Autor Wątek: Związany paktem #2  (Przeczytany 3825 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Marzec 2015, 14:34:50 »
Miał na myśli Devristusa? Nie wiedząc co czynić ruszyłem dalej.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Marzec 2015, 23:03:26 »

Nim Rodred zdążył wykonać kilka kroków napotkał na zabójce arcylisza. Był to arcymag o jego wyglądzie twarzy.
- Nie rób tego!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Marzec 2015, 23:03:26 »

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Marzec 2015, 23:15:24 »
- to znowu ty? Czego mam nie robić? Już kompletnie nic nie rozumiejąc patrzylem na przybysza. Jak mógł zabić nieśmiertelnego arcylisza?

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Marzec 2015, 21:03:49 »

- Nekromancja zmieni Cię w podłego człowieka. Wyrzekniesz się swych bliskich, odtrącisz przyjaciół, jedynie co Ci pozostanie to swoje mroczne eksperymenty. Nie daj się skusić tej ścieżce! Bogowie dali nam żywioły za sprawą, których tworzymy życie. Wiedza arcymaga pozwoli Ci ratować niewinnych, leczyć wątłe ciała śmiertelników i pozostawi Twe sumienie czystym. Nie będziesz musiał wyrzekać się swej natury, pozostaniesz żywy. Możesz być mną, potężnym elementalistą, który ma na swoje rozkazy żywioły ognia, wody, ziemi i powietrza. Wystarczy abyś postąpił słusznie, ocal go gdy nadejdzie czas...
Mężczyzna rozpłynął się w powietrzu.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Marzec 2015, 22:09:48 »
Już otworzyłem usta by my odpowiedzieć niestety nie było już komu. Zlekceważyłem w jego słowa, wszakże nie interesowała mnie, żadna z proponowanych ścieżek. W myślach układałem co bym mu powiedział gdyby pojawił się znowu.
Machnąłem lekceważąco ręką.
 - Bliskich nie mam, przyjaciół również, a .. mroczne eksperymenty mnie nudzą więc nie, nekromancja nie jest dla mnie. Mówisz mi o sumieniu. 
Tu się zaśmiałem.  - Nie pamiętasz co zrobiliśmy przed przejściem przez portal?  Uśmiechnąłem się.  - Mówisz mi o naturze. Nie jestem człowiekiem. Jestem bestią i mam naturę bestii. Zostałem stworzony po to, żeby zabijać i niszczyć. I sprawia mi to niewysłowioną przyjemność. 
Zrobiłem efektowną pauze. - Ten ktoś o kim mówicie to może go ocalę może go zabije, zależy czy będzie mi to na rękę i będę miał na to ochotę. Odejdź więc i nie bredź mi już o czarach do tworzenia życia. Musi to być niesamowicie nudne. Bawisz się żywiołami zamiast skupić się na tym co mamy. Oręż kuty siłą ludzkich rąk, kunszt walki, szał bojowy! To są rzeczy gwarantujące zwycięstwo! 
Pomachałem toporem by podkreślić swoje słowa.
//"Nie pamiętasz co zrobiliśmy przed przejściem przez portal?" Mam tu na myśli opis zamieszczony w moim domku jeśli masz ochotę sobie poczytać.

Zadowolony, że fajnie wyszedł mi ten tekst ruszyłem dalej zastanawiając się czy znowu siebie spotkam. Rozważałem również słowa poniekąd pięknej elfki. "Pozostań sobą". Nie wydawało mi się to trudne. Hmm jak by na to nie patrzeć kimkolwiek bym nie został i tak będę sobą. W moim umyśle zaczęły się pojawiać zalążki teorii równoległych wszechświatów jednak jestem zbyt głupi by wyszło to ponad przelotną myśl. Tak więc szedłem dalej zastanawiając się czego właściwie szukam.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Marzec 2015, 00:26:31 »
W pewnym momencie wybiegłeś z zarośli na jałowe ziemie. Pośrodku rozpościerała się starożytna, zniszczona i strawiona ogniem wieża.


Usłyszałeś głos zza pleców i uniosłeś się lekko w powietrze.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Marzec 2015, 12:01:05 »
Próbuje się odwrócić i zrozumieć co się do mnie mówi. Cala sytuacja jest dość przerażająca. Nie fajnie by było spaść nie umiejąc latać. Jednocześnie zastanawiałem się. To jest stara wieża paktu? Mocno się zmieniła odkąd ją ostatnio widziałem.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Marzec 2015, 23:02:03 »
Byłeś unoszony za sprawą telekinezy przez bestie, demonicznego mutanta stworzonego na potrzeby mrocznego paktu. Podszedł do Ciebie, powąchał niczym zdobycz i powoli opuścił na ziemię.
- Byłem niegdyś tak słaby.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Marzec 2015, 23:10:58 »
Popatrzyłem na niego z uwagą zastanawiając się do czego dąży.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Marzec 2015, 23:23:16 »
Bestia krążyła wokół Ciebie oceniając sytuacje.
- Wyglądasz na opanowanego.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Marzec 2015, 23:25:36 »
-Nie jesteś pierwszą dziwną postacią, którą spotykam w tym lesie.  Zauważyłem z przekąsem. - Poza tym po co miałbyś mi coś robić?  dodałem.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Marzec 2015, 23:26:55 »
- Dla zabawy!
Mężczyzna rzucił Tobą o ziemie posługując się telekinezą.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Marzec 2015, 23:31:04 »
Podniosłem się otrzepując. - Wiem jaką przyjemność potrafi sprawić zabijanie. Mi osobiście tego typu ot zabicie sobie kogoś nie dawało mi satysfakcji. Zawsze starałem się by przeciwnik miał na przykład przewagę liczebną, albo chociaż szansę wygrać. Takie zabijanie kogo popadnie do niczego nie prowadzi. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Marzec 2015, 23:37:25 »
Bestia podeszła, jej demoniczna ręka przeobraziła się w ostrze. Wystarczyło jedno cięcie i zostałeś pozbawiony swej ludzkiej kończyny. Upadłeś na kolana trzymając się za kikut, ciało przeszywał okrutny ból. W wyniku utraty krwi traciłeś i odzyskiwałeś przytomność. Po kilku minutach katorgi zdołałeś zatrzymać krwawienia prowizoryczną opaską  z kawałka szmaty. Bestia gdzieś zniknęła. Resztkami sił udałeś się w stronę spalonej wieży. Zbliżając się do zabudowań dojrzałeś przez opary we mgle tłum magów. Po przedarciu się przez zebranych w okręgu widzów dostrzegłeś, że uczestniczą w rytuale...

« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2015, 23:38:30 wysłana przez Isentor »

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Marzec 2015, 23:41:07 »
Wygląda mi to na jakieś demoniczne rytuały. Lepiej się odsunę. Przewidując co się stanie wyszedłem z tłumu magów i usiadłem na jakimś kamieniu przyglądając się zajściu. Nie miałem nawet siły się zastanawiać co oni tu w ogóle robią...

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Marzec 2015, 23:42:56 »

Po zakończeniu wstępnej fazy rytuału witalita zwrócił się do Rodreda.
- Mogę dać Ci drugą szansę. Ta ręka - wskazał. - Sprawie, że tkanka się zregeneruje. Wezwę potężną magię i odzyskasz dłoń. Ale potrzebuje od Ciebie ofiary, której energia wzmocni moje zaklęcie. Zabij to dziecko a odzyskasz kończynę, dostaniesz drugą szansę na dokończenie wędrówki do wieży.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Marzec 2015, 23:48:52 »
Drugą szansę? O czym on mówi?  Podszedłem do ołtarza i popatrzyłem na niemowlę.  Nie będzie to chwalebne zabójstwo, ale konieczne. To tylko środek.  Uniosłem topór. - Zaczynajmy.   Spuściłem ostrze na głowę dziecka zabijając je na miejscu.

Offline Hope

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 494
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Marzec 2015, 00:04:57 »
Witalita za sprawą starożytnej magii przelał energie magiczną z ofiary używając jej do zregenerowania Twej obciętej kończyny. Kości, ścięgna, nerwy i mięśnie wprawione w ruch za sprawą magii utworzyły rękę.


- Jak się czujesz?

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Marzec 2015, 00:09:51 »
Przyglądnąłem się magowi rozpoznając w nim pewnego nieproszonego gościa... - To ty.. I co zadowolony z moich prób rozwiązania twojej zagadki?  Pałam niechęcią to tego człowieka.

Offline Charon

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -1
Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Marzec 2015, 12:44:35 »
- Chodź ze mną.
Mężczyzna wziął Cię pod ramię i zaczął prowadzić w stronę wierzy. Z każdym krokiem Twoje powieki stawały się cięższe, nim doszedłeś do progu chramu zasnąłeś. Obudziłeś się przed mityczną bramą. Miałeś dwie kończyny. Z tym, że obie były ludzkie.


- Nazywam się Charon, ukończyłeś inicjację mrocznego paktu. Zasługujesz na rozpoczęcie szkolenia u mistrzów.



Wyprawa zakończona
Kontynuujesz wątek w tym temacie.

Rodred
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: brak
Walka: brak

Forum Tawerny Gothic

Odp: Związany paktem #2
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Marzec 2015, 12:44:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything