Autor Wątek: Program Zabezpieczający  (Przeczytany 2726 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Program Zabezpieczający
« dnia: 19 Luty 2007, 10:01:26 »
Mam wielki problem....komputer dzielę ze starszym bratem który na szczęście jest kompletnie ciemny...  Jednak ta ciemnota potrafi wejść i zobaczyć co mam na swoim koncie. Dla nie wtajemniczonych ( C/Document and Settings...... ). Chciałbym to przed nim zabezpieczyć odpowiednim programem. Zainstalowałem już jakiegoś szyfranta ale okazał się jakimś kiczem. Poradźcie mi i powiedźcie jakie są najlepsze i oczywiście darmowe...




250 post....lol
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2007, 10:02:12 wysłana przez MeGorT »

Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 10:58:13 »
Zabezpiecz profil hasłem, a pod  koniec tych wszystkich formalności spyta, czy ukryć dane prywatne, czyli moje dokumenty etc. albo coś w tym stylu. Powinien nie móc wejść, a jak wejdzie, to mam lepszą metodę. Strzelić w twarz, żeby wyglądał tak  . Więcej nie wejdzie :) . A tak na poważnie, to przenieś swoje dokumenty gdzieś, gdzie już nie wejdzie, albo po prostu nie ściągaj tylu... tych rzeczy, które chcesz ukryć :) .

Forum Tawerny Gothic

Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 10:58:13 »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Luty 2007, 13:15:20 »
tu jest taki programik do zabespieczania folderów hasłem
http://www.folder-password-expert.com/



Cytat: MeGorT
Zdunek Program zapewne świetny, ale płatny. Jeśli ktoś zna jakiś świetny programik to bardzo proszę pomóżcie. Jednak mi chodzi o programy free. Powracając do Zeltixx, niezłe porady ale mi o program chodziło....
niestety wszystkie takie programy są płatne :/ jest na to oczywisty sposób ;)

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2007, 18:18:04 »
Cytat: Zdunek
tu jest taki programik do zabespieczania folderów hasłem
http://www.folder-password-expert.com/

Zdunek Program zapewne świetny, ale płatny. Jeśli ktoś zna jakiś świetny programik to bardzo proszę pomóżcie. Jednak mi chodzi o programy free. Powracając do Zeltixx, niezłe porady ale mi o program chodziło....
------------------------------------------------------------------------------------------------
Kristo akurat miałem kiedyś oto ten programik i sprawiał kłopoty, zabezpieczał ale tylko pojedyncze pliki i robił coś w rodzaju kopii, tzn. był zabezpieczony plik i ten niezabezpieczony. Wiem...mógłbym usunąć ten niezabezpieczony lecz ten zabezpieczony zajmował bajty...
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2007, 11:07:33 wysłana przez MeGorT »

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2007, 17:53:27 »
Cytuj
Dla nie wtajemniczonych ( C/Document and Settings...... )
Uważam się za wtajemniczonego, ale nie bardzo rozumiem. Dotarło do mnie, ze braciszek zalogowany na swoim profilu ogląda Twoje pliki, tak? Jeżeli tak to najprostszym wyjściem będzie, jeżeli przekonwertujesz system plików na dysku systemowym do NTFS. NTFS chroni pliki przed takim podglądaniem. Rzekomo w Windows XP Home Edition funkcja ta jest nieco ograniczona, ale wydaje mi się, że zapewni Ci ochronę.

Pamiętaj: możesz przekonwertować FAT do NTFS, w drógą stronę się nie da. Tym niemniej na pewno warto, NTFS jest nowocześniejszy i wydajniejszy.

Forum Tawerny Gothic

Program Zabezpieczający
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2007, 17:53:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything