Autor Wątek: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież  (Przeczytany 24379 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Listopad 2014, 18:43:59 »
- Na mszy było... tak jak to bywa na mszach. Pompatycznie, duszno i długo.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Listopad 2014, 18:45:01 »
- Jakoś lepiej Patty wygląda ze skrzydłami niż ty Funek

Forum Tawerny Gothic

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Listopad 2014, 18:45:01 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Listopad 2014, 18:45:40 »
Wreszcie na pokładzie pojawił się sam kapitan. Wszedł na pokład razem z Nadirem, który niósł coś w rękach.
Kwatermistrz zniknął zaraz po wejściu na ÂŁowcę, a Gordian kulturalnie przywitał się z każdym ze znajdujących się na pokładzie osób i rzekł.
- Witam wszystkich, którzy wyprawiają się na północ. Raczej wszyscy z tutaj zgromadzonych wiedzą kim jestem, a część z was służy, albo służyła już na moim okręcie. Wszystkich żeglarzy proszę o pomoc, bo z racji sporej ilości osób załoga ÂŁowcy ograniczona jest do minimum. Pierwszym oficerem ÂŁowcy jest niezmiennie panna Drake, która mam nadzieję pojawiła się, albo rychło pojawi się na pokładzie. Ona poprowadzi okręt aż do północnych rubieży wyspy, gdzie dowództwo przejmę ja. Tam przeprowadzimy desant. Na czas dnia wampiry przygotowane mają zaciemnione kajuty na dolnym pokładzie, nocą wachty są wasze. Pozostali mogą robić co tylko chcą z jednym ograniczeniem. Nie może to przekraczać żadnego z wydanych przeze mnie poleceń. Wszelka niesubordynacja na morzu karana jest śmiercią, oczywiście nie jesteście tutaj moimi podkomendnymi, więc ograniczymy się do wysadzenia takiej osoby na najbliższej wyspie, bądź wyślemy ją szalupą ku brzegom wyspy. Myślę, że to jest jasne. Posiłki wydawane są 3 razy dziennie, racje są starannie sortowane, gdyż nie mamy możliwości uzupełnienia zapasów gdy miniemy Atusel. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to to jest odpowiedni moment. Kto uważa, że wie już wszystko to niech łapie się żagli i cum, bo zaraz wypływamy.
- Kapitanie? - zaczął Nadir
- Aha, Themo jest? Lilith dostarczyła paczkę dla niego.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Listopad 2014, 18:49:48 »
- A na zewnątrz bardzo świeżo - uśmiechnął się półgębkiem. Przerwał im kapitan. Wszystko było jasne i klarowne. Dyscyplina jaka panowała na statku była czymś, co wampir bardzo szanował. Zastanawiał się tylko ile czasu minie, zanim część z nich rzuci się sobie do gardeł, nawet tylko werbalnie.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Listopad 2014, 18:54:22 »
- "Funek"? - Poeta zwrócił się w stronę jaszczura, który był kiedyś rycerzem w Bractwie. Skończył na tym, że zwyzywał Marszałka, obwinił go o całe zło świata i został wyrzucony. Nigdy nie dowiedział się o co dokładnie chodziło. - Czyli już nie masz do mnie o nic żalu? - Uśmiechnął się naprawdę szczerze i poklepał Szeklana po ramieniu. Potem odszedł po prostu w stronę, w którą anioły chodzą piechotą. Do cum.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Listopad 2014, 18:56:07 »
Silvaster nie miał zamiaru schodzić z wampirami do ich kajut. Nawet takie porównanie go do jednego z nich mogłoby go obrzuć, a nawet wkurwić.Dhampirowi więc nie pozostało nic innego, jak tylko zejść do swojej kajuty i ściągnąć całe odzienie, które przeszkadzało jego naturalnej zwinności. Schodząc na dół natrafił na to miejsce. Teraz szybko starał się ściągnąć całą płytę i ułożyć ją do szafy. Szafa była dosyć pojemna, więc odpowiednio układając zmieściłby to szybko, ale samo ściąganie odzienia zajęło mu gdzieś z 15 do 20 minut maksymalnie. Teraz wyszedł na pokład statku gdzie się przeciągnął i zarzucił blond włosami czuł się zwinniej i lepiej. - Piękna pogoda na rejs!, co nie?. Tutaj zwrócił się do wampirów, bo chciał zagaić i poszedł w stronę masztu.


// Cała zbroja została w kubryku. Na sobie mam jedynie koszulę, spodnie i buty oraz miecze.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2014, 19:07:03 wysłana przez Silvaster »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Listopad 2014, 19:09:19 »
- Raczej średnia ta pogoda - mruknął chyba sam do siebie Funeris, zajmując swoje miejsce przy relingu. Był koniec atunus, oni wypłyną zaraz w morze, więc będzie mokro, będzie wiało, wkurwiało i w ogóle sielanka. Tak w ogóle, to nawet nie znał tego blondyna.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Listopad 2014, 19:14:27 »
Wampir spojrzał w niebo, gdy ktoś tam zagadał do niego i Nikolaja. Osoba ta na człowieka nie wyglądała. Podobnie jak dość znaczna część członków wyprawy. Potem spojrzał na Funerisa, który się wtrącił.
- Właśnie. No, ale zobaczymy, może fale nas nie pozmywają. A na pewno nie będzie tak mgliście, jak ostatnio. - Odszedł od burty. Trzeba było albo wziąć się do roboty, albo iść pod pokład i czekać na noc. Ostatecznie uznał, ze może pomóc przy wypływaniu, a dopiero później zejść pod pokład. I tak też uczynił, zabrać się do pracy.


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Listopad 2014, 19:18:10 »
Jaszczur schował topór po czym wstał z beczki ruszając w strone Funerisa. Przystanął koło niego po czym powiedział:
- Co było to mineło. Topór wojenny trzeba kiedyś wreszcie zakopać - powiedział  do Funerisa.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2014, 19:28:35 wysłana przez Szeklan z Tihios »

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Listopad 2014, 19:24:54 »
A Nikolaj poszedł pod pokład się zdrzemnąć.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Listopad 2014, 19:38:04 »
- Na klepanie wampirów, po pysku każda pogoda jest dobra. Powiedział, co czuł. - A to, że będzie padać i wiać to jedynie lekka niedogodność. W końcu nie takie rzeczy się wytrzymało i przetrwało. Uśmiechnął się szeroko pokazując swoje kły.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Listopad 2014, 19:48:57 »
Progan przywitał się z Gordianem, po czym poszedł gdzieś pod pokład załatwiać jakieś swoje sprawy. Na pokładzie pełnił funkcję stolarza i medyka.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Listopad 2014, 19:51:03 »
Do portu po zachodzie słońca przybyły wampiry. Gunses, Setmre, Aerandir, Malissa Hedring, FĂŤanor Ihareg, Asja Alvawiel, Yasmin, Joanna Estr, Issabella Veris, Alvariel Gand, Kendar, Teranova, Emiel Regis, Regan Restricco, Kann Eldar, Artera Isera Vended, Karczmarz, Biblioketarz, Skarbnik. Byli oni wcześniej na naradzie w dworze Cadacusa. Teraz zaś weszli na pokład i po przywitaniu się rozeszli się po pokładzie. Część tu, część tam.
Gunses oparł się plecami o barierkę, pogrążył się w rozmowie z Setmre.

Offline Lithan le Ellander

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Konto fabularne
Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Listopad 2014, 20:00:10 »
Nad statkiem zakołowało stado 30 kruków. Spadły one nagle w dół na deski pokładu w wielką czarną kulę, rozpłynęły się niczym dym, z którego wyłoniła się sylwetka Elfa. Lithan skinął tylko głową do zebranych ludzi i nieludzi. Obdarzając ich mieszanka akceptacji i ignorancji. Podszedł do Gordiana
- Panie Morii, czy mogę zabrać się z wami? Czy mam oczekiwać was już na miejscu?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Listopad 2014, 20:10:44 »
Jaszczur odwrócił sie widząc jak kruki rozbijają sie o deski statku i rozpływają sie wyłaniąc postać Lithana. Jaszczur złapał sie za głowe drapiąc sie po niej ze zdziwnienia. A ten to kto pomyślał wpatrując sie w elfa.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Listopad 2014, 20:16:19 »
A Aragorn obdarzył Lithana wzrokiem ignorancji i pogardy. Owszem, niby się zmienił. "Wróg mego wroga jest moim przyjacielem"... Czasami to nie takie proste. Oparł się o maszt i golnoł sobie z manierki. Gdzieś na pokładzie wypatrzył Yarpena i Melkiora.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Listopad 2014, 20:20:04 »
Dhampir już wiele dziwnych i niewytłumaczalnych rzeczy widział, więc elfem się niezbyt przejął. Jakby normalnie nie mógłby wejść, tylko dziwna teleportacja. Tak skomentował pojawienie się elfa. Teraz cały czas stał, przy maszcie czekając na rozkazy i odpowiedź wampira lub rycerza z zakonu.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Listopad 2014, 20:29:07 »
- Ja nie widzę żadnych przeszkód. Twoja wola czy będziesz chciał się nudzić podróżą czy dołączysz już na miejscu. Nie mniej ja nie mam zamiaru stawać Ci okoniem, że sobie tak pozwolę zażartować. Mag na pokładzie zawsze się przyda tym bardziej jeśli ów mag będzie Twego pokroju, lecz teraz musisz mi wybaczyć, obowiązki wzywają.- odparł ukłonił się i ruszył w kierunku zejścia.
- Powiedzcie wszystkim spóźnialskim, że po jutrze będziemy w okolicach Atusel, niech wystrzelą z sygnałówki portowej to zaczekamy na nich na redzie, lecz nie będziemy wchodzić do portu. - zawołał do stojącego na nadbrzeżu zarządcy po czym ruszył na mostek.
- Panno Drake wypływamy. Nadir, John, Dreg rzucić cumy, Drago, Silvaster wciągnąć trap, reszta postawić żagle na grot i fokmaszcie. Wychodzimy w morze, acz najpierw pokonajmy rzekę. Dwie osoby na dziób obserwować mielizny. ruszać się. Jutro rano powinniśmy być już na morzu.
- Ajj! - krzyknął ktoś w odpowiedzi, a ÂŁowca lekko odbił od nadbrzeża i popłynął popychany siłą wiatru i prądami rzecznymi, które powoli zaczynały nań oddziaływać.

//: Nie, nie dasz rady wejść już na pokład, nie nie spałeś na pokładzie od pół dnia, o ile nie wypłyniesz z głębin rzecznych ani nie przylecisz tutaj skądś nie masz jak wejść na okręt. Opuściliśmy stolicę.
//: Możecie spodziewać się licznych wstawek muzycznych, obrazków, ilustracji, etc. Mile widziane takie klimatyczne wstawki. Oczywiście, żeby mi nikt nie wyskoczył z Pożegnaniem Liverpool'u.




Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Listopad 2014, 20:36:53 »
- Tak jest kapitanie! - powiedział jaszczur biorąc sie od razu za żagle. Odwiązał sznury, które trzymały żagiel rozwijając go powoli. ÂŻagiel powoli zaczął nabierać wiatru. Kiedy żagiel był w pełni rozwinięty zawiązał mocno sznur biorąc sie za drugi. Po chwili wszystkie żagle były rozwinięte. Jaszczur związał sznury po czym otarł pot z czoła siadając koło masztu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Listopad 2014, 20:40:40 »
Dhampir skinął głową na słowa Gordiana, ale nie wiedział kim jest ten cały Drago. - Który z was to, ten cały Drago?. Zapytał najbliższe mu istoty. Jednak z braku odzewu Silvaster ruszył do jedynie rzeczy, która łączyła statek ze stałym lądem, czyli do trapów( schodów). Chwytając swoimi rękoma bez problemu wciągał drewniane schody. Jego siła była porównywalna do zwykłych wampirów w nocy, więc nie miał problemów z tym żadnych, ba nawet pomocy nie potrzebował. Po udanym wciągnięciu trapu Silva ogłosił kapitanowi, że trap został umieszczony tuż, przy burcie. - Trap zdjęty!. Dalsze polecenia?.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2014, 20:47:20 wysłana przez Silvaster »

Forum Tawerny Gothic

Odp: I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Listopad 2014, 20:40:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top