Autor Wątek: Ostateczna zemsta!  (Przeczytany 7924 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Maj 2019, 21:47:08 »
Był zbyt skupiony na oglądaniu okrętów więc sporo rzeczy umknęło jego oczom. Krążył przez dobry moment po przystaniu, co jakiś czas próbując uniknąć nieprzyjemnych starć z butelkami i nabojami. Kilka już zdążyło przefrunąć nad jego głową jak stado gołębi albo srok. Cholera wie, jak to poetycko określić. Walnęło by się fraszke ale coś nie za śmieszna by wyszła. Mniejsza z tym.
Wreszcie swe kroki skierował w stronę karczmy, do której zamierzał wejść i może coś zjeść. Wtem, siwa głowa mignęła mu przed oczami wtapiając się w tłum piratów by ostatecznie zniknąć w czeluściach karczmy.
- Czy ja skądś nie kojarze tego siwego łba? Nie, nie możliwe. - mówił do siebie mierząc wzrokiem przechodnia. Przystanął. - Sprawdze, tak dla ciekawości.
To powiedziawszy wkroczył do karczmy.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Maj 2019, 21:51:04 »


Wewnątrz panuje totalny rozgardiasz. Niektórzy się biją i tłuką butelki, inni siłują na ręce, jeszcze inni grają w karty, pykając drewniane fajki. Kobiety, które sporadycznie przewijają się przez karczmę są oblegane przez tłumy jurnych żeglarzy. Wszystkich ich łączy jedna rzecz - spora dawka alkoholu we krwi. Po lewej widzisz schody prowadzące na piętro. Nie umyka ci, że prawdopodobnie można wynająć tutaj nocleg. Przy jednym ze stołów pił siwobrody.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Maj 2019, 21:51:04 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Maj 2019, 21:57:56 »
Jaszczur powoli wkroczył do wnętrza karczmy. To, co tam zastał, sprawiło, że już go w życiu nic bardziej nie zaskoczy. Na środku sali tłukło się kilku facetów. Prawdziwa jadka. W ruch szły nie tylko butelki ale także szable i miernej jakości miecze. Nie wszyscy piraci spali na forsie tak jak gubernator Garugi.

Po prawej stronie, blisko baru, kilku jurnych żeglarzy próbowało namowić biedną kobiete, do prostytucji. No cóż, wyglądała dość niewinnie ale czy aby na pewno? Tutaj nie przypływały dworskie damy z Valfden tylko kawał pirackiej suczy, która potrafi nie jednego faceta ukrócić z ptaszyny.
- No, i to jest raj na ziemi! - prawie zakrzyknął rozkładając swą jedyną rękę. Wtem coś zakłóciło jego zachwyt. Przy jednym ze stolików siedział znany mu dowódca - w swej osobie Siwobrody. Widząc go porzucił wszystkie swoje dotychaczasowe plany i podszedł do jego stolika. Ten nawet nie zauważył jaszczura. Tak ochoczo konsumował złocisty napój.
- No kurwa twoja mać w te i na zad! To ja cie szukam kilka dobrych tygodni a ty rozbijasz się na Garudze? Gdzie raporty?

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Maj 2019, 22:04:17 »
- A niech mnie kule biją! Sam baron, w swej jedynej osobie! Co tutaj waszmościu robisz? - spytał ślamazarnie podnosząc się z krzesła. Chciał uścisnąć dłoń jaazczura jednak ten zalał go falą pytań. Usiadł więc lekko zmieszany i zatapiając swón wzrok w piwie odpowiedział mu.
- A myślisz, że co ja kurwa robiłem przez najbliższy miesiąc? Obserwowałem tych najeźdźców z Ignis Terra, zatopiliśmy nawet ich kilka okrętów. Gdyby nie sztorm i brak pożywienia, już dawno odpoczywałbym w Certuzie z oddziałem. Za to, mam sporo ciekawych informacji.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Maj 2019, 22:07:37 »
- No to zamieniam się w słuch. Mów, czego się dowiedziałeś. - oznajmił mu oczekując na dalszy ciąg wywodów starego pirata. Oczekiwał, że ma mu coś ważnego do powiedzenia.

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Maj 2019, 22:17:29 »
- Banda obdartusów na jednej wysepce. Została im szebeka może setka ludzi. Skromny pomost i nieumocniony obozik.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Maj 2019, 22:20:00 »
- Kurwa, i ty mi chcesz powiedzieć, że przez takich dzikusów straciłem kilka statków handlowych,  setke ludzi i uprowadzono zamorskich handlarzy? Niee, za tym musi siedzieć coś poważniejszego. A co z uprowadzonymi i skradzionymi łupami?

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Maj 2019, 22:31:03 »
- A chuj wie, nie jestem aż tak zresocjalizowany i głupi by ich szpiegować. Może reszta odpłynęła? Z 40 zaatakowało gminę Kallar a "Pięść Rashera" zatopiła z 10 ich galer, nie takich jak nasze. Mniejszych i bez armat.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Maj 2019, 22:35:08 »
- Cholera, to nie brzmi za dobrze. - powiedział ściągając hełm z głowy. - Teraz, póki są jeszcze sami, trzeba przypuścić szturm. Musimy wziąć ich z zaskoczenia. Rozpieprzyć w drobny mak i odzyskać to, co skradzione oraz uwolnić niewolników. - po tych słowach zamilkł. Zaczął rozglądać się po karczmie jakby czegoś szukał.
- Czarne Kaptury i twój bryg gotowe? Pora udać się w dalszą drogę. Znasz drogę, więc popłyniesz na samym przodzie i poprowadzisz okręt Kapitan Elis. Znasz ją?
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2019, 22:43:05 wysłana przez Szeklan Caved »

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Maj 2019, 22:43:58 »
- Ona nie da dotknąć steru choćby sam Zartat spuścił jej się do cipy. Nie chce z nią zadzierać, a znam ją. Trudno kurwa nie zać. Możemy moim płynąć.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Maj 2019, 22:48:24 »
- Ja nie mówie o tym byś sterował. Będziesz robił za nawogatora. Znasz strategiczne punkty tej ich wysepki więc wiesz gdzie bezpiecznie i z zaskoczenia zaatakować. Możemy płynąć twoim tylko nie wiem, co na to Elis. - powiedział podnosząc swój tyłek z krzesła i zakładając hełm. O dziwo ani razu nie dostał pustą bytelką przez łeb. - Wołaj chłopaków. Wracamy na morze.

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Maj 2019, 23:11:51 »
- Tu nawigator musi stać przy sterze, widzimy się pod moim okrętem.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Maj 2019, 23:16:11 »
Jaszczur w pośpiechu opuścił karczme i udał się na poszukiwania Kapitan Elis i jej załogi. W tym zgiełku całkowicie stracił orientacje w terenie. Szybko jednak odnalazł okręt. Wszedł na pokład i udał się w stronę Elis.
- Trafiłem na Siwobrodego. Jak zwykle siedział w karczmie i przepijał żołd. Popłyniemy wraz z nim w kierunku wyspy tych bandziorów z Ignis Terra. Według jego doniesień na tej wysepce znajduje się około setka ludzi i jedna szebeka. Esmeralda jest mniejsza, szybciej przedostaniemy się na tyły wroga.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #73 dnia: 03 Maj 2019, 14:27:50 »
- Nie płynę z wami, mam na oku tłustszy kąsek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Maj 2019, 15:40:13 »
Liczył na inną odpowiedź, jednak nie zamierzał podważać decyzji Elis.
- Szkoda, miałem nadzieje, że wspólnie skopiemy im dupska. Czas się pożegnać. - to powiedziawszy wyciągnął do niej dłoń. - Szczęśliwych wiatrów!

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Maj 2019, 17:41:58 »
- Wiatry to ja mam po tej pomidorowej. Pocałowała jaszczura w czoło. - Do zobaxzenia.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Maj 2019, 17:58:39 »
Czułw rozstanie, chociaż wolałby żeby Elis towarzyszyła mu w tej misji. Najwidoczniej musiało się tak stać. Ucałował ją w policzek po czym odszedł od jej okrętu zmierzając wprost do Esmeraldy. Co jakiś czas odwracał się w stronę wchodzącej na statek kapitan tak jakby chviał złapać z nią kontakt wzrokowy. Chyba coś do niej czuł,  kuło go w sercu to rozstanie ale przecież nie było nad czym za bardzo ubolewać. Wspomnienia zostaną a może kiedyś uda sie to jeszcze powtórzyć? Czas pokaże, teraz miał ważniejsze sprawy na głowie.
Sławetnego okrętu Siwobrodego ciężko byłoby nie odnaleźć. Naszpikowany armatami bryg czekał już w gotowości na przybycie barona. A kiedy tylko się pojawił opuszczono trap po którym wkroczył na okręt. Na widok jaszczura dwójka żołnierzy zasalutowała i nisko się skłoniła.
Siwobrody na widok jaszczura zszedł z górnego pokładu i kroczył w jego stronę. Postanowił wyjść mu na przeciw.
- Siwobrody, płyniemy sami. Elis znalazła lepszy kąsek. - mówił ściągając z głowy hełm. - Szykuj kurs na Chatal. Niech poleje się krew!

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Maj 2019, 18:24:20 »
- Jesteśmy na Chatal. Chłopaki kurs wiecie gdzie! Bryg powoli opuszczał port.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Maj 2019, 18:29:07 »
//Ja już straciłem orientacje w terenie xD

Na słowa kompana uderzył się otwartą dłonią prosto w czoło. Pacnięcie było słyszalne, zrobił to dosyć mocno.
- Dość tego chlania, trace już orientacje w terenie. - odrzekł Siwobrodemu. Zaraz też wspólnie udali się w stronę burty przy której na moment przystali. Baron bezwiednie spoglądał jak Esmeralda opuszczała doki Garugi.
- Siwobrody, jak sprawa z amunicją? Starczy nam kul i kartaczy na ostrzał pozycji wroga? W Certuzie nie było cię już chyba wieki.

Offline Siwobrody

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Maj 2019, 19:38:04 »
- Zrobiłem zaopatrzenie tutaj. Certuza źle mi się kojarzy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ostateczna zemsta!
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Maj 2019, 19:38:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything