Autor Wątek: Wyprawa przeciw Wampirom  (Przeczytany 6976 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Luty 2007, 21:27:01 »
Masz racje za wszelką cene musimy ją uwolnić!!
Ide z tobą, możesz na mnie liczyć!

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Luty 2007, 21:52:16 »
-O nie! To znaczy ze mamy szpiega wsrod nas alboco! - krzyknal Hakner
-Nie ma co, jesli nie zdazymy, wampiry zabija Metzili i bedzie po ptakach, trzeba sie sprzezyc z tym atakiem...
-No tak, ale nie mozemy zaatakowac frontalnie - rzekl Boba
-Fakt, ale jesli nie zdazymy, to przegramy, i zginie niewinna kobieta...
Wszyscy zaczeli zmierzac w kierunku w ktorym pobiegly wampiry, a inni trzymali Dragosaniego...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Luty 2007, 21:52:16 »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Luty 2007, 22:17:52 »
Dragosani widząc chętnych rzekł
- Dobra, jeśli chcecie to chodźcie ze mną. Ale nie będzie postojów a jeśli nawet będą to krótkie. Idziemy.
Grupa ruszyła w pogoń. Po kilku godzinach natrafili na mały obóz Wampirów. Dragosani chciał atakowac od razu ale widząc zmęczenie toważyszy zezwolił na odpoczynek. Po jakimś czasie postanowili zaatakować. Najpierw jednak musieli obmyśleć strategię...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Luty 2007, 22:20:49 »
Postanowili, że zaatakują z kilku stron poprzez broń dystansową. Spowoduje to zamieszanie w szeregach wampirów i z pewnością skurczy ilość tych bestii. Wędrowcy...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Luty 2007, 22:31:02 »
Crisis był jedną z osób, które poszły razem z Dragosanim. ÂŁowca był jednym z nielicznych, którzy się odważyli iść na pomoc Metztli. Obóz był tuż obok, ale najpierw trzeba obmyślić strategię. Dragosani obserwował obóz, tak samo jak Crisis. W pewnym momencie samotny łowca powiedział:
- Atak frontalny nie wchodzi w rachubę. Najlepiej będzie zajść obóz od tyłu i po cichu wybić wampiry, żeby alarmu nikt nie wzniósł.
- Tak, ale moi pobratymcy was wyczują - powiedział Dragosani
- Racja, no to nie pozostaje nam nic innego jak użycie magii i łuków na początek - rzekł Crisis
- Lepiej nie, ja mam plan - odparł wampir, po czym wskazał na jeden z budynków w obozie - widzicie tamten namiot? Pilnuje go dwóch strażników, jeśli jest tutaj Metztli, to będzie tam. Mój plan jest taki: zachodzimy obóz od prawej strony, bowiem zaraz tam jest namiot gdzie może być Metztli. Wszyscy wiedzą o co chodzi?
- Dobra, więc tak, idziemy od prawej strony idziemy do tamtego namiotu, uwalniamy Metztli i wiejemy? - zapytał się Crisis
- Raczej tak, ale może się okazać, że będziemy walczyć...  - odpowiedział starożytny...

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Luty 2007, 08:33:57 »
- Nie sądzicie, że jest ich dość sporo. Pokonanie takiej grupki będzie bardzo trudne. Musimy wziąć ich z zaskoczenia, o ile czegoś wcześniej nie wyczują.  Dragosani może, powiesz nam w jak najprostszy sposób zabić,  wampira ? - Powiedziała Madzia, po czym popijała wodę ze swej menzurki.

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Luty 2007, 09:42:28 »
lukkasszz podszedł do Dragosaniego.
Słuchaj. Ja pójdę na przynętę. Zwabię ich tu. Wojownicy niech przygotowują broń. A myśliwi niech zasypią ich deszczem strzał. Co o tym myślisz??
Dragosani odpowiedział..

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Luty 2007, 09:59:56 »
...Wszyscy czekali na decyzję Dragosaniego, który nie mógł zdecydować się, co zrobić. Po dłuższym namyśle postanowił podjąć próbę...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Luty 2007, 11:00:16 »
Jeśli się nie myle to ta grupa pozostawiona jest jako przeszkoda dla nas albo poprostu zwiad - rzekł Alculus - Frontalnie nie możemy zaatakować , ale z ukrycia może. MAmy łuczników  i magów oraz naszych rycerzy :).
MAgowie mogą rozproszyć stacjonujące tu jednopstki atakując magią , zaraz potem łucznicy by dziesiątkowali wampirów , a nasi rycerze ich dobijali. I co otym sądzicie??

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Luty 2007, 11:17:13 »
Sado postanowił lepiej przyjrzec się obozowi patrząc  na niego z góry z najwyzszeo drzewa w okolicy. Wspiął się na niego i patrzył. Obóz był niewielki, było w nim zaledwie kilka wampirów, nie wida było Metzli, ale możliwe to było dlatego, że malutka częśc obozu była zasłaniana przez gałąź drzewa. Sado już miał zchodzic, kiedy przez przypadek obrócił głowę w tronę morza. Zauważył tam statki. Nie były to królewskie galeony, lecz... krasnoludzkie kogi wojenne. Sado szybko zlazł z drzewa i pobiegł do Dragosaniego:
- Cholera, jak się nie mylę to krasnale rozpoczęły atak. Dragosani, większośc lepszych wojowników jest teraz z nami. Ombros może sobie nie poradzic, nawet jeśli będzie z nimi król IsentoR. Błagam cię uwolnijmy twą żonę i zabijmy resztę sług Kagana. Jesteśmy uż niedaleko, a Ombros może polec. Tak więc jak? Atakujemy?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Luty 2007, 13:01:26 »
Do rozmowy wtrącił się Arkhan...

Dragonsani słuchaj. ÂŻycie twojej żony jest najważniejsze, Kagan i tak polegnie, to kwestia czasu. Powinniśmy ją odbić i z jej pomocą pokonać reszte sług...ale wybór należy do ciebie, przyjacielu.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Luty 2007, 13:17:58 »
Boba Fett z niekłamaną ciekawością wysłuchał słów Sada, który wspomniał o przybywających do Marantu Krasnoludach. Podszedł do Dragosaniego i z nierepliwością rzekł:
- Jeżeli nie zaczniemy szybko działać, osobiście pozostawię wam problem z zabiciem Kagana. Czym prędzej muszę wracać do Ombros i pomóc w jego obronie. Wampirze, mam nadzieję, że nie każesz nam tu czekać w nieskończoność, czas nagli mnie, jak i większość tutejszych ludzi jak i nie ludzi. Jak na razie pozostanę tu, ale nie zawaham się was opuścić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dragosani dopiero po dłuższej chwili odwrócił się do łowcy nagród.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Luty 2007, 13:32:37 »
-Hej, musimy buć rozważni, nawet nie wiemy czy ona jest w tym obozie  - powiedział Arthas. Dragosani spojrzał na niego wściekłym wzrokiem i już miał coś powiedzieć gdy z namiotu wyszły dwa wampiry, jeden trzymał rękę na twarzy, spomiędzy palców płynęła mu krew - Co się stało? Chyba mi nie powiesz że tak cię użądziła ta dziewczyna  - zaśmiał się jeden - Nierozumiem, dlaczego nie możemy jej poprostu ogłuszyć, było by prościej  - powiedział jeden z wampirów - Nie, rozkazy były proste, doprowadzić dziewczynę całą i zdrową  - powiedział jeden z nieśmiertelnych, najwyraźniej przywódca... - To może być trudne, jeśli jeszcze raz mnie ta mała kopnie to nie ręczę za siebie  - warknął wampir ze złamanym nosem...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Luty 2007, 14:38:28 »
Dragosani widząc dwójke strażników rzekł
- Dobra woemy że Metztli jest tu. Mam pewien plan. Jak widzicie namiot z Metztli jest lekko na uboczu. Pójdę tam sam. W pojedynkę mam większe szanse na to że mnie nie zauważą. Zostańcie tu.
Wampir zaczął okrążać obóz. gdy doszedł do właściwego namieotu po cichu rozdarł materiał i wszedł do środka. Do metalowego pala była przywiązana Metztli. Wampir podbiegł do żony, odwiązał ją, przytulił i pocałował.
- Chodź - rzekł - Tu sa wszędzie WAmpiry - wyprowadził żone z namieotu i skierował się do toważyszy.
- Dobra - powiedział - ÂŚmierdzące pokurcze atakują. Nie możemy jednak olać Kagana. Więc może tak. Kto idzie ze mną, a kto wraca do miasta?

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Luty 2007, 14:44:51 »
lukkasszz rzekł do Dragosaniego.
Ja pójdę z tobą. Wolę zabić tych wampirów niż żeby one terroryzowały pobliskich tu ludzi w osadach. Wytępimy szkodnika.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Luty 2007, 14:52:41 »
Isgaroth rzekł:
-Nie spieszno mi wybijać krasnoludy, sługi Innosa. Idę z tobą, pomogę ci każdym możliwym sposobem.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Luty 2007, 15:01:32 »
- Król, jakoś poradzi sobie z tymi kurduplami ! Ja chętnie zostanę i pomogę Ci wybić tych plugawych sługusów Kagana !

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Luty 2007, 15:08:37 »
Sado odpowiedział:
- Nie śpieszno mi zabijac tych pieprzonych kurdupli. I na to przyjdzie czas. Słucham opowieści o Kaganie i sądzę, że on jest większym zmartwieniem. Tak więc? Ruszamy?

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Luty 2007, 17:39:05 »
Po chwili odezwał się Arthas:
- Również nie zamierzam stać bezczynnie i z wielką przyjemnością pomogę Ci w walce z wampirami. To najlepsza okazja, aby spuścić im łomot, więc chętnie ją wykorzystam.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2007, 17:42:40 »
BalloorT powiedział:
-idę z wami nie śpieszy mi się zabijać coś, co nie dosięga mi do pasa

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2007, 17:42:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything