Autor Wątek: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.  (Przeczytany 5021 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gridziak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« dnia: 10 Marzec 2017, 14:20:39 »
Witam, ostatnio zakupiłem sobie na platformę Steam Gothic 2 Gold Edition, a następnie zainstalowałem. I od początku zaczęły się już problemy, a mianowicie wychodząc z wieży Xardasa zaczynają mi zanikać tekstury, jakieś niebieskie plamki się pojawią, ogółem masakra bo nie da się praktycznie chodzić, dopiero jak wrócę z powrotem do wieży to jest wszystko w porządku. Trochę poczytałem lecz nic mi nie pomagało. Reinstala robiłem 3 razy i nic nie pomaga. Ustawiłem widoczność na 20% i już nic nie zacinało lecz w taki sposób po prostu nie da się grać.
Dodam także, że mam Windows 7 64bit. 
Parametry:
karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GSO 512
procesor: Intel Core Quad CPU Q6600 2.40GHz

Z GÓRY DZIÊKUJE ZA POMOC!

Offline SanessPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2017, 20:55:28 »
bugfix

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2017, 20:55:28 »

Offline SanessPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2017, 20:59:00 »

Poszperałem w internecie( a dokładniej na youtube) i o to co znalazłem:

Dla gothic I: http://www.worldofgothic.de/dl/download_419.htm

Dla gothic II(działa z nocą kruka) : http://www.worldofgothic.de/dl/download_420.htm

Podczas instalacji podajesz ścieżkę w której masz zainstalowaną grę.

Jeśli po uruchomieniu pojawia ci się taki pasek w lewym górnym rogu to już możesz się cieszyć światem gothica na windows 7.Jedyną wadą tego jest to że nie będziesz mógł zmienić rozdzielczości( wywali do pulpitu ) jak i lekki spadek fps. Ale dla prawdziwego fana gothic to nie stanowi przeszkody :cool:

A i także sposób nr 2

http://www.speedyshare.com/files/23244854/gothicfix.rar

zawartość kopiujemy do np. C:\Gothic\System

tam otwieramy plik gothic.ini i szukamy opcji rodzielczości. ustawiamy wartość jaką chcemy. niżej koniecznie muszą być 32 bit inaczej gra nie odpali

Offline SanessPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2017, 21:00:06 »
Jest to droga postępowania dla systemu 32-bitowego
W wypadku systemu 64-bitowego kroki są takie same, lecz zamiast folderu Windows/system32 należy je przeprowadzić dla: windows\sysWOW64

- pozyskujemy starszą wersje pliku dxdiagn.dll (Dostępne w internecie, można ją też znaleźć w starszych systemach, np. w Viście w katalogu Windows/system32)

- W katalogu Windows/system32 naszego Windows 7 odszukujemy powyższy plik, zmieniamy jego prawa własności dodając sobie możliwość modyfikowania go, a następnie zmieniamy jego nazwę na np. dxdiagn.dll.win7

- Uprzednio pobrany plik umieszczamy w katalogu Windows/system32

Offline SanessPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2017, 21:00:40 »
Witam, ostatnio zakupiłem sobie na platformę Steam Gothic 2 Gold Edition, a następnie zainstalowałem. I od początku zaczęły się już problemy, a mianowicie wychodząc z wieży Xardasa zaczynają mi zanikać tekstury, jakieś niebieskie plamki się pojawią, ogółem masakra bo nie da się praktycznie chodzić, dopiero jak wrócę z powrotem do wieży to jest wszystko w porządku. Trochę poczytałem lecz nic mi nie pomagało. Reinstala robiłem 3 razy i nic nie pomaga. Ustawiłem widoczność na 20% i już nic nie zacinało lecz w taki sposób po prostu nie da się grać.
Dodam także, że mam Windows 7 64bit. 
Parametry:
karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GSO 512
procesor: Intel Core Quad CPU Q6600 2.40GHz

Z GÓRY DZIÊKUJE ZA POMOC!


Mam nadzieje że pomogłem

Offline gridziak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2017, 11:41:38 »
"Jeśli po uruchomieniu pojawia ci się taki pasek w lewym górnym rogu to już możesz się cieszyć światem gothica na windows 7.Jedyną wadą tego jest to że nie będziesz mógł zmienić rozdzielczości( wywali do pulpitu ) jak i lekki spadek fps. Ale dla prawdziwego fana gothic to nie stanowi przeszkody :cool:"

No pojawiło się lecz ile trzeba czekać, poczekałem jakos 2-3min i nic :/

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Gold Edition (Noc Kruka) się tnie.
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2017, 11:41:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top