Autor Wątek: Śladami Bestii  (Przeczytany 6726 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Marzec 2019, 21:12:54 »
- Jeśli nas nie wpuścisz, to sami sobie będziecie radzić z bestią - odpowiedział również uprzejmie. - Wraz z kolegą jesteśmy tu po to, by rozeznać się w obrażeniach na ofierze. To pomoże nam poznać bestię i przystosować się do walki z nią. A dzięki temu wy będziecie mogli spać w spokoju
A mogłeś skręcić mu kark. mruknął zawiedziony A'abiel.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Marzec 2019, 21:28:07 »
- A, łowcy, trzeba było tak od razu. Ładujcie się, przyszykowaliśmy taką niby kostnicę w piwnicy, do końca i na prawo schodami w dół, na pewno znajdziecie - powiedział strażnik i otworzył wierzeje. Weszliście do środka. A w środku jak to w strażnicy, wystój surowy i czysto użytkowy. To co widzieliście składało się z holu i osobnych pomieszczeń na lewo i prawo, na oko zbrojowni.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Marzec 2019, 21:28:07 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #82 dnia: 25 Marzec 2019, 22:32:34 »
Szedł w ciszy wraz z kompanem, kierując kroki tak jak powiedział wartownik. Do końca i w prawo schodami w dół. Choć nie był jakoś super nastawiony do oględzin zwłok, bo zazwyczaj to był od tego by te zwłoki zostawić gdzieś w ciemnej alejce, czuł poniekąd podekscytowanie. Rzadko kiedy miał okazję uczestniczyć w sekcjach.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #83 dnia: 26 Marzec 2019, 18:34:51 »
Zeszliście do piwnicy, tymczasowo przekształconej w kostnice. Było tu rozstawionych wiele stołów, większość zakrwawionych, na części leżały ciała przykryte poplamionym płótnem. Kilka stołów pozostawało pustych. Tymczasem strażnicy na jednym z wolnych miejsc ułożyli kolejne ciało. Wyglądało na zmasakrowane, z twarzą przekształconą w krwawą miazgę i głębokimi ranami na tułowiu.
- Nu, to nowe ciało, obok z prawej leży wczorajsze. Patrzajta co tam chceta, tylko bez bezeceństw bo na kopach was wyrzucimy z Golinoga. To dobre miejsce jest! Nawet jak nie wygląda teraz... - mruknął strażnik na końcu i poszedł sobie. Tobie i Aidenowi zostały do oględzin ciała.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #84 dnia: 26 Marzec 2019, 19:21:49 »
- Rozumiemy - odpowiedział krótko strażnikowi, po czym, gdy ten wyszedł, podszedł do najświeższego ciała i spojrzał na twarz. Starał się dojrzeć jakiekolwiek ślady po czymś, co te obrażenia zadało. Twarz przypominała teraz wielką kupkę mielonego, więc uderzenie musiało być naprawdę monstrualnie silne i szybkie.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #85 dnia: 26 Marzec 2019, 20:26:01 »
Dostrzegłeś że istotnie, twarz została dosłownie zmiażdżona, trudno było powiedzieć czym, na pewno było to ciężkie i zadano tym wiele uderzeń. Jednak tkanka była zbyt zmasakrowana żeby wywnioskować coś więcej. Dużo ciekawsze były za to rany na piersi, zadane jakimiś dużymi pazurami. Ran było trzy, bardzo głębokie, można było dostrzec biel pogruchotanych żeber. Ewidentnie człowiek został zaatakowany przez coś potwornie silnego.
I gdy tak patrzyłeś na twarz ofiary ta nagle otworzyła pozornie zmasakrowane oczy. Z jego ust dobył się długi, rozpaczliwy jęk i całe ciało wierzgnęło nagle, po czym podniosło się do pozycji siedzącej. Miałeś przed sobą zombie.


Gdy to zombie przebudziło się, usłyszałeś w dalszej części pomieszczenia podobne jęki.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #86 dnia: 26 Marzec 2019, 20:57:28 »
Zombie? No, no, robiło się coraz ciekawiej. Nim zmartwychwstały zdążył zadać jaki cios, nim zdązył wstać bądź wgryźć się w jego ciało, Mohamed wysunął z karwasza ukryte ostrze. Stal zasyczała cicho i niebezpiecznie, a chwilę później z cichym chlupnięciem wbiło się prosto w głowę. Zabicie Zombie nie było jakoś specjalnie trudne. Wystarczyło unieszkodliwić mózg. I to właśnie zrobił. Ostrze wbiło się głęboko w zmasakrowaną głowę i ukatrupiło truchło, które wbrew prawom życia powstało z martwych.
Gdy upewnił się, że bestia została zabita obrócił się na pięcie i wysunął katanę. Zlustrował na prędce pomieszczenie by rozeznać się w sytuacji.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #87 dnia: 26 Marzec 2019, 21:07:57 »
Ostrze co prawda wbiło się w czaszkę stwora, ale nie unieszkodliwiło go. Zombie zacharczało głucho, wierzgnęło się, wyszarpując z rany twoją bron i zaatakowało dziko, rzucając się na ciebie i próbując wgryźć w ciało.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #88 dnia: 26 Marzec 2019, 21:17:31 »
Trzymał twardo katanę w ręce i teraz nie miał już wyjścia. W kilku zgrabnych ruchach uniknął powolnej szarży w jego stronę i zadał mocny, ale zadziwiająco szybki cios od góry. Prosto w karczycho potwora.
Łeb spadł na ziemię i pokaturlał się na pobocze. Mohamed nie chciał jednak zostać z żywą głową zombie w pomieszczeniu. Doskoczył do odciętego fragmentu ciała i kilkakrotnie wbił ostrze wgłąb czaszki. Raz za razem, głębokie i silne pchnięcia. To powinno wyeliminować tą bestię raz na zawsze.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #89 dnia: 26 Marzec 2019, 21:29:03 »
Zombie zarzęziło cicho i powoli odeszło do krainy wiecznych łowów. Obok ciebie stał roztrzęsiony Aiden, który najwyraźniej nie był aż tak sprawnym myśliwym skoro nawet zombie w życiu nie widział. A może po prostu bał się nieumarłych.
- Co to kurwa jest?! - wykrzyknął i chciał dodać coś jeszcze, bowiem z głębi pomieszczenia nadciągały kolejne stwory. Z lewej szło, a raczej powłóczyło nogami kolejne zombie, w jego dłoni zaś kołysał się krótki miecz, na oko żelazny, a z prawej zaś szło coś zupełnie innego.


//Statystyki zombie jak poprzednio, uzbrojone jest w:
Nazwa broni: Miecz
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 20
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykuty z 1,35 kg żelaza o zasięgu 0,8 metra.

//Oba stwory są około 10 metrów od ciebie, pomiędzy wami 4 stoły ze zwłokami.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Marzec 2019, 22:07:31 »
- Zombie, psia jego mać. I, z tego co widzę, jeśli mnie oczy nie mylą, to Ghul - stwierdził posępnie przyjmując postawę bojową i wystawiając rękę przed siebie. - Nie wtrącaj się. Czas na spektakularny sposób likwidacji - skupił w sobie energię A'abiela i przekierował je przez wszystkie kanaliki w ciele. Oczy zalśniły na krótki moment czernią ale Mohamed uprzednio zadbał o to, by jego towarzysz tego nie dojrzał. Poczuł w sobie nowy zastrzyk energii i, chwyciwszy pewniej katanę do ręki pognał w stronę przeciwników. Tym razem musiał nieco bardziej uważać. Jeden z przeciwników miał w ręce miecz, drugi z kolei przewyższał nieco swoich nieumarłych braci.
Zgrabnie ominął cztery stoły na których znajdywały się zwłoki - do tej pory nadal martwe, a nie zmartwychwstałe - i poleciał dalej. Ghul zaatakował jako pierwszy, ale z tym sobie poradził łatwo. Postanowił zastosować takie samo uderzenie jak w przypadku pojedynku z Betrucem. Tylko tym razem użył nogi. W momencie, gdy jego but dotknął klatki piersiowej stwora, oddziałał w tym miejscu mortokinezą. Stwór odleciał do tyłu co dało mu czas by zająć się zombie.
Zrobił szybki, sprawny piruet i odbił niezgrabny cios zadany przez żelazny miecz trzymany przez martwe truchło. Spiął wszystkie mięśnie w rękach i zadał kilka szybkich, gwałtownych cięć po głowie swojego przeciwnika. To w końcu zgniłe truchło, co nie? Miecz powinien gładko wchodzić i wychodzić. Zwłaszcza, jak od lat trenuje się walkę takim rodzajem broni. Truchło padło martwe na ziemię z poszatkowaną głową i mózgiem.
- Został ghul... - mruknął pod nosem.
Chwycił jeszcze raz pewniej katanę i ruszył na stwora. Ghul przystąpił do ataku szybciej niż czarnoskóry kruk się spodziewał. Rzucił się na niego z pazurami, chcąc najpewniej rozszarpać jego gardło. Mohamed zrobił więc zgrabny unik i, tnąc od dołu, odrąbał stworowi ręce. A później, po szybkim piruecie, odrąbał potworowi głowę.
- Za stary się na to robię...

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Marzec 2019, 22:38:14 »
Potwory padły martwe. Przynajmniej na tę chwilę nic się nie poruszało w kostnicy. Aiden dopiero teraz wychylił głowę zza jednego stołu i rozejrzał się nerwowo.
- Już poszły sobie? - zapytał nerwowo, a z góry usłyszeliście rumor. Nagle do piwnicy wdarło się trzech uzbrojonych strażników.
- Co ja kurwa mówiłem o bezeceństwach!- darł się jeden, wbiegając do środka.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #92 dnia: 27 Marzec 2019, 17:14:37 »
- Są martwe, zabiłem je, jeśli o to ci chodzi - odpowiedział towarzyszowi, po czym zwrócił wzrok na strażników którzy wpadli do pomieszczenia. - Nie chcieliśmy tego robić, ale czymkolwiek jest ta Bestia, która straszy w tych stronach ma moc, która powoduje, że ciała zmartwychwstają. No, przynajmniej te dwa. Przykro mi, broniłem własnego i waszego życia. Gdybyśmy zginęli, następnych którzy tutaj zeszli czekałby ten sam los.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #93 dnia: 27 Marzec 2019, 20:24:15 »
Strażnik sapnął gniewnie, ale potem zobaczył rany i nagle zamilkł, a twarz jego pokryła śmiertelna prawie że bladość.
- Umrzyki? Tutaj? Ale to spokojne miasto... Trza nam po Bractwo wołać! - mruknął, jak gdyby do siebie, po czym nagle się otrząsnął i spojrzał ci w oczy - Mówisz, Bestia to zrobiła? Nu, to ja miarkuję że powinniście burmistrza zobaczyć. Ty sam może bo ten to ma dość chyba... - powiedział i wskazał na Aidena, który nagle gwałtownie schylił się i zrzygał na podłogę.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #94 dnia: 29 Marzec 2019, 20:31:13 »
- Prowadź więc. I tak nie wiem którędy dojść do posiadłości burmistrza. A czas nagli, jak można stwierdzić po tych trupach. Musimy czym prędzej wyeliminować bestię- stwierdził posępnie. - Aiden, wróć do karczmy. Zjedz coś i wypocznij, bo słabo z tobą

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #95 dnia: 30 Marzec 2019, 20:11:49 »
- Tak zrobię. Wybacz, maurenie, ale nieumarli to dla mnie ciut za dużo... - powiedział myśliwy, a kolor jego twarzy przypominał kolor zombie których zabiłeś. Chyba znów zbierało mu się na wymioty. Strażnik zaś skinął na ciebie głową i wskazał drogę na górę.
- Jeśli wiesz stąd juz wszystko to chodźmy, zaprowadzę cię.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #96 dnia: 30 Marzec 2019, 20:49:04 »
- Chodźmy - powiedział do strażnika po czym ruszył za nim w stronę ratusza. Aiden... No cóż, wymiękł. Choć może był wieloletnim myśliwym i łowczym, to z zombie mało kto chciał walczyć. Nigdy nie wiadomo co takiego odjebie...

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #97 dnia: 31 Marzec 2019, 11:05:45 »
Ruszyliście zatem do domu burmistrza. Chwilo urzędował z własnego domu, jak powiedział ci strażnik w trakcie spaceru, bowiem lękał się on o swoje życie. Jak się tez okazało mieszkał nieopodal rynku głównego miasteczka, w ładnym i niedużym domku ulokowanym w bocznej uliczce. Wejścia chroniło dwóch znudzonych strażników, którzy widząc eskortującego cię strażnika bez słowa przepuścili was dalej. Potem krótko na piętro i oto byłeś w gabinecie burmistrza, łysiejącego i brzuchatego mężczyzny po czterdziestce.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #98 dnia: 31 Marzec 2019, 11:58:38 »
Czekał aż burmistrz się odezwie. Choć był ponad stanem tego brzuchatego tchórza, jakoś nie miał ochoty trafić do więzienia za odezwanie się bez pozwolenia. No cóż... Różni ludzie chodzą po Valfden. A większość jakoś za nim nie przepadała.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #99 dnia: 31 Marzec 2019, 12:00:42 »
- W czym mogę pomóc, panie Khaled? - zagaił burmistrz uprzejmie - Jak rozumiem Bestia pana sprowadza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #99 dnia: 31 Marzec 2019, 12:00:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything