Autor Wątek: Misja  (Przeczytany 49976 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Chojrash

  • Gość
Odp: Misja
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Sierpień 2008, 15:58:30 »
Najbardziej podobała mi się misja z kopalniami w Górniczej Dolinie. Ten mroczny klimat w dolinie bardzo mi sie spodobał. Zresztą wiekszość zadań w starej Kolonii mi się podobały ;D. A najtrudniejszą misją było szukanie reliktów, ale prawie wszystkie misje w Jarkendarze sprawiały mi trudność.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Misja
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Październik 2008, 16:46:14 »
Ulubionej misji (jednej) nie mam ale bardzo podobały mi się misje w obozie piratów, dlatego że szczególnie ich polubiłem w Jankendarze. Najtrudniejsze były chyba misje na bagnach szczególnie kiedy trafiało się na bagienne golemy.
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2008, 16:48:32 wysłana przez multi95 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Październik 2008, 16:46:14 »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Misja
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Listopad 2008, 18:26:11 »
Najciekawsza:zamach na Estebana, trzeba było trochę pokombinować :)
Najtrudniejsza:odnaleźć kopalnie na zlecenie Garonda i dowiedzieć się ile wydobyli rudy, dlaczego? Tyle się nabiegałem, że szok.

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Misja
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Styczeń 2009, 21:10:56 »
Hmmm.... Najtrudniejsza dla misja w Jarkendarze to Relikty, bo wykonuje ją zawsze jeszcze w tym samym rozdziale i to przed zabiciem Kruka. Na takim etapie gry zabicie ognistego demona graniczy prawie z cudem, ale jak ma się odpowiednie czary, to i zombie w świątyni Strażników Umarłych nie są tacy trudni.

Natomiast w GD to raczej takiej nie ma, chociaż czasami... Czasami ciężko mi ubić lodowego smoka bez szybkiego śledzia (łowcą smoków), więc część zadania Polowanie na Smoki.

A w Khorinis to finałowa część zadania Oko Innosa, bo tych 3 poszukiwaczy na kręgu + tych dookoła jest dla mnie (gdy gram łowcą smoków) za trudna i wtedy muszę się wspomagać czarem Deszcz Ognia.

Offline madafraga

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Misja
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Marzec 2009, 20:13:24 »
Witam wszystkich gothicomaniakow :D.

Co do pytania o misje... najtrudniejsza wydaje sie byc oczywiscie misja "zaginieni ludzie", ale chcialem wspomniec o innych klimatycznych misja, jak "czlowiek z opaska na oku" (dobra jest pierwsze spotkanie z gregiem i wreczanie mu stroju wiesniaka :D), pozniej szukanie skarbow dla grega, zarowno w khorinis jak i pozniej w jarkendarze (chodzi o mape z chaty grega :)), jeszcze misja z duchem quarhadrona, doszukiwanie odpowiedzi w starozytnej blibliotece, misja z okiem innosa i wiele wiele innych...:)

Co tu duzo gadac, misje w gothicu sa chyba najbardziej klimatyczne (lekka dawka humoru bandziorskiego, piratow, magow, sztywnych paladynow itp:) z gier rpg.

Po prostu cos pieknego :)


Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Misja
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Kwiecień 2009, 07:11:06 »
Według mnie najfajniejsza ,a zarazem najtrudniejsza misja ,to misja z poszukiwaniami tabliczek w Posiadłościach Budowniczych ,zwiedziało się przy okazji Jarkendar i jednocześnie można było się dobrze bawić wybijając stadka potworów ,dla mnie to najtrudniej było w Kanionie nie mogłem sobie poradzić z orkami ,oraz z ognistym demonem

Offline zdzisiu197

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Misja
« Odpowiedź #66 dnia: 29 Czerwiec 2009, 10:12:59 »
te tabliczki nie były wcale takie trudne. najtrudniejsze moim zdaniem było przechodzenie gry magiem (w podstawce było ciężko a co dopiero w NK!), ciekawe było bardzo zadanie z Qahodronem no i zadania u bandytów

Offline Karder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Misja
« Odpowiedź #67 dnia: 01 Lipiec 2009, 17:44:38 »
Najtrudniejszą , a zarazem najciekawszą misją według mnie  było odnalezienie artefaktów Pradawnych , podczas tej misji poznajemy ich kulturę , a przy okazji zwiedzamy cały Jarkendar .

Drugą z najtrudniejszych misji zaliczam odnalezienie wszystkich jaj w jaskiniach z Jaszuroludźmi , trzeba się wtedy trochę nachodzić

Offline Borubar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Misja
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Lipiec 2009, 09:22:32 »
Najciekawsze misje to te u piratów, jakoś mam do nich sentyment, najtrudniejsza to szukanie kopalni w górniczej dolinie, trzeba się nachodzić i uważać na hordy różnych stworów

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Misja
« Odpowiedź #69 dnia: 01 Sierpień 2009, 10:34:46 »
Mnie to najbardziej spodobało się zadanie w którym odnajdujemy Quaqdrona (tak to się pisze?). Zwiedza się wtedy moją ulubioną częśc Jarkendaru. Fajny jest też mini queścik z ubraniem dla Eremity (fajny koleś z niego :P). Po drodze do grobowca można znaleźc wiele ciekawych rzeczy. A ta walka z Trollami i Harpiami była choler... trudna. Tym bardziej pokonanie tego wszystkiego przyniosło sporo satysfakcji. A potem przyzwanie ducha. To było coś! Najlepsze są te efekty dźwiękowe. A przy okazji to niezły sprawdzian wiedzy o Jarkendarze którego bez poradnika bym nie zaliczył.

Pabloo

  • Gość
Odp: Misja
« Odpowiedź #70 dnia: 01 Sierpień 2009, 11:13:17 »
Mam 3 ulubione misje ,jedna z nich jest ta w którym cza znaleźć i zabić Kruka.Druga to ta w którym musimy odnaleźć Quarhodrona i z nim porozmawiać.Trzecia a zarazem najtrudniejsza i najciekawsza to ta misja w którym musimy odnaleźć wszystkie tabliczki Budowniczych ,zwiedzamy wtedy cały Jankendar.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2009, 17:14:09 wysłana przez Pabloo »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Misja
« Odpowiedź #71 dnia: 01 Sierpień 2009, 13:03:07 »
Quarhodrona, jak coś :)

A ja preferuję questy w obozie buntowników... wilk wśród owiec ;)

Oprócz tego praktycznie wszystkie w koloni karnej oraz wiele z podstawowego G2 :)

Pabloo

  • Gość
Odp: Misja
« Odpowiedź #72 dnia: 01 Sierpień 2009, 17:13:36 »
A ja preferuję questy w obozie buntowników... wilk wśród owiec ;)
W Gothic II Noc Kruka nie ma Obozu Buntowników!.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Misja
« Odpowiedź #73 dnia: 01 Sierpień 2009, 17:29:41 »
Bandytów, mój błąd :P

Offline Bartek966

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Kto godnie żyje ten i godnie umiera" - Bartek966
Odp: Misja
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Luty 2010, 12:44:14 »
Najtrudniejsze w NK było odnalezienie wszystkich tabliczek ( artefaktów) które to nam znaleźć nakazuje Saturas. Pokonanie kruka było dla mnie średnie. Najłatwiejsze było znalezienie Lenc'a  :lol:

Offline weermen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
Odp: Misja
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Maj 2012, 14:28:17 »
Jak dla mnie wszystkie misję w Jarkenarze są łatwe, tylko na niektóre trzeba poświęcić więcej czasu. A najfajniejszą misją jest ta, w której trzeba skoczyć w przepaść. Lubię ten moment jak bohater leci w dół i nagle wpada do wody :x

Offline Sildarshi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie kupuj klawiatury na Allegro.
Odp: Misja
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Maj 2012, 17:43:22 »
Dla mnie najlepszą misją jest polowanie na smoki. Wreszcie można zabić coś dużego i trochę się rozerwać (zdobywając przy okazji sporą sumkę).

None

  • Gość
Odp: Misja
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Maj 2012, 21:14:13 »
Jak dla mnie to znalezienie i zabicie Kruka, dostanie się do GD oraz dostarczenie informacji o funkcjonowaniu kopalń do Garonda.

Offline Piotrek048

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 5
Odp: Misja
« Odpowiedź #78 dnia: 16 Sierpień 2012, 23:19:45 »
Ja miałem problem z pytaniami od Quachodrona.

Offline Araxsos

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 30
Odp: Misja
« Odpowiedź #79 dnia: 20 Sierpień 2012, 14:09:56 »
Mi się podobało z odnalezieniem i naprawą Oka Innosa

Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja
« Odpowiedź #79 dnia: 20 Sierpień 2012, 14:09:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top