Autor Wątek: Pęknięte naczynie  (Przeczytany 5228 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Czerwiec 2015, 19:02:19 »
Dael szedł za mężczyzna w stronę jego domu, po jakimś czasie weszli do mieszkania mężczyzny. -Mili ludzie, ventepi błogosław im za ich gościnność. -Dziękuje za poczęstunek dobry człowieku,   

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:59:59 »
- Jak będziesz chciał się przespać do rana to mamy jeden wolny pokoik dla gości, jak wychodzisz z tego pokoju to w lewo, korytarzem prosto i po prawej stronie jest taki mały pokoik z jedym łużkiem, ale najpierw zjedz coś bo pewnie jesteś zmęczony po podróży, a właśnie skąd przybywasz? - powiedział do ciebie człowiek zajadając się dzikiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Czerwiec 2015, 20:59:59 »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Czerwiec 2015, 21:36:43 »
-Dziękuję za instrukcję, mam wrażenie że skorzystam z waszej gościny, a co do tego skąd przybywam, to przybyłem tutaj ze stolicy.Mam do zrobienia zadanie w waszej pięknej wiosce.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Czerwiec 2015, 13:45:31 »
-A więc idź się prześpij jak chcesz pomóc sołtysowi bo taki niewypoczęty to trudno ci będzie wykonać jego zadanie bo łatwych on niema. - rzekł do ciebie ten sam mieszkaniec

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Czerwiec 2015, 13:48:48 »
Po zjedzeniu z mieszkańcem i jego żoną posiłku Dael postanowił przespać się po walce . Wstał od stołu podziękował za posiłek i skierował się do pokoju o którym mówił mężczyzna. W środku położył się do łóżka zamknął oczy i zasnął.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Czerwiec 2015, 14:06:37 »
Obudziłeś się o 8:00, przez okno świeci słońce i zapowiada się że będzie ładny dzień.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Czerwiec 2015, 14:09:36 »
Dael wyszedł z pokoju. I skierował się do wyjścia. Nie miał zamiaru budzić gospodarzy. Wyszedł z domku i rozejrzal się dookoła. Musiał poszukać karczmy, a potem znaleźć sołtysa.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Czerwiec 2015, 14:12:21 »

Chmielowo


Gdy wyszedłeś na zewnątrz w oczy świeciło ci słońce, zapowiadał się upalny dzień, po chwili zobaczyłeś karczmę



Karczma "Płynne złoto"

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Czerwiec 2015, 15:26:46 »
Dael od razu skierował się do karczmy. Miał ochotę na kufelek dobrego zimnego piwka.A dodatkowo, była szansa że był tam sołtys.Więc Dael podszedł do karczmy, i do niej wszedł, spojrzał się dookoła.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:14:13 »
Gdy wszedłeś do karczmy usłyszałeś typową muzykę którą można było usłyszeć w normalnej karczmie, wszyscy śpiewali, tańczyli, jednymi słowy bawili się, po chwili karczmarz zawołał do ciebie - Co mogę dla ciebie zrobić, potrzeba ci jakiś informacji czy po prostu chcesz się napić lub zjęść?

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:37:56 »
Dael rozejrzał się po karczmie. Panowała tu dość swojska atmosfera. Odpowiedział jowalnie karczmarzowi: -Z tego co słyszałem wasza wioska słynie z dobrego piwa ! Poproszę jeden kufelek.-Dodatkowo dodał jeszcze tonem normalnej rozmowy: -Szukam sołtysa, gdzie go mogę znaleźć ?

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:40:34 »
- Proszę, oto piwo nie musisz płacić pierwsze na koszt firmy bo jest straszny upał dziś - uśmiechnął się i dodał - Sołtys jest na górze w jednym z pokoi, chciał chwilę odpocząć, pokój w którym przebywa to jest pierwszy po prawej jak wejdziesz na górę, a schody są tam do prosta.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:43:28 »
Po chwili Dael zapytał się karczmarza z uśmiechem -Wziąć drugi kufelek dla sołtysa ? -W końcu, sołtys też człowiek ! Piwo pić musi i zapewne lubi !Jednocześnie rozglądał się z ciekawością po karczmie.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:44:30 »
- Pewnie, może się ucieszy z tego, bierz. - powiedział dając ci dwa kufle z piwem do ręki

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:48:21 »
Więc Dael obładowany kuflami ruszył w stronę schodów które pokazał mu pokaźnych zresztą rozmiarów ! Karczmarz. Elf wszedł po schodach i wyszedł na korytarz.-Pierwszy z prawej -Pomyślał, podszedł do drzwi i zapukał w nie kuflem.W końcu nie miał wolnych rąk !

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:52:03 »
Jak karczmarz mówił był tam gdyż on sam otworzył ci drzwi i rzekł do ciebie -Czego tu chcesz, po co te piwa niesiesz? Skąd przybywasz. - powiedział do ciebie takim pewnym głosem.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Czerwiec 2015, 17:56:47 »
-Piwo niosę jedno dla Ciebie drugie dla siebie, bo o suchym gardle słabo się gada. A co do tego czemu tu jestem. To zostałem wysłany z zadaniem przez tajemniczego delikwenta z który przesiaduje w karczmie obieżyświat. Miałem wykonać Twoje polecenia a potem wrócić do mężczyzny z karteczką o wykonaniu zadania

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Czerwiec 2015, 18:01:00 »
Ciszej, bo ktoś jeszcze usłyszy, wejdź do pokoju. - powiedział nalegając abyś wszedł do pokoju, gdy już tam byłeś zamknął drzwi i zaczął mówić - Chodzi o to że moi chłopcy wyruszyli i ich kilka dni nie będzie a jakiś czas temu bandyci ukradli mi moją rodzinną misę która była przekazywana z pokolenia na pokolenie, twoim zadaniem jest to że masz odnaleźć ich i przynieść moją misę, musisz ich ukarać a odniesiesz sowite wynagrodzenie. - powiedział przyciszonym głosem żeby nikt inny nie słyszał.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Czerwiec 2015, 18:02:56 »
-Jak długi czas temu to się stało? I czy masz jakieś dokładniejsze informację na ten temat ?Nie wiem, ktokolwiek ich widział albo coś w ten deseń ?  Zapytał Dael po wejściu do pokoju.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Czerwiec 2015, 18:41:54 »
- Stało się to cztery dni temu, jest do złota misa a na niej wyryte jest "S" Mówią że ruszyli w kierunki jaskini, niby mają tam swoją kryjówkę ale nic nie jest pewne, idź to sprawdź bo może tam są a przecież w każdej chwili może już ich tam nie być prawda? Ruszaj. - krzyknął słowo "Ruszaj"

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pęknięte naczynie
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Czerwiec 2015, 18:41:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top