Autor Wątek: Skąd wasz nick?  (Przeczytany 105723 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Wrzesień 2006, 15:28:37 »
Z początku używałen nick'a Sith co zapewne niektórzy z was wiedzą. Teraz jak widać mój nick to Dragosani. Jest to nazwisko mrocznego bohatera książki Nekroskop (polecam).
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2006, 21:06:23 wysłana przez Dragosani »

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2006, 21:01:10 »
Mój nick sam wymyśliłem, chociaż wiem, że nie jestem jedynym Matiusem  . kiedyś miałem nick Mateo i jak grałem w Diablo II LoD (które bardzo polecam) to chcąć stworzyć Paladyna ( w Diablo gram tylko i wyłącznie Paladynem, ale w Gothic Najemnikiem) nie mogłem go nazwać Mateo, bo już taką postać miałem więc na szybko skleciłem sobie Matius. Potem jakoś znudził mi się nick Mateo więc postanowiliśmy z kolegami nazywać mnie Matius. I tyle.

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2006, 21:01:10 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Wrzesień 2006, 09:51:34 »
Mój nick wymyślałem razem z Exim   i spodobał mi sie własni AlculusMorii. Dokładnie nie wime co to oznacza(ale to szczegół) - chyba bede musiał się zapyać Exiego.

Używam także 2 niku draco- to nie wime skąd się wzieło bo nie pamiętam, ale chyba wymyśliłem to przez przypadek.

Offline Elanor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Październik 2006, 18:44:46 »
Mój nick umyśliłam sobie już kawałek czasu temu. Jest on zaczerpnięty z książki Tolkiena- Władca Pierścieni. To taki kwiatek który rośnie w lesie Lothlorien.
Dlaczego właśnie tak? Sama nie wiem. Może porostu mi się spodobał.

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Październik 2006, 20:24:54 »
A więc mój obecny nick jest dosyc nowy. Przedtem miałem inny, dlatego też moge byc nierozpoznawany, ale to już inna historia. Wracają jednak do tematu. Dlaczego Cristal? W sumie sam nie wiem. Usłyszałem gdzieś kiedyś(chyba w jakimś opowiadaniu) o człowieku o tym właśnie imieniu. Człowiek ten miał bardzo zbliżone do moich cechy, więc może dlatego. A poza tym nick Cristal ma jakieś takie niezłe brzmienie...



Pozdrawiam...

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Październik 2006, 14:15:19 »
Mój nick jak wiadomo wziął się z Gothica II Noc Kruka, dlatego że bardzo podobało mi się imie tego władcy Kasty wojowników. Te imie fajnie brzmi i spoko sie pisze i "wygląda". Choć nigdzie na mnie tak nie mówią ale ja ten nick wizełem z noc kruka i dobrze mi znim.

Cytat: Cristal
A więc mój obecny nick jest dosyc nowy. Przedtem miałem inny, dlatego też moge byc nierozpoznawany, ale to już inna historia. Wracają jednak do tematu. Dlaczego Cristal? W sumie sam nie wiem. Usłyszałem gdzieś kiedyś(chyba w jakimś opowiadaniu) o człowieku o tym właśnie imieniu. Człowiek ten miał bardzo zbliżone do moich cechy, więc może dlatego. A poza tym nick Cristal ma jakieś takie niezłe brzmienie...
Pozdrawiam...

Chyba od papierosów ten nick wziełeś albo od pokemonów cristali.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 16:47:22 wysłana przez Quarhodron »

Offline KrzyKacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Listopad 2006, 16:36:48 »
Też postanowiłem wypowiedzieć się w tym temacie, żeby rozmyć wątpliwości, które pojawiły się wraz z moim przybyciem na to zacne forum.
Wbrew pozorom mój nick nie pochodzi z Gothica (Chata Krzykacza i te sprawy), ale jest "odimienny" i "odnazwiskowy". Otóż nazywam się Krzysztof Kaczmarek. Krzy-sztof Kacz-marek. I wszystko jasne  
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 19:40:13 wysłana przez KrzyKacz »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Listopad 2006, 17:27:49 »
Ciern- wziął się ze zdeczka krzywej linii z książki ,,Najstarszy", dlaczego z krzywej?? Ponieważ w oryginale smok Murthaka nazywa się Cierń, a ja, żeby nie było zbyt serio przerobiłem to na Ciern- to tak jakby przmiało trochę po Rusku :)

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Listopad 2006, 15:23:28 »
Mój nick to imię jednego z bohaterów filmu Gwiezdnych Wojen (Star Wars). Jego portret możecie zobaczyć na moim avatarze (który zapewne będę miał już baa...rdzo długo) i się przekonać, w jakiej postaci się lubuję.   Więcej o samej postaci możecie znaleźć tutaj (art mojego autorstwa     ):
http://dark-starwars.strefa.pl/postacie34.html

Teraz coś o tym, jak to się stało, że akurat wybrałem imię Boby jako swój nick na forach.
Otóż odkąd miałem neta, moja nazwa brzmiała Predator (teraz tego tylko w grach używam). Jest to także jedna z moich ulubionych postaci (potworów?   ). Lecz, gdy pierwszy raz zarejestrowałem się na takim poważniejszym forum (G.Up) pomyślałem, że jednak wezmę sobie jakąś oryginalniejszą nazwę, której zapewne nick na forach o GOthicu nie będzie posiadał. Jako, że lubię Fett'a (dorosłego   ), mój wybórł padł na niego. Od tamtego czasu na każdym forum tylko i wyłącznie używam tej nazwy.

Pozdrawiam

Mandalorian

Winfrid

  • Gość
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Listopad 2006, 16:12:41 »
Mój nick zapożyczyłem z księgi świętych i błogosławionych :D hehe :) szukaliśmy swojego patrona od bierzmowania, a że ja już swojego doskonale znałem (żeby nie było - Krzysztof, patron kierowców) stwierdziłem, że poszukam jakiś imion. A byłem w trakcie zmiany ksywki, gdyż wcześniej byłem Sir Aragorn. Fanem Tolkiena byłem na długo przed filmem, a Sir wyszło z Diablo 2 :) a konkretnie z ukończenia pierwszego poziomu trudności. Ale wtedy nastąpiły ciężkie czasy i zaczęto mnie wyzywać od lamerów :) a że jestem fanem krasnoludów :) i młotów oraz toporów to Winfrid mi się spodobał. Germańskie imię, wiadomo - germanie = barbarzyńcy = topory i młoty :) hehe. Paru ludziom na serwerach NWN się spodobało to imię, mówili, że pasuje do krasnoluda i tak już zostało :)

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Listopad 2006, 17:38:07 »
Mój nick powstał od nazwiska... nie powiem, jakie gdyż nie powinno to nikogo interesować ;) Werni wołają do mnie przeważnie qmple z klasy (tak od podstawówki ;). Potem w gimnazjum nick odżył ponownie... Wcześniej na necie używałem nick'a RaVeN, ale przejadł mi się... (Kruczek po polsku ;)) i po prostu wklepałem ten nick tutaj podczas rejestracji :PP

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Listopad 2006, 18:39:57 »
Wiem że już tu pisałem ale jak widać mam już zupełnie inny nick.
Ostatnio wymyślałem sobie jakiś nick i wymyśliłem Saturn. Poprosiłem admina o zmianę o taki właśnie nick jednak nie spasował mi gdy już takowy miałem. Postanowiłem porządnie pomyśleś nad nickiem. I kilka wyrazów pisałem od tyłu i wyraz "Master" odwróciłem i wyszło mi Ret Sam. Troszkę go zmieniłem i teraz mi się bardzo podoba.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Listopad 2006, 18:49:59 »
Z kąd sie wzioł mój nick ?    No po prostu ! Kiedy postanowiłem zrobić sobie konto na nowym forum o gothicu , tak se pomysłałem że może by dać Xardas ? Ale że dużo ludzi używa tego typu nick postanowiłem jakiś inny . Na gothic.phx mam nick Diego 123 i nie chciałem powtażać ! Więc trzecia ulubioną postacią z gry był Lares . przez dwa "s" bo  ... aaa za długo by pisać  

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Listopad 2006, 19:15:27 »
Mój dość oryginalny nick powstał dwa lata temu. Wymyśliła go moja młodsza siostra, która wtedy miała 2 lata i nie umiała wymówić mojego imienia więc je sobie lekko skróciła  Zaczęła mówić do Mnie Dodo i tak się już przyjęło  Ja tylko powiększyłem litery i wyszedł mój dość niepozorny ale bardzo oryginalny nick

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Listopad 2006, 19:31:46 »
Moj nick pochodzi od postaci z Gothcia I.O ile dobrze pamietam bylo to najemnik z Nowego Obozu... Mysle, ze dobrze wybralem poniewaz nie widzialem jeszcze osoby o takiej nazwie:) i mi to bardzo pasuje, bo jest to jakis znak rozpoznawczy:) pozdrawiam

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Listopad 2006, 22:41:17 »
Skąd mój nick to bardzo proste od Thralla władce hordy orków z WarCrafta 3 jednego z najlepszych RTS'ów jakie powstały.Thrall był wychowywany przez ludzi, jest też wróżbitą i doskonałym wojownikiem. I tu wychodzi dziwna rzecz orków z WarCrafta lubię a z Gothica nie, może to dla tego że rozwalili i zniewolili Myrthane?
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 19:50:37 wysłana przez Thrall »

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Listopad 2006, 17:54:42 »
Login Syriusz23 utworzyłem z mieszaniny słów Syriusz (nie,nie Harry Potter tylko gwiazda) a 23 to są cyfry bardzo dla mnie ważne. Czasami używam loginu KrzysiuS, od imienia i nazwiska, a czasami Cerberus (przyjaciele mówią że jestem uparty i nieugięty jak strażnik Hadesu).

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Listopad 2006, 18:14:53 »
Ja przeważnie używałem różnych nicków. Najczęściej pochodziły one z moich opowiadań jakie sobie pisałem. Jeden jaki pamiętam to był Skaligatus. Używałem go na dwócz czy trzech forach. Jednak ciągle używam nick'u alles. Wziął się on z sytuacji dosyć nietypowej. Chodząc po niemieckich sklepach internetowych napotkałem kiedyś taką nazwę Alles II: Die Nacht des Raven. Dobrze brzmiało = alles =. Siłą rzeczy wszędzie go używałem. Przyszedł czas, że załorzyłem konto na allegro.pl. Sam nick alles był zajęty, dlatego dopisałem jeszcze 3. Tak powstał alles3. Dlaczego teraz go nie używam? Jakiś koleś poprostu zajął mi go. Cóż, patrząc na jego profil stwierdzam tyle, że podszył się pod moją osobę podając moje Gadu, miasto. W banerach jakie można sobie mieć w sygnaturze także umieścił pozycje jakie wcześniej wykorzystywałem, czyli: Arka Gdynia Fan, Stronghold 2 Player, Born in Poland, Gothic III  Player. Nie zgłaszałem tego administracji, bo cóżby oni zrobili. Usunęli jego konto? Niech już tak zostanie. Co do Sir Williama, musiałem coś szybko wymyślić. Sir William to jedna z głównych postaci w grze Twierdza II. Stąd mój nick :D

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Listopad 2006, 09:37:28 »
Pozwolicie że się wypowiem gdyż mam nowy nick ? no to jazda  

Nick Pochodzi z gry World Of Warcraft z jednego z bossów instancji BlackWing Lair wprowadzonej do gry w patchu 1.6.0 czy 1.7.0 niepamiętam   bo zaczełem grać w WoWa od 1.8.0 no matter nick może pochodzić także z książki Warcraft Dzień Smoka choć jej nie czytałem   ale scerze powiedziawszy jak to wcześniej DODO powiedział nick może pochodzić jeszcze od przemiany nazw z Nefarius na Nefarain za co THX ziom  

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Listopad 2006, 18:18:09 »
hmmmmmmmm.......... na początku bardzo często zmieniałem nicki, ale ten utrwalił mi się ze...... ściągniętego save'a NFSU   , i tak mam ten obecny nick  
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2006, 18:21:44 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Listopad 2006, 18:18:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top