Autor Wątek: Strażnicy przymieża  (Przeczytany 1327 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aragorn15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Strażnicy przymieża
« dnia: 08 Kwiecień 2007, 13:38:20 »
Noc...szelest liści i wrzaski gawronów. Samotny wędrowiec w czarnym płaszczu sunie przez mrok, niczym szakal.
Spośród młodych jodeł wyłania się myśliwska chata. Wędrowiec przyśpiesza kroku i płynnie przechodzi w bieg.
Przez otwarte okiennice spostrzega wieczeżającego młodego mężczyznę. Z głośnym hukiem otwiera dzrzwi wpuszczając zimne jak sopel lodu powietrze. Myśliwy odwraca powoli głowę i spogląda na czarny płaszcz z ognistym znakiem. Doświadczenie nauczyło go, że w takich chwilach nie należy okazywać strachu.
Nieznajomy podchodzi zdecydowanym krokiem, w świetle kominka błyska klinga miecza rzuconego na stół, oraz
złote monety wysypane z brzękiem na dębowy blat.
- Jutro wrócę i chcę widzieć tę broń spowrotem - przemawia wędrowiec po czym bezszelestnie opuszcza izbę.
Myśliwy chowa miecz do kufra i udaje się na spoczynek.
Prorocze sny nie dają mu wypocząć...

Narazie tyle jeśli chodzi o fabułe, więcej nie powiem  

A oto zalety filmu:
-kilka nowych textur,
-sceny kręcone nie tylko w gothic2, ale także w wielu znanych i mniej znanych modyfikacjach,
-brak pasków żyć, podpisów itp. itd.
- efekty specjalne -profesjonalny program do obróbki video (ukłony w stronę pana orca  )
- dubbing znacznie bardziej realistyczny niż w przypadku Ataku na Khorinis
- płynne sceny kręcone w spacerze
- wiele, wiele innych

 Będę potrzebował małej pomocy, a mianowicie:
-paru chętnych do podkładania głosu,
- nie pogardziłbym też kimś znającym się na 2D

Nowe informacje o filmie znajdziecie pod adresem: http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=3043

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Strażnicy przymieża
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2007, 21:44:41 »
Hmm. Jeżeli film ma w założeniach być tak 'dobry' jak Atak na Khorinis, to śmiało mogę powiedzieć, że możecie sobie odpuścić.

Cytuj
-brak pasków żyć, podpisów itp. itd.
Tutaj to spojżałem w monitor i szczęka mi opadła. Jakim sposobem wyłączycie podpisy? Ludziska na wsi mówią, że możno je wyłączyć w Opcjach, ale nie jestem aż tak zapoznany z gothiciem, aby się na ten temat wypowiadać.

Cytuj
- dubbing znacznie bardziej realistyczny niż w przypadku Ataku na Khorinis
To akurat nie jest trudne. Mam nadzieję, że dialogi nie bedą takie drętwe jak w Ataku

Wiecie czego mi brakowało w Ataku? Mianowicie napisów na dole ekranu. Jest gro osób niesłyszących i wzrokowców - do których się zaliczam-, którzy jednak woleliby, aby takowe napisy się znalazły.

Forum Tawerny Gothic

Strażnicy przymieża
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2007, 21:44:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything