Autor Wątek: Miła woń  (Przeczytany 2886 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Maj 2015, 08:38:33 »
Zasyczałem na znak wyraźnego zwycięstwa. Możliwe, że niepodejrzewał w jak głęboki bagno się wpieprzył.
-Potrzebna, mi jest receptura. Receptura na twoje kadzidło ,,specjalne". Na to co daje wizje i ty mi je dasz. Chyba, że nie zależy ci na życiu.- Po tych słowwach zasyczałem przeraźliwiw. Po tych słowach, uderzyłem go mocno ogonem, by go ogłuszyć.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 08:40:55 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Maj 2015, 09:21:44 »
- Kto cie przyslal? Ten zawistny skurwysyn w kapeluszu? Czy moze jestes od krola i chcesz mnie zrujnowac? Zapewne mowisz o moim "nowym" wytworze, nie wiedzialem ze ma dzialanie narkotyczne. Dobrze ze mi to uswiadomiles! - usmiechnal sie szyderczo. - Jestem zbyt wazny i wplywowy wiec nie mozesz mnie tknac, wiec zapomnij o tym ze dam ci moja recepture. - szyderczy usmiech nie znikal z jego ust. - Chociaz moze mam dla ciebie pewna propozycje...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Maj 2015, 09:21:44 »

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Maj 2015, 10:20:19 »
- Jestem Jaszczuroczłekim. Wystarczy, że cię ugryze i się schowam. Twój organizm zostanie sparaliżowany. To mi da czas, by uciec i schować się wśród swoich braci.- Zasyczałem szyderczo- A twoje kontakty skończą się tam, gdyż ciepłokrwiści nie mają szans, na mych terenach. Mam również, w sobie wystarczająco śliny, by zatruć wszystkie kadzidła. Co raczej nie przysporzy ci klientów. Pasuje ci moja propozycja?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Maj 2015, 10:32:08 »
Kupiec z pokerowa twarza wpatrywal ci sie w oczy. - Jestem kurwa nietykalny. Jeden znak i zaraz tu beda moi orkowie... Wiec jak, bedziesz mi dalej grozil czy posluchasz co mam ci do zaproponowania?

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Maj 2015, 10:48:32 »
- Posłucham. Jednak czy spełnię, zależy od opłacalności. 100 grzywien teraz, receptura po robocie. A zrobię, to co będziesz chciał.- Powiedziałem spokojnie, po czym z pyska na ziemie upadł dosyć duża kropla toksycznej śliny.- Innej opcji, nie widzę. Gdyż, nim orkowie zdążą przybiec, ty będziesz martwy. A mi na życiu nie zależy, a tobie chyba tak.- Zaśmiałem się szyderczo.- A jeśli, będą starać uprzykrzać się mi życie. Wrócę, z dwa razy większa liczbą Jaszczuroludzi. A my, jesteśmy znani z dużych umiejętności bojowych. Bo to my mordowaliśmy Drakonów, to my podbiliśmy elfów. I to my, nie mamy litości.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Maj 2015, 11:32:54 »
- Nie boje sie ciebie. - rzekl patrzac ci sie w oczy. - Wiec tak, ja dam ci falszywa recepture i 50 grzywien a ty dasz mi spokoj. Orkowie juz sa. - w drzwiach stanelo 5 roslych orkow uzbrojonych w wielkie dwureczne miecze.- Ty wypelnisz swoje zadanie a ja bede mogl dzialac dalej. Idziesz na to?

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Maj 2015, 12:12:36 »
-Dobra niech ci będzie, że przystaje na to- Powiedziałem spokojnie. Chociaż, nie chce zakończyć tej roboty w taki sposób. Chce zdobyć prawdziwą recepturę, bo mam kogoś z kim mogę się pobawić. Uśmiechnąłem się spokojnie i chwyciłem grzywny i fałszywą recepturę. Po odebraniu rzeczy, ruszyłem w stronę człowieka z kapeluszem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maj 2015, 13:30:29 »
Kupiec rzucil ci mieszek i zwitek papieru zapisany w niezrozumialy sposob. Pozegnal cie gestem reki. Dotarles do faceta w kapeluszu, stal tam gdzie wczesniej. Gdy cie zobaczyl zblizajacego sie rzekl. - I jak ci poszlo? Zdobyles? Po co sie pytam. Napewno tak. - rzekl podekscytowany.

//Otrzymujesz od kupca 50 grzywien.


Nagle poczules uderzenie czyms ciezkim w glowe, ostatkami przytomnego wzroku zauwazyles ze ktos zaklada ci worek na glowe. Obudziles sie w malym pomieszczeniu, wokol cuchnelo fekaliami. Pokoj byl pusty. Siedziales na metalowym krzesle, wyraznie zdezorientowany. Pod sciana stala otwarta skrzynia z ktorej wystawaly twoje bronie. Byl polmrok. Temperatura wynosila okolo 10oC. Siedziales w spodniach i koszuli i rozgladales sie nie przytomnie, byles przykuty do krzesla niewidzialna sila, zapewne jakas magia.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Maj 2015, 16:35:46 »
Zasyczałem pod nosem, na znak zdezorientowania. Co się stało? Czemu nie mogę się ruszyć? Dosyć tu chłodno. Nie dbają o mnie. I ten zapach rozkładu i śmierci. Umarłem? A teraz czeka, na jaką rozprawę o moim życiu? Chociaż, mówiono mi, że mym ostatnim zadaniem, będzie walka z kimś lub czymś, co będzie mą odwieczną walką. Chcę się ruszyć, ale nie mogę. Co się dzieje.... Jestem Nietykalny. Czy on był człowiekiem? A może tylko mi się tak wydawało. Może to ten, człowiek od kadzideł. A ta wiadomość, to była wiadomość o tym, że trzeba mnie ściągnąć. Dlatego on wiedział, że to o tego człowieka chodzi. Pewnie jakby, się zapytał kulturalnie otrzymał, bym tą samą wiadomość. To TAKIE OCZYWISTE. Najpierw zagaduje mnie człowiek, bym coś zdobył od innego człowieka. Tamten, mnie sprawdza czy potrafię, być dyskretny i czy jestem w stanie coś osiągnąć. Potem wracam, z informacją jak przebiegł mój test. A teraz siedzę i gnije na tym pieprzonym krześle. Szybko, zacząłem łączyć fakty, jednak nie byłem w stanie przewidzieć co się stanie, a może magiczne słowo pomoże.
- Proszę puść mnie. - Powiedziałem, te słowa po czym wybuchłem wręcz ironicznym śmiechem. Przecież, to takie żałosne.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Maj 2015, 16:42:46 »
Mowiles sam do siebie. Po kilku minutach metalowe drzwi do pokoju uchylily sie i stanal w nich znany ci pan z kapeluszem. Oparl sie o framuge i z źdzblem w ustach usmiechnal sie szyderczo. - Nie szarp sie. To nic nie pomoze. Wybacz ze musialem cie ogluszyc, ale jaka mialem pewnosc ze bedziesz chcial tutaj ze mna zejsc? Musze wpierw sprawdzic ta recepture... Posiedzisz tutaj kilka godzin.
Jak szybko przybyl, tak tez szybko sobie poszedl. Drzwi ponownie zostaly zamkniete a twoje cialo jeszcze mocniej przycisnelo sie do krzesla.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Maj 2015, 16:54:07 »
Kilka godzin, nie uśmiecha mi się ta sytuacja. Przyciska mnie do krzesła, czyli jak uda mi się zniszczyć krzesła, to może uda mi się ściągnąć to ustrojstwo ze mnie. Pieprzeni magowie. Jak ja nie trawie tych istot. Sądzą, że mogą wiele. Chociaż nie mogą nic.- Postanowiłem się rozkołysać na krześle, na tyle ile było to możliwe. Pomagająć sobie o ile to możliwe ciosami ogona w nogi krzesła.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Maj 2015, 17:06:31 »
Jak sie okazalo, na twoje nieszczescie krzeslo tez mocno trzymalo sie ziemi, "kapelusik" byl chyba przygotowany na wszystko.
Mijaly minuty, po chwili zaczales czuc w pokoiku zapach palonego bagiennego ziela, dobywal sie jakby ze scian. Robiles sie senny i senny, wkoncu od nadmiaru substancji zawartych w zielu zasnales.

Minelo kilka godzin, odglos otwieranych drzwi zbudzil cie. Czules sie jakby przezulo cie stado troli. Widziales potrojnie, obraz rozjezdzal ci sie i rozmywal. Nadmiar oparow ziela dawal sie we znaki. Ujrzales 3 "kapelusikow" chociaz w drzwiach stal tylko jeden. Ponownie oparty byl o framuge i przezuwal trawe. Opuscil kapelusz na oczy niczyc kowboj w nieznanym ci wszechswiecie. Spojrzal na twoj zalosny wzrok. - Jaszczur, mam juz wyniki. Jak sie okazalo, oszukales mnie... Miales mi skurczybyku dostarczyc prawdziwa recepture. Ten skurwiel handluje narkotykami pod moim nosem... Trace klientow...

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Maj 2015, 18:14:16 »
- A mówiłem, ci żeby go zabić. Hahahaha- ÂŚmiałem się, jakby z niczego- Jak, nauczysz mnie tak roztrajać jak, ty teraz to zrobiłeś, to wymorduje jego i tych jego 5 orków. Hahaha- ÂŚmiałem, się z zmęczenia i zapachu zioła. Innymi słowy zaczęło mi odbijać. Nie wróżyło to dobrze, ale teraz mnie to nie interesowało. Miałem mocno wywalone na wszystko.Ale nie będę się spuszczał, nad kimś kto nie potrafi podejść do zadania wystarczająco szybko.- Miałem kilka okazji, by go zabić, a przynajmniej ogłuszyć i wyciągnąć z niego kilka informacji, ale powiedziałeś, że nic nie mogę mu zrobić... To nic mu nie zrobiłem i zrobił ciebie jak chciał. Bo mi tylko zależy na grzywnach. Hahaha
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 18:17:50 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Maj 2015, 18:29:15 »
//Ze tak ujme, jestes zjarany, mocno. :) A dialog oznaczasz tak: [i][/i] ;)
Facet wkurzyl sie patrzac na to jak sie cieszysz. Wykonal ruch gestem dloni w strone drzwi, tak jakby zachete. - Chlopaki zajmijcie sie nim. - obok "kapelusza" stanelo czterech bandziorow. - Nie pozwole sie oszukiwac. Zabawcie sie z nim. Jakby mu tak obciac ogon, co wy na to? A moze poodrywamy mu luski? Macie wolna reke. Ja musze narazie sie ulotnic. - kapelusz wyszedl z pokoju zamykajac drzwi, bandyci oparli sie o wrota. Minela chwila, przez szybke w drzwiach cos mocno blysnelo. Bandyci podeszli do ciebie. Mag z pewnoscia sie teleportowal gdyz uscisk nagle ustapil. Bujajacy ty przewrociles sie ze stolka i upadles na twarz. Jeden z bandziorow zlapal cie za glowe i przystawil sztylet do gardla. 3 typow stalo przed toba i patrzylo sie zlowrogo z wyciagnieta bronia. Twa bron lezala luzno wrzucona do skrzynii znajdujacej sie 2 metry na prawo od ciebie.

//Kleczysz... W jednym poscie ubijasz tylu na ile ci finiszery pozwalaja.




4*Bandyta

//Jeden stoi za toba i trzyma ci sztylet na gardle, 3-ch stoi przed toba. Wszyscy maja bronie w rekach. Jest 10oC

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Maj 2015, 19:57:43 »
- Ale masz piękne patrzałki. - Po tych słowach, mocno wybuchłem śmiechem, by po chwili mocno ugryźć bandytę, który mnie trzymał mnie za głowę. Następnie oparłem się na jednej nodze, tylko po to, by mieć jak wykonać zamach ogonem, wywracając się przy tym samemu na plecy i śmiejąc się. ÂŚmiałem się, jednak wewnętrzy upór dociągnął mnie do sztyletów. Gdy trzymałem sztylety, śmiech okazał się do powstrzymania. Turlając się z boku na boku, omijałem ostrza, coraz to bardziej sfrustrowanych bandytów. Podniosłem się dosyć, skocznie, tylko po to, by wbić drugiemu ostrze w oko. Potem wykorzystując fakt, że trzeci stał obok, wyłapał ode mnie mocny cios ogonem w głowę. 3 leżało, z czego jeden martwy, a dwóch leżało to od uderzenia, to od ugryzienia. 4 Był trochę bardziej doświadczony, zaatakował mnie dwoma mieczami. Jednak w miarę sprawnie udało mi się sparować ciosy, w chwili, gdy byliśmy bardzo blisko siebie, tworząc bardzo romantyczną atmosferę. Wgryzłem mu się w szyje i wygryzłem dosyć duży kawał mięsa.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 20:26:36 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Maj 2015, 20:04:59 »
//Piszesz strasznie chaotycznie, musialem przeczytac to kilka razy zeby cokolwiek zrozumiec. Jak splunales w oczy bandycie stojacemu za toba? Miales sztylet na gardle. Nie napisales konkretnych ciosow itp. Niby jest tetnica, oko itp. Ale wiesz... Inni prowadzacy podejrzewam ze tez zwrociliby na to uwage. Nie chce cie karac tak wiec cofam. Opisz to jeszcze raz. Kleczysz i masz noz na gardle.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Maj 2015, 20:35:44 »
//Powinienes napisac to jako drugi post.  <ignorant>. Masz potencjal bojowy wiec mozesz ubic dwoch sztyletem... ;) Nie bede juz matudzil. Nastepnym razem nie edytuj tylko nowy post piszesz od nowa.

Po sprawnej akcji jaszczura bandyci lezeli na glebie czy raczej podlodze. Jeden z nich mial wbity w oczodol sztylet. Dwoch lezalo ogluszonych. Ugryziony bandyta trzymal sie za szyje oszolomiony i krwawil, nie wgryzles sie w aorte przez co wciaz zyl.

//3xBandyta.
2ch lezy ogluszonych.
Trzeci lezy oszolomiony i krwawi z szyi.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 20:42:40 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Maj 2015, 20:56:58 »
Podszedłem spokojnie, do bandytów śmiejąc się przy tym głupkowato. Będąc, wyraźnie dalej pod wpływem. Oszołomionych zarżnąłem niczym zwierzęta. Na to miast 3 w w akcie miłosierdzie, pozwoliłem mu zejść przedwczesną śmiercią, przebijając mu serce nożem .

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Maj 2015, 21:00:39 »
//Nie masz przypadkiem tylko 2ch finiszerow na sztylecie?

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Maj 2015, 21:01:22 »
//To niech leży i krwawi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Maj 2015, 21:01:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top