Autor Wątek: Misja  (Przeczytany 49964 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Czerwiec 2007, 10:40:04 »
Dla mnie najfajniejszymi misjami były: polowanie z Jackiem Aligatorem i oczyszczanie kanionu z zębaczy. Po prostu lubię polowania, wziąć miecz w łapę i powybijać kilka stworków.  A najtrudniejszymi to zabicie kruka i tak jak już ktoś wspominał odpowiedzi dla Quahodrona, sporo się nadenerwowałem zanim znalazłem prawidłową odpowiedź.

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:50:11 »
1 Quahodron i szukanie odpowiedzi na jego pytania
2 Przejście przez świątynie Adanosa
3 Zbieranie tablic
4 Uwolnienie zaginionych obywateli (walk w obozie bandytów)

Forum Tawerny Gothic

Misja
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:50:11 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Misja
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Czerwiec 2007, 22:07:43 »
Witam

Najbardziej nie lubię misji z Estebanem to latanie w tą i z powrotem i do tego ciężko go zabić. Zaś najfajniejszą misją było zabijcie Kruka i zebranie Szpona Beliara.
____________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:29:05 »
Misja zabicia Kruka była bardzo prosta i szybka. Myślę, że najobszerniejszą misja byli Zaginieni ludzie, ponieważ trzeba było trochę pochodzić, pokombinować. A moją ulubioną misją były: RELIKTY, ponieważ
pochodziło sie trochę po świecie, pozwiedzało  , poznało sie nowe stworki, można było zdobyć dużo expa.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 14:52:59 wysłana przez DODO »

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Sierpień 2007, 15:08:33 »
Najlepszą misją (jak dla mnie oczywiście) jest odnalezienie reliktów. To długa, trudna i wciągająca misja. Najbardziej podoba mi się w niej plądrowanie tych wszystkich mrocznych budynków

Canis

  • Gość
Misja
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Sierpień 2007, 00:01:58 »
Mi podobają sie dwa zadania, jedno toz obudzeniem Quachodrona. zanim sie  go obudziło, te pytania itd. ciekawe i fajne. a drugie, to aktywowanie teleportów, bardzo przydatne bytły, nawet przy ucieczce przed potworami xD. ogólnie te zadania podobają mi się, gdyż są dość trudne (to z quachodronem) no i zarazem łatwe, i ulatwiające życie (z teleportami).

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Misja
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Sierpień 2007, 09:36:59 »
Czas i na mnie. Zacznę może od najtrudniejszej misji, może wszystkich to zdziwi, ale dla mnie zadaniem, które sprawiło mi masę problemów była... Próba Zabójstwa Estebana. O matko ile ja się nachodziłem, napytałem i w ogóle przewracałem wszystko do góry nogami, żeby w końcu wyciągnąć Estebana poza obóz i go zabić. Dopiero później się zorientowałem, że za wszystkim stoi Fisk... Z kolei najciekawsze zadanie, moje ulubione. Hmm... już wiem! :D Nie wiem dokładnie jak nazywa się ta misja, ale chodzi tutaj o szukanie domów budowniczych i znajdowanie reliktów. Tutaj dopiero można było pozwiedzać Jarkendar, w ogóle ciekawe zadanie, można było z niego dowiedzieć się więcej o samym mieście i jego historii.

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sierpień 2007, 20:04:47 »
Moją najtrudniejszą misja była o nazwie "Kopacze i ruda" dlatego,że za każdym razem musiałem przebiegac koło mnostwa orków kolo mórów zamkowych a najfajniejszą misją była "Dorwac Kruka " dlatego,że musiałem prawie po całym Jarkendarze chodzi i szukac groba Quarhodrona i jeszcze odpowiadac na jego pytania
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2007, 20:08:22 wysłana przez Adamus »

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Sierpień 2007, 20:21:48 »
Moja ulubiona misja to Szukanie części tego klucza do teleportu na jarkendar.

Aha i jeszcze ta misja o przetestowaniu teleportu w tej świątyni z tp do Jarkendaru też hardcore, zwłaszcza przedostatni teleport       nie morzna dostać się do teleportu bo drzwi zamknięte  

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Misja
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Wrzesień 2007, 15:50:26 »
"Kopacze i ruda" mi trochę kłopotów narobili. Marcos, koło chaty Cavalorna, tak go szukałem, że prawie szału nie dostałem. Dopiero gdy zauważyłem tą jaskinię koło chaty Cavalorna, myślałem, że tam będą jakieś kretoszczury. A tu nagle niespodzianka... Idę dalej. Wchodzę tam, gdzie mówi mapa, patrzę: Silvestro jako trup i stado pełzaczy. Jak pełzacze mogły zabić oddział dobrze wyszkolonych paladynów? Diego - zupełnie przypadkiem go znalazłem. Z tymi zębaczami to było bardzo łatwe - żadnego latania, tylko zabić jednego odobnika.

W Jarkendarze były fajne misje. To jest super miejsce. Zwłaszcza Relikty, Posiadłości Budowniczych i Kruk.
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2008, 15:04:54 wysłana przez Eregrin »

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Misja
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Wrzesień 2007, 16:48:42 »
Moja ulubiona misja to cały dodatek NK dlaczego ponieważ idę tam przed póściem do GD, wtedy nie jest lekko przejść tą misję, trzeba się sporo napracować aby zlikwidować wszystki stworzenia na planszy, dodatkowo niesamowity klimat! No i dodatkowo misja z wyjaśnieniem próby zabójstwa Estebana, hehe pamiętam jak się namęczyłem aby wyjaśnić co trzeba zrobić no i w tej złości przez przypadek zabiłem odpowiednią osobę:)

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Październik 2007, 14:18:38 »
ja myślę mimo wszystko że najfajniejszą misją jest zabicie kruka. dllatego że
-dostajemy dużo exp-a
-dostajemy boską broń jaką jest szpon beliara
-z tą misją związanych jest dużo innych cynnych pomniejszych qustów

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Misja
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Styczeń 2008, 22:59:56 »
Moim zdaniem najciekawszym zadaniem jest zabicie lodowego smoka! W okół niego znajdują się całe rzesze wrogów! Jaszczuroludzi, lodowych wilków czy golemów. Sam smok też nie jest tak łatwy do pokonania!

Offline Shadown

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Styczeń 2008, 14:47:16 »
Moją ulubioną misją było zabicie brzytwiaków w kanionie. Bardzo dużo expa za prawie nic nie robienie :) i przy okazji można zabić orków i z tego też płynie bardzo dużo korzyści ;)

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Misja
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Styczeń 2008, 15:11:05 »
A mi się podoba misja z przebudzniem czyt. wezwaniem Quahodrona fajnie się z nim gada a te jego pytanie daja swoisty klimat w ogóle fajnie jest w jego grobowcu      

Offline Rhobar I

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Styczeń 2008, 17:09:30 »
Mi się podobała misja jak trzeba było załatwic Kruka. Nigdy go nie lubiłem. Po za tym ma fajny miecz[font="Tahoma"]. Szkoda, że jego zbroje można zdobyc tylko z kodami.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Luty 2008, 12:38:19 »
Najtrudniejsze było dla mnie zabicie 4 pierwszych smoków. W 4 rozdziale nie dysponowałem jeszcze dużą mocą, a smoki był naprawdę silne. Natomiast najfajniejszym zadaniem była dla mnie chyba walka z ostatnim smokiem. Czuć było, że walczą dwaj potężni wysłańcy Bogów.

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Luty 2008, 19:02:48 »
eee...w Noc Kruka to najfajniejsza była misja z zabiciem brzytew w kanionie bo zebrałem dużą ilość piratów i wtedy czułem się jak dowódca armii:D
Niepodobały mi się misje w Obozie Bandytów bo tam więcej latania niż bicia;'
Ogólnie to najlepsze były walki ze smokami;]
Zwłaszcza walka z lodowym smokiem była fajna(klimat)

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Luty 2008, 08:46:07 »
Ja myślę że zabicie brzytwiaków w kanionie.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Luty 2008, 13:11:43 »
Najfajniejszą misją a zaraz najtrudniejszą były odpowiadania na pytania Kłachodrona

Forum Tawerny Gothic

Misja
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Luty 2008, 13:11:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything