Autor Wątek: Oceń poprzednika  (Przeczytany 48377 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« dnia: 16 Luty 2007, 10:58:06 »
Stary temat został zablokowany z względu na to, że prawie każdy wypowiadał się na temat drugiego usera. Mało nowych wchodziło w ów temat i odpowiadało więc zabawa stała w miejscu. Stworzyłem drugą edycję tematu tylko po to, by odświeżyć zabawę.

Zasady obowiązują te same co w poprzednim.

<<<Nick>>>

Nick:
Avatar:
Sygnatura:
User:
Dlaczego go lubię:
Dlaczego go nie lubię:


Pamiętajcie o zasadach wyprzedzania. Jeśli jesteście za wolni i ktoś was wyprzedził w ocenie musicie edytować swój post tak, by pasował do osoby, która byłą szybsza.

Tak więc zaczynamy.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2007, 11:12:10 »
DODO

Nick-- Bardzo dobrze znam historie jego nicka. W sumie oryginalność tego nicka jest, ale nie Pana DODO tylko jego siostry.  Jednak mi się podoba.

Avatar-- Szczerze powiedziawszy ten avek o wiele bardziej spodobał mi się od poprzedniego. Jednym z powodów jest to że tamten był zaczerpnięty z galerii. Drugim powodem jego doskonałości jest to że ten jest bardziej rzucający się w oczy.

Sygnatura-- Cóż... nie mógłbym jej źle ocenić przede wszystkim dlatego że ta sygna wygrywa w konkursie.  Jednak mi też się bardzo podoba a w szczególności ta nowa animka.

Dlaczego go lubię-- Lubię go z wielu powodów:
- Jest doskonałym modem
- Poprawia moje błędy  
- Bardzo angażuje się w działalnośc na naszym forum
- Miło rozmawia się z nim na komunikatorze  
- Ufundował G3 w konkursie na najlepszego screena....chociaż ja już dawno odpadłem  
- Jestem w jego grupie ( Obrazki do Encyklopedii ) Mam nadzieję że mnie nie wywali...

User-- j/w

Dlaczego go nie lubię-- <lol>, <lol2>, <lol3>....etc..
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 11:15:55 wysłana przez MeGorT »

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2007, 11:12:10 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2007, 12:01:26 »
MeGorT

Nick - Dość fajny, no na pewno lepszy niż poprzednio ! Całkiem oryginalny ...

Avatar - Bardzo mi się podoba ! Ciekawy, ładny, ciekawe skąd go masz ?

Sygnatura - Widzę, że masz swoich idoli w sygnaturce   Nie powiem sygna bardzo ładna, no i ten Lepper w czapeczce ... To Twoja robota czy znalazłeś w necie ?

User - - ??

Dlaczego go lubię - Fajny gość, można z nim porobić interesy ;P Pogadać na gg, za poczucie Humoru też go lubię.  

Dlaczego go nie lubię - Nie ma chyba takiego powodu. Jak można nie lubić Herszta ? :P

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2007, 12:39:31 »
Zapraszam wszystkich do zabawy forumowej a w szczególności nowych userów. W ten prosty sposób możecie poznać panujący nastrój na forum oraz szybko się zaaklimatyzować.

Madzia


Nick: Myślę, że jest to skrócenie imienia. Jednakże jest dość oryginalne w internecie. Zazwyczaj wszyscy używają xywek itp. Bardzo podoba mi się ten nick ze względu na swoją oryginalność.

Avatar: Widać, że lubisz PoP'a. Królowa Czasu na ciemnym avatarze świetnie wygląda. Dodatkowo jest lekko rozmazana co nadaje efekt tajemniczości.

Sygnatura: Nic specjalnego. Widać, że masz podobne zainteresowania do mnie. Też lubię PoP'a, Bloodrayne oraz Gothic'a. ÂŁadnie wykonana sygnaturka. Na dole zapraszasz nas do swego klanu.

User: Jedna z nielicznych dziewczyn na forum. Jako user jest dość aktywna oraz pisze rozbudowane posty. mam nadzieję, że będzie tak już zawsze.

Dlaczego go lubię: Ponieważ jest jedną z nielicznych dziewczyn na forum.

Dlaczego go nie lubię: Brak danych.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 12:41:22 wysłana przez DODO »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2007, 14:27:34 »
Szanowny Pan DODO

- Przyznam, że jego nick wydaje mi się dziecinny. W dodatku każda litera jest wielka... Dałbym za niego góra 5, ale za to, że jest to nazwa wymarłego już ptaka (którego w dodatku za młodu uwielbiałem   ) masz te 6/10.

- Hm... za często je zmienia, a ja za tym nie przepadam. Lubię się przyzwyczajać do takowych obrazków, bowiem po nich od razu rozpoznaje, kto pisze, nie patrząc na nick. Cóż, Twój obecny avatar wydaje się być dobry. Aczkolwiek nie lubię tego typu obrazków (taka jakaś moda na nie weszła   ). Max -7/10 dam za niego...

- Jedno słowo: bajzel. Obrazek x-fire'a (których po prostu już nie nawidzę, stały się takie nudne już dla mnie, że szok. Nie wiem, co ludzie chcą przez to pokazać. Jak bardzo są uzależnieni od jednej gry, że siedzą przy niej xx godzin? Kolejna głupia moda   ), jakaś animacja, która nie wiem co pokazuje, jeden obrazek z panią Wampir (najlepsza w całym podpisie, masz dodatkowy punkt za nią) i jeden nędzy userbarek (nędzny nie oznacza słaby, chodzi, że taki samotny i w dodatku niewidoczny za bardzo...). 4/10.

- User, hm... Jest już trochę z nami, szczególnie jako mod... Na początku swojej pracy pokazał tutaj, jak bardzo chce, by na forum nie było nieładu - po prostu chciał ponad miarę wywiązywać się ze swoich obowiązków. Skończyło się to kłótnią i upomnieniem.
Pisze w miare dobre posty (na pewno nie są celujące =P), zawsze skory do pomocy, towarzyski, szczery i ma poczucie humoru. Choć jest najmłodszym moderatorem w naszym gronie, swoją postawą pokazuje, że umysłem jest starszy od wielu tutejszych user'ów.

- Trudno mi powiedzieć... Na pewno nie za avek ani sygnę. =P Cóż, chłopak w sumie spoko, można z nim pogadać (co jest zaletą), wysłucha Cię, zawsze pomocny, wykazuje dużą inicjatywę na portalu. Nigdy nie jest absencyjny na forum - po prostu mu na nim zależy, a to się chwali.

- Nie pasuje mi trochę jego styl moderowania. Cóż, każdy zaczynał w tej robocie jako amator, a z czasem zdobywało się po trochu doświadczenia. Mam nadzieję, że i nasz Pan DODO takowe posiądzie.   ÂŻyczę powodzenia. Więcej uwag nie mam.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 14:30:56 wysłana przez Boba Fett »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Luty 2007, 14:44:58 »
>>>Boba Fett<<<

:D

Nick: Przyznam szczerze, że nigdy nie oglądałem choćby jednej części Star Wars :(( (nie miałem okazji). Z tych wszystkich opowieści posłyszałem, że jest to postać właśnie z tego filmu. Nigdy z tym nickiem się nie spotkałem, jest dość ciekawy i dość fajnie brzmi. Druga częśc nicku "Fett" jest o wiele lepsza, gdyż ta pierwsza "Boba" kojarzy mi się z karma dla dzieci :D "Bobo [cośtam, nie pamiętam całej nazwy]". Ale w każdym razie podoba mi się 8/10

Avatar: I ta zapewne przedstawia pana "Bobę Fett'a". Jeśli zmieniłby on avatar, powiedziałbym, że to nie on, gdyż bardzo kojarzę ludzi [userów] z avatarmi. Ale mimo to ten nie jest taki zły (przyzwycziłem się do niego :D, od około 2 lat go już widzę :P). Dajmy 7+/10

Sygantura: Znów Boba Fett, lecz tym razem na sygnaturze pojawia się także predator (kim jest? Nie mam pojęcia). Do tego jeszcze jakiś userbarek i obrazem z napisem "Samotny ÂŁowca". Userbarka nie oceniam, sygnatura "Boba Fett vs Predator" wygląda dość ciekawie i za nią samą dałbym 7/10. Syganturka z napisem "Samotny ÂŁowca" także nie grzeszy, lecz świetna nie jest. Dajmy za nią 5/10. Razem 6/10  

User: Jeden z modów :D. A pozatym stary kumpel początkowo z G.upa a następnie z G.zyw. Zawsze pogadam sobie z nim na gadu-gadu, praktycznie o wszystkim. Bardzo dba o nasz język, poprawiając zazwyczaj błędy ortograficzne (moze to śmieszne, ale dla mnie nie). Po postach możecie pomyśleć, że jest trochę sztywny, ale jak sobie z nim rozmawiam to jest naprawdę "spoko". Moderuje we właściwy sposób, nie stawia warnów bez uzasadnienia, sądzę, że jest bardzo dobrym moderatorem. 9+/10 (nic nie zastąpi kumpla z reala, za to odjęłem ten malutki punkcik)

Za co go lubię: Stary kumpel jak mówiłem, dobry mod. Wszystko jest zawartw wyżej

Za co go nie lubię: Za spokojny (żart) :D
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 14:49:15 wysłana przez Lord Sado »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2007, 17:51:47 »
Lord Sado

Nick: Często spotyka się nicki z przydomkiem "lord". Nowością z twojej strony jest natomiast słowo "Sado". Z tym spotykam się po raz pierwszy. Nie wiem czy sam wymyślałem czy zgapiłeś, mimo to podoba mi się.

Avatar: Bardzo fajnie wykonany avatar gif. Kojarzy mi się to z mrocznym wędrowcem, który dotarł na miejsce. Ten patyk który trzyma może symbolizować kij wędrowca, ale również kosę. Może to być tak zwana "ÂŚmierć" w świetle zachodzącego słońca. Avatrek bardzo mi się podoba ze względu na estetykę wykonania pracy, tajemniczość oraz możliwość różnej interpretacji.

Sygnatura: A właściwie jej brak. Jest to cytat regulaminu forum. Miałeś za dużą sygnaturę więc administracja ją skróciła.

User: Widać, że bawi się w grę forumową. Jest dość aktywny. Pisze przemyślane posty. Jako user zasłużył na mój szacunek ze względu na jakoś wypowiedzi. Mam nadzieję, że nie będę zmuszony do zmiany zdania.

Dlaczego go lubię: Ponieważ jest aktywnym userem oraz pisze ładne posty.

Dlaczego go nie lubię: Brak sygnału. Proszę skontaktować się z operatorem sieci

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Luty 2007, 18:18:36 »
DODO

Nick: Dziecinny się trochę wydaje, ale pewnie został pierwszy raz użyty parę lat temu i autorowi nie chciało już się wymyślać innego :P Nick nie jest zły przynajmniej wiadomo kim on jest ponieważ pierwszy raz spotykam się z osobą, która ma taki nick

Avatar: Co raz lepiej :P Tym razem twój avek mi się podoba. Bardzo fajny, brakuje tylko jakiegoś napisu na nim. Pusty się wydaje teraz

Sygnatura: Chyba najbogatsza na całym forum. Nie ma co pisać ponieważ potrafi ona zatkać człowieka. Najbardziej podoba mi się sygnatura z bohaterką gry Bloodrayne

User: Jest osobą mądrą, choć młodą to jest bardzo dojrzałą jak na swój wiek (nawet bardziej dojrzały od niektórych). Pisze fajne posty, ma ciekawy podpis. Poza tym jest koleżeński, cierpliwy i przede wszystkim bardzo dobrze sprawuje obowiązki moda. Trzymaj tak dalej DODO! :D

Dlaczego go lubię: Patrz wyżej

Dlaczego go nie lubię: Nic nie mówiłem! :D


Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Luty 2007, 18:38:49 »
Crisis

Nick: Jest oryginalny. Nigdy takiego nie widziałem na żadnym Forum. Ja też myśle, że pochodzi z imienia Krzysztof. Słyszałem, że wychodzi gra podobna do jego nicku Crysys

Avatar: Też jest oryginalny. Też nigdy nie widziałem.

Sygnaturka: Ostatnio miał samego userbarka, lecz teraz ma o wiele lepszą sygne

User: Nie znam go zbyt dobrze. Niedawno był modem ale go stracił po temacie Apokalipsa.

Za co go lubię: Pisze długie i posty na temat.

Za co go nie lubię: Nie mam za co
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 18:44:33 wysłana przez Quarhodron »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Luty 2007, 18:41:32 »
Crisis

Nick: Ogólnie nick jest spoko, ale mam z nim kiepskie skojarzenia. Oryginalny.

Avatar: Nie podoba mi się... to nie sa moje klimaty.

Sygnatura: Przyznam się szczerze, że właśnie teraz w tym czasie zapomniałem jaką ma a nie mam ochoty się wracać i lookać.

User: Nie chce być obraźliwy. On dobrze wie czemu i niech tak pozostanie. Była zresztą też afera na tym forum na jego temat i każdy mógł o nim wiele przeczytać.

Dlaczego Go lubię: -

Dlaczego Go nie lubię: Patrz o dwa wyżej.


Z wyrazami szacunku...


O w lola dwie minuty... O Quarhodronie nic nie wiem więc moim zdaniem zbędne jest teraz "zamienianie"

Po prostu dodam Quarhodrona.

Nick: Z Gothica. Nie przepadam za tak "twórczymi" nickami.

Avatar: Klimatyczny... Podoba mi się...

Sygnatura: To samo co u Crisisa.  

User: -

Dlaczego Go lubie: -

Dlaczego Go nie lubie: -

Cytuj
Przypomina mi to jakiegoś zaspanego gościa

O w dupe... zaliczyłem zgona...
Cytuj
jakiegoś gościa
Moge tylko napisac kolejne "o w dupe"...
Cytuj
Za to że nie chce mu się oceniać czyichś sygnatur
Przyznaje się. To ja dobiłem Lincolna...
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 19:33:21 wysłana przez Riddle. »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Luty 2007, 19:28:00 »
Riddle.

Nick-- Cóż mi się kojarzy najwyraźniej z rydlem. Zastanawiam się tylko nad oryginałością, bo mi wydaje się że jest to jakaś postać z ksiąźki. Jedynym minusem  jest niepotrzebna kropka na końcu nicka, chyba że to jest skrót to zwracam koronę.

Avatar-- Woglę mi się nie podoba. Przypomina mi to jakiegoś zaspanego gościa  . Zresztą jest za mały jak dla mnie.

Sygna-- Gdyby jakaś była to napisałbym coś. Ja tu tylko widzę jakieś napisy. Więc zaczynajmy:
Cytat jakiegoś gościa którego niestety nie kojarze i zapewnie twoje ulubione zespoły których niekoniecznie słucham, ale każdy ma swoje klimaty.

User-- Nieznam dobrze tego użytkownika. Jednak zbytnio nie jest aktywny.

Za co go lubię-- brak

Za co go nie lubię-- Za to że nie chce mu się oceniać czyichś sygnatur. Jest to czyste lenistwo. Jak nie chcesz tego robić to lepiej woglę się nie wypowiadaj, przecież wystarczy otworzyć temat w nowym oknie  Zobacz na sam dół

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty 2007, 19:33:15 »
Riddle.

Nick-Ot, zagadkowy pan się znalazł  .Zajebioza jednym słowem, nick orginalny i ciekawy, no i ma to coś 10/10
Avatar-Tu mamy murzyna. Gość mi trochę przypomina tego z filmu "Romeo i Julia", ale to tylko spekulacje.... Ale jest estetyczny, bez żadnych tam śmiesznych szmerów-bajerów i za to wielki plus 9/10
Sygnatura-żadnych obrazków, sam tekst i tracklista. Ale czepiać się nie będe bo sam sygnatury nawet nie mam. Tak samo jak avatar, jest esetyczna i za to  plus, choć może nie tak wielki..
User-Dołączył do forum mniej-więcej w tym samym czasie co ja. Widziałem sporo jego postów i mogę z czystym sumieniem powiedzieć (napisać), że człek to inteligenty.
Za co lubię-j.w.
Za co nie lubię- (-)

edit
Shit, MeGorT mnie wyprzedził....

Pan DODO kazał mi poprawić posta, więc ja będąc przykładnym userem zrobię jak Pan DODO kazał  

MeGorT

Nick. Orginalny. Niezbyt mi się podoba. 7/10
Avatar. Tego nawet nie ocenię, bo MeGorT pewnie jutro go zmieni, więc nie ma co się produkować  
Sygna. Obrazek z Lost jest fajny. Ale to drugie to już jest żałosne...
User. Nie chce mi się pisać bo już to robiłem.
Za co lubię. jw
Za co nie lubię. jw
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2007, 13:25:28 wysłana przez KrokusM »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Luty 2007, 20:53:54 »
Yeah...nowa edycja postonabijacza! <sic!>

Generalnie nie lubie tego tematu, ale musze się wypowiedzieć na temat jednej sprawy, a mianowicie avatara Riddle'a. LOL. Nie dam sobie uciąć głowy, ale ta tajemnicza persona, którą rozgryzali poprzednicy wygląda mi na słynnego Boba Marleya, czyli ostoje i legenda reggae.

KrokusM

Nick: Przyznam się, że początkowo wywoływał we mnie jakieś takie nieciekawe uczucia. No bo w morde jeża jak to przeczytać w całości! Jednakże po zapoznaniu się z historią tego nicka(przy której się troche uśmiałem) gotów jestem przyznać całe 8/10.

Avatar: Heh...przykro mi, ale nie mam zielonego pojęcia z jakiej metalowej kapeli pochodzi ten jegomość, ale domyślać się tylko można, że fajnie się przy tym macha "piórami".   A tak na serio to ten typek ma coś w sobie takiego co sprawia, że niechciałbym być jego kolegą.   7/10

Sygnatura: n/c

User: Sympatyk mroczniejszych klimatów i od razu za to mam do niego szacunek. Znam kilku metali i każdy z nich jest człowiekiem inteligentnym. Wnioskując z postów delikwenta o nicku KrokusM uważam, iż on do tejże grupy również należy. Poza tym pisze długie posty, nie spamuje i zwraca uwage na moje apele. (  )

Za co go lubie: No w końcu ktoś wysłuchał moje prośby i w temacie o muzyce poza wklejeniem obrazka zaczął tą muzyke opisywać. Ciesze się, że nie wszyscy mają lenia.

Za co go nie lubie: n/c

EDIT: ale ze mnie ignorant. Tak się zastanawiałem nad avatarem KrokusMa(?) i cholera w końcu wpadło mi do głowy: SLPIKNOT!   A jeśli chodiz o twoje metalowe korzenie to właśnie zajrzałem do tematu o muzyce i się zaskoczyłem, gdyż nie słuchasz aż takiego hardcoru o jaki cię początkowo posądzałem(vide Godsmack).
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 21:06:10 wysłana przez Trivet »

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Luty 2007, 21:12:27 »
Nick - cóż, z niczym mi się szczególnie nie kojarzy, a sugerując się avatarem, może to być imie jakiejś mniej lub barnej popularnej postaci. W każdym razie bardzo przyjemny - łatwy do zapamiętania, bez jakiegoś pseudodowcipnego wydźwięku, mało-dużych liter, et cetera, et cetera.

Avatar - ładny, dopieszczony graficznie avek. Również nie mam najmniejszych zastrzeżeń ;)

Sygnatura - podobnie jak avatar. Szczególnie spodobał mi się userbar Enemy Territory, w które też niegdyś grywałem. Niestety nigdy dłużej, ze względu na różnorakie przeszkody - a szkoda, bo gra jest naprawdę zacna.

User - inteligentny i koleżeński. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do zawartości merytorycznej jego postów, a czyta się je naprawdę przyjemnie i bezproblemowo :) Dodo nie musi często działać ;)

Za co go lubię/nie lubię - nie znam go na tyle dobrze, by wydawać takie osądy.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Luty 2007, 21:25:28 »
FIX
 
Nick: No cóż sama nazwanie wiele nam mowi ale myślę, że ciekawa, miła i łatwado zapamiętania
 
Avatar: Bardzo tajemnicza ta postać na tymavku :P Myślę, że specjalniewybrałeś takiego avka, który by cię charakteryzował :P
 
Sygnatura: Cóż widać, że jesteś fanem MU, a zarazem Ole Gunnara Solskiaera ;] Bardzo ładnie i fanie zrobiony sig tym bardziej, że jego tło jest miłe dla oka ;]
 
User: Cóż mogę powiedzieć nie miałem zbyt dużego kontaktu z Fix'em na forum ale ztego co widzę to porządny gość. Tak trzymać !!!
 
Za co go lubię: Nie mam żadnych zastrzeżeń do Fix'a. Powiem tak spoko ziom i tyle :P :D
 
Za co go nie lubię: n/c
 

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Luty 2007, 21:34:56 »
pawelck91

Nick-- Wogule mi się nie podoba. Taki jakiś ponury i ubogi zarazem  Oznacza pewnie twoje imię i rok urodzenia. Nie postarałeś się zbytnio.

Avek-- Cóż bezio w zbroi paladyna. Avek zapewnę z galerii. Nie mam ci tego za złe, ale jednak powinieneś zmienić go na coś niespotykanego  

Sygna-- Tutaj już możesz bardziej się pochwalić. Ogólnie sygna ładnie zrobiona, ale nie myśl sobie zaraz że najlepsza  O wiele lepsza od Avka i Nicka

User-- Nie znam dość dobrze usera. Jednak aktywny to on raczej nie jest. Muszę też również powiedzieć że niekiedy ta osoba pisze spamerskie posty

Dlaczego go lubię-- Cóż jedynie za sygnę

Dlaczego go nie lubię-- Za popełnienie widocznych błędów w ocenianiu Fix'a wyżej.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 21:37:22 wysłana przez MeGorT »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Luty 2007, 22:11:21 »
MeGorT


Nick: Kiedyś niezbyt oryginalny teraz nawet ciekawy jednak mnie do gustu nie przypadł dziwnie to nieco brzmi...

Avatar: Nawet ciekawa animacja, niczym szczególnym się nie wyróżnia jest jednak schludna. Ten duszek przypomina mi nieco cień z warcrafta.

Sygnaturka: Umieściłeś kilka ciekawych grafik zacznijmy od tej z lostów, jest interesująca ukazuje niemal wszystkich głównych bohaterów serialu do tego nadaje ciekawy klimat. Sygna z Lepperem i przyjaciółmi jest nieco naciągana jakoś mnie odrzuca gdy widzę ją po raz setny. Tekst taki sobie...

User: Na początku swej egzystencji porządnie spamował lecz po wyłapaniu kilku warnów oraz upomnień nawrócił się ku nowej drodze i stąpa nią po dziś dzień. Z tego co zaobserwowałem obecnie pisze bardziej rozbudowane posty nie mniej jednak niektórych tematów mógłby sobie darować gdyż są bezsensowne bądź już takowe istnieją a zakładanie pochodnych wątków mija się z celem.

Dlaczego go lubię: Jest dobrym parafianinem i co niedziele uczęszcza na forum. Jest również aktywny w marancie.

Dlaczego go nie lubię: Czasem głosi herezje, zakłada bezsensowne tematy, tworzy coś bez zgody w marancie, pisze posty pod postami, nie wysila się w wyprawach gdzie jest opiekunem.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 22:12:53 wysłana przez IsentoR »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Luty 2007, 08:12:55 »
IsentoR:

Nick:
Bardzo ciekawy. Podobno pochodzi od "Intor" i jakoś to przekształciłeś... Mi się podoba 10/10

Avatar:
ÂŚliczny! Taki, tajemniczy (?). ÂŁadnie dobrany napis, dobra postać, 10/10 !

Sygna:
Już nie tak bardzo bogata, ale ta z napisem IsentoR bardzo mi się podoba. Zaś profil z xfire to nic nadzwyczajnego. 9/10.

User:
Powinienem napisać Admin, a nie user xD. Jest dobrym adminem. Bardzo aktywny. Prowadzi serwis do wyższości. Czasem se pogadamy na GG jak jest jakaś sprawa :D.

Dlaczego go lubię:
Bo jest spoko.

Dlaczeog go nie lubię:
Ja tak nie powiedziałem...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Luty 2007, 10:19:46 »
Podobnie jak Trivet, sądzę, że ten temat został niepotrzebnie odświeżony. Jeśli dojdę do wniosku, że pojawia się w nim sam spam, zostanie on zamknięty.


Ret Sam

Nick: Taki sobie, nie jest jakiś szczególny, ale przynajmniej nigdy się z nim nie spotkałem, co wyróżnia go nieco na tle innych.

Avatar: Obrazek, jeśli się nie mylę, pochodzi chyba z Galerii, jednak myślę, że nie jest najgorszy, wręcz przeciwnie.

Sygnatura: Brak.

User: W zasadzie nie mam nic do niego, jest dość aktywny i pisze w miarę, stosunkowo rozbudowane i długie posty, poza tym udziela się w Marancie. W przeszłości jednak było trochę spamu, więc użytkownik nie jest przykładem typowego, wzorowego usera.

Dlaczego go lubię: Ponieważ, jak już wcześniej napisałem - jest aktywny i chętnie bierze udział w różnych dyskusjach.

Dlaczego go nie lubię: Raczej brak powodów.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Luty 2007, 10:42:03 »
Arthas  

Nick: Wzięty z War Crafta III jednej z moich ulubionych gier, jest powszechnie używany ale mi się osbiścię podoba i nie mam zastrzeżeń.

Avatar: Jeden z lepszych jakie widziałem na forum, bardzo ładnie się prezentuje i widać że wykonany jest z dużą starannością. 10/10

Sygnaturka: Także bardzo ładnie wykonana i bardzo mi się podoba, podobnie jak avatar oceniam ją jako jedną z najlepszych na forum.

User: Aktywny, super moderator dobrze wykonuje swoją pracę.

Za co go lubię: Za aktywność, sensowne posty i dobrze wykonywaną pracę.

Za co go nie lubię: Możliwe że strzelił mi kiedyś bramkę   niepotwierdzone do końca. [brak]


Mój profil stworzony jest pod skina:black.
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2007, 11:01:41 wysłana przez _Snopek_ »

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Luty 2007, 10:42:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top