Autor Wątek: Odejmowana reputacja  (Przeczytany 3718 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borys333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: -235
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odejmowana reputacja
« dnia: 11 Luty 2016, 17:22:52 »
<fajka>
Kiedyś  Elrond zafundował mi -160 reputacji dlatego, że odpisałem użytkownikowi w temacie, który był poświęcony czemuś innemu. Rozumiem, za przesadne spamy, ale post? Zwrócił mi uwagę i więcej się to nie powtórzyło, ale reputacja i tak spadła.  To było dawno, a mnie długo nie było, ale zauważyłem, że nie byłem jedynym wyjątkiem tego przesadnego ataku dlatego postanowiłem wyrazic swoją opinię :)

Uważam, że mocno admini przesadzają, rzucają na lewo i prawo po -100, 200 a nawet 400 bo IM WOLNO hehe To ma byc szanowana strona? :) Admini bawią się jak małe dzieci.
Niedługo ta strona popadnie w niepamięc bo admini będą sami ze sobą pisac albo z małymi dziecmi bo dla normalnego człowieka, który wyszedł z gimnazjum coś podobnego wydaje się żałośnie śmieszne :D

Elrond WOLNO CI, więc się baw w tej piaskownicy. Miłej zabawy :)  <fajka> <;


PS. Pozdrów kolegów  <facepalm>



https://www.youtube.com/watch?v=eBIa0o36pPo
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2016, 17:24:55 wysłana przez Borys333 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odejmowana reputacja
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2016, 18:14:26 »
Ilość dodawanej i odejmowanej reputacji przez danego użytkownika zależy od jego własnej siły reputacji, czyli od ilości napisanych postów i zdobytych pochwał, nie od pełnionej funkcji. Twoją reputację może zaniżyć każdy bardziej doświadczony użytkownik, nie tylko administracja. Moderatorzy i administratorzy oficjalnie posługują się ostrzeżeniami, które mogą doprowadzić do zablokowania możliwości pisania postów, a nawet do zablokowania konta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odejmowana reputacja
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2016, 18:14:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything