Autor Wątek: Test kruka #28  (Przeczytany 8112 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Listopad 2015, 07:24:42 »
Elf obserwując pijących wiedział, że coś już nie gra, bo normalnie niziołki nie mają aż tak mocnych głów do picia. Zwłaszcza, że za przeciwnika miał człowieka, który był kilkukrotnie wyższy od niego i miał znacznie pojemniejszy żołądek! Thalen na obecną chwilę postanowił nadal przyglądać się pijącym, by móc stwierdzić udział osób trzecich w tym pojedynku.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Listopad 2015, 20:43:24 »
Pojedynek miał się już ku końcowi, jednak nie było widać zwycięzcy. Ani człowiek ani niziołek nie wyglądał najlepiej. Nastał moment gdy obaj padli twarzą na blat. Uniosły się głosy osób stawiających zakłady. Mało kto przewidywał taki przebieg wydarzeń. Rzecz jasna remisy się zdarzały, ale było to rzadkie. Całe ferie emocji ujawniły się wśród obserwatorów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Listopad 2015, 20:43:24 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Listopad 2015, 20:52:29 »
Elf również był w szoku, że pojedynek tak się zakończył! Remis, kto mógł to przewidzieć? Po umyśle przeszły mu te słowa, jednakże szybko one pomknęły i skupił swoją uwagę na tłumie. Widok i głos rozżalonych  zakładających był normalną rzeczą, bo w końcu obstawiali swoje pieniądze na swych kandydatów. Thalen oczywiście nie zamierzał czekać na krasnoludów, tylko szybko podszedł do karczmarza, by wziąć go na spytki a przynajmniej jakoś spędzić czas do pojawienia się bandy krasnoludów. 
- Kto mógł przypuszczać, że będzie remis. Doprawdy ciekawy wynik pojedynku, nieprawdaż?
Długouch ryzykował, ale cóż miał teraz do stracenia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Listopad 2015, 18:12:27 »
//: Tam nie ma żadnego karczmarza :P

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Listopad 2015, 19:13:06 »
Elf w takim razie podszedł do tego, co zbierał zakłady, bo chciał wiedzieć jakie są stawki i ile można wygrać bądź przegrać. Taki ktoś powinien być na miejscu zdarzenia. - Witam. Jakie są stawki i kto się następnie pojedynkuje?
Thalen myślał, że w ten sposób pozna kogo należy obstawić a w międzyczasie zabije sobie czas oczekując pojawienia się krasnoludów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Listopad 2015, 19:15:57 »
-Teraz było 8 do 1. Ale to wszystko zależy od kolejnych zawodników. Następny będzie Guthak i Slithar. Jak nie chcesz postawić to lepiej się odsuń bo zaraz zaczynam zakłady.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Listopad 2015, 19:20:16 »
- Z chęcią postawię kilka grzywien dla zabicia czasu. Powiedzmy, że dam 10 grzywien na Guthaka. Zobaczę czy szczęście mi jak i jemu dopisze.
Rzekł uśmiechając się do rozmówcy a następnie podarowanie 10 grzywien, by sobie popatrzeć na kolejne zmagania po tym odsunął się na bok i zacząć obserwować zbiegowisko.

223g - 10g = 213g

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Listopad 2015, 13:45:11 »
-No, takich zdecydowanych gości to ja lubię. A teraz jednak musisz odejść bo zaraz zleci się reszta. I jak powiedział tak było. Do jegomościa zaczęli ściągać ludzie chcący odkuć się za poprzedni zakład i mający nadzieję na zarobek w kolejnym. Zawodnicy wkrótce również się pojawili. Guthak był średniego wzrostu orkiem o dość normalnej dla swojej rasy budowie i gęstej czuprynie jak na orka. Slithar natomiast był szczupłym i wysokim jaszczuroludem, który lubił obwieszać się różnymi amuletami. Mówiono, że ona przynoszą mu szczęście, ale każdy wiedział że to tak naprawdę efekt tego kim był. Kto wie ile dziwnych substancji mogą w sobie zmieścić jaszczury.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Listopad 2015, 13:54:46 »
Thalen odsunął się kiedy motłoch się zebrał. Następnie oczekiwał zakończenia pojedynku i pewnej wygranej orka! W ten sposób mógł sobie umilić czas do przyjścia krasnoludów a nawet sobie dorobić, jednakże jaszczuroczłek mógł być jednym z podejrzanych, ponieważ mają w sobie dziwne toksyny! Elf na serio musiał się zastanowić, co począć dalej i jak się dowiedzieć, co wrzucają te karyple do środka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Listopad 2015, 11:32:52 »
Przed zawodnikami postawiono kufle i zaraz pojedynek się rozpoczął. Ci zawodnicy szli na spokojnie, powoli opróżniając naczynia i mierząc się groźnie wzrokiem. Widocznie prezentowali zupełnie inny poziom, jakiego można by się spodziewać na zawodach tego typu. Póki co nic nie zapowiadało wygranej jednego czy drugiego.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #70 dnia: 26 Listopad 2015, 11:45:11 »
Thalen natomiast bacznie obserwował swojego zawodnika, bo w końcu postawił na niego całe 10 grzywien! Jednakże, nie po to przybył na ten cały konkurs, tylko miał ważniejszą misję poznania trunku krasnoludów, ale niestety nie przychodziło mu do głowy kogo mógłby teraz zapytać, poza krasnoludami, których jeszcze nie było widać.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #71 dnia: 27 Listopad 2015, 17:43:42 »
Zauważyłeś że ręka Slithara nieco się zachwiała z swym chwytem na kuflu, możliwe że był to znak iż już niedługo będzie miał dość. Guthak natomiast wydawał się trzymać. Przed zawodnikami postawiono kolejne kufle. Tym razem obaj w zażartym boju wychylili naczynia na hejnał. Nastąpiło groźne mierzenie wzrokiem a potem hałas. Slithar rąbnął paszczą w stół. Guthak przez chwilę patrzył się zwycięsko, a potem wykonał zgrabny manewr odejścia od stołu, mniej więcej tak...


Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #72 dnia: 27 Listopad 2015, 17:58:30 »
Kiedy ork wygrał, Thalen uśmiechnął się, że na niego postawił! Walka była jednak wyrównana, jednakże im wielkie cielsko tym więcej można w nie zmieścić, tak właśnie było w tym wypadku. Elf oczywiście nie ociągał się i poszedł po swoją dolę za wygrany pojedynek, wszak postawił na orka całe 10 grzywien w międzyczasie zapytał kiedy zjawią się pokurcze w postaci krasnoludów. 
- Mój zawodnik wygrał, więc ile otrzymam grzywien? Mam jeszcze jedno pytanie za ile przybędą tutaj krasnoludowie?
Długouch czekał teraz na grzywny i odpowiedź.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Listopad 2015, 17:44:35 »
-Kolejny pojedynek powinien się rozegrać pomiędzy nimi, a jakimiś nowymi. Zazwyczaj są na czas, więc niedługo będą. - odparł. -A twoja wygrana to 80 grzywien. Trzymaj i leć. Chyba, że chcesz znów postawić.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #74 dnia: 29 Listopad 2015, 11:54:54 »
Thalen przyjął grzywny, które udało mu się wygrać, ale będąc żądnym grzywien obstawił kolejne 10, aby móc wygrać jeszcze więcej, bo krasnoludów ponoć nie da się opić.
- Wezmę 70 grzywien a resztę chcę obstawić na krasnoluda. Mam dziwne przeczucie, że pewnie wygra pojedynek bez mrugnięcia okiem w końcu mają łby nie od parady.
W tym momencie elf się rozejrzał czy ktoś obok niego nie stoi i powiedział szeptem do faceta przyjmującego zakłady.
- Chciałbyś zarobić parę grzywien od tak na boku? Szukam informatora a mam przeczucie, że możesz mi pomóc, więc jak będzie?
Zapytał czekając na pozytywną odpowiedź.

213g + 70g = 283g

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Listopad 2015, 18:29:37 »
-Pff parę grzywien? Nie obrażaj mnie elfie. Ja tu obracam sumami większymi niż kiedykolwiek widziałeś. Zjeżdżaj stąd póki chce przyjmować twoje pieniądze. Pomysł oferowania pieniędzy facetowi który skupiał ich większość podczas takiej imprezy nie był najlepszy. Ktoś za tobą nagle wrzasnął. -Za parę minut rozpoczyna się nowy pojedynek! Yurdin kontra Maldon! Obstawiajcie, który brodacz nie da rady! Te słowa oznaczały że albo obaj zawodnicy mieli bujne brody albo obaj byli krasnoludami.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #76 dnia: 29 Listopad 2015, 18:41:54 »
Elf zmieszany odsunął się i przystąpił do postawienia 10 grzywien na jednego z krasnoludów, ale nie znając żadnego z nich wybrał po prostu na ślepo.
- Stawiam 10 grzywien na Yurdina.
Powiedział dając grzywny, które chciał ofiarować wcześniej za informacje. Thalen był ciekaw zakończenia pojedynku, bo jeśli zawodnicy należeli do tej samej rasy to pojedynek powinien być wyrównany w jakimś tam stopniu, chyba że jeden z nich coś wrzucił do napitku przeciwnika.

293g - 10g = 283

// Dodałem te 10 grzywien z poprzedniego pojedynku.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #77 dnia: 29 Listopad 2015, 18:55:15 »
I pojawiła się dwójka krasnoludów. Byli dość podobni do siebie, ale w sumie tak było z większością krasnali. Przycupnęli wygodnie przy bitewnym stole. Jeden z nich splunął na ziemię, a drugi trzasnął kościami w palcach. Wymienili spojrzenia między sobą i podnieśli ręce na znak rozpoczęcia pojedynku. Przyniesiono napitek i wtedy się zaczęło...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #78 dnia: 29 Listopad 2015, 19:23:57 »
A, elf był ciekaw zakończenia pojedynku, ale również bacznie obserwował otoczenie, bo musiał znać przepis albo coś czym przyprawiają to piwo.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:08:28 »
Kufle szły w ruch, jeden za drugim, drugi za trzecim i tak ciągle. Piana z piwa rozbijała się na brodach zawodników niczym morskie fale uderzające o skaliste wybrzeże. Grube paluchy pewnie dzierżyły naczynia i przyczyniały się do rychłego opróżnienia. Wydawało się że ich tempo nie maleje, jednak po pewnym czasie Maldon zaczął słabnąć. Minęło parę minut i prawie leżał na blacie choć tliła w nim się jeszcze siła. Yurdin postanowił stanąć zwycięsko na krześle i w geście dominacji wychylić ostatni kubek. Wtedy jednak zebranych przeszyło zdziwienie. Yurdina niemal ścięło z nóg i padł na plecy ledwo przytomny.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:08:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything