Autor Wątek: Edycja Rozszerzona - Pytania/Problemy  (Przeczytany 4086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond ÑoldorAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Edycja Rozszerzona - Pytania/Problemy
« dnia: 18 Marzec 2015, 12:06:35 »
Chyba najlepiej będzie, jak powstanie zbiorczy temat na problemy związane z ER. ;)

Zadanie "Skrytka", które zleca nam Will. Odnalazłem 3 miejsca na skrytkę, które zostały oznaczone na mapach. Przy wieży obok chaty Cavalorna, w jaskini przy rzece obok SO i w jaskini obok grobowca, gdzie z Miltenem szukamy kamienia ogniskującego. Są jeszcze jakieś miejsca?

Blizna na sumieniu. Jestem już w 3 rozdziale. kosa nie ma żadnej opcji dialogowej. W pierwszym rozdziale zlał mnie mówiąc że jeszcze jest za spokojnie. Jak rozwiązać te zadanie?

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

Odp: Edycja Rozszerzona - Pytania/Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2015, 18:09:30 »
Zadanie "Skrytka", które zleca nam Will. Odnalazłem 3 miejsca na skrytkę, które zostały oznaczone na mapach. Przy wieży obok chaty Cavalorna, w jaskini przy rzece obok SO i w jaskini obok grobowca, gdzie z Miltenem szukamy kamienia ogniskującego. Są jeszcze jakieś miejsca?
Nie.

Blizna na sumieniu. Jestem już w 3 rozdziale. kosa nie ma żadnej opcji dialogowej. W pierwszym rozdziale zlał mnie mówiąc że jeszcze jest za spokojnie. Jak rozwiązać te zadanie?
Gdzie znajduje się Kosa?

Offline Elrond ÑoldorAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
Odp: Edycja Rozszerzona - Pytania/Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2015, 17:33:56 »
Nie.

Gdzie znajduje się Kosa?

Dowiedziałem się, że te dwa zadania na wersji 1.4 nie można ukończyć. Kosa jest w NO. W 4 rozdziale zadanie zostało anulowane.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.