Autor Wątek: Dyskusje Teologiczne  (Przeczytany 292058 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #500 dnia: 30 Marzec 2009, 15:45:49 »
O nie nie kochany. Przed sądem nie udowadniam niewinności, ale winę.
Każdy naukowiec wysnuwający nową teorię musi potwierdzić jej prawdziwość, a nie ktoś musi potwierdzić jej nieprawdziwość. Coś co się tworzy - nie jest automatycznie prawdą przy akcie tworzenia. Wszystko co nowe - brane jest jako fałsz - każda teoria - z początku - ona wymaga udowodnienia.

Przeczysz sam sobie, to ty twierdzisz że Boga nie ma, powinieneś to udowodnić, ale zgoda. Jedną z podstawowych zasad rządzących światem jest to, że wszystko ma swój początek i koniec. Więc co zapoczątkowało wszechświat? Jak został on stworzony? Ja sądzę że istniała jakaś siłą która istniała od zawsze i to ją nazywam Bogiem.

A kto stworzył Boga?

Istniał od zawsze. Wykracza poza nasze granice rozumowania.

Widziałeś boga? Bo ja nie. Moi rodzice też go nie widzieli, dziadkowie, sąsiedzi. Nikt ze szkoły, nikt z miasta. Ooo łuu boże pokaż się! Ty nie ma go. ÂŁatwo jest wierzyć w coś czego nie można udowodnić. Tylko równie dobrze można wierzyć w wspominane już zielone króliczki i fioletowe krowy z napisem milka. Co nie znaczy, że nie istnieją. Przecież tego nie udowodnisz. Hmm no tak. Wystarczy logicznie pomyśleć. Nie istnieje coś takiego jak zielony królik Isentora. To dlaczego prawo do egzystencji posiada coś takiego jak bóg?

Tyle, że zielone króliczki to coś banalnego. Możesz je sobie bez problemu wyobrazić. Czy niewidzialne zielone króliczki wykraczają poza twoje rozumowanie? Być może nie wyrażam się dośc jasno, ale myślę, że zrozumiałeś o co mi chodzi, że Bóg to coś więcej niż stary człowiek z brodą.

PS. Mała rada dla pana MooNa. Według mnie powinien odpuścić sobie dalszą dyskusję żeby nie robić z siebie pośmiewiska, ale to tylko moje skromne zdanie.



Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #501 dnia: 30 Marzec 2009, 15:52:52 »
Cytuj
A ja dalej ateistów nie rozumiem.

Jeżeli chodzi o świat, to waszym zdaniem to się samo stworzyło, zwierzęta same zalęgły itd? Buhaha (cytując).

Jeżeli zaś chodzi o satanistów, to głupota z tym ich filozofowaniem. Sataniści to wyznawcy szatana a ci drudzy to po prostu sekciarscy ateiści. Bo jak nie?

Buahaha, człowieku przeczytaj najpierw coś o satanizmie zamiast pie****** farmazony...

Cytuj
Przeczysz sam sobie, to ty twierdzisz że Boga nie ma, powinieneś to udowodnić, ale zgoda. Jedną z podstawowych zasad rządzących światem jest to, że wszystko ma swój początek i koniec. Więc co zapoczątkowało wszechświat? Jak został on stworzony? Ja sądzę że istniała jakaś siłą która istniała od zawsze i to ją nazywam Bogiem.

Cytuj
Istniał od zawsze. Wykracza poza nasze granice rozumowania.

I dlatego drogi mantosq jestec cholernie ograniczony :D, jeśli chcesz ograniczyć swoją teorię o powstaniu świata do boga..


Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #501 dnia: 30 Marzec 2009, 15:52:52 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #502 dnia: 30 Marzec 2009, 15:58:58 »
Cytuj
Przeczysz sam sobie, to ty twierdzisz że Boga nie ma, powinieneś to udowodnić, ale zgoda.
Ja nie wysnuwam nowej teorii, ja neguję starą. Więc to ty musisz udowadniać swoją teorię, ze Bóg istnieje.

Cytuj
Więc co zapoczątkowało wszechświat? Jak został on stworzony? Ja sądzę że istniała jakaś siłą która istniała od zawsze i to ją nazywam Bogiem.
Prosta brzytwa Ockhama - i mamy wszechświat istniejący od zawsze, a nie wszechświat-Boga.
I prostsze i lepsze.

Cytuj
Czy niewidzialne zielone króliczki wykraczają poza twoje rozumowanie? Być może nie wyrażam się dośc jasno, ale myślę, że zrozumiałeś o co mi chodzi, że Bóg to coś więcej niż stary człowiek z brodą.
Wiesz. "Duch" - to też jest coś nieokreślonego. Jak Bóg. Jak powiem: "słowo" - to też nie wiadomo dokładnie ocb.
Mogą być więc równie dobrze - Wszechmogące Przezroczyste Słowa. I masz "Boga" :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #503 dnia: 30 Marzec 2009, 16:05:08 »
Tyle, że zielone króliczki to coś banalnego.
Dla ciebie. Dla mnie banalna jest wiara w wszechpotężnego stwórcę z piwem w jednej ręce, a pilotem w drugiej.


Możesz je sobie bez problemu wyobrazić. Czy niewidzialne zielone króliczki wykraczają poza twoje rozumowanie? Być może nie wyrażam się dośc jasno, ale myślę, że zrozumiałeś o co mi chodzi, że Bóg to coś więcej niż stary człowiek z brodą.
Bóg również nie wykracza poza moje rozumowanie.Więc po co przypisywać mu realną postać rzeczy. Króliczki górą!

Offline pokemon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #504 dnia: 30 Marzec 2009, 20:12:27 »
Cytuj
Przeczysz sam sobie, to ty twierdzisz że Boga nie ma, powinieneś to udowodnić, ale zgoda. Jedną z podstawowych zasad rządzących światem jest to, że wszystko ma swój początek i koniec. Więc co zapoczątkowało wszechświat? Jak został on stworzony? Ja sądzę że istniała jakaś siłą która istniała od zawsze i to ją nazywam Bogiem.
Przeczysz sam sobie - skoro wszystko ma swój początek i koniec, Bóg nie mógł istnieć od zawsze.

Cytuj
Tyle, że zielone króliczki to coś banalnego. Możesz je sobie bez problemu wyobrazić. Czy niewidzialne zielone króliczki wykraczają poza twoje rozumowanie? Być może nie wyrażam się dośc jasno, ale myślę, że zrozumiałeś o co mi chodzi, że Bóg to coś więcej niż stary człowiek z brodą.
Nie? A czym się różni wszechmocny Bóg jako stary człowiek z brodą od wszechmocnych zielonych króliczków?

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #505 dnia: 30 Marzec 2009, 20:30:03 »
Jakie zielone króliczki? Jakie starce z brodą? Toż, to każdy wie, że tym światem włada wszechpotężmy, włochaty, fioletowy, moherowy beret.

Nie będę cytował, bo zadużo roboty z szukaniem tych lepszych kawałków, więc powiem z głowy.

Ktoś tam napisał, że dzięki wojnie w Iraku, Amerykanie zanieśli tamtejszym ludom demokracje, czyli najwieksze dobro. A ja się pytam, kto do k*** nędzy powiedział, że demokracja jest wspaniała? Zwłaszcza, że się ją siłą narzuca? Nie powiem, ze Hussein był święty, ale to co zrobili amerykanie to przegięcie. Uważają się (zresztą większość ludzi na ziemi również) za nie wiadomo kogo i twierdzą, że demokracja jest super i ogólnie wyjebista. Ok, ale to tak samo, jakby teraz na USA napadły Chiny aby dać biednym amerykańcom wspaniały komunizm. No bo u chinoli się sprawdził, nie.

A teraz zadam pytanie. Czy Jezus miał penisa? Jeśli tak, to czy stawał mu, gdy zobaczył jakąś urodziwą dziewkę? I ile miał cm, bo chciałbym wiedzieć kto ma większego, ja czy syn boży.

 

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #506 dnia: 30 Marzec 2009, 20:49:32 »
Cytuj
A teraz zadam pytanie. Czy Jezus miał penisa? Jeśli tak, to czy stawał mu, gdy zobaczył jakąś urodziwą dziewkę? I ile miał cm, bo chciałbym wiedzieć kto ma większego, ja czy syn boży.

Ekhem, to zależy, na pewno mu stawał gdy widział jakąś urodziwą dziewkę, chyba że miał problemy z indentyfikacją płci. A co do długości penisa Jesusa, poradź się najbliższego księdza w parafii, na pewno to będzie bardzo pomocne.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #507 dnia: 30 Marzec 2009, 20:54:48 »
Cytuj
A teraz zadam pytanie. Czy Jezus miał penisa? Jeśli tak, to czy stawał mu, gdy zobaczył jakąś urodziwą dziewkę? I ile miał cm, bo chciałbym wiedzieć kto ma większego, ja czy syn boży.
Pytanie powinno brzmieć inaczej - czy istniała w ogóle taka osoba jak Jezus? Bo co do tego historycy mają poważne wątpliwości.

Offline Beregond

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #508 dnia: 30 Marzec 2009, 22:34:31 »
Cytuj
Jeżeli chodzi o świat, to waszym zdaniem to się samo stworzyło, zwierzęta same zalęgły itd? Buhaha (cytując).
A nie lepiej po prostu (jak Kozłow czy ktoś wspomina) wierzyć, że wszechświat istnieje od zawsze? To lepszy wybór i nie trzeba się płaszczyć przed figurką/krzyżykiem/obrazem. Skoro możecie wierzyć, że jakiś gościu, który stworzył świat istnieje od zawsze, to czemu nie uwierzycie, że wszechświat istnieje od zawsze?

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #509 dnia: 30 Marzec 2009, 22:44:34 »
Ta dyskusja, jest świetnym przykładem tego, jak racje rozumowe wracają w łaski... Cieszę się z tego, chociaż dzieła oświecenia były nędzne...

Pytanie powinno brzmieć inaczej - czy istniała w ogóle taka osoba jak Jezus? Bo co do tego historycy mają poważne wątpliwości.

Kozłow... Jezus istniał, to udowodniono, że żył taki ktosiek i że tak umarł, ale nikt nie potwierdza by był jakiś wybawiciele czy nie wiadomo kim, to tylko dorobione bajki już po jego śmierci.

Czemu bajki? Czytali może apokryfy? wszystkie ewangelie różnią się od siebie niemiłosiernie, więc jak można uznać to za prawdziwe... Z kolei inna sprawa, czemu niby te wybrane 4 mają być prawdziwe, a te inne nie...

Odnośnie zielonych króliczków... głupoty pleciecie, różowe są. Skąd wiem? Miałem objawienie!

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #510 dnia: 30 Marzec 2009, 23:34:59 »
I dlatego drogi mantosq jestec cholernie ograniczony :D, jeśli chcesz ograniczyć swoją teorię o powstaniu świata do boga..

Jak kto woli. Nie uważam tego za ograniczenie, nie przeczę, że świat powstał na zasadzie ewolucji, tylko sądzę że istnieje siłą, która wszystko zapoczątkowała.

PS. Lubisz spamić?

Prosta brzytwa Ockhama - i mamy wszechświat istniejący od zawsze, a nie wszechświat-Boga.
I prostsze i lepsze.

Tyle, że Ockaham nie zaprzeczał istnieniu Boga, wręcz przeciwnie.

 
Wiesz. "Duch" - to też jest coś nieokreślonego. Jak Bóg. Jak powiem: "słowo" - to też nie wiadomo dokładnie ocb.
Mogą być więc równie dobrze - Wszechmogące Przezroczyste Słowa. I masz "Boga" :P

Nie o to mi chodziło, maiłem na myśli że ciężko wyobrazić sobie Boga, pojąć go.

Dla ciebie. Dla mnie banalna jest wiara w wszechpotężnego stwórcę z piwem w jednej ręce, a pilotem w drugiej.

Dla mnie też, dlatego nie wierzę w takiego Boga.

Bóg również nie wykracza poza moje rozumowanie.Więc po co przypisywać mu realną postać rzeczy. Króliczki górą!

Więc wyobraź sobie byt, który istnieje od zawsze, nie miał początku i nie będzie miał końca, będzie istniał niezależnie od naszych poczynać, od zmian, od całego świata.

Jakie zielone króliczki? Jakie starce z brodą? Toż, to każdy wie, że tym światem włada wszechpotężmy, włochaty, fioletowy, moherowy beret.

Teraz czas pospamić?

A teraz zadam pytanie. Czy Jezus miał penisa? Jeśli tak, to czy stawał mu, gdy zobaczył jakąś urodziwą dziewkę? I ile miał cm, bo chciałbym wiedzieć kto ma większego, ja czy syn boży.

A jak długiego miał Bolesław Chrobry? No pewnie, e miał. Jeśli był Synem Bożym to mógł nad sobą zapanować bez problemu, jeśli nie to tak jak każdy normalny człowiek. Chyba, że miał impotencję. Więc lepiej na przyszłość zachowaj takie pytania dla siebie.

Przeczysz sam sobie - skoro wszystko ma swój początek i koniec, Bóg nie mógł istnieć od zawsze.

Ciekawe. Uważam, że rzeczy na tym świecie, czyli ziemia, zwierzęta, gwiazdy itd. mają początek i koniec, zaś Bóg istniał od zawsze.

Nie? A czym się różni wszechmocny Bóg jako stary człowiek z brodą od wszechmocnych zielonych króliczków?

Eee, ty czytasz w ogóle moje posty? Piszę, że Bóg to nie jset stary człowiek z brodą -.-
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2009, 23:37:28 wysłana przez Mantos »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #511 dnia: 31 Marzec 2009, 00:02:09 »
Cytuj
tylko sądzę że istnieje siłą, która wszystko zapoczątkowała.

Ja też, Big Bang.

Cytuj
PS. Lubisz spamić?

Kocham.

PS. W cztery dni masz przegrane 30 h na empire total war... odstaw troche kompa na bok..

Cytuj
Ciekawe. Uważam, że rzeczy na tym świecie, czyli ziemia, zwierzęta, gwiazdy itd. mają początek i koniec, zaś Bóg istniał od zawsze.

Ale kuźwa, człowiek jest zwierzęciem, które na drodze ewolucji wykształciło mózg i rozum by ułatwić sobie życie. ÂŻycie to naturalny twór tworzący się wszędzie w całym wszechświecie samoistnie. Przynajmniej wg. mnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #512 dnia: 31 Marzec 2009, 00:23:28 »
Więc wyobraź sobie byt, który istnieje od zawsze, nie miał początku i nie będzie miał końca, będzie istniał niezależnie od naszych poczynać, od zmian, od całego świata.
A czy tak trudno wyobrazić sobie zielonego króliczka który zapoczątkował stworzenie świata poprzez szaleńczy uszasty pęd w nieznane? Tego samego, który egzystuje od zawsze.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #513 dnia: 31 Marzec 2009, 11:35:03 »
Cytuj
Ciekawe. Uważam, że rzeczy na tym świecie, czyli ziemia, zwierzęta, gwiazdy itd. mają początek i koniec, zaś Bóg istniał od zawsze.
To powiedz mi kto stworzył boga. He?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #514 dnia: 31 Marzec 2009, 12:23:35 »
To powiedz mi kto stworzył boga. He?

Sam przez się ;p

Odpowiedzą że istniał, nikt go nie stworzył, jest końcem i początkiem, a nasze małe rozumki nie są w stanie tego pojąć...

Cytuj
Jak kto woli. Nie uważam tego za ograniczenie, nie przeczę, że świat powstał na zasadzie ewolucji, tylko sądzę że istnieje siłą, która wszystko zapoczątkowała.

Na naszej Ziemi były to meteoryty i to "cuś" co było na ich "pokładzie" ;]

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #515 dnia: 31 Marzec 2009, 16:17:42 »
To powiedz mi kto stworzył boga. He?

A jeśli przyjmiemy, że przed stworzeniem wszechświata czas nie istniał?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #516 dnia: 31 Marzec 2009, 16:22:37 »
To powiedz mi kto stworzył boga. He?

Ludzie.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #517 dnia: 31 Marzec 2009, 18:29:05 »
Cytuj
Ludzie.
Ot właśnie!

Cytuj
Odpowiedzą że istniał, nikt go nie stworzył, jest końcem i początkiem, a nasze małe rozumki nie są w stanie tego pojąć...
Tak, bo najlepiej powiedzieć, że jest coś, czego ludzki rozum nie ogarnie i uznać to za święte. Czysty idiotyzm.

Cytuj
Tyle, że Ockaham nie zaprzeczał istnieniu Boga, wręcz przeciwnie.
A czy to przeszkadza wymyślić coś, co ten zabobon obala? Newton, który sformułował jedne z podstawowych praw fizycznych - do końca życia próbował zmienić ołów w złoto.

Cytuj
Ciekawe. Uważam, że rzeczy na tym świecie, czyli ziemia, zwierzęta, gwiazdy itd. mają początek i koniec, zaś Bóg istniał od zawsze.
Bóg też ma swój początek. W zwojach Tory sprzed 3000 lat.
A wcześniej miałeś jeszcze mnóstwo innych bogów, mających początek. Ot chociażby Amon - powszechnie znany w Tebach (egipskich) przed 4200 laty.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #518 dnia: 31 Marzec 2009, 19:11:42 »
Cytuj
Ot właśnie!
Tyle, że nic co stworzył człowiek nie jest idealne. Np twój komunizm to za przeproszeniem jedno z największych ch***stw. Zaś Bóg jest idealny. Nieprawdaż?

Cytuj
Tak, bo najlepiej powiedzieć, że jest coś, czego ludzki rozum nie ogarnie i uznać to za święte. Czysty idiotyzm.
I znowu nie rozumiecie tego jak potrzeba. Powiedzmy twoim stwórcą są twoi rodzice. Ale ich jesteś w stanie ogarnąć, bo też są ludźmi. Zaś Bóg jest takim rodzicem świata, ale nie możemy go ogarnąć. Dlaczego? Ponieważ nie jest istotą ziemską. Jest czymś ponad to.

Cytuj
Bóg też ma swój początek. W zwojach Tory sprzed 3000 lat.
Ludzie nie wiedzą, czy Bóg miał początek. Ale wiedzą, że końca nie ma. I tego się trzymają. Brak początku jest kolejnym aktem niewiedzy.

Cytuj
A wcześniej miałeś jeszcze mnóstwo innych bogów, mających początek. Ot chociażby Amon - powszechnie znany w Tebach (egipskich) przed 4200 laty.
Może inaczej. Ci bogowie byli jakby ulepszoną (t.j. boskie moce, nadludzka siła itp) wersją człowieka. Zaś Bóg, Allach, Jachwe (tyle imion dla jednego Boga) jest czymś (kimś?) zupełnie innym.

PS. Mówiliście wcześniej, że jestem chory psychicznie. No cóż, mam nieco zniszczoną psychikę. Kto jest tego autorem? Ateista (oficjalnie Chrześcijanin, ale to tylko dlatego, że rodzice ochrzcili go i zmusili do przyjęcia Sakramentu Kumunii). Dręczył mnie psychicznie przez kilka ładnych lat (4-5). Między innymi z powodu wiary. Dlatego teraz jestem nieco bardziej...  chaotyczny.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #519 dnia: 31 Marzec 2009, 19:22:21 »
Ludzie ile można gadać o jednej religii. Toż to staje się nudne, ale i ja dodam swoje 3 grosze

Wszystkie teorie idzie obalić (nawet że 2+2=4). Tak więc jak mogło powstać coś z niczego (początek świata). Jak do naszej Hipergalaktyki (o ile nie pomyliłem nazw zbiór galaktyk) mógł się dostać atom i jak ten atom mógł się mnożyć bez potrzebnych mu składników. No chyba że to atom który ludzie jeszcze nie znają (istnieją takie). Oczywiście mogła zostać po stworzeniu się Hipergalaktyki ale bajdziej prawdopodobne że dostała się tu przywieziona przez inne cywilizacje (jeżeli w to nie wierzycie, nie martwcie się, to jest tylko hipoteza). Możliwe że czas nigdy nie miał początku i jesteśmy zamknięci w jakiejś pułapce czasowej i gdy się coś skończy powstaje po jakimś czasie coś podobnego na tym samym miejscu. Powiecie że wszystko ma początek i koniec to może mi ktoś powiedzieć gdzie ma początek prosta, albo okrąg.

Co do Boga to jest pewien problem. Nikt (oprócz tych którzy mieli objawienia) nie widział go ale jest duże prawdopodobieństwo że istnieje ale interesuje się już inną planetą. Naukowo jest to niewytłumaczalne. Być może dlatego że jesteśmy słabo rozwinięci jeszcze albo dlatego że nie istnieje.

Może przejdziemy na inne religie chrześcijańskie. Np. anglikanizm. bo robi nam się z tego tematu onet
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Onet     

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #519 dnia: 31 Marzec 2009, 19:22:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top