Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian III  (Przeczytany 12484 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #80 dnia: 23 Marzec 2017, 09:14:23 »
Mężczyzna podtrzymał ją tak aby stała stabilnie, wiedział że musi być osłabiona po tej całej chorobie morskiej, tak więc postanowił jej towarzyszyć.
- Kami, wiesz co? Jak to będzie ważne to nam może o tym powiedzą... Mamy czas do 19, możemy zejść na ląd i odwiedzić jakąś karczmę w porcie, zjeść coś porządnego co nie jest 'zasuszone' i rozprostować kości. Wiem że może będzie Ci ciężko cokolwiek spożyć ale jesteś zapewne osłabiona po tym wszystkim. Powiem Ci tylko że tam nie buja więc trochę spokoju dla Ciebie. - wyszczerzył się jak mały chłopiec - Ewentualnie możesz się w spokoju przespać póki i tak tutaj czekamy.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #81 dnia: 23 Marzec 2017, 18:46:20 »
W Kazmirze faktycznie wzbierała się złość. Przepłynął dwieście siedemdziesiąt mil morskich po nic, zmarnował czas swój i innych. Naraził Kami na niewygody. I w ogóle.
- I co tera? Ja tylu nie przewioze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #81 dnia: 23 Marzec 2017, 18:46:20 »

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #82 dnia: 23 Marzec 2017, 20:09:17 »
Mam nadzieję, że brat nie będzie miał przez to co mnie dopadło wyrzutów sumienia... w końcu sama się pisałam.
Pomyślała Kami a następnie rzekła do Siliona
-Spać nie będę, ale zjeść coś świeżego... chętnie, może coś zaproponujesz? Zasugerowała chłopakowi
-Mam nadzieję że nie ruszymy zbyt szybko, przydałaby się choć chwilka wytchnienia...

Offline Merith

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 96
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #83 dnia: 23 Marzec 2017, 20:20:28 »
- Wynająłem bryg, zawiezie ich do Omas. A ty... ty będziesz miał plusa u króla za uratowanie tych ludzi. Oczywiście wspomnisz że pomogłem. Wracam brygiem, musze przepytać tych ludzi o kult Mściciela.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #84 dnia: 23 Marzec 2017, 21:17:35 »
Mężczyzna chwycił kobietę pod ramię i ruszył z nią w stronę zejścia na ląd, przeszli po trapie i stanęli na twardym podłożu portu.
- Cóż, z racji iż jesteśmy w porcie, łatwo będzie tutaj dostać różnorakie ryby przyrządzone na różnorakie sposoby. Myślę że pieczona nad ogniem rybka, skropiona sokiem z cytryny może być? - uśmiechnął się nadal stojąc w miejscu. Nie był dobry w dopasowywaniu się w gust innych ale zawsze się starał.
- Mimo wszystko... Poszukajmy jakiejś porządnej karczmy... - rzekł po chwili ruszając przed siebie.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #85 dnia: 23 Marzec 2017, 22:18:42 »
- Mam ochotę ci przypierdolić. Odparł szczerze - Ale że nam płacisz... tym razem ci odpuszcze. Popatrzył na odchodzących Siliona i Kami, podrapał sie po dupie zastanawiając nad tym czy też nie iść na miasto. Kusił go zamtuz, widoczny doskonale z nabrzeża. Z drugiej strony...
- Adaśś! Idziemy zobaczyć "Różową Muszelke?" Domenik stawia.


//Sil i Kami

Miejscem najbardziej rzucającym sie w oczy - obok zamtuza - była dwupiętrowa budowla, z elegancką bieloną fasadą. Karczma "Lew Morski", jedna z największych w mieście. I ponoć najlepsza.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #86 dnia: 23 Marzec 2017, 22:37:47 »
- Spierdalaj! Odpowiedział uprzejmie inaczej Kazmirowi - Nie mam gotówki, po za tym... tu sie płaci gutazami. Chuj wie jaki jest kurs. A przypominam że Valfden nie ma wedle mej wiedzy stosunków z Vrih żadnych. Więc... mogą z nas zerżnąć.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #87 dnia: 24 Marzec 2017, 16:51:04 »
-HA na dziwki to ja zawsze! Jeszcze jak Domenic stawia!-Odpowiedziałem Kazmirowi już sobie wyobrażając jakąś cycatą Maurenkę, albo figlarną Elfkę. Niestety jak zwykle wszystkie plany wzięły w łeb.
-Ty Domenic to umiesz spierdolić nawet najlepszy plan! Ech no nic, musimy się obejść smakiem a raczej wyobraźnią. Jedynie jakiekolwiek szanse są dzisiaj dla Siliona.-Ostatnie zdanie wypowiedziałem uśmiechając się dwuznacznie i patrząc na odchodzącą parę.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #88 dnia: 24 Marzec 2017, 18:57:29 »
- To w takim razie... proponuje sie napić. A może partyjkę w kości?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #89 dnia: 24 Marzec 2017, 19:12:40 »
-Napijmy się!-Stwierdziłem ochoczo, w szczególności że alkohol mieliśmy, a grając w kości trzeba mieć pieniądze. Które ja potrzebowałem do realizacji swoich planów, więc ciut było mi ich szkoda.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #90 dnia: 24 Marzec 2017, 19:21:34 »
Tak więc Kazmir z pomocą Ashoga przytachali na pokład beczkę rumu. Kapral otworzył ją i zaczerpnął kubkiem płynu. Napił sie, przyjemne ciepło rozlało się po przełyku krasnoluda.
- Uhh... Dobre! Adaś, a co ty w ogóle tera zamierzasz jak rześ wrócił.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #91 dnia: 24 Marzec 2017, 19:40:46 »
Gdy beczka pojawiła się na pokładzie a chwilę później została otwarta, to odruchowo oblizałem usta. Również zanurzyłem kubek i napiłem się.
-Mam pewne plany związane z kontynentem i w tym celu kupiłem już statek. Ale na razie za wiele nie chce mówić, bo muszę jeszcze wszystko dopracować i zorganizować.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #92 dnia: 24 Marzec 2017, 19:50:33 »
- Ooo, Ignis Terra? Czy cuś normalnego? Bo jo słyszał że wiele państw tam ekspedycje wysyła. Zapytał, ponownie nabierając z beczki. Pogoda ładna była, krasnolud zdjął koszulę pokazując gołą owłosioną klate. Tropikalny klimat nie jest dla krasnoludów.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #93 dnia: 24 Marzec 2017, 19:59:19 »
-Jeszcze sam do końca nie wiem. Jak dopracuje wszystko, to może dam Ci znać.-Uciąłem temat i zrobiłem kolejnego łyka.
-A co robimy teraz, skoro plany się trochę zmieniły?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #94 dnia: 24 Marzec 2017, 20:06:48 »
- Wracamy do Omas, to gmina na zachodzie Valfden. Zobowiązałem sie do przypilnowania porządku po zamieszaniy jakie wywołał Torreno i jego klan Lotosu. Krasnolud spojrzał po statkach w porcie, jeden z nich nosił banderę Lotosu. - No prosze... są nawet tutaj. - wskazał fregate.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #95 dnia: 24 Marzec 2017, 20:15:29 »
-Klan Lotosu? Pierwsze słyszę.-Powiedziałem prawdziwie zaskoczony, gdyż faktycznie pierwszy raz się z nimi spotykałem.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #96 dnia: 24 Marzec 2017, 20:33:00 »
- Merith by to lepiej opowiedział. Ale jedziem. Popił rumu i kontynuował - W czasach gdy Aragorn często podróżował do Tin ri le tu zadarł z pewnym liszem. O nazwisku Torreno, władcy Księstwa Torreno. Sam lisz należał do klanu Lotosu, czegoś w rodzaju państwa magów czy coś... nie wiem. Istotniejsze jest to że stary Tacticus zdetronizował Torreno, ale patafian uciekł na Marant. Ukrywał siem na Valfden do upadku Klątfy Mgły. Potem wyjechał na Doral, to jego ludzie odpowiadają za zrzucenie na Aragorna tych meteorytów.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #97 dnia: 24 Marzec 2017, 20:36:49 »
Poszli do bardzo dobrze widocznej z brzegu karczmy "lew morski". Nie wiedzieć czemu dziś świeciła pustkami. Nie było żywej duszy a zapach ryb niósł się daleko poza wejście .
Weszli do środka , Kami zdecydowała się jednak bez sosu z cytryny. Wystarczyło jej już przykrości żołądkowych na na dłuższy czas a o nie było po zjedzeniu cytryny u Kami blisko. Była ciekawa jak to się potoczy ale wolała zostawić resztę w rękach Siliona. Było dla niej bardzo przyjemne zdać się czasem na jego pomysły i inicjatywę.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #98 dnia: 24 Marzec 2017, 20:45:44 »
-Mhm już wiem skąd kojarzę to imię. Ale z tego co pamiętam to on zginął. Sam byłem przy tym kiedy taka pewna elfka z I-D-E-A-L-N-Y-M tyłkiem przebijała jego serce. A było to kupę roków temu. Więc jakim cudem mógł on przeżyć?-Wyraziłem swoje zaskoczenie, gdyż do dzisiaj mi się zdarzyło przypomnieć desant w którym brałem udział i późniejsze zdobycie świątyni.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #99 dnia: 24 Marzec 2017, 21:38:18 »
//Nie ta wyprawa i nie ten lisz

- Może to inny był? Nie wiem, nie znam tych historii. A Aragorna tylko z opowieści.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #99 dnia: 24 Marzec 2017, 21:38:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything