Autor Wątek: Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...  (Przeczytany 3601 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« dnia: 03 Luty 2007, 18:49:01 »
Przeczytajcie to:
http://sport.onet.pl/0,1257854,1478791,wiadomosc.html

Jak dla mnie to skandal... Oni już tak są przekonani o zwycięstwie, że wszędzie o tym trąbią. Ba gdyby robili to chociaż na jakimś poziomie. Specjalnie nie chcą dać biletów dla nas, żeby Polacy grali przy Niemieckiej publiczności i czuli się nieswojo. Co o tym sądzicie?? Jak dla mnie to chamstwo.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 19:05:50 »
No cóż, my chyba nigdy nie mieliśmy najlepszych stosunkow z Niemcami i coś mi się wydaje, że już nie będziemy mieć. Miałem nadzieję, że finał rozegra się tak jak powinien i nie będzie żadnych komplikacji, a towarzyszyła temu oczywiście nadzieja na nasze zwycięstwo. Jak wiadomo, jeśli chodzi o naszą reprezentację, w jakiejkolwiek dziedzinie sportu, to nasza publiczność, kibice zachowują się wspaniale. Jest to taki 12 (no, akurat jeśli chodzi o pilke reczna to sam nie wiem ktory... chyba 7  ) zawodnik. Wiadomo, że jeżeli kibiców nie będzie, morale naszego zespolu mogą się obniżyć i chyba każdy wie czym to grozi. Teraz trzeba już tylko mieć nadzieję, aby wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 19:05:50 »

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2007, 19:11:35 »
To jest jakiś skandal! Nie powinno byc tak, że wszytkie miejsca zajmą Niemcy. Co się dopiero będzie działo na parkiecie. Dopiero teraz będą gwizdac na Polaków. Powinno byc tak jak w piłce nożnej, że jest jakiś % biletów dla obu krajów. Oby Polacy dokopali NIemcom tak, że nie poznają własnych matek po meczu!

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2007, 19:23:18 »
No tak, jest to zagranie zupełnie nie fair, nie mówiąc już o honorze. Teraz jeśli niemcy wygrają będzie to miało niewiele wspólnego z wysiłkiem, pracą i kondycją sportowców, ale bardziej z zagrywkami przed meczem. Nawet jeśli, to nie bendą mieli satysfakcji z takiego zwycięstwa. Zgodze się z tym co powiedział zaj: po prostu skandal!
Już sie biją o kase za mistrzostwo co... Teraz by pasowało żeby nasi im dokopali i wał.
PS: Rosja pokonana, Niemcy pokonani, kurde - trzecia wojna światowa ;]

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Luty 2007, 22:14:28 »
Skandal to za mało powiedziane. W rzeczy samej, jest to absurdalna sytuacja jaka w ogóle nie powinna zajść. Cóż, Niemcy się zdziwią, kiedy zobaczą, że puchar przeszedł obok ich oczu. Dzisiaj w różnych serwisach informacyjnych widziałem obrazy z ust Niemców, którymi z kolei adresatami byli - Polacy. Na ocieplenie stosunków między Polakami a Niemcami nie ma co liczyć. Historia nas dzieliła od zarania dziejów, a to, że wykorzystują tak bezczelne i plugawe oszczerstwa, powinno skończyć się odpowiednią karą dla naszych przeciwników. W najgorszym wypadku mogliby oni zostać zdyskwalifikowani. Co do wielkiej fety w Kolonii: "Nie mów hop, dopóki nie skoczysz", najwyraźniej Niemcy nie znają tego powiedzenia i nie wiedzą co znaczy, a najlepszym tego dowodem są takie sytuacje - jedynie współczuć.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2007, 22:47:20 »
Powiedzmy sobie szczerze, że niemcy od zawsze są fałszywym narodem i nie ma co się dziwić, że teraz znowu pokazali swoje oblicze. Te obleśne świnie ( nie wszyscy ) myślą tylko i wyłącznie o sobie. Nie zwracają uwagi na to, że polscy kibicie także mają ochote obejrzeć finał. Dostali już kiedyś nauczke, mam na mysli II wojne światową i faze grupową tych mistrzostw. Chcę już zobaczyć ich zgorzkniałe miny po przegranym finale z Polską.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Luty 2007, 12:43:22 »
http://s24.pl/komentarz_s24_pl_za_wande-s2...c3326.html#3326

- Odpowiedź Polski. Bardzo trafna i dobijająca.

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2007, 15:48:19 »
Moim zdaniem to oburzające, niech nie myślą sobie że skoro organizują mistrzostwa to im wszystko wolno. Z tego co wiem to stadion liczy 20000 miejsc, a polacy otrzymali zaledwie ... 20!!!  . Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Za coś takiego jak dla mnie niemcy powinni mieć zakaz przyjazdu do Polski. Pier****ć ich. I to oni są niby w UE, powinni ich zato wyj***ć.  (sorry za przekleństwa )



Nie wiem, który z moderatorów to zamknął, ale od dziś można już wypowidać się w tym topicu. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 12:29:52 wysłana przez Reinmar »

Forum Tawerny Gothic

Przed finałem MÂŚ w piłce ręcznej...
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2007, 15:48:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top