Autor Wątek: Braterska pomoc  (Przeczytany 25324 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #400 dnia: 18 Maj 2019, 17:58:57 »
Kenshin spodziewał się innej reakcji, że nagle będą chcieli rozmawiać, widząc jak jeden z ich braci nagle oddalił się bez słowa. Jednak nadal mięli postawę agresywną, lecz nagle z drugiej strony nadjechały kolejne, które wmieszały się w walkę. Trwało to zaledwie chwilę, gdy wrogie centaury w paski poległy od swych braci, przelali własną krew dla ratowania obcych! Pasterz stworzenia sądził, że instynkt stadny góruje nad obroną obcych istot. Kenshin musiał się wiele jeszcze nauczyć. - Rad jestem, że nam pomogliście. Ork ukłonił się, bo tak wypadało. - Dziękuję raz jeszcze, ale nie widzicie szans na dojście do porozumienia? W ogóle komunikujecie się jakoś z waszymi braćmi i siostrami? Ciekawość, ciekawością, ale może uda się zaprzestać tego rozlewu krwi. 

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #401 dnia: 18 Maj 2019, 18:16:41 »
- Strzelają do nas tak samo jak do obcych. Próbowaliśmy nie raz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #401 dnia: 18 Maj 2019, 18:16:41 »

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #402 dnia: 18 Maj 2019, 18:21:30 »
-Przykre, lecz lepszy brak kontaktu niż rozlewać krew braci i sióstr. - skomentowała krótko. -Takie pytanie, czy ktoś przed nami badał te ruiny? Jest coś czego możemy się spodziewać?

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #403 dnia: 18 Maj 2019, 18:28:22 »
Kenshin ubolewał nad stanem rzeczy, ale walki pomiędzy nimi a tutejszymi ludźmi będą cały czas, tylko jak to zatrzymać skoro nawet ze swoimi nie chcą rozmawiać? - Rozumiem, że nie planujecie exodusu ich? Lepiej zostawić ich swojemu życiu, ale władcy mogą mieć inne zdanie na ten temat. Trzeba się będzie rozmówić przy następnej okazji. Zamyślił się próbując już, ułożyć sobie jakieś argumenty za ocaleniem ich, kiedy padło pytanie dotyczące zbadania ruin. - Na pewno to nie jest chram draconów oraz wampirów. Spodziewać się tam można stworzeń albo bandytów, bo pytałem Melkiora jak się z tym sprawy mają i raczej okłamać mnie, by nie chciał w tej sprawie. Wyjaśnił elfce czego się dowiedział nim, wyruszyli.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #404 dnia: 18 Maj 2019, 19:02:23 »
- To tak nie działa Nawaar. Karoca się zatrzymała na dziedzińcu pałacu. Na dziedzińcu czekał szambelan i Anna. Gdy tylko drużyna wysiadła księżna rzuciła się na Melkiora namiętnie się z nim całując, co sprawiło zaczerwienienie się twarzy szambelana...


Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #405 dnia: 18 Maj 2019, 19:12:04 »
Torstein z kolei milczał resztę rozmowy. Obserwował. Gdy Anna zbliżyła się do Melkiora, dracon poczekał chwilę, po czym odkaszlnął. Donośnie, dobitnie.
- Yyy, miło panią poznać - powiedział do księżnej. Skłonił się lekko, przy czym przypadkiem pacnął Nawaara po łbie skrzydłem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #406 dnia: 18 Maj 2019, 19:31:33 »
Wysiedli z karocy, przed bogatym pałacem. Wszystko było wielkie i z każdego elementu wylewał się przepych. Prawie jak domu. Pomyślał patrząc na pałac. Nawaar czuł, że warto będzie się zakręcić, gdy ważniacy będą rozmawiać. W takim pałacu roi się od pokoi i skrytek oraz ukrytych komnat, bo sam to przerabiał to doświadczenie w obsłudze tego mieć będzie. To było jednak na drugim planie, bo na pierwszym była księżna z szambelanem. Oficjalnego przywitania nie było choć tego wymagały zasady zamiast, tego było pójście w ślinę księżnej i elfa niemal natychmiast! Ciemnoskóry też czuł zażenowanie całą sytuacją i dobrze rozumiał szambelana stojącego przed nimi, jednakże pierwszy głos zabrał dracon co również nie powinno mieć miejsca i w swojej smoczości, trącił skrzydłem w głowę maurena. Ciemnoskóry również się skłonił, lecz bez słów. One nie były potrzebne, bo już padły.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #407 dnia: 18 Maj 2019, 19:34:44 »
- Ruiny są kunańskie. Odezwał się centaur - Nie mam pojęcia czy ktokolwiek je badał. Na razie nie orku, ale kiedyś trzeba będzie. Nie da się w nieskończoność ignorować komarów.

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #408 dnia: 18 Maj 2019, 20:07:16 »
-Interesujące. Poznałam kunan w czasie wyprawy przeciw demonom z Bisory. Polubiłam ich lud, choć tak dużo czasu z nimi nie spędziłam. Może więc dowiemy się jeszcze czegoś ciekawego. Może czegoś z początków ich rasy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #409 dnia: 18 Maj 2019, 20:08:18 »
Melkior też był zaskoczony, szambelan krząknął. Elf odkleił się od Anny, strząsnął niewidzialny pyłek z pancerza.
- Coś się stało Barnabo że wysłaliście po nas karocę?
- Z Jego Wysokością jest znowu gorzej. Delegacja ruszyła za szambelanem. - Stąd pośpiech. Król chce abyście jak najszybciej z Anną wzięli ślub.
- Ale... przecież tego się nie zorganizuje w dwa dni.
- Powtarzam to samo.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #410 dnia: 18 Maj 2019, 20:22:34 »
- Myślę że tu była ich kolonia, na mapach jest sporo ruin. Widocznie Ilusmir ich przepędził, albo coś innego. Niestety, wiele ich historycznych zapisów uległo zniszczeniu.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #411 dnia: 18 Maj 2019, 22:09:02 »
Emerick wciąż wyczekiwał okrętów, nie miał zamiaru opuszczać fortu. Wiedział, że pewnie zdesantują się na plażę, poza zasięgiem dział, ale nic innego mu nie pozostało, nikt nie spodziewał się kolejnej walki. Pozostaje mu wyłącznie przygwożdżenie przeciwnika na plaży i niedopuszczenie go do murów.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #412 dnia: 18 Maj 2019, 22:16:54 »
Anihilacja dzikich centaurów, nie podobała mu się.- Trzeba będzie przemyśleć sprawę centaurów na spokojnie bez przemocy, bo poważnie tak nie powinno być, żebyście zabijali swoich, ba nawet obcy nie powinien ich zabijać. Zakończył wątek centaurów, bo na ten czas nie są w stanie pomóc, niestety. Kunanie raczej nie byli z natury istotami, które wywoływały upiory albo nadużywało swej mocy do zabezpieczania swoich rzeczy jak draconi. - Raczej nie ma się co spodziewać zjaw, nieumarłych i wampirów, ale niczego nie można być pewien. To co jedziemy? Chyba wszystkie tematy były poruszone i w razie dodatkowych pytań, porozmawiają po drodze.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #413 dnia: 18 Maj 2019, 22:26:22 »
- My cały czas jedziemy.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #414 dnia: 18 Maj 2019, 22:34:22 »
- Nie mów, że cię strach obleciał Melkiorze.Ciemnoskóry omal nie parsknął śmiechem! Ślub i to natychmiast nieźle się dzieje na tej wyprawie, zamieszanie teraz w królestwie będzie ogromne do tego może jeszcze dojść, do śmierć króla, która może doprowadzić do wojny domowej, gdy korona będzie bez głowy a możnowładcy zwietrzą okazję. Takie coś może rodzić konflikty na arenie międzynarodowej. Wojenka o małą wyspę bogatą co prawda, ale nie z takich powodów wywoływano takie rzeczy. Nawaara zawsze bawiły wojny za kobiety to dopiero był absurd. - Mam inną propozycję. Może tak księżna zostanie królową? Zawsze to jakieś rozwiązanie będzie i fakt, nie musi się ono każdemu podobać.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #415 dnia: 19 Maj 2019, 12:09:09 »
- Inaczej sobie wyobrażałem swój ślub Nawaar. No i tak, Anna dziedziczy koronę.
- Ale nie jest rodzoną córką króla tylko adoptowaną. Dodał szambelan. - A to budzi skrajne emocje u konserwatystów. Z grzeczności nie będę teraz rzucał nazwiskami.
Wnętrze pałacu było równie elfio-maureńskie co fasada. Mówiono że Jungangren po rewolucji chciał to monstrum wyburzyć i postawić coś mniej krzykliwego. Urzędnik zaprowadził delegację pod komnatę króla.
- Jego Wysokość czeka.
- Zaraz wejdziemy. Gdy zostali sami elf dodał. - Coś mi tu śmierdzi, i nie jest to Torstein. Nawaar, pozwiedzaj pałac sobie. Torstein, pilnuj drzwi.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #416 dnia: 19 Maj 2019, 12:42:41 »
Skoro księżna nie jest rodowitą córką to rzeczywiście mają problem. - To rzeczywiście może rodzić problemy, ba nawet wojnę domową. Powiedział najczarniejszy scenariusz, który był tak czarny jak dracon. Mauren wchodząc do pałacu zobaczył dość duże nawiązania do jego kultury, ba podobne miał w swoim pałacu, ale kiedy to było. Nawaar podziwiał tutejsze bogactwo, przepych i mógł śmiało powiedzieć, że zewnętrzna część pałacu to tylko wierzchołek góry lodowej. Koniec, końców dotarli oni pod komnatę królewską, gdzie otrzymali nowe zadania. - Dwa razy powtarzać nie musisz. Odrzekł idąc na początek w lewą odnogę korytarza, skupił swoje zmysły, starając się odszukać cokolwiek lub, usłyszeć.

// Użyta umiejętność : Złodziejski wzrok

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #417 dnia: 19 Maj 2019, 13:50:46 »
- Puszczać maurena na pałac? Tylko kradnij tak, aby cię nie widzieli - rzucił kąśliwie do Nawaara, a sam zając swoją pozycję. Rozpostarł szeroko skrzydła, dłoń oparł o rękojeść miecza. Groźnej miny nie musiał robić. Dla niego była domyślna

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #418 dnia: 19 Maj 2019, 16:44:27 »
Nawaar.

Mauren dotarł niemal do końca korytarza wychodzącego na sporą klatkę schodową, ostatnie drzwi na lewo były niedomknięte. Podsłuchałeś przyciszoną rozmowę.

- Przyjechali.
- Ilu?
- Pięć osób, mają jakiegoś jebanego smoka.
- Dracona. Dla mnie mogą sobie kurwa mieć jeszcze pięciu sterników i papuge. Co robimy?
- Za późno by odwołać Torreno, za późno by odwołać ludzi...
- Trudno, Al-Cupone albo będzie dziś triumfował, albo skończy się to obaj wiemy jak...



Melkior, Vulmer i Warcisław weszli do komnaty, król leżał w łóżku, w komnacie był jeszcze medyk, kapłan, Anna i szambelan.
- Wasza Wysokość. Ukłonił się. - Otrzymałem wasz list, nie sądziłem że sprawa jest poważna do tego stopnia.
króla otruwano, systematycznie. Zaczął medyk, za pozwoleniem króla. Zrobiłem co mogłem, ale...
- Zimmer, ja dokończe. Nie pociągne długo, stąd pomysł z szybkim i cichym ślubem, by się zabezpieczyć i zamknąć mordy poniektórym. Król się rozkasłał, na chusteczce którą zasłonił usta czujne oko mogło zobaczyć krew. - Wpierw jednak, By aneksja nie odbyła się tak o, bo ludzie pomyślą że sprzedałem kraj, proponuję byśmy podpisali porządny sojusz, wraz z przyjęciem waszej waluty.


Fort

Siły Torreno desantowały się 5km od fortu. Na oko 500 wojowników.

https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Poborowy_Torreno

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #419 dnia: 19 Maj 2019, 16:49:21 »
Centaury zostawiły drużynę po minięciu puszczy po drugiej stronie rzeki i wjechaniu na bardziej pustynny teren. W oddali majaczyły ruiny. Oczywiście po drodze był jeszcze postój na noc, tak też teraz rankiem jechali wypoczęci.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #419 dnia: 19 Maj 2019, 16:49:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top