Autor Wątek: Potwór z pieczary.  (Przeczytany 6863 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:15:13 »
Ukah ucieszył się że dzik poszedł i natychmiast schował kusze na plecy. Następnie podszedł do końca konara i chwycił go mocno obiema rękami starając się go podnieść. Pomógłbyś. powiedział Ukah do niziolka.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:20:26 »
Niziołek też złapał się konaru i przeciągnęliście go na miejsce ogniska.
-  Takie wielki się nie spali.  Stwierdził Henry jak już byliście na miejscu.
Złapał za siekierę i zaczął rąbać to na drobniejsze kawałki. Po chwili ognisko było przygotowane i zabraliście się za rozpalanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:20:26 »

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:25:26 »
Ukah tak jak i reszta próbowała rozpalić ognisko. Oczywiście wybrał swój ulubiony sposób na zrobienie ognia. Dwa kamienie. Stukał(jakoś nie mogę znalezc dobrego słowa) kamień o kamień iskry leciały prosto w ułożone drzewa. Ukah liczył na to że dosyć szybko rozpali ognisko.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:30:41 »
Niestety okazało się, że dwa pierwsze lepsze kamienie nie były krzemieniami i nic się nie stało. Ktoś jednak w końcu znalazł swoje krzesiwo i z kory brzozowej zrobił podpałkę. Ognisko już po chwili wesoło trzaskało płomieniami.
-  Szkoda, że nie ma co wrzucić na ruszt.  Stwierdził ze smutkiem jeden ze strażników. Burza tym czasem już się rozszalała. Na szczęście jesteście dobrze ukryci pod drzewem. Niedaleko walnął jakiś piorun. Widzisz, że część ludzi naprawdę się boi. Jesteście dobrze skryci pod jednym z większych drzew które ma rozbudowaną koronę.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:44:43 »
//z tego co czytam lepiej było zabić dzika :)

No nic trzeba to przeczekać. pomyślał Ukah i wyjął swój miecz z pochwy po czym zaczął go czyścić jakąś szmata którą miał w kieszeni. W spokoju oczekiwał polepszenia się warunków atmosferycznych.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Czerwiec 2015, 12:06:43 »
// Ha! W tym cały haczyk! Nie masz pojęcia co by się stało jak byś strzeli. Może byście miel co jeść, a może własnie byś uciekał przed zgrają demonów ;) Teraz dam Ci ostrzeżenie ale nie spodziewaj się ich w przyszłości:

Coś cię tknęło. Siedzicie pod jednym z większych drzew w okolicy, w ręku trzymasz mosiężny miecz, a w koło trzaskają pioruny. Widzisz, że ludzie skuleni są w koło tego drzewa.

// Nie mówię, że musi w was walnąć piorun bo w koło są inne drzewa, ale wasze jest jednym z większych. Lepiej uważać na takie, rzeczy bo jak miałbym np zły humor to właśnie mógłbym zabić wszystkich uczestników konwoju zostawiając tylko ciebie przy życiu cudownie ocalonego przez los ;)

Strażnik wstał i podszedł do ciebie.
-  Wyglądasz mi na myśliwego. Może byś coś upolował? Mogę zapłacić.  Zaproponował.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Czerwiec 2015, 12:35:02 »
//I teraz nie wiem czy uciekać spod drzewa bo walnie piorun i iść na polowanie gdzie walnie mnie piorun bo mam miecz stalowy miecz a pioruny lubią do metali iść a może zostać i liczyć że nic złego się nie stanie :D

Ukah nie wstanal tylko powiedział Spójrz chlopie, deszcz, jest strasznie ciemno przez te chmury i dodatkowo jest wielką burza. I ja mam latać koło piorunów z mieczem w dłoni? Nie dzięki może jak pogoda się nieco uspokoi. powiedział Ukah który kontynuował czyszczenie miecza.



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Czerwiec 2015, 16:46:23 »
-  Może zostaw u mnie miecz i pójdź z kuszą?  Zaproponował ten. Następnie spojrzał w górę.
-  Jaka jest szansa, że ciebie piorun walnie jak wokoło tyle drzew?

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Czerwiec 2015, 17:07:48 »
Uwierz mi jest dosyć duża, a po za tym miecza Ci nie oddam, już raz go zgubiłem. powiedział Ukah który nadal miał w pamięci bandytów którzy go pobili i zabrali miecz na wyprawie z Dwalinem.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Czerwiec 2015, 17:37:17 »
Strażnik tylko uśmiechnął się ironicznie na twoje zachowanie, machnął ręką i poszedł.
Miałeś teraz okazję rozejrzeć się z kim podróżujesz. Oprócz ciebie dwóch strażników i rodziny Henrego był tam jeszcze kupiec, którego nie stać było na własny wóz oraz jakaś kobieta z gromadką ok 6 dzieci w wieku 4-6 lat.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Czerwiec 2015, 18:23:39 »
W istocie Ukah rozejrzał się trochę po towarzyszasz podróży. E nic ciekawego no może oprócz bliźniaczek. pomyślał Ukah i wreszcie skończył czyścić miecz, który następnie schował do pochwy. Z niecierpliwością oczekiwał polepszenia sie warunków. Obawiał się że pogoda jak już się poprawi to poprawi się dopiero w nocy a w nocy nie opłaca się podróżować. Zbyt niebezpiecznie. Dziki i te inne widocznie spedze tutaj noc.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Czerwiec 2015, 23:23:15 »
// 17:00
-  Idziemy coś upolować. Nie oddalajcie się stąd.  Powiedział jeden ze strażników zdejmując łuk z pleców. Obaj są uzbrojeni dość standardowo. Miecz i sztylet przy pasie, łuk i kołczan na plecach. Ruszyli obaj w stronę gdzie widziałeś dzika.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Lipiec 2015, 12:15:37 »
//Z góry przepraszam za nieobecność
//Jaka teraz jest pogoda?


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Lipiec 2015, 19:20:34 »
// Gdzieś cię zgubiłem. Jak się nie odzywam dłużej niż dzień to znaczy, że o tobie zapomniałem lub gdzieś wyjechałem. Albo no... nie żyje :/
// Szaleje burza. Od chmur aż się zrobiło ciemno. Ulewny deszcz smaga was jak biczem po twarzach.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Lipiec 2015, 20:13:25 »
Idioci zaraz ich coś zeżre. pomyślał Ukah i zaczął obserwować okolice. Ciemno jak w pupie u murzyna, i jeszcze do tego wielki deszcz który mówiąc między nami przydałby się w pewnej krainie na wschód od Berlina. Po obczajeniu trochę okolicy, (w sumie nie było co obczajać bo ciemno wszędzie i wogóle ) Ukah zaczął ponownie obserwować bliźniaczki. No bo w sumie co miał innego do roboty.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Lipiec 2015, 20:54:28 »
Widzisz, że obie trzęsą się wtulone w pierś matki. Huk burzy jest bardzo duży. Ciężko Ci cokolwiek usłyszeć.
//18:00

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lipiec 2015, 21:31:23 »
//Chciałbym zgłosić nieobecności może dopiero w weekend czas będę miał póki co proszę wstrzymać wyprawę. Oczywiście jak wybiorą mnie na lorda elekta będę znacznie częściej ;)

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lipiec 2015, 21:54:53 »
// Nie łudź się nie wybiorą cię.
//Twoja nieobecność to nie mój problem. Ty tracisz czas :D

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #58 dnia: 08 Lipiec 2015, 22:26:22 »
Ukah był niesamowicie znudzony, tym że nie może nic zrobić. Czekał nadal cierpliwie na ludzi którzy poszli na polowanie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Lipiec 2015, 16:00:43 »
// Dla jasności zawsze możesz coś zrobić. Nie oczekuj, że jak nic nie będziesz robił to coś się będzie dziać :D

Już od dwóch godzin nikt nie wrócił. Deszcz zaczął już przemakać przez korony drzew wiec zmokłeś i tak. Widzisz, że niektórzy starają się zdrzemnąć ale przy trzaskających wokół piorunach jest to trudne. Masz wrażenie, że burza ustaje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Lipiec 2015, 16:00:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything