Autor Wątek: Reputacja w Mora Sul  (Przeczytany 4871 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Halvir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« dnia: 30 Styczeń 2007, 08:10:22 »
Mam problem z reputacją w Mora Sul. ÂŻeby dostać sie do Gonzalesa trzeba 75 % a ja mam tylko 70 %. Wykonałem chyba wszytkie możliwe misie przed otwarciem świątyni, i już mnie coś bierze. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał liste reputacii w Mora Sul, bo nie chce wybijać narazie całego miasta żeby zdobyć jeden klucz. Tematu takiego nie znalazłem więc założyłem nowy.

Offline bezimienny12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2007, 08:24:53 »
Może łaskawie powiesz (w przybliżeniu) jakie zadania wykonałeś. Czy dla Kaffu wykonałeś wszystko , może nie zabiłeś tego zbiegłego niewolnika , może nie dałeś mu wszystkich podarunków?

Forum Tawerny Gothic

Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2007, 08:24:53 »

Offline Halvir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:00:14 »
Jedyne bieżące misie to : Podarunki dla Gonzalesa i Orknarok, niewolnik ze świątyni. A le z podarunków dałem niewolnice i 1000 kasy, a orknaroka zapprowadziłem do wykopalisk, niechcieli go , to go wypuściłem dostałem expa i sobie poszedł.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:44:04 »
Tak więc udaj się na arenę w Mora Sul i pokonaj wszystkich przeciwników już za samo zostanie mistrzem areny otrzymasz trochę punktów reputacji następnie zwróć się do jej zarządcy po nagrodę - księżycowe ostrze. Wcześniej mogłeś dowiedzieć się, że Gonzales bardzo chce je zdobyć tak więc dołącz go do nagród dla niego wtedy również otrzymasz punkty reputacji i powinieneś dobić do 75.

Offline Halvir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:50:54 »
Mam to księżycowe ostrze ale może źle zrobiłem. Bo najpierw dałem temu kowalowi w quescie ten miecz, powaliłem go i zabrałem mu miecz, a ten strażnik nie chce przyjąć tego miecza :/ Chciałem wykonać 2 questy i mam lipe chyba.

Offline chaoz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2007, 10:22:51 »
Możesz również dać paczkę bagiennego ziela z Lago. To akurat te brakujące 5% reputacji ;).

Offline Halvir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń 2007, 10:43:03 »
A możesz powiedzieć od kogo ta paczka i do kogo ?? Wiem że jestem leniwy, ale już trace nerwy od szukania jakiegokolwiek questa, żeby zdobyć tę reputacie.

Offline Smoke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 4
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Luty 2007, 19:22:20 »
Paczka z Lago... ma ją jakiś handlarz zielem znajdujący się koło areny. Z tego co pamiętam dawał
ci tą paczkę za wykonanie questa. Ty zabijasz dla niego topielce i krwiopijców, on ci daje paczkę.
Ale mogę się mylić, w Lago byłem 1,5 miesiąca temu i pamiętam tylko zarys misji... mam nadzieję
że ci pomoże. W każdym razie, koleś kręci się przy arenie i nie sposób na niego nietrafić,
bo wielu ludzi o nim gada [ wiesz, diler to taka atrakcja w mieście :P ]

pozdro

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2007, 18:22:46 »
Ja miałem identyczny problem. Zrobiłem wszystkie misje i miałem 65. Pobiłem Ismaela i zabrałem miecz, ale już go nie chcieli na podarunek. Poleciałem więc do do Vasco do Ben Erai i jemu zabrałem ziele. Ale potym miałem tylko 70. Tak więc żeby zdobyć klucz do świątyni musiałem najechać dwór Gonzalesa, wziąć klucz z ciała i ucieć przed całym goniącym mnie miastem... Problem jest w tym że przez nieodpowiednio wybieraneme możliwości przy niektórych misjach traci się możliwość powiększenia reputacji u Gonzalesa.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2007, 09:30:42 »
Także, popełniłem bląd z mieczem. I brakowało mi 5 pkt reputacji. Posłuchaj chłopaków w sprawie paczki to może ci pomóc. Ja wkroczyłem do świątyni pobiłem wszystkich wziołem/wziąłem Gonzalesowi klucz pozbierałem broń od wszystkich. Pobiłem ich jeszcze raz i wyszedłem. Jeden z głównych wątków możesz kontynułować dalej.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 14:03:57 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Reputacja w Mora Sul
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2007, 09:30:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top