Autor Wątek: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn  (Przeczytany 2651 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marzec 2019, 19:43:47 »
Zupełnie skołowany elf otrząsnął się, bowiem zajrzał śmierci w twarz, a raczej w rozdziawioną, niedźwiedzią paszczę. Słuchając druida, który pojawił się praktycznie znikąd Quinn posłusznie pochylił się i otworzył klatkę, wypuszczając niedźwiadki. Te wybiegły od razu, kierując się w stronę niedźwiedzicy.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Marzec 2019, 20:03:58 »
Młode dołączyły do matki, a druid odesłał ją w jakimś kierunku. Człowiek lasu następnie zajął się rannym mężczyzną. Wyciągnął wbitą strzałę, przemył ranę a potem odprawił znane tylko mu rytuały. - Dobrze, że go oszczędziłeś, nie jesteśmy tacy jak oni. Dla nas każde życie ma znaczenie, ale z niektórymi nie da się inaczej. Wypowiedział do ciebie ważne słowa, by zwrócić się następnie do uleczonego. - Zmień swoje postępowanie póki czas. Idź szerzyć wiarę w Ventepi! NAWRÓĆ SIĘ! Wydarł się na cały las, że aż drzewa się zatrzęsły i nastała cisza. Spokój ogarnął cały las. Człowiek zaś uciekł w popłochu. - Dziecię lasu jeśli masz jakieś pytania możesz zadać je od razu, ale najpierw spocznijmy wszyscy. Ognisko się jeszcze pali to możemy to wykorzystać. Druid zasiał na ziemi, czekając aż dołączysz jeśli oczywiście masz ochotę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Marzec 2019, 20:03:58 »

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Marzec 2019, 20:17:23 »
- Dziękuję za interwencję. Nie miałem złych zamiarów wobec niedźwiedzicy, ale nie wiem co ona by ze mną zrobiła - podziękował druidowi Quinn i zasiadł przy ogniu - Dobrze się ogrzać, niby jeszcze jesień, ale koszula cienka, a w wietrze czuć już zimę. Z pytań... może jedno, dwa. Dużo o waszym zgromadzeniu słyszałem, chciałbym tylko wiedzieć, to jest to czym mógłbym i powinienem się zajmować, gdyby udało mi się dołączyć do Konkordatu? Tropieniem kłusowników i tym podobne? Nie mam nic złego na myśli, po prostu próbuję się rozeznać w pełni waszych obowiązków.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Marzec 2019, 21:02:00 »
Druid patrzył na języki płomienia, które pożerały siebie wzajemnie. - Pamiętasz jak mówił druid w mieście, ze mamy oczy i uszy wszędzie prawda? Niestety nie daliśmy rady przybyć wcześniej za mało nas w naszym stadzie, ale lepiej przybyć późno niż wcale, nie musisz dziękować to nasza powinność jako pasterzy lasu. Wyjaśnił młodemu. - Prawda czuć zbliżającą się hemis z każdą chwilą.[/color] Westchnął sobie. - Zwierzęta poszukują jeszcze jedzenia, by przetrwać mrozy i stają się łatwym celem dla takich jak tamci dwaj. Robimy co możemy, żeby pomóc zwierzęta w ramach rozsądku. Krąg życia musi trwać, ale dokarmiamy je w ramach potrzeby możesz w tym pomóc, łapiąc kłusowników i niekoniecznie ich zabijając, bo najpierw nauka i rozsądek potem walka. Mężczyzna zamyślił się chwilę, wrzucił kilka drew do ogniska, które zaskwierczało lekko. - Co jeszcze? Wiem dostarczamy rośliny lecznicze i inne do miast, pilnujemy by pewne populacje zwierząt nie rozrosły się jak wilki, które atakują domostwa oczywiście podchodzimy do tego iście honorowo jak rycerze na placu boju. Mówiąc prościej, pilnujemy całego ekosystemu, by każdemu żyło się dobrze w imię Ventepi. Tutaj zakończył dając niemal cały obraz pracy jaki mają druidzi oraz wojownicy konkordatu mają do wykonania.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Marzec 2019, 21:12:43 »
- Rozumiem - odpowiedział Quinn - Przyznam nie mam chyba więcej pytań. To co zrobiłem dzisiaj myślę sprawiło mi pewną przyjemność. Nie lubię i nie chcę zabijać jeśli nie muszę, ale zwrócenie młodych jej matce sprawia, ze czuję się troszkę dumny. Chciałbym kontynuować te czyny jeśli mogę.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Marzec 2019, 21:22:52 »
- W takim razie, nie zatrzymuję ciebie więcej. Wracaj do miasta tam już wszystko zapewne wiedzą. My jeszcze chwilę posiedzimy i znowu ruszymy na szlak. Bywaj dziecię. Pożegnał się z tobą serdecznie jak ojciec syna lub mistrz ucznia. Droga powrotna czekał na ciebie.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Marzec 2019, 21:31:32 »
- Bywaj, druidzie. Raz jeszcze dziękuję za pomoc - powiedział Quinn i ruszył tam skąd przyszedł. Minął zwłoki zabitego przez siebie kłusownika, po czym szedł dalej, wchodząc pomiędzy drzewa. Suche, żółte liście przyjemnie chrzęściły pod jego stopami gdy elf szedł lasem z powrotem do Efehidonu. Wyprawa okazała się owocna. Choć wciąż lekko ciążyła mu śmierć człowieka to pogodził się z tym ze była nieunikniona. Czasem w służbie natury trzeba robić rzeczy które są po prostu konieczne. Z takimi myślami wracał do stolicy, do punktu rekrutacyjnego Konkordatu.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Marzec 2019, 21:51:25 »
Już było ciemno, gdy dotarłeś do miasta. Drogę do punktu rekrutacyjnego znałeś i po chwili znalazłeś się koło namiotu.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Marzec 2019, 21:59:04 »
Quinn zaraz po przybyciu na rynek odnalazł mimo mroku druida, z którym rozmawiał poprzednio i podszedł do niego, kłaniając się na przywitanie.
- Witaj - powiedział - Zgodnie z twoją radą udałem się do puszczy. Napotkałem tam dwóch kłusowników, którzy chcieli porwać młode niedźwiedzicy. Jednego byłem zmuszony zabić, drugiego zaś puściłem wolno. Napotkałem tam innego druida, który mi pomógł, mimo że nie miałem złych zamiarów niedźwiedzica zaatakowała mnie. Druid ją powstrzymał, ja zaś zwróciłem niedźwiedziej matce jej młode. Potem porozmawiałem chwilę z druidem, no i jestem tutaj - zakończył swoją opowieść elf.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Marzec 2019, 22:03:02 »
Druid oczywiście wszystko wiedział wcześniej. Dobrze się jednak stało, że elf opisał całe wydarzenia, ale teraz nastało najważniejsze pytanie.
- Cieszę się, że Ci się udało. Teraz jednak stoisz przed wyborem czy chcesz dalej służyć istotą lasu swym łukiem? Czy może wolisz odejść i szukać sobie innego celu w swym życiu? Spojrzał pytająco w oczy długouchego.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Marzec 2019, 22:06:52 »
- Tak, chcę dalej służyć naturze i puszczy - odpowiedział pewnie Quinn - Dzisiejsze zadanie wypełniło mnie pewnym szczególnym zadowoleniem i chciałbym móc kontynuować swoją posługę.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Marzec 2019, 22:17:18 »
- Niech się tak stanie. Wyjdź poza namiot tam czeka na ciebie wóz z woźnicą i zaaopatrzeniem do naszej siedziby.

Wyprawa zakończona powodzeniem!
Podsumowanie :
Quinn dostał zadanie, udanie się do lasu w celu sprawdzenia swojego charakteru jak i umiejętności. Opuszczając miasto dotarł on do lasu, gdzie znalazł ludzie ślady jak i kłusownicze wnyki. Po zniszczeniu pułapek, ruszył śladami ludzi w trakcie przemarszu natrafił on na ślady niedźwiedzicy. Jakiś czas później dotarł do obozowiska kłusowników, wywiązała się walka, która zakończyła się śmiercią jednym z nich. Następnie chcąc uratować niedźwiadki, chciał je uwolnić z klatki w tym czasie, wpadła wściekła niedźwiedzica, która rzuciła się na długouchego w tym czasie, wkroczył druid, powstrzymując zwierzę, odpędzając je w głąb lasu razem z potomstwem. Druid wyleczył rannego człowieka i porozmawiał z Quinnem, gdy wszystko dobiegło końca dziecko lasu powróciło do miasta jako członek Konkordatu Puszczy i Kniei.

Nagrody :
Quinn nagroda zostanie członkiem Konkordatu Puszczy i Kniei


Talenty :

Quinn:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent




Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Marzec 2019, 22:26:37 »
- Niech się tak stanie. Wyjdź poza namiot tam czeka na ciebie wóz z woźnicą i zaaopatrzeniem do naszej siedziby.

Wyprawa zakończona powodzeniem!
Podsumowanie :
Quinn dostał zadanie, udanie się do lasu w celu sprawdzenia swojego charakteru jak i umiejętności. Opuszczając miasto dotarł on do lasu, gdzie znalazł ludzie ślady jak i kłusownicze wnyki. Po zniszczeniu pułapek, ruszył śladami ludzi w trakcie przemarszu natrafił on na ślady niedźwiedzicy. Jakiś czas później dotarł do obozowiska kłusowników, wywiązała się walka, która zakończyła się śmiercią jednym z nich. Następnie chcąc uratować niedźwiadki, chciał je uwolnić z klatki w tym czasie, wpadła wściekła niedźwiedzica, która rzuciła się na długouchego w tym czasie, wkroczył druid, powstrzymując zwierzę, odpędzając je w głąb lasu razem z potomstwem. Druid wyleczył rannego człowieka i porozmawiał z Quinnem, gdy wszystko dobiegło końca dziecko lasu powróciło do miasta jako członek Konkordatu Puszczy i Kniei.

Nagrody :
Quinn nagroda zostanie członkiem Konkordatu Puszczy i Kniei


Talenty :

Quinn:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent


Zaakceptowano

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Quinn
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Marzec 2019, 22:26:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top