Autor Wątek: Path 1.12 i bugi przy questach  (Przeczytany 2364 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Listowski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Path 1.12 i bugi przy questach
« dnia: 05 Luty 2007, 22:16:09 »
Po zakupie polskiej wersji gry i kilkunastu godzinach grania dałem sobie z nią spokój na jakiś czas z powodu dużej ilości błędów przy wykonywaniu questów. W 3 mieście miałem już w księdze 4 questy martwe w dodatku zablokowało mi to możliwość wejścia do miasta i porozmawiania z orkami.
A więc moje pytanie brzmi czy w patchu 1.12 błędy przy questach dalej są tak częste czy ilość ich wyraźnie się już zmniejszyła. Bo nie mam ochoty zaczynać gry po raz kolejny i dojść do jakiegoś miejsca i przestać grać ponieważ nie będę miał na stanie kilka martwych questów które uniemożliwią mi czerpanie przyjemności z dalszej gry.

Z góry dziękuę za odpowiedzi.
PS. Temat powinien brzmieć raczej Patch 1.12, a bugi przy questach. :)
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2007, 22:17:34 wysłana przez Michał Listowski »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 22:20:51 »
Tylko 4 ja miałem aż 16 martwych questów a instalowałem wszystkie patche regularnie tak więc musisz czekać na nowe patche i czytać co w nich poprawiono jeśli w pliku informacyjnym będzie umieszczone info o tym, że został poprawiony ten czy tamten quest bądź ta czy tamta rzecz, która akurat kaszani się w danym queście możesz go śmiało instalować i spróbować przejść zadanie.

Forum Tawerny Gothic

Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2007, 22:20:51 »

Offline Siarczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2007, 22:41:03 »
Niestety patch 1.12 nic tak za bardzo nie poprawia. Gra sypie się nawet z nim. Tylko 16 martwych questów?? Ja mialem okolo 20 no niestety musimy czekac na kolejne patche ktore z pewnoscia nie predko sie pojawia!!

Offline MONTEZUMA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 07:39:45 »
Po prostu zje...li tę grę i tyle.Uwielbiam Gothic 1 i 2 NK ale po trójce jakby wyszła 4 część to bym jej nie kupił chyba że wrócą na przetarte szlaki G1i2(kto wymyślił reputację w miastach?-pomysł do bani).

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2007, 08:23:59 »
Jeżeli będzie się grać uważnie i sprawdzać co jakiś czas dziennik to można uniknąć nie rozwiązanych questów.
Ja grając w G3 po raz drugi (wersja polska, bez dodatkowych patch-y) miałem na koniec gry czysty dziennik, a wydaje mi się, że wykonałem wszystkie możliwe questy i skończyłem na 81 poziomie.
Oczywiście trzeba wiedzieć, które questy wzajemnie się wykluczają i wykonywać je tylko dla jednej ze "stron".

Jeśli chodzi o poprzednie części, to też przecież zdażały się "nie wykonane" wpisy w dzienniku, tylko, że były one automatycznie kasowane wraz z końcem danego rozdziału.

Jak po "trójce" wyjdzie "czwórka", a potem "piątka" to na pewno je kupię, ponieważ mimo licznych błędów Gothic jest najlepszą grą RPG na polskim rynku.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty 2007, 10:20:14 »
Cytat: Simon
Oczywiście trzeba wiedzieć, które questy wzajemnie się wykluczają i wykonywać je tylko dla jednej ze "stron".
Jeśli chodzi o poprzednie części, to też przecież zdażały się "nie wykonane" wpisy w dzienniku, tylko, że były one automatycznie kasowane wraz z końcem danego rozdziału.
Nam nie chodzi o questy, które się nawzajem wykluczają bo to nie jest żaden błąd nam chodzi o skaszanione zadania przez bugi w grze podam przykład Gorn zawiesza się podczas wstawanie i nie chce iść z nami do Gothy gdy sami zabijemy demona i wrócimy do niego zadanie jest nie zaliczone. Drugi przykład ork nie chce wsiąść przedmiotu, który mamy i możemy mu dać jednak nie ma opcji dialogowej zwykły błąd ale zadania już nie zaliczymy. Bądź prowadzimy gdzieś kogoś a ten ni stąd ni zowąd zapada się pod ziemie no wybacz ale na ten błąd na pewno nie wpływa rozpoczęcie innego zadania.

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Luty 2007, 20:59:03 »
ja z gornem zdawało się też miałem buga bo nie chciał wstawać, ale wyszedłem z budynku i wróciłem i już wstał i prowadził mnie, pomógł pokonać demona....błędy są owszem, ale czasem trzeba wczytać grę, lub spróbować coś inaczej zrobić żeby sobie poradzić...w jednej jaskini pełzacz mi wpadł w ściane i gdy zdawało siężw szystko czyste, nagle wyskoczył...ale emocje :P, no ale gdyby nie wypadł to byłoby niezaliczone zadanie....ja połaziłem troche po miastach, mam 31 lvl i jak narazie może 1 lub 2 zadania martwe...moze mam szczęscie? :P...najbaredziej denerwujący mnie błąd jaki mi wypadł to w Faring: po wygraniu walki z Vigo wyskakuje mi were is guru...a gram na 1.12

Forum Tawerny Gothic

Path 1.12 i bugi przy questach
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Luty 2007, 20:59:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything