Autor Wątek: Próba Cienia: Nastil  (Przeczytany 4287 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Grudzień 2014, 19:13:45 »
Nastilowi nie pozostało nic innego jak tylko wziąć klucz i spróbować otworzyć nim zamknięte drzwi. Cały czas obserwował uważnie otoczenie, czy nic nie wylezie, albo nie wyskoczy na niego z ukrycia.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Grudzień 2014, 19:50:31 »
Korytarz prowadził do kolejnego pomieszczenie, jeszcze bardziej zatęchłego i mrocznego niż to poprzednie. Znajdowały się w nim wszelkiego rodzaju narzędzia tortur. Na stole leżał zakurzony kawałek pergaminu.



Dostrzegłeś, że w sali znajduje się jeszcze ktoś żywy. Były to dwie kobiety, przykute do pionowych, kamiennych palów. Jedna z nich wyglądała na wampirzyce, druga na kobietę o nieco egzotycznym pochodzeniu. Obok stał stół wypełniony piłami, nożami, młotkami - były to narzędzia tortur.




Niewiasta była przerażona, płakała próbując wydusić z siebie słowa
- Zostałam porwana! Jesteś jednym z nich?!


Wampirzyca była nieco bardziej opanowana.
- Zamknij się idiotko! Nie widzisz, że jest równie zdziwiony na nasz widok jak my na jego? Pewnie znalazł się tutaj przypadkiem. Uwolnij nas!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Grudzień 2014, 19:50:31 »

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Grudzień 2014, 20:30:48 »
Nastil zaiste zdziwił się na widok dwóch zniewolonych kobiet. Obie raczej ładne, ta jedna nawet bardzo ładna. Krągłości w odpowiednich miejscach, egzotyczny typ urody, świetne proporcje. Przykuta, bezbronna... Ta druga wyglądała na wampirzycę, więc nie stanowiła tak łakomego kąska. I tak łatwego. Rozglądając się po sali dostrzegł narzędzia tortur. Wszelakie. Spoglądał na pergamin, starając się wyczytać z niego jak najwięcej szczegółów, które mogły mu pomóc rozwikłać zagadkę tego miejsca. Starał się też dostrzec, czy nie wychodzą stąd żadne drzwi, ani inne przejście.
- Czy obie panie, po kolei, mogą mi opowiedzieć o swojej sytuacji? Opisać jak to się stało, że we dwie znalazłyście się w tym pomieszczeniu przykute do owych majestatycznych słupów pośród tych wszystkich narzędzi tortur? Same, w pomieszczeniu pełnym grozy, śmierci, niewypowiedzianej rozkoszy zadawania bólu i czegoś ulotnego, co potrafi tylko dostrzec spaczony umysł głodny... krwi.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Grudzień 2014, 21:48:53 »
Nastil zauważył, że na drodze do dalszej wędrówki w podziemiach paktu stoją wielkie, żelazne drzwi wyposażone w skomplikowany zamek.





- Zostałyśmy porwane. Zamknął nas tutaj jakiś zwyrodnialec, co jakiś czas wraca na tortury, przeprowadza eksperymenty, coś notuje. Uwolnij nas!




- Nie chce umierać!

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Grudzień 2014, 21:59:14 »
- Tyle to już wiem, nie chcesz umierać. Co konstruktywnego powiesz, czy sam mam podnieść te zgrabne obcęgi i złamać Ci jeden z palców szybkim i mocnym ruchem?

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Grudzień 2014, 22:09:36 »


- Nie rób mi krzywdy potworze!







- Kurwa! Kolejny popapraniec? Koledze się znudziło? Jestem wampirzycą, jestem nieśmiertelna, mam czas, kiedyś na pewno uda mi się oswobodzić, a wtedy biada wam. Hrabia Gunses dowie się o tej zniewadze!

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Grudzień 2014, 23:07:10 »
- Uspokój się, spokojnie. Nie ty jedna nie do końca wiesz co się dzieje. - Nastil dobył srebrnego ostrza i podszedł do wampirzycy na taką odległość, by przypadkiem nie mogła go dosięgnąć. W ręku nadal trzymał pochodnię, którą otrzymał na początku zadania. Szukał jakichś wskazówek na temat tego, czy da się otworzyć okowy.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Grudzień 2014, 18:54:34 »
Kajdany posiadały otwór na kluczyk, o dziwo wielkości klucza, który pasował do pomieszczenia tortur.

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Grudzień 2014, 19:31:47 »
- Masz zamiar mnie zabić, jak Cię uwolnię? - spytał Nastil dosyć rzeczowo kierując słowa do wampirzycy. Ostrze cały czas miał w pogotowiu, wymierzone lekko w stronę kobiety w kajdanach. Sięgnął po szczyptę soli z woreczka umocowanego do pasa i posypał nią tę, która wspominała o Gunsesie. No w końcu po coś ten związek chemiczny od Mortis dostał, co nie?
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2014, 19:33:52 wysłana przez Nastil »

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Grudzień 2014, 19:39:13 »

- Normalny jesteś? Czemu obsypujesz mnie solą? Chce stąd wyjść, nic Ci nie zrobię, co najwyżej podziękuję - uśmiechnęła się złowieszczo.

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Grudzień 2014, 19:49:56 »
- Poczekaj no chwilę... - powiedział, zaczerpując nieco więcej soli i idąc w stronę drugiej kobiety, ludzkiej. Tak im dłużej się jej przygląda, to tym bardziej chciałby ją wychędożyć. Najpierw jednak sypnął nieco soli na jej ciało, by sprawdzić reakcję.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:02:31 »
Obruszona dziewczyna spojrzała z litością na Nastila.



- Zboczeniec!

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:12:04 »
- No co? Każdy ma jakiś fetysz! Nie mów mi, że nie lubisz na ostro! - odburknął jej, gdy nie było żadnej reakcji. ÂŻadna więc nie jest demonem, czy nie jest opętana, sól by coś przecież pokazała. Przyjrzał się jeszcze raz uważnie obu kobietom, czy aby nie pominął jakiegoś szczegółu. Szukał... czegokolwiek.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:21:04 »
Niczego nie znalazł.

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:29:05 »
No to przejrzał jeszcze piły, różne obcęgi i takie tam rzeczy leżące na stole.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:31:52 »
Wyglądały na często używane.

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Grudzień 2014, 20:48:51 »
No dobra, nie obejrzał jeszcze tylko dokładniej tych drzwi i zamka. Czemu miałby nie zrobić tego teraz?

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Grudzień 2014, 21:01:29 »
Drzwi były masywne, zrobione z żelaza, klucz z poprzedniej sali nie pasował do zamka.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2014, 21:01:36 wysłana przez Isentor »

Nastil

  • Gość
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Grudzień 2014, 21:20:17 »
- Widzieliście kogoś, kto otwierał te drzwi? - spytał Nastil dwie kobiety.

Offline Mortis

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Kobieta
  • postać fabularna
Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Grudzień 2014, 22:05:34 »


- Zależy czy w końcu nas uwolnisz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Cienia: Nastil
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Grudzień 2014, 22:05:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything