Autor Wątek: Wyprawa przeciw Wampirom  (Przeczytany 6972 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty 2007, 17:47:25 »
AlculusMorii ni to do siebie , ani do innch rzekł:
- Dobiegły mnie inforamcje za morza. Wampiry napadają na miastai wioski Elfów. Najpierw były to tzw. dzieci , a potem przyłączyły się do nich Elitarni Wojownicy Wampirów. Obwiniają one Elfów za śmierć Kagana. Klątwa słabnie. Boje się tylko jednego aby Wampiry nie wybiły wszystkich Druidów , gydż oni odpowiadają za klątwę.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2007, 17:54:32 »
Isgaroth siedział przy ognisku i nadal rozmyślał nad ostatnimi wydarzeniami. usłyszał nagle głos mówiący o zmianie warty. Podszedł do Lorda Sado i rzekł:
-Dzięki łasce Innosa nie potrzebuję snu. To jeden z plusów gorliwego służenia Innosowi. Chętnie obejmę wartę.

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2007, 17:54:32 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty 2007, 18:00:18 »
- Swietnie Isgarothcie - powiedział Sado - zajmij moje miejsce na dwie minuty
Sado szybkim krokiem podszedł do Dragosaniego.
- Wampiry chyba nas zauważyły - powiedział - dopóki jesteśmy razem raczej nas nie zaatakują, lecz moga brać idiotów, którzy są troche odłączeni. Proponuję abyśmy znaleźli jakąs jaskinię. Tutaj jest źle, niebezpiecznie, za przeproszeniem, ale tutaj może kogoś trafić szlag. Wystarczy chwila nieuwagi. Na wyprawie jest kilku myśliwych i Samotnych ÂŁowców, a my i oni najbardziej orintujemy się w takich terenach. Jeśli znajdziemy jaskinię bedzie bezpieczniej. Co ty na to?

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Luty 2007, 18:24:37 »
lukkasszz usłyszał rozmowę Sado i Dragosaniego.
Ja mogę pójść poszukać jaskini ale z kimś. Sam nie dam rady na tych niebezpiecznych terenach. Popytasz kogo trzeba żeby mi pomógł?- zapytał się Sado.
Dobrze popytam.- odpowiedział
Poszedł popytać...

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Luty 2007, 18:49:48 »
Słysząc rozmowe lukkasszza i Sado, Piotr postanowił pomóc w potrzebie.
Ja moge ci pomóc powiedział Piotr do lukkassszza.
Razem będzie nam raźniej i szybciej znajdziemy odpowiedną jaskinie

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Luty 2007, 18:53:41 »
Z tą jaskinią to dobry pomysł, ale głupi, żeby wyruszać i szukaj jakiejs teraz ! A jak natkniecie się na grupkę Wampirów ? Nie macie w tedy szans ! Zostańmy tutaj do świtu. Jutro coś znajdziemy - Powiedziała Madzia.

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Luty 2007, 19:11:23 »
- Racja. Może być niebezpiecznie. Lepiej zaczekajmy tu razem. Jak się rozdzielimy będziemy łatwym łupem dla wapmirów. Chyba nikt nie chce ,być dla nich kolacją.
Zaczekali do rana ,a warta zmieniala się co jakiś czas. Crisis obudził przed świtem Aurorę. Słyszała jak inni obudzeniu marudzą z cicha i uśmiechnęła się.
Zebrali szybko manatki i pozacierali wszystkie slady po sobie ,aby móc wyruszyć w dalszą drogę.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Luty 2007, 19:13:53 »
Do Dragosaniego podszedł BalloorT i powiedział:
-ja zajmę warte, ponieważ musze przemyśleć parę spraw np.: księżniczkę Elfów
Dragosani odpowiedział....


Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty 2007, 19:18:50 »
Dragosani odpowiedział
- Dobrze, skoro chcesz pełnić wartę to proszę bardzo. Tylko nie myśl zbyt intensywnie o księżniczce. Jeszcze nie zauważysz czegoś albo kogoś i co wtedy. Ja ide popilnować żony.   Proszę nam nie przeszkadzać.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Luty 2007, 19:23:16 »
Jak sobie życzysz Wampirze- rzekł Alculus - A móże byśmy w w ruchu razem poszukiwali jaskiń. BallorT o jakej księżniczce myśłisz?? Dobra popełnię z tą warte.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Luty 2007, 19:30:32 »
Crisis cały czas siedział sobie przy ognisku nie robiąc dosłownie nic poza pełnienia warty. ÂŁowca podszedł do swojego przyjaciela Boby Fetta i powiedział:
- Nie uważasz, że jest nas zbyt dużo? Nie uda nam się zakraść pod tą jaskinię niezauważonymi. Spójrz tylko na ten tłok!
- Może masz rację - odpowiedział Boba, po czym Crisis podszedł do Dragosaniego.
- Może już wyruszymy? Im wcześniej wyruszymy tym szybciej dojdziemy na miejsce, a poza tym zdawało mi się, że całą noc ktoś nas obserwował... - powiedział Crisis rozglądając się na boki...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Luty 2007, 19:39:15 »
Dragosani słysząc słowa Crisisa rzekł
- Ma rację. Niedługo wzejdzie słońce. Wyruszamy już teraz. Zbierzcie co tam macie i idziemy.
Grupa wyruszyła. Szli w spokoju przez kilka godzin. Nagle natrafili na grupę Wampiró żywiących się właśnie jakimiś nieszczęśnikami. Dragosani rozkazał atak...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Luty 2007, 19:47:22 »
Wampiry szybko zauwarzyły nowych ludzi - O patrzcie, świerza krew  - zaśmiał się jeden z nich - No patrz, to ci śmiertelnicy i Starożytny - i rzucili się do ataku. Było ich dużo, walczyli zaciekle... Słudzy Kagana najbardziej atakowali Dragosaniego, ale rzaden nie wytrzymał długo pod naporwm jego ciosów... Nagle rozległ się kobiecy krzyk, nikt nie zwrócił na to uwagi... Był za duży chałas. W końcu większość wampirów poległa, a reszta uciekła... Kilka osób było rannych... - Gdzie Metztli?  - Dragosani rozejrzał się - Nie widziałem jej od początku walki-  powiedział AlculusMorii - Ale czy to nie ona krzyczła  - dodał...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Luty 2007, 19:55:13 »
Ludzie zaczęli panikowa. Metzili komletnie zniknęła. Sado patrzył w las, gdzie uciekły wampiry.
- Przeszukajmy ciała, może miały jakąś wskazówkę, lub coś drgocennego - powiedział Sado
Dragosani zgodził się przeszuka zwłoki.
- Widziałem jak wampiry uciekały do lasu, może to one porwały Metzili - dodał Sado po namyśle - sądzę, że będę chciały zniweczy nam plany. Mając Metzili moga zmusi nas do odwrotu

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Luty 2007, 20:00:05 »
Dragosani krzyknął
- Te drani drogo za to zapłacą. W którą strone uciekały? - spytał Sado
- Tam - Sado wskazał kierunek, lekko przerażony widokiem gniewu Wampira. Dragosani ruszył we wskazanym kierunku
- Co robisz? - spytał Crisis
- A jak myślisz? Możecie isć ze mną albo sam ją odbiję.- po tych słowach puścił się biegem we wskazamym kierunku...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Luty 2007, 20:06:56 »
Wędrowcy nie zastanawiali się długo i podążyli za Dragosanim. Przez cały czas biegli, jednak nie mogli dogonić uciekających im wampirów. Nagle...

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Luty 2007, 20:11:52 »
Snopek dopadł do Dragosaniego i rzekł:
- Przecież to absurd nie możemy ich ścigać nie widzisz że oni właśnie tego chcą, to porwanie nie mogło być dziełem przypadku. Biegnąc za nimi narażamy słabszych i mniej wytrzymałych na to że nie nadążą a wtedy staniemy się łatwym celem, a co jeśli oni właśnie chcą nas wciągnąć w pułapkę ? Nie unoś się emocjami nie możesz narażać wszystkich z tego powodu.
Po tych słowach wampir nie wytrzymał i jednym ciosem zwalił łowcę z nóg, pozostali odciągnęli go od ÂŁowcy wtedy Wampir wyciągnął jakieś pismo zza pasa i rzucił je ÂŁowcy do przeczytania.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Luty 2007, 21:14:07 »
Dragosani rzucił pismo

[img]http://img128.imageshack.us/img128/7980/listxg8.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


- Czytaj. Ten list miał ich zwiadowoca którego zabiła Madzia. Teraz wiesz po co porwali Metztli. Jeśli boisz się o słabszych to zostańcie tu lub wróćcie do miasta. Ja idę ja uratować.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Luty 2007, 21:17:54 »
Dragosani nie denerwuj się tak - rzekł Alculus - Wiesz , przecież że ludzie ni mogą zbyt szybko biedz i szybciej się meczą. Można zrobić tak: Elfy i wampiry pobiegnał przodem jako 1 grupa , a reszta dojdzie w tym czsie i będzie atakowala z tyłu. I co zgadzacie się??

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2007, 21:23:19 »
Crisis słuchał uważnie gdy Snopek czytał na głos pismo rzucone przez Dragosaniego. Gdy już skończył Crisis powiedział:
- Teraz Cię rozumiem i wiem co czujesz. Nie ważne co zrobią inni, ja idę z tobą szukać Metztli... - rzekł Crisis, po czym podszedł do wampira - możesz na mnie liczyć - dodał...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa przeciw Wampirom
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2007, 21:23:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top