Autor Wątek: Wyprawa do Kopalni Mithrilu  (Przeczytany 2937 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Kopalni Mithrilu
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Maj 2007, 20:40:11 »
- Nie zrozumiałbyś... tyle mogę Ci powiedzieć, lecz... powiem tak, Xyron jest mną, pełne imię to Darial Xron, ale żyje on zbuntowany poza mną... rozumiesz? Wątpię. Kher... Vame Kher jest moim... a może był, nie wiem czy żyje, bo spotkałem go zaledwie kilka razy i napewno nie były to otwarte ojcowkie rozmówki... Niech każdy z was przyniesie mi tu te miecze, które dzierżyli Ci Mroczni Panowie. Chcę je tylko oglądnąć, sami je zdobyliście, więc je zatrzymacie.  - powiedział Sado i podszedł  do Mrocznego Lorda, próbując zdjąć z niego zbroję
- Czego chciała ta gnida - spytał się Crisis, który  nie poszedł po swój miecz.
- Wiedział o Xyronie, Wiedział o Kherze, wiedział o sztylecie i medalionie... był potężny, lec zo dziwo sztylet go rozwalił. Nie wiem... nie mam zielonego pojęcia kim był. Bracie, trzymaj Twój medalion. Idź po miecz...
Po chwili każdy przyniósł miecz.
- Są bardzo ładne - powiedział Sado przyglądając się swojemu, po chwili podniósł go do ręki i bardzo się zdziwił. Miecz był lżjeszy od malutkiego sztyletu. Jak zauważył Sado, został wykonany z mithrilu, tak samo jak zbroja.
Sado spojrzał na nieumarłych, którzy o dziwo przyglądali im się bezczynnie. Nagle jeden z nich podszedł do grupy i powiedział:
- Wyzwoliłeś nas z niewoli tego strasznego Lorda Cienia. Zabijając go uwolniłeś nas. Będziemi Ci służyć. Zbroja, którą nosił jest wykonana z mithrilu, tak jak miecze. Mamy tu kowala, który polepszy wasze miecze i miecze któe przynieśliście ze sobą.
Sado spojrzał na nich z uśmiechem i po chwili zwróciłsię do reszty:
- Szkielety i Zombie sa dla nas teraz przyjazne... zapoznajcie się z nimi - przy ostatnich słowach uśmiechnął się - ja tutaj sobie pochodze i poszukam. Weźcie miecze...

Staty mieczy:

Nazwa: Stary Mithrilowy Miecz
Rodzaj: Miecz
Typ: Jednoręczny
Poziom: I
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Opis: Miecz został wykonany w pełni z mithrilu. Przeżył już swe lata, co sprawiło, iż stał się trochę wyszczerbiony, lecz nigdy nie dosięgła go rdza. Jak na miecz jednoręczny jest dość długi, bo 1.2 metra . Jest lekki niczym sztylet, przez bardzo ceniony przez elfów. Nawet dziecko mogłoby nim władać.
Dodatkowo: ---

Staty Pancerza

Nazwa: Stara Mithrilowa Zbroja
Rodzaj: Mithrilowa
Typ: Całościowa
Poziom: II
Jakość Wykonania: Profesjonalne
Opis: Pancerz wykonany z mithrilu. Kuł go świetny kowal dla przeklętego wojownika. Kiedy rycerz go założył, zbroja także została przeklęta, lecz po jego śmierci znów odzyskała dawne barwy i świetność. Jest lżejsza od lekkiej zbroi skórzanej, co czyni ją uwielbianą przez elfy.
Dodatkowo: ---

[img]http://img57.imageshack.us/img57/2258/nowazbrojauc0.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2007, 20:45:10 wysłana przez Lord Sado »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Wyprawa do Kopalni Mithrilu
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2007, 20:49:32 »
Nieumarli prowadzili drużynę w dół kopalni. Crisis tym czasem powiedział:
- Nie musiałeś mówić o Kherze i Xyronie, nie zrozumieli tego. Ja wiedziałem już wcześniej, nie pytaj jak. Nie od parady jestem ÂŁowcą Nagród - skończył łowca, po czym podszedł do jednego ze szkieletów, przyjrzał się jemu dokładnie
- Czego chcesz człowieku? - zapytał się chrapliwym głosem szkielet.
- Interesuje mnie kim jesteście, a raczej kim byliście.
- Byliśmy wszyscy ludźmi, to była nasza kopalnia, byli górnicy u nas przeważają, ale byli także strażnicy teraz paladyni cienia. Kiedyś przyszedł ten człowiek, jego moc była ogromna, wręcz niewyobrażalna, w jednej chwili wszystkich zabił i przywrócił nas do życia jako truposze. Czar pryśnie jak ten człowiek zostanie zabity. Jak go spotkacie kiedyś nie walczcie, uciekajcie jak najdalej! Teraz dajcie miecze, jesteśmy na miejscu - powiedział nieumarły, który stał przy zakurzonej kuźni, w której stał inny kościotrup z młotem w ręku...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Kopalni Mithrilu
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2007, 20:49:32 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa do Kopalni Mithrilu
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj 2007, 21:09:00 »
- Może wiesz Crisisie... lecz dużo napewno nie. Może wiesz, że Xyron chce mnie zabić i odzyskać to cholerne ciało... zapewne to, w którym teraz siedzi mu przeszkadza... hahaha - zaśmiał się Sado - Nie wiem czy Kher żyje, może kiedyś się dowiem... może Xyron go zabił, ten sukinsyn zawsze chciałsiuę mścić... zreszta nie byłem lepszy, lecz ja robiłem to powoli. Zresztą... nieważne. CHoćmy do tego kowala
Razem poszli do kowala-szkieleta
- Uwolniliśćie nas od czaru, teraz naostrzę wasze bronie dajcie mi je...
Wszyscy oddali mu swoje bronie, były to:

Nazwa Broni: Sztylet Khera
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Sztylet
Jakość wykonania: Amatorskie
Poziom: I
Dodatkowo: ---
Opis: Zwykły sztylet. Nie jest wyszczerbiony, ani zardzewiały. Na ostrzu zostały wyryte litery "Vame Kher".

Nazwa Broni: Miecz Ognia
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Otoczony Aurą ognia
Opis: Długość ostrza waha się w granicach od 90 do 140 cm. Mówią o nim uniwersalna maszyna do zabijania i mają rację. Podczas produkcji użyto silniejszego rodzaju trucizny pochodzącej od Bagiennego Topielca. Postał w dawnych czasach i niewiele osób go posiada. Często mylony z Płomiennym Ostrzem lub Ognistym Mieczem. Został otoczony Aurą ognia.

Nazwa Broni: Dziedzictwo Trivelara
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: I
Dodatkowo:
Opis: Broń samego Trivelara. Posługiwać się ją można będąc łowcą Nagród. Nie znane są jego dodatkowe właściwości.

Nazwa Broni: Miecz Zabójcy
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: ---

oraz: 4x

Nazwa: Stary Mithrilowy Miecz
Rodzaj: Miecz
Typ: Jednoręczny
Poziom: I
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Opis: Miecz został wykonany w pełni z mithrilu. Przeżył już swe lata, co sprawiło, iż stał się trochę wyszczerbiony, lecz nigdy nie dosięgła go rdza. Jak na miecz jednoręczny jest dość długi, bo 1.2 metra . Jest lekki niczym sztylet, przez bardzo ceniony przez elfów. Nawet dziecko mogłoby nim władać.
Dodatkowo: ---

Kościotrup, dość długo nad nimi pracował, ostrząc i od czasu do czasu uderzając młotem, ale wreszcie zwróciłje właścicielom. Teraz wasz emiecze wyglądają tak:


Nazwa Broni: Sztylet Khera
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Sztylet
Jakość wykonania: Zaawansowany
Poziom: II
Dodatkowo: ---
Opis: Zwykły sztylet. Nie jest wyszczerbiony, ani zardzewiały. Na ostrzu zostały wyryte litery "Vame Kher".

Nazwa Broni: Miecz Ognia
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Profesjonalna
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Otoczony Aurą ognia
Opis: Długość ostrza waha się w granicach od 90 do 140 cm. Mówią o nim uniwersalna maszyna do zabijania i mają rację. Podczas produkcji użyto silniejszego rodzaju trucizny pochodzącej od Bagiennego Topielca. Postał w dawnych czasach i niewiele osób go posiada. Często mylony z Płomiennym Ostrzem lub Ognistym Mieczem. Został otoczony Aurą ognia.

Nazwa Broni: Dziedzictwo Trivelara
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo:
Opis: Broń samego Trivelara. Posługiwać się ją można będąc łowcą Nagród. Nie znane są jego dodatkowe właściwości.

Nazwa Broni: Miecz Zabójcy
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Profesjonalne
Poziom: III
Dodatkowo: ---

oraz: 4x

Nazwa: Stary Mithrilowy Miecz
Rodzaj: Miecz
Typ: Jednoręczny
Poziom: II
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Opis: Miecz został wykonany w pełni z mithrilu. Przeżył już swe lata, co sprawiło, iż stał się trochę wyszczerbiony, lecz nigdy nie dosięgła go rdza. Jak na miecz jednoręczny jest dość długi, bo 1.2 metra . Jest lekki niczym sztylet, przez bardzo ceniony przez elfów. Nawet dziecko mogłoby nim władać.
Dodatkowo: ---

Nieumarli zaprowadzili towarzyszów jeszcze do hutnika, który przerobił 7 bryłek mithrilu na czysty mithril. Nieumarli zgodzili się pracować w kopalni dla Lorda Sado. ZOstało "żywych" 8 szkieletów i 3 zombie, którzy będą wydobywali 14 sztuk mithrilu na dzień (1 szkielet - 1, 1 zombie - 2).

Towarzysze powrócili do swych domostw, z następującymi nagrodami

Lord Sado: 37 złota, Stary Mithrilowy Miecz, Stara Mithrilowa Zbroja, kopalnia Mithrilu, 1 szt. mithrilu

Madzia: 37 złota, Stary Mithirlowy Miecz, 2 sztuki mithrilu

Canis: 37 złota, Stary Mithrilowy Miecz, 2 sztuki mithrilu

Crisis: 39 złota (posiada umiejętność: Negocjacje ÂŁowcy I), Stary Mithrilowy Miecz, 2 sztuki mithrilu

Wszyscy dostaję te polepszone wersje mieczy, oraz dostają polepszenie swych mieczy.
Jeżeli chodzi o reputację, to porozmawiam z Sir Williamem, któremu dostarczę następujące trofea:

5 futer i skór niedźwiedzi, 15 pazurów, 10 kłów, 20 szt. mięsa, 20 l krwi


Prosze o zatwierdzenie (Nie zapisujcie ekwipunku, dopóki nie zostanie zatwierdzone przesz IsentoRa)


Zatwierdzono
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2007, 01:43:10 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Kopalni Mithrilu
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj 2007, 21:09:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything