Autor Wątek: Skąd wasz nick?  (Przeczytany 105727 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Listopad 2006, 20:05:26 »
Najpierw miałem nick karol91 poniewarz nic lepszego nie przychodziło mi do głowy,
postanowiłem w necie znaleśc cos lepszego i to owoc moich starań - Elrond
odrazu mi się spodobało

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Grudzień 2006, 09:06:54 »
Skąd się wziął nick mejdej? Hmm... ciężko mi to stwierdzić. Ogólnie (nie w Internecie) używam dwóch nicków... ****, którego używam częściej wśród kumpli (nie podam  ) i mejdej (którego częściej używam w necie). Jednak powstał już on dobre kilka lat temu... nie wiem - 7 lub 8. Pamiętam tyle, że wymyśliła go pewna osoba podczas pewnej zabawy, której zapewne nie znacie, bo została wymyślona na moim osiedlu  . Więcej informacji jest niestety przede mną utajniona  


Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Grudzień 2006, 09:06:54 »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Grudzień 2006, 14:47:04 »
Mój pierwszy nick to Diego, potem miałem Vatras, a teraz:

Mój nick wziął się od imienia piłkarza.
Mianowicie Francesca Fabregasa.
popatrzcie:

Francesc
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 21:06:55 wysłana przez DODO »

Offline Aora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Grudzień 2006, 21:47:01 »
Lol ja mam nick Aora. Sama wymyśliłam sobie ten nick, jakieś 3 miesiące temu. Hmm... jestem pewna, że na tym forum nikt niema takiego samego jak ja. Pozdro dla wszystkich fanów Gothica ;). 3majcie się ciepło ;*
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2006, 21:55:51 wysłana przez DODO »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Grudzień 2006, 22:58:19 »
No ba... Jak to skąd? Z głowy. Ogólnie wszystkie moje dziwaczne nicki są z mojej dziwacznej (?) głowy. Cała sytuacja wygląda tak: Siedzę sobie na moim pokreślonym stołku, przed wyłapskanym monitorem i gapie się na rubryki dotyczące nicków przy rejestracji. Myślę, myślę, po czym dobieram przypadkowe litery z alfabetu. Oczywiście z tego pomysłu nigdy nic nie wychodzi, tak więc wciąż siedząc gapię się w ten wielki monitor jak ciele w malowane wrota. Sam wiem jak to śmiesznie wygląda, bo rodzeństwo mnie raz przyłapało i nagrało filmik na komórce. I w końcu zaczyna mi coś świtać w głowie. Po jakiejś godzinie wymyślam nick, który każdemu się z czymś kojarzy i zaraz muszę wymyślać nowy... i dlaczego tak jest?... A co mnie to obchodzi. Teraz mam chyba fajny, więc jest całkiem spoko.


Papa  .
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień 2006, 14:54:02 wysłana przez RooteR »

Offline Dracom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Grudzień 2006, 15:39:49 »
Jak się Aora wpisała, to ja też:). Ja posiadam dwa, jednak jednego tylko używam: Dracom. Kiedyś byłem totalnym spamerem, ciągle dostawałem ban itd. Zawsze zakładałem nowe konto. Wreszcie wpadł mi do głowy mroczny nick Dracom  . Od czasu gdy go mam, na żadnym forum nie dostałem bana. Więc pozostałem na tym nicku.

P.S Nie wiem dlaczego, ale ,,Dracom" kojarzy mi się z ogniem i nekromantą. Może ktoś mi to wyjaśni?

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Grudzień 2006, 19:42:59 »
Moje nicki mają dłuuuuugą historię ^^

Zaczęło się dawno dawno temu jak będąc w 2 klasie podstawówki zakładałem po raz pierwszy meila i nadszedł czas wymyślenia nicku :P

Byłem pod wpływem Matrixa to Neo ale nie pasował kombinowałem i wyszedł: "boz1"

Jednak po 2 latach uznałem go za żałosny i zmieniłem na coś banalnego: "red" Proste ale mi się nie podobało :/

Burza mózgów z bratem w pokoju iiiii... Chwila zabawy brata z atlasem geograficznym i Xingu :) największy dopływ amazonki dochodzący do rzeki tuż przy ujściu :)

Offline Parcival

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Grudzień 2006, 21:47:30 »
Elo mój nick wziął się oczywiście z gothica ...gothica 2 kiedy wybieramy się do GD<Górniczej Doliny> rozmawiamy z Galrondem i potem idziemy do Parcivala po informacje stąd mój nick spodobało mi się to imie czy też nick              

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Grudzień 2006, 10:39:02 »
Kiedyś zacząłem się bawić hasłami, oczywiście miałem tez generator imion, i tak siedziałem około godziny i gdy nic nie przychodziło mi już do głowy pomyślałem sobie o Gothic'u. Skoro i tak nie gram w żadne gry, ponieważ czas mi nie pozwala, a ze z Gothic łączy mnie specjalna wieź, zacząłem przeglądać owe imiona i wpadłem na taki pomysł żeby zmodyfikować istniejące już imie Xardasa. Same te nazwy były mi potrzebne a żeby zmienić mój stary nick, który postanowiłem zlikwidować ( wymazać definitywnie z obiegu ) i rzeczywiście udało się. Nie było wcześniej takiej nazwy nigdzie. Z łatwością zdobyłem w nazwie konto na gmail, hotmail l i yahoo i tak już zostało. Poza TYM to był strzał w dziesiątkę, bo żaden generator nie dałby mi podejrzewam takiej satysfakcji jak stworzenie właśnie tego nicka.

« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2006, 14:03:40 wysłana przez DODO »

Offline Poszukiwacz

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 42
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Grudzień 2006, 12:14:59 »
Mam różne nicki w różnych miejscach-
Poszukiwacz-często na forach o gothicu, pochodzi od 2 rzeczy: lubię znajdywać błędy w grach("poszukuję" ich) oraz lubię poszukiwaczy z G.
Riddle-to najczęstszy mój nick, mam go prawie wszędzie, pochodzi głównie nie tak jak myślicie od Harrego, ale od mojego charakteru. Skryty, tajemniczy...
Tylko częściowo pochodzi od młodego Toma.
NMDMLM-A to z tego co pamiętam od inicjałów, ale kogo to nie potrafię sobie przypomnieć.Stare czasy.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Styczeń 2007, 11:19:02 »
Mój nick pochodzi z lat dzieciństwa, ale wyjawić wam go nie mogę. Jedynie znają go moi koledzy i znajomi.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Styczeń 2007, 13:10:51 »
Heh, większość osób które lubią grać w skradanki, od razu skojarzy skąd mój nick (avatar też pomaga). Garret to imię złodzieja, głownego bohatera sagi Thief, którym sami kierujemy. Na moim avatarze jest już widoczne mechaniczne oko, a więc jest to Garret z 2 luib 3 odsłony gry.

Garret

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:44:32 »
Chyba nie musze nikomu tłumaczyć skąd bierze się mój nick. Kapitan Greg to dowódca piratów z Gothic 2 Noc Kruka. Postać ta bardzo mi się podoba. Ma fajny, specyficzny wygląd, a do tego niepowtarzalny zepsuty(ale nie za bardzo)charakter. Do tego podoba mi się to z jakim szacunkiem i z jakim dystansem odnoszą się do niego jego ludzie nawet wtedy kiedy on miesza ich całkowicie z błotem.      

(To mój 100 post!!!)  

Pozdrawiam wszystkich.

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Styczeń 2007, 15:55:55 »
A no mój nick się wziął stąd, że kiedyś tak mówili na mojego ojca, a mi się spodobał. Może nie jest jakiś rewelacyjny, ale ważne że mi się podoba. Pochodzi oczywiście od nazwiska, na wielu forach mam taki nick, no chyba, że ktoś mi zajmie wtedy biorę drugi zastępczy. Zamiast Gonzo - Gondzio   . PzDrO :].
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2007, 16:09:26 wysłana przez DODO »

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Styczeń 2007, 22:31:40 »
Moje nicki zawsze były takie same Darken czasami Darken ÂŁowca
Zaczeło się od tego gdy zaczęłem rejestrować się na forach nie chciałem mieć czegoś banalnego jak Bezimienny czy diego milten więc wymyśliłem Darkena.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Styczeń 2007, 10:22:33 »
Hmmm.. Sprawa mojego nick'u to dość głupawa historia ale co tam, opowiem.

To było w poprzednie wakacje. Razem z dwoma kuzynami wybrałem się na "wyprawę" na skocznie w Karpaczu. Kuzyni już po 18-stce, dowody w kieszeni więc sobie zakupili złocistego prowiantu na drogę, żeby ich pragnienie nie dopadło  . No i jak się zmęczyliśmy wchodzeniem po stoku, to zrobiliśmy mały postój w cieniu drzew. Kuzynostwo zaczęło sączyć w milczeniu zawartość aluminiowych puszek. Ja, jako że zawsze lubiłem tą zawartość wyżebrałem od nich po łyku  . Ale im wcale się nie chciało iść dalej, więc jako że zatrzymaliśmy się przed jakimś osiedlem, postanowiłem się rozejrzeć. Spodobała mi się taka jedna chatka, więc podszedłem bliżej i patrzę jaka to ulica.. A tam jak byk KROKUSM!!  Zawołałem kuzyna, żeby mu pokazać tak idiotyczną nazwę ulicy. On podchodzi, patrzy i zaczyna się ze mnie brechtać. "Ty czytać nie umiesz? Od kiedy Krokus III to KrokusM?" ja już zdezorientowany przypatrzyłem się bliżej- rzeczywiście! Coś mi się popierdzieliło i wyszło M zamiast III. Kuzyn robił se ze mnie jaja że niby się upiłem tym piwkiem co mi dali łyka, i odtąd mnie nazywa Krokus. A mi się to spodobało i tera takiego nicka używam.

Prawda że głupie   ?
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 11:14:20 wysłana przez DODO »

Offline Chudy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Luty 2007, 12:36:13 »
Mój nick wziął się z tego, iż moja siorka wraz z kuzynem mówią na mnie 'Chudy' ponieważ moja postura może na to wskazywać. Ale nie jest to pierwsze konto o takim nicku, miałem już bagatela 4 konta o tym lub podobnym nicku, takim jak Chudy Lord [Jego używałem głównie na Forum gry internetowej www.ogame.pl ale jakiś miły kolo z Rzeszowa podebrał mi konto bez mojej wiedzy, przejął także moje konto email i kilka innych..]
Ubolewam nad tym gdyż to konto miało aktywnych 701 postów... No był też Chudinho, ale jak widzicie wszystkie nicki są w jednej tematyce, a teraz już poszedłem na łatwiznę i nadałem sobie nick taki jak widzicie, czyli bez żadnych udziwnień poprostu wróciłem do pierwotnego stanu, czyli Chudy...

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Luty 2007, 16:27:11 »
Ja mam taki nick od poprzednich wakacji. Byłem w Turcji ze szkołą. W czasie drogi (autokarem, więc strasznie długo :D ) koledzy z nudów zaczęli grać w szachy. W pewnym momencie była dosyć trudna sytuacja na "polu bitwy", wszyscy byli tacy zamyśleni, a ja w pewnym momencie wyrwałem się i wrzasnąłem "bij piona!" :) Od tamtej pory niektórzy znajomi tak na mnie mówią :D

Offline Garfild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Luty 2007, 15:24:41 »
Mój nick wziął sie z filmu , w którym głównym bohaterem jest "Garfild".

Fajny, duży, śmieszny kociak xD.  

Nazwa przypadła mi tak do gustu że postanowiłem pod takim nickiem się zarejestrować.
Zmieniłem tylko nazwę zGarfield na Garfild


Pozdro ; ) koledzy z tawerny xDDDDD.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2007, 15:45:29 »
A swojego nicka sam wymyslilem :) jakies 5 lat temu, mialem hmm 11 lat chyba ;) i chcialem byc hakerem (tak, 11 latek hakerem ^^). Pierwsze co to onet.pl i czat, chcialem zalogowac sie jako haker, ale niestety zajete bylo, wiec po 10min myslenia, dodalem literke N i wyszlo Hakner :) i tak sie trzyma do dzis :)

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2007, 15:45:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything