Autor Wątek: Epickie Starcie Tytanów  (Przeczytany 3824 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Czerwiec 2016, 14:54:05 »
Rzucił bezwładne ciało na stół. Nie był to lekki zabieg, ale szczerze mówiąc, Kruk nawet na to nie zwracał uwagi. To ścierwo zasługiwało na najgorsze. A może nie? Nie znał jego życia. Ale tak przeczuwał, ot co!

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Czerwiec 2016, 15:12:32 »
Rzucony na stół mężczyzna w dalszym ciągu się nie poruszył, co mocno zaniepokoiło Rikkę. W kilku krokach dopadła do stołu i przyłożyła ucho do jego twarzy. Oddychał. Potrząsnęła nim trochę i wymierzyła mu kilka policzków, co sprawiło że zaczął powoli odzyskiwać świadomość. Wampirzyca szybko odebrała mu całe uzbrojenie jakie jeszcze miał przy sobie i czekała aż otworzy oczy. Po chwili Kasper uniósł dłonie i przetarł twarz. Z przerażeniem odkrył gdzie się znajduje.
-Gdzie ja jestem? Kim jesteście? Co ja tu robię?!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Czerwiec 2016, 15:12:32 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Czerwiec 2016, 15:31:01 »
- Masz przejebane, mówiąc szczerze - powiedział.
Jego głos nie zdradzał żadnych emocji. Patrzył na Kaspera chłodnym wzrokiem, pełnym tajemniczego uczucia. Coś, czego ten chłopak za chwilę zazna.
Ból.
- Gotowa?

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:00:52 »
Rikka kiwnęła głową i wróciła do szafki po przydatne narzędzia. Obok mebla złożyła broń należącą do więźnia.
-Jesteś w bliskich relacjach z Arletą, córką sir Gwidona. To prawda?-Zapytała znając odpowiedź.
-Co? Tak... To o to chodzi? Przysłał was jej ojciec?
-Nie.
Młody szlachcic z trudem usiadł na stole i chciał postawić nogi na kamiennej podłodze, jednak powstrzymało go spojrzenie maurena. Był bezbronny i mocno poobijany, a czarnoskóry mężczyzna nie wyglądał jakby miał pozwolić mu odejść. Kasper przełknął ślinę. Zgarnięty z ulicy przez dwójkę nieznajomych o podejrzanych zamiarach i zamknięty w półmrokach jakichś podziemi szybko zaczął tracić odwagę. Mimo tego starał się jeszcze zachować twarz. Zza zamkniętych drzwi za jego plecami dobiegł go cichy szloch kobiety. Prawda. Ten gość nie żartował, miał ostro przejebane.
-Spotykasz się z nią od tygodni. W jej willi, gdy rycerza nie ma w mieście. Musisz mi powiedzieć, czemu do tej pory nie odkryłam jak udaje ci się niezauważenie przedostawać ze swojej posiadłości do ich domu...
-Ja nigdy nie byłem w tej willi!

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:04:53 »
ÂŚcisnął pięści i przyłożył mi z haka prosto w brzuch.
- Radzę Ci mówić po dobroci, inaczej będzie boleć. I to strasznie...
Część wypowiedzi wytonował o wiele groźniejszym tonem, niż na początku. Kasper, patrząc na Maurena mógł dostrzec, jak w jego oczach zapłonęły niebezpieczne płomyki i same gałki zaczęły delikatnie ciemnieć. Potem jednak ustały.
- Będziesz mówił, czy wolisz boleśniejszą wersję?

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #65 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:15:05 »
-Co mam mówić? Ja i Arletta... to prawda, ale nigdy nie byłem w jej domu. Poznaliśmy się już po tym jak zająłem się gangsterką. Nie chciałem jej narażać!
Rikka wróciła do stołu trzymając w dłoniach pospolite dłuto, niewielki młoteczek i stalowe szczypce. Może nie był to sprzęt godny profesjonalnego kata, ale ktoś z odrobiną wyobraźni mógł tym wiele zdziałać. Na czole Kaspra pojawiły się już pierwsze krople potu.
-Chcesz zacząć?-Zapytała towarzysza.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:18:33 »
- Jeśli ja zacznę, wiele z niego nie zostanie... - powiedział cicho, spoglądając bacznie na Kaspera. - Nie chciałeś narażać, powiadasz? Wiesz co? Wkurwiasz mnie.
Wyłożył mu dwa silne ciosy na brzuch.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:44:46 »
Kasper stęknął z bólu, ale szybko zacisnął zęby i nie odezwał się ani słowem. Wiedział już, że ciężko mu będzie wybronić się z tego wszystkiego przy pomocy perswazji, ale nie zamierzał dać się łatwo złamać. Z tajnego przejścia do domu sir Gwidona korzystał wielokrotnie, gdy chciał się potajemnie spotkać z ukochaną. Nie miał jednak zamiaru wyjawić tego tym dwojgu. Kto mógł wiedzieć, jakie mieli zamiary? Po chwili namysłu Rikka odrzuciła szczypce na podłogę i powoli obeszła stół stając za plecami swojej ofiary. Położyła dłuto i młotek na kamiennym blacie, po czym złapała mężczyznę za ramiona i zmusiła do położenia się na plecach. Wampirzyca szybko wskoczyła na stół siadając na nim na kolanach i unieruchamiając głowę blondyna między swoimi nogami. Kasper krzyknął widząc jak dziewczyna sięga po młot i dłuto. Z całych sił zaczął wierzgać nogami, jednak zostały one przytrzymane przez maurena. Rękoma próbował rozchylić uda wampirzycy, ale okazało się to dla niego za trudne. Rikka wsadziła mu dłuto do ust nie siląc się na szczególną delikatność. Uderzyła młoteczkiem po raz pierwszy wybijając szlachcicowi jednego z siekaczy. Ten zawył żałośnie, ale nie był wstanie wyrwać się prześladowcom. Oprawczyni dała mu kilka chwil by się trochę uspokoił i ponowiła zabieg pozbawiając więźnia kolejnego zęba. Torturowany zawył jeszcze głośniej. Znowu nastąpiła przerwa w czasie której Kasper musiał się mocno postarać by nie zakrztusić się krwią lejąca się z dziąseł. Dziewczynie nie sprawiało to szczególnej przyjemności, ale też nie miała przed takim działaniem jakichś specjalnych oporów. Ktoś mógłby powiedzieć, że to tylko zło konieczne. Jeszcze kilka minut i mężczyzna stracił kolejnego zęba. Wtedy Rikka uznała, że tyle wystarczy, bo nie chciała żeby jej zdobycz zemdlała z bólu. Zeszła ze stołu. Kasper, gdy tylko go puściła, obrócił się na bok i wypluł krew na podłogę. Dyszał ciężko próbując dojść do siebie. Odrobinę zniecierpliwiona wampirzyca ponowiła pytanie.
-No więc? Jak udało ci się tam wejść? Czemu nie widziałam jak to robisz? Czemu nikt nic nie widział?
-Potfoly... Fyyy.. Co chcece zlobic Allecie? Po co wam to...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Czerwiec 2016, 16:59:31 »
- Odpowiedz!
Jego oczy stałe cię ciemniejsze, a głos bardziej złowrogi. A'abiel przejął kontrolę, chcąc samemu uczestniczyć w tych zabawach. Nie zamierzał się pierdolić. Będzie brutalny.
- Mów! Mów! Mów! Mów!
Każdemu słowu towarzyszył mocny cios. Czy to w brzuch, czy w szczękę, nawet raz uderzył w interes i dwa woreczki.
- Boli? - warknął. - Może jeszcze bardziej. Mów!
Uderzył go raz jeszcze, z całej siły w brzuch.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Czerwiec 2016, 17:08:54 »
-Pfestancie! Dosc... Nie moge...- Kasper stracił ochotę na dalszą zabawę. Może wystraszył się, że jeśli nie zacznie gadać czarnoskóry zwyczajnie zakatuje go na śmierć.
-Jest takie ukłyte psejscie. Za kastanem w moim ogrodzie, sam kasałem to kiedys wybudować. Da się tamtędy sejśc do nieczynnego od dawna odcinka kanałów. Jetno z wyjśc jest w willi sir Gwidona, w pifnicy.
-Kanały? Romantyczne. Jest coś jeszcze?
-Fejście jest samknięte. Mechanizm otwiera się syfrem, tak jak sejf. Kod to 6,9,8,2.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #70 dnia: 13 Czerwiec 2016, 17:20:38 »
- Dowiedziałaś się już wszystkiego? - tym razem to był już Mohamed. W pełni swych sił umysłowych. Wysunął ukryte ostrze z karwasza na przedramieniu. Ostrze złowieszczo zalśniło w mroku.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Czerwiec 2016, 17:26:16 »
-Wszystkiego. Przejście w ogrodzie, kanały... Kto by pomyślał, że to takie proste? Teraz skok na majątek Gwidona nie będzie już takim wielkim problemem.
-Sekajcie! Nie sabijece mnie chyba? Mam pieniodze, tutaj w butach...
Zaczął błagalnym tonem Kasper. Rikka uniosła wysoko jedną brew i uśmiechnęła się szeroko ponownie ukazując wszystkie swoje ząbki. ÂŚwiatło świecy zatańczyło na białych kłach. Pieniądze ukryte w butach. Ciekawe.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Czerwiec 2016, 17:33:56 »
- Dobrze wiedzieć. - odparł, dzieląc go mocno w skroń. Miało go to potencjalnie ogłuszyć. I to tak.. poważnie.
- Zabieramy pieniądze i się wynosimy. Niech gnije...
ÂŚciągnął mu buta, wziął wszystko co tam znalazł, samego buta wyrzucił gdzieś w dal i zacżął ruszać na oślep ku wyjściu.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Czerwiec 2016, 22:08:41 »
Rikka ściągnęła ogłuszonemu drugiego buta. W środku znalazła dwa błyszczące denary. W tym zabranym przez Mohameda było tyle samo pieniędzy. Pomysł zostawienia Kaspra w krypcie wydał jej się całkiem dobry. Gdy właściciel tego uroczego lokum powróci, na pewno zrobi użytek z nowego gościa. W każdym razie, na pewno będzie mniej zdenerwowany niż gdyby znalazł w domu śmierdzące zwłoki. By jednak mieć pewność, że pozostawiony samemu sobie mężczyzna nie będzie szwendał się niepotrzebnie wokoło, wampirzyca postanowiła złamać mu nogę. Szarpnięciem zrzuciła go na podłogę, po czym chwyciła go za stopę i położyła ją na stole. Gdy mężczyzna zaczął się budzić, Rikka podskoczyła i silnym kopnięciem przetrąciła mu kolano. Do reszty już zmaltretowana ofiara nie miała nawet sił by porządnie krzyknąć. Para Kruków zabrała się do wyjścia. By wyjść na powierzchni musieli ponownie przejść spory kawałek. Wampirzyca znów pełniła rolę przewodnika. Będąc już na świeżym powietrzu, Rikka wzięła głęboki wdech. Koniec końców, dowiedziała się tej nocy wszystkiego czego chciała. Mauren bardzo w tym pomógł, dlatego podeszła do Mohameda i dłonią zaciśniętą w pięść uderzyła go przyjaźnie w klatę. Zaraz po tym pożegnali się i rozeszli w swoje strony.

KONIEC

Podsumowanie:

W czasie nocnego spaceru po podgrodziu Mohamed spotkał Rikkę. Wampirzyca zdawała się na coś czekać, jednak zanim kruki zdążyły się choćby przywitać, zostali zaatakowani przez grupę bandytów. Po kilku chwilach wszyscy agresorzy leżeli zabici. Wampirzyca wyjaśniła Mohamedowi, że w dzielnicy biedoty ma niedługo dojść do starcia dwóch rywalizujących ze sobą gangów. Ona sama musiała schwytać przywódcę jednej z grup by pozyskać od niego informację, których potrzebowała. Mohamed zgodził się pomóc w wykonaniu zadania. Razem z Rikką udał się w pobliże placu, na którym miało dojść do małej bitwy. Bitwa ta pozostała nierozstrzygnięta, ponieważ walkę przerwał oddział straży miejskiej. Mimo tego krukom udało się pochwycić wspomnianego przywódcę bandytów, chociaż musieli zabić przy tym kilku strażników. Jeniec został zabrany na przesłuchanie, na którym odpowiedział na nurtujące wampirzycę pytania. Misja dobiegła końca.

ÂŁupy:

Rikka z Maer + dwa denary
Mohamed + dwa denary

Talenty:

Mohamed:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent

Rikka z Maer
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent

Proszę o zamknięcie wyprawy [member=26120]Silion aep Mor[/member]
Dziękuje

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Czerwiec 2016, 22:19:21 »
//Poprawiam:

Talenty:

Mohamed:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent

Rikka z Maer
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent


Stan talentów - Mohamed:

Brązowe talenty: 1 - z racji iż w spisie miałeś minus jeden brązowy talent
Srebrne talenty: 9
Złote talenty: 3

Stan talentów - Rikka z Maer:

Brązowe talenty: 6
Srebrne talenty: 5
Złote talenty: 1

Forum Tawerny Gothic

Odp: Epickie Starcie Tytanów
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Czerwiec 2016, 22:19:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top