Autor Wątek: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?  (Przeczytany 23246 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Maj 2008, 15:20:42 »
Mi 3 troli Cape Dun po odbiciu zaatakowało, było tak po teleportacji, widziałem jakiegoś goblina w supeł związanego, to było nie normalne.  Podczas eskortowania bodajże rufusa do Okary znikał mi pomiędzy dwoma drzewami, ale w końcu zaliczyłem tego questa.

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Maj 2008, 18:12:37 »
MI też się tak zdarzyło jak grałem asasynami. Tylko że orki mnie też atakowały.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Maj 2008, 18:12:37 »

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Czerwiec 2008, 15:15:53 »
bemol05 nie ladnie reklamowac tak swoje posty...
A mnie w warancie zabil... troll...Hmmm tylko byl niebieski :)

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Czerwiec 2008, 16:32:51 »
Gdy byłem w Cape Dun poszedłem do alchemika (zapomniałem imienia) patrzę a on wisi nad kotłem do warzenia alkoholu i robienia potraw. :D

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Czerwiec 2008, 12:13:11 »
Sytuacją, która mnie najbardziej ździwiła, zdarzyła się pod Monterą. Uwalniałem miasto, ciąłem orków, aż tu nagle zauważyłem skradającego się z tyłu za górką orka- zwiadowce. Dla mnie był to totalny szok ; D

Inną sprawą są dość denerwujące czasem bugi, typu, czyszczę kopalnie z wilków, mam mało życia, idę do wyjścia, a tu nagle teleport wilka i mnie atakuje od wejścia do kopalni ;x

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Czerwiec 2008, 12:51:17 »
Różne bugi np. atakuje orków, a jeden ork stoi, nie atakuje mnie, a co najciekawsze jest za mną!. Do tego znikanie NPC-ów np. idę do Montery nie ma gościa, później znów wracam za chwilę już jest, później znowu przychodzę nie ma i tak się dzieje często. Do tego przenikanie obiektów (dwa wilki w jednym ;p), zatrzymywanie się w rónych obiektach np. skały. Więcej bugów nie zuważyłem

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Lipiec 2008, 00:38:36 »
Ja robiłem ostatnio questa 7 pierścieni alchemików w Geldern i w pałacu w komnacie szamanów skradam się w nocy,kradnę pierścień za pierścieniem no i przy ostatnim wyłazi ork ze ściany (hmmm) no i wiecie : "śmiesz mnie okradać morra"...quick load... poza tym lewitujące drzewa, rośliny, zawieszki NPC-ów, potworów, wtapianie się w ziemie itd. ÂŚmieszy mnie jeszcze jedno w gothicu (ale to w całej serii było) czasami jak siekniesz PIERWSZY jakiegoś NPC-ta to okoliczni ludzie wyciągają broń i... leją go razem z tobą :D

Offline Merdarion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
  • Mag Siedmiu Wiatrów
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Lipiec 2008, 09:55:02 »
Najbardziej utkwił mi w głowie całkowity brak tekstur, na drodze z Klanu Ognia do Klanu Młota.
Na szczęście gdy załadowałem ostatni zapis wszystko wróciło do normy.

Offline Ulather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Lipiec 2008, 12:12:44 »
 .JA miałęm takie zdarzenie ide sobie ide do miasta at u nagle wszyscy najemnicy napieprzją sie z Orkami  .

Offline Eogen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Lipiec 2008, 15:53:45 »
-Kiedy wszedłem do Nordmaru przełęczą w Faring patrze, a tam Milten nawala się z rozpruwaczami
-W Geldern wziąłem sobie hełm pierwszego palladyna każdy ork się patrzył i niec nie mówił później wykonywałem zadanie z pierścieniami alchemików okradam tego maga ognia wychodzę, a tu atakują mnie wszyszcy orkowie z miasta
-Szedłem do jakiejś opuszczonej kopalni, nagle ekran robi się czarny, wyskakuje menu z umiejętnościami i zaczynam tracić życie, manę i wytrzymałość
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2008, 15:55:13 wysłana przez Eogen »

Offline Croc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • I kto mi podskoczy
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Lipiec 2008, 12:06:34 »
Ja kiedy szedłem po nordmarze zaatakował mnie pustynny pełzacz .

Paweł I

  • Gość
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Wrzesień 2008, 19:40:57 »
Ja miałem taką sytuacje że:
1Jak kogoś odprowadzałem tam gdzie chciał to ten zniknął po prostu wszedł w ściane i misji nie mogłem robić >:(
Jak robiłem misje 2 raz to było już ok ;D

2Jak sobie spaceruje po krainach to podłoga znikła po prostu była przeźroczysta.

Mam pytanko niema żadnego patcha żeby już nie było tych bugów i błędów.
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2008, 19:42:17 wysłana przez Paweł I »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Wrzesień 2008, 19:12:36 »
ja miałem taką sytuację.
widzę orka przy ognisku i pakuje mu bełt w łeb.Podchodzę i patrze że ork nie leży tylko siedzi normalnie przy ognisku ale nie żyje.

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Listopad 2008, 17:07:43 »
Mi się zdarzyło coś takiego
Wyruszyłem do jaskini Ortegi żeby go zabić. Kidy wszedłem do jaskini i pokonałem wszystkich bandytów to Ortega zaczął biec i wszedł w ścianę ale kiedy poszedłem do Montery i dostałem zadanie żeby zabić wilki to wszedłem do tej jaskini i nagle ze ściany wyskoczył mi Ortega i go zabiłem i zliczyłem Questa, a drugie co mi się zdarzyło to grałem sobie w Gothic 3 i zapisałem grę ale kiedy ją wczytałem i jak chciałem np. zrobić misję dla handlarza któremu Ortega zabrał oliwę to wszedłem do tej jaskini a tej oliwy nie było, a jak chciałem pomóc gońcowi leśnemu zabić płochliwe jelenie to ich też nie było, a kiedy poszedłem do buntowników koło farmy która znajduje się koło Montery to tam powinny być paczki z bronią a ich tam nie było i chodziłem do każdych buntowników i u nikogo nie było tych paczek a jak chodziłem po miastach i szukałem teleportów to tam gdzie one powinny leżeć to ich nie było :( :( :( :( :( :( :( :(

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Listopad 2008, 17:19:58 »
Ja miałem wiele bugów np.
-do Okary przyłażą pełzacze
-jak ide zabić Hassana(tego zabojce Ramireza)to w ktoryms momencie wpadamw piasek i macha mi rekoma jakby spadal z góry a jak go poruszam to normalnie robi to gdzie każe mu isc ale to wyglada jakby spadal
-ide gdzies kiedyś przez las a tu mi z 20 goblinow wyskakuje(nie byłem w tej riunie Faring)i z 10 Schratow i mnie zabili
-jestem na pustyni z ziemi normalnie jak ozywiency wylazi 3-6 rabusiów

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Listopad 2008, 18:58:06 »
Ja miałem taką sytuację
Chodzę sobie po Geldern i widzę przy bramie koczowników walczących z orkami i nawet było ich dużo a do tego to była świetna okazja na rewolucje. Oraz była też taka sytuacja też w Geldern, kiedy wykonałem dla Laresa te zadanie z kielichami i dostałem jakieś 10000 sztuk złota. No i wyszedłem z Geldern a tu atakują mnie asasyni. I ostatnia sytuacja też związana z asasynami. Teleportowałem się do Lago bo chciałem wykonać kilka qestów, a tam ten ork walczy z asasynami a chciałem z nim walczyć.

Offline Bury Zenosław

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Listopad 2008, 20:16:04 »
Wspomnnienia z gothica, tylko jedno jest godne uwagi: Przejełem Cape Dun sam jedynie z małą pomocą Wesela (który za mną chodził), a tu nawet nie zdążyłem zapisać a mi się ******* zacieło.

Offline Bezinek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Grudzień 2008, 16:39:34 »
Mi sie zdarzylo w okarze:wychodze se z tych jaskin co jest tam roland i nagle spada z góry pelzacz

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Grudzień 2008, 18:56:10 »
No to ja jak miałem misję z wilkami w Cape Dun, szukałem ostatniego(cholerny bug, nie było go ale to mniejsza z tym)to wracam, a tam ni z gruchy, ni z pietruchy wyskoczyły 2 pełzacze.Przybyły one z miejsca, gdzie ukrył się Harek.Albo w Cape Dun ten alchemik mi się gubi, przechodzi przez ściany.Wiele tu opowiadać...

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Styczeń 2009, 00:38:39 »
1. Jestem w okarze a tu nagle skąś sie pelzacz pojawil. Chyba przeszedl przez sciane z jaskini obok.
2. Zawsze jak ide z lesterem w strone wejscia do swiatyni alshedim to on mi nagle skreca w lewo i tak caly czas biegnie. Musialem isc inna strona.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Styczeń 2009, 00:38:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top