Autor Wątek: Cienie  (Przeczytany 4968 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Cienie
« dnia: 12 Maj 2007, 16:48:24 »
Jak myślicie jaką rolę pełnią cienie w starym obozie. Może i niektóre cienie coś robią takie jak Fisk czy Dexter, ale reszta?. Co o tym sądzicie
Zapraszam do postowania
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2007, 16:49:01 wysłana przez Chabacik »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Cienie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2007, 20:32:06 »
Cienie, wedłóg mnie, sa to kopacze którym sie troche powiodło. Dorobili sobie, nauczyli sie walczyć, aż wreszcie doznali zaczytu wstąpić w szeregi  Starego Obozu stając się takjakby żołnierzami. Ale jeśli nie było żadnych wojen to cienie zaczeły zajmować sie handlem, robić jakieś małe zadania, ogólnie działać na rzecz społeczeństa. Tak, cienie to są tacy "wpływowi obywatele" obok  "drobnych mieszczan" czyli kopaczy.

Forum Tawerny Gothic

Cienie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2007, 20:32:06 »

Offline milten ak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maj 2007, 20:42:10 »
Witam !!!
Cień ... hmm .... szczerze nigdy nie zastanawiałem się nad ich znaczeniem ale oni mogą być kimś w rodzaju posłańców ... " Ej Dexter chodz tu Dexter idz tam zanieś to jemu , przynieś mi to itd itp "

Istnieje również 2 znaczenie jeśli by doszło do buntu w starym obozie to może i oni musieli by go zdławić

3 znaczenie będzie chyba najbardziej prawdopodobne są czymś w rodzaju KAPO ktoś podburza kopaczy to cień natychmiast melduje o tym strażnikom . Może i dlatego to włąśnie nazywa się ich cieniami

Ale fajnie za 1 zamachem udało mi się wytłumaczyć 2 pojęcia słowo cień i do czego oni służą hehe ....

                pozdro milten ak

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maj 2007, 21:28:17 »
Po co wymyślać niestworzone historie o cieniach skoro w grze wyraźnie jest powiedziane, że pod opieką Gomeza wykonują pomniejsze zadanie, którymi nie mają czasu zajmować się strażnicy..

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Cienie
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2007, 08:26:58 »
Moja opinia na temat cieni jest następująca, a zarazem prosta. Cienie są jakby "oddziałem", który wykonuje całą brudna robotę dla swojego króla w tym przypadku pana Gomeza. Niestety strażnicy w SO, myślą że są tak dobzi że nie muszą już nawet kiwnąć palcem, dlatego wszelkiego rodzaju zadania zlecają cieniom, które jak pachołki je rozwiązują. Podsumowując cień jest osobą, która wykonuje zadania od tych z "góry"

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Cienie
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maj 2007, 09:59:24 »
Jak dla mnie cienie są używani jako mięso armatnie lub szpiedzy który robią zwad (misja z jajami pełzacza itp.)
lub okradają inne obozy (jak wiemy Rączka jest świetnym złodziejem). Moi poprzednicy mówią że cienie robią brudną robotę i mają racje, ale oprócz tego wykonują bardzo ważne zadania np.Jan który jest szefem starej kopalni o ile pamiętam był cieniem. Oczywiście większość zadań to przynieś, podaj, pozamiataj  jak w życiu,

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2007, 10:39:16 »
Moim zdaniem cienie są rodzajem lekkiej piechoty Starego Obozu. Myślę iż są oni odpowiednikami nowicjuszy w obozie sekty i szkodnikami w Nowym Obozie. Lub są to kopacze, którzy nauczyli się walczyć
bronią. Mogą to też być zasłużeni dla Starego obozu kopacze. Tak szczerze powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym.

canis

  • Gość
Cienie
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Maj 2007, 11:17:40 »
moim zdaniem są to podwładni Magnatów. Zostając Cieniem w Gothicu dostaje się to zadanie o dowiedzeniu się co się dzieje w obozie sekty. Są tzw. tania siłą roboczą, marionetkami w rękach magnatów. Takie jest moje zdanie :D
Pozdrawiam

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maj 2007, 12:12:19 »
Mim zdaniem Cienie to są po prostu tacy jakby ,,nowicjusze Starego Obozu", czyli najniżsi rangą członkowie obozu. A co do ich zadań, to raczej ,,przynieś, podaj, pozamiataj"    . Poza tym prawdopodobnie są pierwszą linią ataku podczas bitwy( mięskiem armatnim).

Offline ÂŁukasz425

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maj 2007, 10:05:56 »
Moim zdaniem cienie to ministrażnicy zobaccie Diego jest Cieniem a na początku gry sprowadził mnie do Starego Obozu najważniejsi Cienie to Diego,Fisk i Dexter chociaż dwaj ostatni są też sprzedawcami ale też warto pomyśleć o Cavalornie mieszka on za obozem a jest Cieniem więc żecz biorąc Cienie wykonują różne
zadania których strażnicy nie mogą robić bo muszą przebywać w obozie

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Cienie
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:56:13 »
cienie są poddanymi gomeza. ludzie, którym zleca różne zadania, wiece:posprzątaj(coś, kogoś?) i inne, drobniejsze zadania. są najniżsi rangą w SO(poza kopaczami)

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad 2007, 12:07:45 »
Ja myślę że cienie pełnią funkcję strażników kopaczy i dbają żeby kopacze wypełniali rozkazy Gomez, ale nawet wtedy kradną ile się da. Moim zdaniem pełnią też funkcję złodzieji, ale to robią z własnej woloi.





              Pozdarawiam

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Cienie
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad 2007, 14:18:05 »
Moim zdaniem to zwykli skazańcy którzy poszli za Gomezem i się im poszczęściło, a teraz pilnują kopaczy żeby robili to co trzeba.

Offline Grigorius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad 2007, 15:31:31 »
Cienie są satrażnikami zewnętrznego pierścienia starego obozu .
Strażnicy to tylko Cienie tylko ,że podlegają wyłączie Gomezowi.

Cienie także pilnują kopaczy (sami kradną  ).

Offline Ikendar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopad 2007, 19:12:48 »
Cienie? Podstawowa jednostka starego obozu. Nie tak ważni jak straż ale i tak uprzywilejowani. To oni wyznaczają kandydatów do dołączenia do starego obozu. Nie zapominajmy o roli Cieni w 1-szym rozdziale.

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Cienie
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń 2008, 08:51:42 »
po prostu kolesie od brudnej roboty wykonują wswzystkie bardzej ślizkie zadania

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Cienie
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Luty 2016, 21:55:58 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cienie
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Luty 2016, 21:55:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top