Autor Wątek: Drugi krąg magii.  (Przeczytany 4724 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Drugi krąg magii.
« dnia: 24 Luty 2007, 11:22:43 »
Witam.
Jestem magiem. Mam 9 poziom i jestem w pierwszym rozdziale. Poznałem pierwszy krąg magii lecz Parlan nie chce mnie wprowadzić w drugi krąg. Mam 10 PU. Parlan mówi, że nie nadeszła jeszcze pora.
Czy ma to związek z brakiem pkt PU czy nauczy mnie po Górniczej Dolinie?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Drugi krąg magii.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2007, 11:25:08 »
Witaj,

W Gothic'u II, wraz z rozpoczęciem każdego rozdziału, masz możliwość wstąpienia do nowego kręgu magii, czyli z chwilą rozpoczęcia II rozdziału, możesz nauczyć się II kręgu, (jest to wtedy kiedy idziesz porozmawiać z Lordem Hagenem o smokach). Podobnie ma się z III kręgiem, i IV jak i V, jednak wyjątek stanowi krąg VI, którego możesz się nauczyć w V rozdziale.

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Drugi krąg magii.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2007, 11:25:08 »

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Drugi krąg magii.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2007, 18:35:22 »
Nie możesz jeszcze opanować drugiego kręgu magii, tak samo jak innych umiejętności. w Gothicu II musisz dostać się do następnego rozdiału by wtajemniczyć się w wyższe kręgi czyli I rodział I krąg, II rodział II krąg i tak dalej tylko że VI krąg opanowujesz W V rodziale uczy Cię go Pyrokar po tym , jak odnajdziesz mapę morską dworu Irdorath. Kręgów uczysz się u Parlana I - III u kolesia w bibliotece nie pamiętam imienia to jest IV - V, a VI krąg u Pyrokara

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Drugi krąg magii.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 12:45:31 »
Parlan po prostu nie uczy drugiego kręgu. Drugiego kręgu nauczysz się u Miltena w Górniczej Dolinie. Dopiero tam będziesz miał pierwsze zetknięcie z tym kręgiem. Prosta odpowiedź i chyba najkrótszy post zaraz po takim innym... też prostym  


Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Drugi krąg magii.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 12:45:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top