Autor Wątek: W drodze do Metr  (Przeczytany 4949 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yarrin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: -189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Sierpień 2015, 00:05:14 »
Ech :D. Widziałem w temacie z przetapianiem surowców, że tam odliczają od wagi przedmiotu % uszkodzenia i dlatego tu też odjąłem. A jeśli chodzi o staty, to napisałeś, że "rzeczy są uszkodzone" i tym się sugerowałem :P.
Zrobię w tej wyprawie trochę błędów, to w następnych powinienem wiedzieć co i jak.


Rekrut gwizdnął z podziwu. Nie spodziewał się, że rozmawia z kimś o znaczącej pozycji w organizacji. Po małym pokazie umiejętności w walce uważał ją za doświadczoną wojowniczkę, ale teraz jeszcze bardziej urosła w jego oczach.
- Ha, gdzież więc moje maniery! Od teraz zawsze będę się zwracał per pani Kapitan! - zaśmiał się. - Naprawdę cieszę się, że jeszcze nie będąc Bękartem miałem zaszczyt poznać tak szybko kogoś o wyższej randze.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Sierpień 2015, 11:56:24 »
- Tytułów i stopni używamy tylko w trakcie ważnych misji czy oficjalnych popijawach. Po paru wizytach na poligonie będziesz miał mnie dość.

Forum Tawerny Gothic

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Sierpień 2015, 11:56:24 »

Offline Yarrin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: -189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Sierpień 2015, 12:10:12 »
Yarrin lubił wyzwania i ciężką pracę, o ile rzecz jasna dawała ona efekty. Kochał ten moment, kiedy po cholernie ciężkim dniu wraca się zmęczonym i pada na łóżko. Mógł być wtedy zadowolony z siebie, że wycisnął z siebie ile się dało. Mimo wszystko wiedział, że praca w jego rodzinnej wiosce, a trening na poligonie to dwa różne światy. Na wygodę taką jak dobre łóżko pewnie będzie musiał długo pracować.
- A po jeszcze paru się przyzwyczaję - skwitował i ziewnął potężnie. Niewątpliwie był zmęczony i niewyspany przez niezbyt komfortowe warunki. Siedzenie tyle czasu pośród skrzyń i worków, spanie na wozie  w czasie hemis... Szczególnie to ostatnie chyba każdemu dałoby w kość, nawet mimo tego, że hemis dopiero się zaczynał.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Sierpień 2015, 12:43:26 »
Dojechaliście do Efehidonu, Irina wręczyła ci 100 grzywien gdyż Karl nie kwapił się do zapłacenia. Razem z najemniczką wybraliście się do Bastardo.

Zadanie zakończone powodzeniem.

Yarrin otrzymał zadanie eskorty kupca w drodze do Metr. Niestety po drodze zaatakowali ich bandyci, i gdyby nie niespodziewana pomoc ze strony Iriny wyprawa skończyłaby się źle. Najemniczka oznajmiła że trakt prowadzący wgłąb hrabstwa Revar jest zbyt niebezpieczny dla pojedynczego i niedoświadczonego wojownika. Zawrócili więc do stolicy.

Yarrin - 100 grzywien od Iriny

5x
Nazwa broni: sztylet bandyty
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 0,62kg stali Valfdeńskiej o zasięgu 0,3 metra, uszkodzony


Talenty:

Yarrin
Aktywność - 1 brązowy talent
Opisy - 1 srebrny talent
walka - 1 srebrny talent
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2015, 21:35:22 wysłana przez Melkior Tacticus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: W drodze do Metr
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Sierpień 2015, 12:43:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top