Autor Wątek: Laptop a Wiesław 3, Fallout 4, Assassin's Creed Syndicate/ Unity  (Przeczytany 434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiellon aep KharimAutor wątku

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 193
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
Planuję kupno lapka, żeby sobie pograć te w najnowsze tytuły zależy mi właśnie na mobilności takiego sprzętu. Teraz podam specyfikacje.

Laptop lenovo y700-17
Intel Core i7-6700HQ 2.6 GHz max 3,3 GHz
NVIDIA GeForce GTX 960M - 4096 MB, rdzeń: 1097 MHz, pamięć: 1253 MHz, GDDR5 (Samsung), Optimus, Intel HD Graphics 530
16384 MB
Kingston DDR4-2400, 2x 8 GB, maks. 16 GB biorę 16GB
17.3 cali 16:9, 1920x1080 pikseli, LG Display LGD0469 / LP173WF4-SPF1, IPS,

Czy da radę taki laptop pociągnąć wieśka przynajmniej na wysokich detalach i w miarę płynną grę w około 30 klatek? Tak samo z pozostałymi tytułami?

Ps. Nie znam się tak na sprzęcie a jakoś sprzedawcy w sklepie nie chce mi się wierzyć liczę na waszą pomoc i proszę byście mi nie ściemniali, bo nie chcę skończyć z bublem tracąc kasę a nie móc się cieszyć rozgrywką.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2016, 17:44:27 wysłana przez Kiellon aep Kharim »

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 548
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Laptop a Wiesław 3, Fallout 4, Assassin's Creed Syndicate/ Unity
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2016, 17:27:29 »
Spokojnie wyciągniesz 60 klatek, przy odpalonych hairworksach pewnie około 30+/-. Kwestia tego jak dobrze ten model potrafi się wentylować i oddawać ciepło. Bebechy to potwór, oczywiście ale laptopy szybko się przegrzewają i szybko eksploatujesz taki sprzęt.

Offline Kiellon aep KharimAutor wątku

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 193
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień 2016, 13:07:29 »
Rozumiem trochę przeglądałem YouTube widząc prezentacje tego laptopa trochę posmutniałem, bo pokazali wieśka 3 i było na niskich detalach w full hd to słabo do tego jeszcze Assassin's Creed Syndicate też na niskich a fallout 4 nawet nie pokazywali. Z tego co wiem to ma dwa wentylatory i oddawane jest ciepło z tyłu laptopa kultura pracy taka sobie.

Offline heniutek

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • heniutek nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2017, 14:30:46 »
Dostałem lapka służbowego i zastanawiam się, czy Wiesiek na nim zatryby.
https://www.morele.net/wiadomosc/hp-elitebook-1040-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3447/. Generalnie nie znam się na komputerach - możecie mi coś więcej na jego temat powiedzieć?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.