Autor Wątek: Przyjęcie do Nowego Obozu  (Przeczytany 24788 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Przyjęcie do Nowego Obozu
« dnia: 09 Lipiec 2006, 13:12:03 »
Siemka. Gram w Gothic I, przeszedłem już całą gre bedąc w Starym Obozie i w Obozie Bractwa, a nie mogę sobie poradzić z przyjęciem do Nowego Obozu...    POMÓ¯CIE PROSZÊ  
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 12:54:52 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2006, 14:31:40 »
Wykorzystując okazję zadania od Thorusa, w którym musimy pozbyć się Mordraga warto poprosić go, aby zaprowadził nas do Nowego Obozu. Podróż będzie dosyć długa i mecząca, więc bierzemy trochę jedzenia, aby w razie, czego uleczyć rany. Kiedy dotrzemy już pod bramą obozu, Mordrag da nam pierścień, który mamy przekazać Laresowi. Niedaleko wejścia zauważymy wielkie pole ryżu. Unikamy szkodnika imieniem Lewus, gdyż otrzymamy bardzo niemiłą propozycję zadania od niego. Kiedy dojdziemy do ogromnej jaskini kierujemy się w lewo. Tam zaczepia nas jeden szkodnik, z którym przeprowadzamy krótki dialog nt. Laresa. Dalej zaczepia nas szkodnik imieniem Roscoe. Mówimy mu, że mamy powód do zobaczenia się z Laresem. Przeprowadzamy dialog z Laresem i mówimy mu, że chcemy zostać szkodnikiem. Musimy dla niego wypełnić trzy zadania: dać mu pierścień Mordraga, dać mu 400 bryłek rudy i dać mu listę od Jana. Pierścień dajemy mu od razu. Następnie idziemy do karczmy na jeziorze, wcześniej należy przebrać się w kopacza, szatę za darmo otrzymasz od inżyniera w wolnej kopalni. Wchodzimy do środka i od razu możemy porozmawiać z Mordragiem, któremu mieliśmy przekazać wiadomość od Laresa. Idziemy też do Baala Isidro i przekonujemy go trunkiem, aby dał nam ziele, które sprzedamy. Gdy sprzedamy całe ziele idziemy do Laresa i oddajemy mu cały łup (400 bryłek). Teraz korzystamy z zadania Testu Zaufania w Starym Obozie. Kiedy już zdobędziemy listę idziemy prosto do Laresa, który dopisuje kilka rzeczy do listy. Idziemy do Starego Obozu i oddajemy listę Diego. Wracamy do Laresa. Jego ludzie już napadnęli na konwój, więc możemy odebrać już swoją nagrod? od Gorna. Pamiętam o tym by mieć min. 5 lvl.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 12:58:26 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2006, 14:31:40 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2006, 14:56:28 »
Tylko uważaj na złośliwego buga jak raz grałem chciałem być w nowym obozie to chociaz spełniałem wymagania to mnie nie przyjeli ciagle móqwil.i że mam za mały poziom choć miałem 7!!
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 12:59:15 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2006, 15:10:28 »
Cytat: Maksous
Tylko uważaj na złośliwego buga jak raz grałem chciałem być w nowym obozie to chociaz spełniałem wymagania to mnie nie przyjeli ciagle móqwil.i że mam za mały poziom choć miałem 7!!


Nie ma takiego buga to poprostu to twój wkręt też tak raz miałem ale jeszcze raz wszystko sprawdziłem i okazało się że zapomniałem listy od Jana.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 13:00:13 wysłana przez Arthas »

Offline Dyniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec 2006, 17:05:54 »
Dzieki za pomoc bo właśnie ja miałem taki sam problem. Myślałem że w grze jest coś porypane, bo pisało mi ?e muszę mieć co najmniej 5 lvl, a ja miałem już 7  
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 13:01:02 wysłana przez Arthas »

Offline kajetan2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń 2008, 19:10:24 »
kliknij b marvin b i podejdz do diego i nacisnij o

Offline zikko92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Styczeń 2008, 14:32:37 »
Ok dzięki wszystkim zamieniłem się w diega i wzialem mu ta liste i dałem laresowi

Jestem szkodnikiem i 2 rozdział, dzieki za pomoc pozdro  

Offline iron33

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Czerwiec 2008, 09:27:20 »
Mam problem...Chce dołaczyc do nowego obozu ale mam problem...chodzi o to ze list od Jana ze starej kopalni oddalem do Diego a z tego co czytalem na forum warunkiem przystapienia do nowego obozu jest ukrasc cos ze starego obozu...czyli list Jana trzeba oddac do nowego obozu...czy jest jakis inny sposob? moze cos innego mozna przyniesc? albo jakis kod na ten list? gram juz drugi raz i nie chce ponownie byc w starym obozie tylko sprobowac sil w nowym! prosze o pomoc:)

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Czerwiec 2008, 10:09:01 »
Dostarczenie listu to tylko jedna z możliwości, więc nie przejmuj się :) Możesz także wykonać misję z Mordragiem - idziesz do Thorusa i prosisz, żeby poddał cię próbie. On każe ci usunąć szkodnika Mordraga e Starego Obozu. Idziesz więc do niego (stoi przy południowej bramie-ta przy zawalonej wieży) i mówisz mu, żeby zaprowadził cię do Nowego Obozu. Kiedy już tam dotrzecie, strażnikowi Laresa imieniem Roscoe oznajmiasz, że przysyła cię Mordrag i możesz już bez przeszkód pomówić z Laresem o przystąpieniu do NO. Powodzenia!  :-X

Offline iron33

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:03:41 »
no wlasnie tak zrobilem...do Laresa mam juz dostep...kiedy z nim rozmawiam o przystapieniu do obozu caly czas wyswietlami sie informacja "Warunek przystapienia -5 poziom" a ja mam juz 6... i nie wiem co jest grane...Lares mi mowil ze Mordrag mnie polecil itp. ale to wciaz za malo czy cos takiego....no i ten komunikat...nie wiem co jest grane:(

Offline Pavel_var_Emreis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:13:42 »
Musisz oddać mu listę od Iana on ją sfałszuje po czym możesz udać się do Diego. ;)
Lares zleci Ci kradzież ziela. Upij gościa weź ziele sprzedaj u zwykłych handlarzy po czym daj Laresowi Rudę.  Zadanie z Mordragiem polega na dostarczeniu Laresowi pierścienia...

Potem powinno iść jak z płatka. ;)

Offline iron33

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:30:29 »
no wlasnie liste od Jana juz wczesniej oddalem Diego i w tym problem...i czy juz po ptokach i musze dolaczyc do starego obozu? czy idzie to jakos obejsc bez tej listy? albo jakis kod na te liste ma ktos moze czy zna?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:32:39 »
Musisz wykonać zadanie z Mordragiem, z zielem i z listem od Jana. Jeśli nie wykonałeś którejś z tych misji, to możesz zapomnieć o dołączeniu do nowego obozu (przynajmniej przepisowo ;D). Możesz jednak odzyskać list: naciskasz odpowiedzialny klawisz za statystyki bohatera (domyślnie ,,B''), wpisujesz ,,marvin'' i zamykasz okno statystyk bohatera (czyli znowu ,,B''). Później podchodzisz do Diega, naciskasz klawisz ,,O'' i wtedy nim sterujesz (możesz to robić z każdą postacią). Wchodzisz do ekwipunku Diega, wybierasz zakładkę ,,księgi i listy'', wybierasz list i upuszczasz go (ctrl + strzałka w dół). Następnie podchdzisz do Bezimiennego, znowu wciskasz klawisz ,,O'', wchodzisz z powrotem do swojego bohatera, podnosisz list i idziesz do Laresa. Niewiem jednak czy ten pomysł wypali, ale kodu na list niestety nieznam :-\.

Offline iron33

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:45:52 »
kurde...dzieki...jak tylko wroce z roboty to zaraz sprawdze:)

a moze ktos zna jeszcze jakies sposoby?

Roben...a ty tak kiedys probowales? sterowac inna osoba?czy to wyprobowany sposob?

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:56:27 »
Cytuj
Roben...a ty tak kiedys probowales? sterowac inna osoba?czy to wyprobowany sposob?
Owszem, wypróbowany. Każdy szanujący się cheater, który gra w Gothica zna ten trik. :D Po prostu zrób tak jak mówił Roben - zamień się w Diega, wyrzuć mu z ekwipunku listę, powróć do ciała Bezimiennego i zabierz list. Sukces gwarantowany. ;)

Offline iron33

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Czerwiec 2008, 07:21:18 »
Roben dzieki za pomoc...zrobilemto co napisales i zadzialalo...odzyskalem liste:) jestem juz w nowymm obozie...jeszcze raz dzieki
temat zamkniety:)

Offline Maly111

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Październik 2008, 19:28:11 »
Wykonalem wszyskie misje na temat cienia. teraz gdy ide do Diego i pytam o moja pozycje w obozie mowi ze to i tamto ale gry zaczyna mowic pisze WYMAGANY POZIOM 5 (cos takiego) na koniec mowi ze wszyscy sa za mna. czy to znaczy ze musze miec 5 lv aby dolaczyc do cieni ? wiem ze glupie pytanie ale prosze o odp ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2009, 15:59:47 wysłana przez momo »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Październik 2008, 19:32:16 »
Tak musisz mieć lvl. 5, tak samo do cieni jak i szkodników i chyba nowicjuszy.

Offline Maly111

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Październik 2008, 19:34:23 »
dzięki ^^ a jeszcze jedno pytanko XD czy jak mnie ktos zabije np na arenie to jak sie wstaje ? xD
« Ostatnia zmiana: 04 Październik 2008, 19:35:09 wysłana przez Maly111 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Październik 2008, 19:57:42 »
Heh, nie zabije, tylko pokona. :P
Nasz bohater po jakimś czasie sam powinien wstać (trzeba mu dać chwilę, by mógł odsapnąć).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przyjęcie do Nowego Obozu
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Październik 2008, 19:57:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything