:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything