Autor Wątek: [ROZWIĄZANY] Gothic: Edycja Rozszerzona - Gdzie umieścić poszczególne pliki?  (Przeczytany 512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn ValfrandenAutor wątku

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 50
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośœci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
Cześć może mi ktoś powiedzieć gdzie mam poumieszczać pliki [z nazwami proszę]  Ściągnąłem moda edycje rozszerzoną wersję 1.04. Mam zainstalowany player kit, FPS, oraz system pack.
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2016, 18:46:51 wysłana przez Nocturn »

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Odp: Pomocy !
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2015, 17:17:02 »
Jak masz instalkę do wybierasz katalog z grą.

Offline Gorn ValfrandenAutor wątku

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 50
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośœci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2015, 18:39:11 »
Ok. Zrobiłem to i mam wszystko w 1 folderze w tym samym pliku. Ale jak odpalam w starterze, to pokazuje podstawową wersje i edycje. ale jak naciskam edycje,  to nadal jest podstawowa wersja. A nie edycja rozszerzona.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2015, 18:47:10 wysłana przez Gorn Valfranden »

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputacja: 32
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2015, 18:48:52 »
Pliki .mod do data/modvdf
Ikonka i plik .ini do system
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2015, 10:34:03 »
Ponadto plik o rozszerzeniu .rtf powinien znajdować się w katalogu Gothic\System, jednak zawiera on jedynie opis modyfikacji, więc nie jest niezbędny do jej poprawnego działania.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.