Autor Wątek: Oryginalny Gothic II: Noc Kruka się nie uruchamia  (Przeczytany 1315 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nemesis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Oryginalny Gothic II: Noc Kruka się nie uruchamia
« dnia: 15 Lipiec 2017, 00:57:08 »
Witam,

Niestety nie wysilę się na oryginalność. Piszę ponieważ mam problem z uruchomieniem gry Gothic II z dodatkiem Noc Kruka. Grę mam już zainstalowaną z dodatkiem od dłuższego czasu, ale dopiero teraz, mając wreszcie wakacje po zaliczonej sesji, chciałam raz a dobrze przejść całą grę. Jednak przy próbie włączenia gry uruchamia mi się:
"Proszę zalogować się jako administrator i spróbować ponownie."

Aby nie robić spamu, sprawdziłam kilka dostępnych pytań osób mających ten sam problem. Zastosowałam udzielone im rady, jednak jak na razie nie okazały się one w żaden sposób pomocne. Posiadam na własność oryginalne płyty z każdą częścią gry oraz dodatki. A zatem mnogie rady, że piracka wersja jest wadliwa w moim przypadku odpada.
Z tego co się orientuję i co widziałam grzebiąc w Panelu sterowania, jedyne konto n tym PC to konto administratora. Mój system operacyjny to Windows 7. Jako kompletny laik nie wiem, co jeszcze mogłabym dodać.

Mogłabym spróbować odinstalować grę i zainstalować ją ponownie. Nie jestem jednak pewna czy w czymkolwiek to pomoże. Możliwe że powinnam zainstalować patch? Za skarby świata nie pamiętam czy oraz ewentualnie jakie patche instalowałam. Google także nie przychodzi z pomocą, bo trafiłam jedynie na jakieś dodatkowe mody. A może to tylko ja się nie znam i kiedyś zwyczajnie miałam farta trafić na stronę, gdzie mnie poprowadzili za rączkę, co mam gdzie instalować.

Z ciekawości włączyłam wszystkie inne części gry Gothica. I, III i Zmierz Bogów działają bez zarzutu.

Byłabym dozgonnie wdzięczna za radę od kogoś bardziej obeznanego w temacie. Boję się, że skończy się na tym, że namieszam w systemie, wszystko rozreguluję a gry i tak nie uruchomię.

Pozdrawiam serdecznie.

Forum Tawerny Gothic

Oryginalny Gothic II: Noc Kruka się nie uruchamia
« dnia: 15 Lipiec 2017, 00:57:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything