Autor Wątek: Wasze komóry  (Przeczytany 31781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Odp: Wasze komóry
« Odpowiedź #100 dnia: 07 Grudzień 2011, 18:26:46 »
Zakładając że jeden utwór ma średnio około 5 MB, sto takich utworów zajmuje 500MB, czyli możesz bez przeszkód wpakować jeszcze kolejną setkę.

Na marginesie możemy włożyć do telefonu kartę pamięci, jaka nam się będzie żywnie podobać... Sam mam 4GB.

I posiadam Nokię X3. Jest świetna.

Offline Aharo

• Obywatel
  • Reputacja: 6
  • Aharo nie ma żadnego wpływu.

• Campers Elite - MultiGaming Clan
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:33:08 »
Ja noszę do szkoły stacjonarny taki jaki był za PRL'u polecam są świetne i bardzo wytrzymałe tylko ciężko go schować.

UWAGA TO NIE SOM BLEDY!:

"Najleprza sygnatórka 2012 rokó na tafernie gothica, zagłosój a DaM iC na niom popczacec"

Dziękuje za uwagE.

Offline Sildarshi

• Kret
  • *
  • Reputacja: 1
  • Sildarshi nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #102 dnia: 14 Luty 2012, 16:18:18 »
Moją ulubioną firmą jest Sony Ericsson. Obecnie używam Samsunga Wave GT-S5330.
Honor to nagroda głupców. Chwała nie przyda się martwym.

Offline Kozłow

• Magnat
  • Reputacja: 7
  • Kozłow nie ma żadnego wpływu.

• Nagrody:
    Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Luty 2012, 13:56:15 »
Nokia 3100 classic. Dopiero ostatnio się w ogóle dowiedziałem, że to taki model. Mam go po ojcu - od 3-4 lat. Czasem świruje, ale to chyba ze starości. Mi tam nie przeszkadza. Mały, poręczny, bez miliarda niepotrzebnych mi w zupełności funkcji i "gadżetów".

Wcześniej miałem jeszcze taki z zielono-czarnym wyświetlaczem. Nie mam pojęcia co to za model, ale po tym jak wpadł do wody - przestał działać głośnik i cóż - trzeba było zrezygnować. Miał zajebistego, starej daty snake'a, a nie jakieś nowoczesne, gówniane odmiany tej wspaniałej gry ^^

Nie zamierzam zmieniać obecnego, który ma za ekranem wapno i nie ma nawet mm kwadratowego bez rysy. No chyba, że będę zmuszony.

Nie umiem wstawić tutaj zajebistego obrazka, który na pewno wprawi wszystkich w osłupienie i sprawi, że poczuję się w niemoralnym stopniu pełen esencjonalnie czystej chwały i sławy. Za milion lat będą opowiadać jeszcze historie o tym, jaką Kozłow miał genialną sygnaturę na TG.
No cóż, trudno.

Offline riaxi5

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • riaxi5 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #104 dnia: 04 Listopad 2013, 09:55:11 »
Ja posiadam Sonego Xperia Neo V, jestem bardzo zadowolony, posiada wszytskie funkcje jakie powinien posiadać telefon.

Offline Drajwer

• Kret
  • *
  • Reputacja: 1
  • Drajwer nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #105 dnia: 18 Kwiecień 2014, 13:40:43 »
Samsung Galaxy Treng GT-S7560

Offline xNoZoMi

• Magnat
  • Reputacja: 17
  • xNoZoMi ledwie co się liczy.xNoZoMi ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Kwiecień 2014, 22:43:25 »
Tera Sony Xperia Z

Offline dafort

• Kopacz
  • **
  • Reputacja: 2
  • dafort nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #107 dnia: 27 Kwiecień 2014, 23:27:21 »
Huawei Ascend y300 - prosty i funkcjonalny, a co najwazniejsze tani, przez co nie place za logo.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, pozostałe 11% ma słabe komputery

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputacja: 87
  • TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #108 dnia: 17 Listopad 2017, 15:17:03 »
LG xpower. Bateria 4800 mAh robi robotę. Ani razu nie narzekałem na rozładowanie, a niemal non stop go używam. Jedna noc ładowania, 5 dni działania przy dużym użytkowaniu. Na szybkość też nie narzekam. Chociaż go nie katuje, najbardziej wymagającą aplikacją jaką mam jest Hearthstone.

Offline Frijea

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Frijea nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #109 dnia: 04 Grudzień 2017, 15:03:46 »
Huawei p7lite ostatnio niestety bateria siada jak gram w pokemony ;/ pozatym rewelacja

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.