Autor Wątek: Rozmowy nocą  (Przeczytany 8033 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Sierpień 2016, 10:20:27 »
Ogry zorganizowały prymitywne nosze i wrzucili Cię na nie.
- Gdzie cię zataszczyc?

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Sierpień 2016, 11:09:21 »
Wszystko potoczyło się niezmiernie dobrze dla niego prowizoryczne nosze były wystarczające, żeby się nie musiał dalej czołgać. Teraz pozostał kierunek podróży i nie mógł być inni niż konkordat.
- Zabierzcie mnie do konkordatu. Znacie to miejsce?
Zapytał dla pewności licząc na to, że Lithan swoją magią go jakoś poskłada.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Sierpień 2016, 11:09:21 »

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #122 dnia: 29 Sierpień 2016, 11:15:20 »
Ogry rozmawiały ze sobą długo, w dość powolnym języku. Następnie podnieśli Cię i ruszyliście.
- Zabierzemy Cię do pierwszych strażnic

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #123 dnia: 29 Sierpień 2016, 11:21:38 »
- Niech będzie zawsze to bliżej niżeli miałbym sam podążać z takimi złamaniami. Mówił patrząc w ciemne niebo z nadzieją, że jakoś się nim zajmą przyjaciele z konkordatu.

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #124 dnia: 29 Sierpień 2016, 11:27:40 »
Minęło kilka godzin i dotarliscie do leśnej wieży. Był już tam Lithan. Ogry zostawiły Cię na stole. Lithan patrzył na Ciebie a potem zapytał, jak się czujesz.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #125 dnia: 29 Sierpień 2016, 12:11:07 »
Dotarli praktycznie cało bez żadnych ekscesów. Ork nieczuł się najlepiej jak mogło wyglądać na szczęście nie miał złamań otwartych przez co nie cierpiał za mocno choć kiedy go nieśli odczuwał dyskomfort, ale wszystko powinno być dobrze w końcu Kenshin dojrzał, że przybyli do strażnicy gdzie stał już elfi mag pytając o jego stan.
- ÂŻyję, ale jestem praktycznie cały połamany. Potrzebuje medyka, lecz lepiej żeby nikt tam nie zaglądał, bo działy się straszne rzeczy. Jednak znalazłem coś czego poszukiwał Eric bryła dziwnego metalu oraz jego notatki dla mnie coś tam się zagnieździło coś podobnego do stworzeń plagi. Powiedział dając zawiniątko magowi, żeby mu się to przydało do badań.

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #126 dnia: 29 Sierpień 2016, 14:53:19 »
Lithan obserwował Cię oczami, w których światła świec odbijały się niczym gwiazdy nocą na powierzchni stawu. Na zawiniątko, które mu podałeś nie zwrócił uwagi.
- Co tam spotkałeś... - zapytał niby wyczuwając, albo odnajdując w Tobie te strzępki zła, które zasiał w Tobie tajemniczy byt.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #127 dnia: 29 Sierpień 2016, 15:37:52 »
- To było łudząco podobne do istoty z głębi, nie widziałem jej dokładnie, ale zapiski Erica powinni pomóc w dokładniejszym obrazie. Mam je w kieszeni tego nieszczęśnika musiało coś bardzo złego spotkać. Mówił zmęczonym głosem od tego wszystkiego co spotkał i przeżył hemis również nie była zbyt przyjemną porą na wędrówki po lesie.

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #128 dnia: 29 Sierpień 2016, 15:46:44 »
- Daj mi to - powiedział Lithan i wziął od Ciebie notatki, aby je przestudiować. Złapał też zawiniątko, możliwe, że było ważne.
- Zawieźcie go do miasta i do dzielnicy handlowej. Niech zakupi dla siebie mikstury. Kup na zapas - powiedział i wychodząc odwrócił się do Ciebie
- Jeżeli Twoje odkrycie jest takie wielkie, jak wydaje się być w tej chwili, to przyczyniłeś się nie tylko nam, ale całemu światu. Jeżeli okaże się to prawdą, nagroda Cię nie ominie. Przyjdź do mnie, kiedy będziesz mógł chodzić.


Wyprawa zakończona!

Podsumowanie:
Kenshin został wysłany do elfiej wieży, aby sprawdzić jego umiejętności. Bez większych problemów dostał się do wieży wykorzystując swoje umiejętności walki. W wieży dokonał pewnego odkrycia. Spotkał on tam dziwną istotę skrytą w mroku, oraz zapiski poprzedniego śmiałka - Erica. Nie wypuszczając bestii z obszaru wieży udowodnił, że jest odpowiedzialny do przewodzenia stadu.


Talenty:
Walka: -
Opisy: 1 srebrny
Aktywność: 1 brązowy


Nazwa: Dziennik Erica
Opis: Dziennik pisany przez Erica. Zawiera szczegóły jego testu na alfę.

Nazwa: Ealin Beinar
Opis: Około 700 gramowy kawałek nieznanego jeszcze minerału.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2016, 20:44:13 wysłana przez Lithan le Ellander »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #129 dnia: 30 Sierpień 2016, 01:19:07 »
- Daj mi to - powiedział Lithan i wziął od Ciebie notatki, aby je przestudiować. Złapał też zawiniątko, możliwe, że było ważne.
- Zawieźcie go do miasta i do dzielnicy handlowej. Niech zakupi dla siebie mikstury. Kup na zapas - powiedział i wychodząc odwrócił się do Ciebie
- Jeżeli Twoje odkrycie jest takie wielkie, jak wydaje się być w tej chwili, to przyczyniłeś się nie tylko nam, ale całemu światu. Jeżeli okaże się to prawdą, nagroda Cię nie ominie. Przyjdź do mnie, kiedy będziesz mógł chodzić.


Wyprawa zakończona!

Podsumowanie:
Kenshin został wysłany do elfiej wieży, aby sprawdzić jego umiejętności. Bez większych problemów dostał się do wieży wykorzystując swoje umiejętności walki. W wieży dokonał pewnego odkrycia. Spotkał on tam dziwną istotę skrytą w mroku, oraz zapiski poprzedniego śmiałka - Erica. Nie wypuszczając bestii z obszaru wieży udowodnił, że jest odpowiedzialny do przewodzenia stadu.


Talenty:
Walka: -
Opisy: 1 srebrny
Aktywność: 1 brązowy


Nazwa: Dziennik Erica
Opis: Dziennik pisany przez Erica. Zawiera szczegóły jego testu na alfę.

Nazwa: Ealin Beinar
Opis: Około 700 gramowy kawałek nieznanego jeszcze minerału.

Poprawiam!

Talenty:
Walka: -
Opisy: 1 srebrny
Aktywność: 1 srebrny talent


Wyprawa zaakceptowana!

//Stan talentów - Kenshin:

Brązowe talenty: 4
Srebrne talenty: 12
Złote talenty: 6

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozmowy nocą
« Odpowiedź #129 dnia: 30 Sierpień 2016, 01:19:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything