Autor Wątek: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.  (Przeczytany 37661 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Maj 2015, 09:26:20 »
Creed zobaczył że elf podszedł do niego więc zakończył swoje ćwiczenia, schował miecz i rzekł do siedzącego obok elfa
-Witaj, jak cię nazywają? Mnie Creed. - powiedział elf do osoby z tej samej rasy

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Maj 2015, 09:27:08 »
Jaszczur chodził po pokładzie wpatrując sie w osoby biorące udział w ekspedycji na archipelag. Morze wydawało się spokojne a słońce przyjemnie grzało. Z ręką skrytą za płaszczem paradował przez pokład rozmyślając nad tym co tam napotkają. Po chwili wrócił do tej samej ławki, na której wcześmiej siedział. Przesiadywał już tam elf którego osobiście nie znał. Skłonił sie mu na przywitanie i usiadł obok niego wyciągając łape zza płaszcza. Spojrzał na elfa i zobaczył że niezbyt dobrze znosi podróż.
- Choroba morska? Też to kiedyś miałem, strasznie męczy. - powiedział z uśmiechem na twarzy do niego - Jestem Szeklan Caved.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Maj 2015, 09:27:08 »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #62 dnia: 10 Maj 2015, 09:48:35 »
Dael uśmiechnął się słabo do jaszczura i oddał mu uścisk dłoni. - Może nie choroba morska, raczej nieprzywyczajenie do pływania okrętem, za kilka godzin wszystko będzie dobrze. Powiedział z uśmiechem, następnie zwrócił się do elfa -Witaj, jestem Dael.  Rzekł wyciągając dłoń na powitanie.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Maj 2015, 09:49:07 »
Darius usłyszał polecenie do Anette i pobiegł do kajuty kapitana, drzwi były otwarte więc tylko zajrzał zza drzwi. wszedł do środka widząc, ze Malvaon i Salazar czekają na trzeciego rozmówcę i powiedział do Salazra na ucho, że jest wołany do innej osoby.

Salazar wstał i pokierował się do wyjścia z kajuty.

- Poczekaj, zaraz wracam, nie martw się. - Powiedział do Malvaona.

Poszedł do Kajuty pierwszego oficera i zapukał dwukrotnie do drzwi.

- Wołałaś mnie pani Anette. Tak więc jestem. - Mówił przez drzwi, nie należał do osób, które lubią być wołane, przyzwyczajony był do tego, że to ludzie przychodzą do niego.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Maj 2015, 09:51:32 »
Anette lubiła mimo wszystko pokazywać, że nie jest zwykłą kobietą. Nie było problemem żeby poszła do sędziego ale potrzebowała go na słowo tutaj. Inne uszy były zbędne.
-Wejdź kapitanie Salazarze.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Maj 2015, 09:57:01 »
Otworzył drzwi, wszedł i zamknął za sobą.
- Tak więc? Czy coś się stało? Warunki mam nadzieję, że są wystarczające, bo swojej kajuty nie oddam niestety, za dużo by było papierów i książek do przenoszenia.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Maj 2015, 10:07:21 »
Dhampir już sam nie wiedział, co ma ze sobą robić. Słuchać rozmów mu się nie chciało a podsłuchiwać nie wypadało, więc postanowił zagadnąć jednego z bękartów dlatego, że chciał ich poinformować o, Aprialu czyhającym w koloni karnej. Długowieczny początkowo chciał rozmawiać z Melkiorem zhańbionym synem Aragorna, ale ten niestety wlazł na bocianie gniazdo, co utrudniało komunikację choć elfa mógł najszybciej przekonać do podjęcia działań, bo uczestnicząc w walce z demonem mógł odzyskać część honorów, których został pozbawiony. Jednak natrafiła się druga okazja, bo Silvaster zauważył, Thema błąkającego się po okręcie, więc dhampir podbił do niego zagadnąć choć, długowieczny mógł się spodziewać pogardy z jego strony to mimo wszystko postanowił spróbować.
- Czołem, Themo co tam słychać?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2015, 10:11:04 wysłana przez Silvaster »

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Maj 2015, 10:10:18 »
Creed również podał rękę Daelowi, następnie zwrócił się do niego:
-Jak tam ci mija podróż? Ja osobiście niemam co robić, kombinuję żeby ten czas poprostu jak najszybciej minął. - następnie zwrócił się do jaszczura - A tobie szeklan, jak ci mija czas?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Maj 2015, 10:12:40 »
- Spokojnie, trzeba odpocząć przed dopłynięciem do archipelagu. - powiedział do Creeda opierając się o ławkę. Wiatr przyjemnie wiał.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #69 dnia: 10 Maj 2015, 10:14:34 »
-Nie chodzi o warunki, te są całkiem przyzwoite. Chciałam cię poinformować po prostu że w pewnym momencie naszego zwiedzania nowych terenów będę potrzebowała się odłączyć, być może z osobą czy dwoma. Tacy jak ja muszą mieć odrobinę wolności. To nie znaczy oczywiście, że nie wrócimy. Zwyczajnie lubię robić różne rzeczy na własną rękę.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #70 dnia: 10 Maj 2015, 10:20:35 »
- Odrobinę wolności... Niczym wolny ptak? - powiedział mrużąc oczka. - Nie chcesz, to nie mów o co chodzi, jednak jeżeli powiesz mi czego szukasz to może będę w stanie pomóc Tobie.

- Zatem wyznacz te osoby i wyślę was w inne rejony wysp, byś mogła zorganizować swoje plany, jednak ostrzegam cię. 3 podróżników to mało, jeżeli chodzi o te rejony świata.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Maj 2015, 10:25:48 »
-Akurat ja chce trochę się pocwiczyc w morskim fachu, nie wiadomo co się może człowiekowi przydać. A Ty dużo pływałes  ?  

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Maj 2015, 10:26:42 »
-Planowałam odwiedzić niewielką wysepkę na północy zachód. Ponoć nazywa się Setir. A czego tam chce szukać? Nie wiem. Dlatego właśnie chce się przekonać co tam jest. Ot obudziła się we mnie żyłka podróżnika.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2015, 10:30:12 wysłana przez Anette Du'Monteau »

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Maj 2015, 10:34:54 »
- Setir... Tak, nie aż taka mała ta wyspa. Proponuję ci więc taki układ, ze najpierw pójdziecie z całą grupą. bo wyruszymy najpierw z Valant na Sil Ignis, potem Hadur, w końcu na Setir, tam jednak przejdziemy tylko przez puszcze, by przedostać się na północną część Valant. Wy odłączycie się tam i drogę powrotną zrobicie przez wyspy Hadur i Sil Ignis do portu w Hessein. My pójdziemy przez Valant. Nie możecie się spóźnić na statek, gdy będziemy odpływać, nie będziemy czekać na was. Nadal nie wiem kogo sobie upatrzyłaś, pani, na swoje owieczki, bym mógł to racjonalnie wyjaśnić bez wzbudzania zbędnych podejrzeń wśród załogi.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Maj 2015, 10:44:31 »
-Dwóch elfów. Wierzę że jedne nazywa się Creed, a drugi nie pamiętam. Ale jest dość charakterystyczny.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Maj 2015, 11:00:17 »
- Charakterystyczny, niech zgadnę, że chodzi o tego naszego banitę na pokładzie. - Powiedział już knując swoje teorie spiskowe dziejów.

- W porządku, niech tak będzie, może i nawet lepiej. Czy coś jeszcze, pani Anette? - Zapytał chwytając za klamkę.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Maj 2015, 11:06:00 »
-Nie. To chyba wszystko. Chyba że ty masz jakieś szczególne życzenia.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Maj 2015, 11:11:03 »
Jaszczur zwrócił się do Daela.
- Chyba czwarty rejs. Już mam małą wprawę.

Canis

  • Gość
Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Maj 2015, 11:13:17 »
- ÂŻyczę sobie by mi czasem żadne papiery nie zniknęły, okręt nie spłonął. - Bezpośrednio nawiązując do wydarzeń w komisariacie Hertlinga. - A wszyscy zrobili co trzeba by powrócić do domów w pełni zadowoleni, a przynajmniej żywi.

Powiedział wychodząc z kajuty i zamykając za sobą drzwi. Poszedł z powrotem do swojej kajuty, gdzie nadal brakowało Rakbara.

- Masz dobrych znajomych Malvaonie. Gdzie hrabia [member=4775]Rakbar Nasard[/member] ? Przyjdzie tu w końcu?

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Maj 2015, 11:23:30 »
-Nie to jest moja pierwsza morska wyprawa, nigdy nie pływałem ale nie mam choroby morskiej i się świetnie czuję, może mam dobry hart ciała, albo po prostu wieżę że nic mi nie jest, ale raczej dobrze to zniosę. Może poćwiczymy trochę fechtunek? - powiedział uśmiechając się do Daela

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kojący dotyk Enart. Odkrywanie tajemnicy archipelagu Chatal.
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Maj 2015, 11:23:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything