Autor Wątek: I Zadanie MeGorTa  (Przeczytany 1752 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« dnia: 11 Styczeń 2007, 18:19:40 »
Był już wczesny ranek, a Gorn był już na nogach. Wyszedł z sypialni Nowicjuszy, zjadł pieczeń z kretoszczura i udał się w stronę farmy. Przed Klasztorem spotkał swojego Mistrza. Ten chciał mu przekazać......

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 18:22:47 »
Mistrz rzekł mu:
-Masz tu 50szt. złota i idź na farmy znajdujące się w pobliżu Ombros. Kup tam parę owiec a następnie przyprowadź je do klasztoru

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 18:22:47 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2007, 18:27:51 »
Uczeń skinął głową i wyruszył na farmę. Wiedział bowiem, że okolice ziemi Ombros są niebezpieczne gdyż czai się tam od wrogo nastawionych jaszczuroludzi. Nagle spotkał pewnego człowieka. Z daleka poznał że ma strój bandyty........

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2007, 18:34:47 »
Bandyta widząc cię wyciąga miecz. Podchodzi do ciebie i mówi:
-Dalej nie przejdziesz, jeśli nie dasz mi pięćdziesięciu sztuk złota - wygląda na dość doświadczonego wojownika. Ty postanawiasz...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2007, 18:57:12 »
Gorn zaczął się śmiać. I powiedział:
- Wiesz z kim zadzierasz. W Koloni to brałem na siebie trzech takich jak ty i nie dali mi rady. Masz jeszcze 10 sekund żeby dać noge bo w przeciwnym razie rozerwę cię na strzępy.
Nagle bandycie odechciało się bitki, nie dlatego że się go przestraszył lecz był zaskoczony jego wypowiedzią że przebywał w Koloni.....

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń 2007, 19:10:12 »
Bandyta słysząc, skąd pochodzisz ucieka w popłochu. Dalsza część wędrówki przebiega spokojnie. Po paru chwilach widzisz przed sobą farmę. Zauważasz też człowieka pasącego owce na pobliskiej łące. Podchodzisz do niego
-Czego chcesz? - pyta cię - chcesz kupić owcę? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Jedna owca kosztuje pięćdziesiąt sztuk złota.
-CO? - krzyczysz - To przecież zdzierstwo!
-Przykro mi, ale nie mogę sprzedać taniej. Ostatnio wataha wilków wciąż zabija mi owce. Jak tak dalej pójdzie, nie zostanie mi ani jedna. - w głowie zaczyna kiełkować ci plan
-A jeśli zabiję wilki? Czy wtedy sprzedasz mi je taniej? - Pasterz zastanawia się przez chwilę. Po chwili uśmiecha się
-Jeśli je zabijesz, zniżę cenę nawet o pięćdziesiąt procent. - po chwili postanawiasz...
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2007, 12:42:09 wysłana przez Isgaroth »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Styczeń 2007, 19:32:41 »
Dobrze pasterzu zabije te wilki, ale pod jednym warunkiem: Jeżeli sprzedasz mi 5 owiec po dziesięc sztuk każda. Są mi bardzo potrzebne. Jeżeli mi je sprzedasz wysłużysz się klasztorowi Innosa, któremu są potrzebne. Jeśli się zgodzisz po powrocie pomodlę się o ciebie do Innosa, aby cię chronił.....

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Styczeń 2007, 20:08:30 »
Pasterz zamyślił się i po chwili rzekł:
-Jeśli zabijesz wilki i pomodlisz się do Innosa o ochronę i odnowę mego stada, zgoda. - po chwili zamyślenia dodaje - Wilki zdają się mieć legowisko na południe od farmy, tam powinieneś je szukać. ÂŻyczę ci powodzenia.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:13:41 »
Gorn udał się tam gdzie go posłał pasterz. Po kilku minutach wędrówki zauważył w oddali wielki ogień. Pomyślał że jest opuszczone obozowisko goblinów. Nieopodal zobaczył cztery wilki. Wyciągnął zgrabnie łuk i oddał celny strzał w czoło jednemu. Następnie wyciągnął swój topór i położył nim pozostałe trzy wilki. Nieopodal zabitego stada zauważył........

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:19:44 »
Stadko Czarnych Goblinów, z którymi rozprawiłeś się bez trudu. ÂŚciągnąłeś jeszcze skóry z trupów wilków i ruszyłeś z powrotem do pasterza. Ten, na wieść o tym, że zabiłeś wilczą watahę ucieszył się niezmiernie.
-Znakomicie, wreszcie mogę spać spokojnie, wiedząc, że moje owce są bezpieczne. Na co to my się umawialiśmy? A, tak, proszę weź te pięć owieczek. Proszę o pięćdziesiąt sztuk złota!

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Styczeń 2007, 16:50:46 »
MeGorT z zadowoleniem udał się w stronę Klasztoru Innosa.Bez problemu przeprawił się do planowego miejsca powrotu. Przed bramą spotkał nowicjusza, który wpuścił go do środka. Przed ÂŚwiątynią spotkał Isgarotha......

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Styczeń 2007, 16:56:24 »
Isgaroth rzekł:
-Dobrze się sprawiłeś, nowicjuszu. W nagrodę dam ci zwój Ognistej Strzały, który sam przygotowałem. Możesz odejść, wróć za parę dni po następne zadanie


Wieść o zabiciu watahy wilków szybko się rozeszła. Otrzymujesz jeden punkt reputacji.

Zadanie wykonane

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Styczeń 2007, 16:56:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything